Jak zapomniec ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Alessione

Jak zapomniec ?

Postautor: Alessione » 08 paź 2005, 11:18

Byłem z dziewczyną półtore roku kochała mnie 9tak mi przynajmniej mówiła) ja ja też gdy zerwalismyz e soba ona po 2 dniach ma juz innego jest mi bardzo przykro z tego powodu bo ja ją nadal kocham i nie wiem co mam zrobic zeby szybko zapomniec cały czas o niej mysle bez znaczenia co robię ! Macie może jakieś rady jak zapomniec co robic itd...
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Alessione, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 08 paź 2005, 11:21

Nie da się szybko zapomnieć. Możesz się tylko przyzwyczaić do nowej sytacji.
Miła go wcześniej a nie znalazła po dwóch dniach. Niemożliwe, że tak się od razu popsuło. Musiały być jakieś przesłanki ku temu.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Ernest22
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 26 wrz 2005, 00:51
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Ernest22 » 08 paź 2005, 11:32

na utracona milosc najlepsza jest nowa milosc i nie da sie tego zapomniec ja tez tak mam ale coz..... trzeba sie przyzwyczaic do nowej sytuacji.




_____________________________________
Jednego serca- tak mało mi trzeba, a jednak widzę,że żądam za wiele...
Adamo

Re: Co Zrobić Aby Szybko Zapomniec :(

Postautor: Adamo » 08 paź 2005, 11:38

Alessione pisze:Byłem z dziewczyną półtore roku kochała mnie 9tak mi przynajmniej mówiła) ja ja też gdy zerwalismyz e soba ona po 2 dniach ma juz innego jest mi bardzo przykro z tego powodu bo ja ją nadal kocham i nie wiem co mam zrobic zeby szybko zapomniec cały czas o niej mysle bez znaczenia co robię ! Macie może jakieś rady jak zapomniec co robic itd...

Dokładnie miałem identyczny przypadek <aniolek2> Ja to przeszłem tak że dowiedziałem sie o tym nie po 2 dniach ale po 1 dniu :) ale niewazne... Zapomniec to nie zapomnisz na bank ja pamietam do dziś wszystko ze szczegółami :) nawet godzine pamietam hehe .
Przejdzie troche czasu i juz nie bedziesz myślał o niej tak jak teraz myslisz ... zacznij rozmawiac z ludzmi ! wychodz z domu chodz na imprezki . po prostu żyj !! Broń boze nie ślecz w domu i nie rozpaczaj . Masz 18 wiec do góry głowa / Powiem ci ze ja teraz właśnie z nią jestem w bardzo dobrych stosunkach :) Ona juz ma męża dziecko itp ... a rozmawiamy jak prawdziwi przyjaciele <aniolek2> Dlatego <browar> 4 you <jol>
Awatar użytkownika
I*Z*U*$*K*A
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 138
Rejestracja: 21 maja 2005, 21:34
Skąd: Swietokrzyskie
Płeć:

Postautor: I*Z*U*$*K*A » 08 paź 2005, 12:38

Oj nie da sie... cos wiem na ten temat. Najlepszym lekarstwem na milosc jest zakochac sie po raz drugi w kims innym, choc to wcale nie jest latwe. 3mam za Ciebie kciuki. A moze wszystko sie ulozy...
* W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 08 paź 2005, 12:53

I*Z*U*$*K*A pisze:Najlepszym lekarstwem na milosc jest zakochac sie po raz drugi w kims innym

No niby tak ale jak sie zakochac jak dalej czujemy cos do tej osoby z ktora nie mozemy byc?
Mysle ze tu czas pomoze i pogodzenie sie z tym ze ta kochana osoba nie dzieli juz radosci zycia z nami.
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 paź 2005, 12:55

Wiesz, ten gosc po 2 dniach to moze tylko taki na pocieszenie, wcale go nie musi kochac, moja jak mnie rzucila to miala nowego faceta po tygodniu, ale ich znajomosc trwala 3 tygodnie, ale fakt faktem ze przykre uczucie i okrutne, bo wtedy okazuje sie ile tak naprawde dla niej znaczyles.

