Dziewczyny pomocy!!!!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 lip 2006, 17:51

a.b1 pisze:wiesz nie wszysct tak mają
Tzn jak? Tzn nie wszyscy chca probowac roznych rzeczy pozycji itd zeby moc wiedziec co daje im i ich partnerom najwieksza przyjemnosc? :?
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 10 lip 2006, 17:52

moon pisze:MOje pierwsze i ulubione byly te ze mna na gorze. I do tej pory je uwielbiam najbardziej

Hmmm moja też takie lubi najbardziej. <evilbat>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 12 lip 2006, 12:32

skarbie! oczywiscie ze kwestia treningu!! myślisz że dzokejka która wsiada peirwsz raz na rumaka orazu jedzie wierzchem... ? spokojnie dojdziesz napenwo do wprawy... a jeśli nci nie czujesz to porostu próbujcie różnych pozycji kriy ty jestes na górze na jeźdca przodem i tyłem na siedzaco i leżaco możesz kucac albo całkoim wyprostować nogi lub mieć je zgięta tak jak w klasycznym jeźdcu... na pewno znajdziesz ulubioną która da i tobie i jemu wiele radości i satysfakcji! jeśli chdoiz o wypadanie ptaszka z gniazda to tez z pewnoscią kewstia wyściwczenia ruchów i nauki latania...;) jeśli chdozi o tempo i ruchy to wszytsko zalezy od twojej wyobraźni i tego na co masz ochotę... moga by ruchy okrężne biodrami tak jakbyś tańczyła (wteyd napenwo ptaszke nie wypadnie) bardzo blytkie czy głabokie... porpostu usiadź na nim pusc wodze wyobraźni i ... jedź...:)
aha jesli chcesze go zaskoczyć, to (nie wiem czy uprawiacie sex oraly ale jeśli tak) zanim zrobusz mu dobrze ustami to weś do usty zimengo płynu, albo zjedz loda, albo possaj miętusa lub jakas gumę mocno miątową... np erłejbs (jak to się pisze do choelry:P) i do dzieła... na pewno go to zaskoczy i da ulgę w upalny dzień... :] pozdrawiam i udanej nauki zycze...:)
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 12 lip 2006, 15:33

zadurzona pisze:skarbie! oczywiscie ze kwestia treningu!! myślisz że dzokejka która wsiada peirwsz raz na rumaka orazu jedzie wierzchem... ?

Wielkie dzięki, właśnie o takie rady mi chodziło!!!!!! <browar> <przytul>
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 12 lip 2006, 20:09

prosze bardzo, zawsze do usług... cieszę sie że mnie ktoś docenił...;) pozdrawiam serdecznie.. :P

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 528 gości