Pytanie do związkowców

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Będąc z kimś w związku:

Poznałem/am kogoś innego i zostawiłem swoją partnerkę/partnera dla niej/niego
6
13%
Zostałem rzucony dla innej osoby
8
17%
Jestem w związku i nie dotyczy mnie to
32
70%
 
Liczba głosów: 46
odii1987
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 82
Rejestracja: 06 sty 2006, 21:32
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: odii1987 » 08 maja 2006, 23:25

Brakuje opcji, poznalem kogos i ta osoba rzucila kogos dla mnie <evilbat>
Wielkanocnababa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2006, 18:52
Skąd: MMz
Płeć:

Postautor: Wielkanocnababa » 13 cze 2006, 23:52

niestety to ja byłam tą "zostawioną" ale... przyszla koza do woza <pejcz>
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 14 cze 2006, 08:37

Gosiek pisze:.Pozatym tamten robil mnie w rogi z 15 latka pedofil


Nieźle. Sądząc po Twoim/Waszym wieku na to wygląda, że pedofil. Jakie to smutne je4st w ogóle, że faceci tak za młodymi dupkami się oglądają. Z niektórymi sprawami nie potrafię się pogodzić.

A co do rzucania, przeszłości. lepiej napisać jeden wielki chaos.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 18 cze 2006, 18:17

ja zosatwiłam kiedyś faceta dla innego chłopaka byłam z tym facetem 8miesięcy i był to jak mi sie wydawało pozornie ładnie piękny związek ale jednak nie było mi w nim dobrze i zrozumiałam to jak go zosatwiłam
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
Reniatka
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2006, 17:19
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Płeć:

Postautor: Reniatka » 23 cze 2006, 06:38

sami pisze:Czy będąc z kimś w związku zdarzyło się Wam rzucić partnera/partnerkę dla kogoś innego? A może to Was dla kogoś zostawiono?


Zostawiłam, Mnie nie zostawiono...
"Czy wiesz że każdy nasz czyn ma wpływ na cały świat...?" Ś.P. Magik
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 23 cze 2006, 15:32

sami - Mnie to jak do tej pory nie spotkało i mam nadzieję ze nigdy nie spotka ;) Bo nie chcę byc taką osobą i nie chcę pokochać takiej osoby :P
OnlyJusti
Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

Postautor: mika » 23 cze 2006, 15:38

chlopak zostawil mnie dla innej ale w sumie to nie byl chlopak. hehehe troszke dziwnie :P

ciagnelo mnie do niego... i to bardzo juz kiedys probowalismy ale nie wyszlo.. za malo sie znalismy i bylismy jeszcze gowniarzami...potem na jednej imprezie sie zeszlismy i postanowilismy sprobowac...ale po ciuchu w ukryciu przed wspolnymi znajomymi... nastepnego dnia bylo wszystko ok. potem jednak stwierdzil ze jeszcze nie jest gotowy aby sie z kims wiazac. okey zrozumialm. ale po kilku dniach na blogu jego przeczytalam ze jest najszczesliwszy na swiecie za ma swoje sloneczko <wsciekly> <wsciekly> i to nie bylam ja <mlotek> <mlotek> ale tamta zrobila go porzadnie w bambuko gdyz byla z innym a nim sie tylko bawila (tamten chlopak tej dziewczyny nawet mu grozil :P).. ale wyszlo tak ze po ok 2 miesiacach sie zeszlismy z wielkim uczuciem i rozmachem i jestesmy do teraz <aniolek> <aniolek> chociaz dlugo nie moglam mu zauufac co do tamtej dziewczyny i jego uczuc do mnie.. siedzialo do we mnie b. gleboko <foch> <foch>
Z puzzli układałam sobie świat. Jedej części zabrakło! Tej z napisem: SZCZĘŚCIE

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 617 gości