[ Dodano: 2005-10-08, 12:56 ]
P.S. Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bolu i to jest prawda.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Alessione

Postautor: Alessione » 08 paź 2005, 13:17

Ernest22 pisze:na utracona milosc najlepsza jest nowa milosc


łatwo powiedziec hehe od tak to nie da sie na nowo zakochac .... przynajmiej ja nie umiem i mysle ze nie tylko ja.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 08 paź 2005, 13:45

I tak miałeś farta bo cię przynajmniej nie zdradzała pomyśl w ten sposób że zachowała się wobec ciebie fair..nie przyprawiła ci rogów..wtedy dopiero byś sie wk.....
Co robić?żyć dalej i tak nas jest mniej niż kobiet :D więc się nie martw..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 08 paź 2005, 20:10

jak zapomnieć?
nie mam pojęcia.... sama mam podobny problem, jeszcze gorzej dlatego, ze ciagle nie potrafie sie pogodzic z tym, ze on moze mnie NIE KOCHAC :/
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 08 paź 2005, 20:42

ze mna zerwal po 7 latach przez telefon , powiedzial kilka slow bez zadnych wyjasnien <pijak> .... a potem pocieszalam sie na rozne sposoby w ramionach innych, wciaz kochajac tego jednego <aniolek2> nie pomaga
po czterech latach znalazlam kolejna milosc a tamten "odbija mi sie przyjemna czkawka" :D tyle ze jestesmy juz tylko "znajomymi"
Reasumujac , czas leczy rany z pewnoscia, kolejne kobiety do lozka nie, ale kolejna milosc z pewnoscia uleczy Cie na dobre :D
Pozdrawiam <browar>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Aguś

Postautor: Aguś » 08 paź 2005, 20:52

Adamo pisze:po prostu żyj !! Broń boze nie ślecz w domu i nie rozpaczaj . Masz 18 wiec do góry głowa

potwierdzam i popieram
Wstreciucha pisze:czas leczy rany

tez tak mysle.
i mam jeszcze jedna rade: nie pal mostow. lepiej nie nie mowic nie klocic sie i odejsc spokojnie bo moze kiedys sie okazac ze ta znajomosc ci kiedys pomoze. stalo sie. powiedz sobie trudno. tak mialo byc i odejdz w drugo strone. bo jesli tak wyszlo to znaczy ze tak mialo byc
Awatar użytkownika
Ripper
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:05
Skąd: Pustkowia...
Płeć:

Postautor: Ripper » 08 paź 2005, 20:57

Gratuluje tym co umieja zapominac. Bo ja nie potrafie.
"Pride or Die"
Aguś

Postautor: Aguś » 08 paź 2005, 21:05

Ripper pisze:Gratuluje tym co umieja zapominac. Bo ja nie potrafie.

zapomniec a zapomiec. mozna calkowicie zapomniec a mozna komus po prostu wybaczyc ale tez o tym pomietac. niby to samo a co innego. Lapiesz ripp?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 paź 2005, 23:47

Pegaz pisze:I tak miałeś farta bo cię przynajmniej nie zdradzała pomyśl w ten sposób że zachowała się wobec ciebie fair..nie przyprawiła ci rogów..wtedy dopiero byś sie wk.....

<hahaha>A skąd on moze to wiedzieć?

Ja tam nie wierzę,że go wcześniej nie miała generalnie ;P
krasnal2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:41
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: krasnal2005 » 13 paź 2005, 02:10

Ja tam walcze jak LEW:D zreszta jaki znak taka dusza:) bez rozmowy nie ma tak jesli jest wsz odmienne...ok jesli nie zgadzacie się ze sobą zupełnie...nie ma kompromisu...koniec choć nie jest to proste bo nigdy nie ma tak żeby miłość kończyła się równocześnie!!!! <ja np jestem pełen nadziei choć ehh juz 2 razy moje zaufanie zostało naruszone>
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 13 paź 2005, 10:10

rebound :D

musisz znalezc inna :-) inaczej bedziesz sie zadreczac, niestety ale taka jest prawda :-)
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 14 paź 2005, 00:16

musisz znalezc inna :-) inaczej bedziesz sie zadreczac, niestety ale taka jest prawda :-)


Tyle ze na sile nie ma sensu.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 14 paź 2005, 03:17

Tyle ze na sile nie ma sensu.

A co robione na siłę ma sens?
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 15 paź 2005, 09:40

np robienie łuku na siłe ma sens ;-) jak chcesz zrobic kompozytowy :P

na siłe nie, ale porogzladac sie mozna
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 18 paź 2005, 15:21

jesli zerwala z tobą a po dwoch dniach juz miala innego to na pewno nie stalo sie to tak nagle.. zapewne juz wcześniej sie widywali... aż w końcu wybrała...
nie da sie tak zapomnieć jesli sie kogoś kocha... tzrba wiele czasu ale nowa milośc to tez jakies rozwiązanie...
powodzenia...
władzio
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:54
Skąd: z UE
Płeć:

Jak zapomnieć

Postautor: władzio » 30 kwie 2006, 21:15

Hejka mam proźbe powiedcie mi jak zapomnieć tą ukochaną osobe po rozstaniu. Co zrobić żeby niemyśleć o niej jak żyć co wy robićie w takich sytuacjach dziś zerwałem z mają ukachaną dlaczego a raczej dzięki komu dzięki mojemu koledze który z nią rozmawiał o mnie i o jej byłem chłopaku powiedziała mu że jej były był odemnie leprzy o 10000000000000000000000000%%%%%%%%%%%%%%%%% tak mu powiedziała powiedziała też że niema takiej liczyb żeby mogła powiedzieć ile leprzy był on odemnie zabolało mnie to bo myślałem że ona już o nim niemyśli a jednak myliłem sie. Teraz niewiem co robić jak mam o niej zapomnieć chyba zostaje mi tylko wódka.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 30 kwie 2006, 21:19

władzio, wódka odpada, przynajmniej do osiemnastki. Zajmij się nauką, wakacjami (wkońcu tyle samotnych dziewczyn pałęta się teraz po parkach)
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 30 kwie 2006, 22:01

Bo to zła kobieta była... Nie pierwsza i nie ostatnia zła.

Siedź na forum - lepszego sposobu nie znam :)
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 30 kwie 2006, 22:03

mrt pisze:Siedź na forum

oj pomaga, pomaga... a jak sie jeszcze do tego doda rozmowy na gg z niektorymi uzytkownikami tego forum ( buzka dla Was :* ) to mozna wyjsc z kazdego dola i zapomniec o problemach :D
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 kwie 2006, 22:10

władzio a czy rozmawiałes o tym z ta smarkulą ??
zapomnisz w miare szybko, bo znałes ja krótko.
Rób to co sprawia ci przyjemnośc, spotykaj sie z ludzmi. forum to tez dobry pomysł.
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 30 kwie 2006, 22:17

ojj biedaku ale Ci sie laska trafila :( olej ja!! nie byla Ciebie warta jak tak mowila. Poznasz inna fajniejsza ;)zapomniec sie raczej nie da a zneutralizowac cierpienie. Zajmij si eczyms tym forum, nauka, przyjaciolmi i zrozum wreszcie ze ona nie byla idealem!!
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 01 maja 2006, 10:56

Tam wódka. Idź z kumplami na piwko, usiądźcie pod jakimiś parasolami, pośmiejcie się.
Masz dopiero 17 lat. Jak Ty teraz tak płaczesz, to boję się pomyśleć co by było, gdybyś rozstał się po długim, poważnym związku.
A tu pewnie trwało ze 2 miesiące i płacz. Dziecko drogie, jesteś chociaż po mutacji już? ;)

[ Dodano: 2006-05-01, 10:58 ]
Ups, Ty masz 17 lat, a ja o piwku. No to pójdźcie na colę, albo coś podobnego. :P
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Sylwunia24
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2006, 21:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Sylwunia24 » 01 maja 2006, 15:09

Zawsze jest ciężko się rozstać.Ale w twoim przypadku to pewne, że znajdziesz dziewczynę. Tylko troszke cierpliwości. Tak czuje że nie pierwsza i nie ostatnia dała ci w kość. W końcu trafisz na odpowiednią!!!
Awatar użytkownika
olecxka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 266
Rejestracja: 07 mar 2006, 21:05
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: olecxka » 01 maja 2006, 15:13

Olivia pisze:A tu pewnie trwało ze 2 miesiące i płacz.

Mnie to aż tak strasznie nie dziwi, mogło być krótko ale intensywnie.
Olivia pisze:Masz dopiero 17 lat.

Zycie mało razy kopało go w tyłek to i nie miał kiedy przywyknąć. Ale to dopiero początek.
władzio, to pewnie żadne pocieszenie ale jeszcze mnóstwo razy spotkają Cię przykrości. Tak już jest, trzeba nad tym przejśc do porządku dziennego.
Mężczyźni są szalenie nielogiczni.
Twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same,
lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać
S.G.Colette

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 280 gości