MAVERICK PROSZE O ODPOWIEDZ w sprawie BANA

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

unick
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 17 lut 2006, 10:50
Skąd: ze srodka
Płeć:

MAVERICK PROSZE O ODPOWIEDZ w sprawie BANA

Postautor: unick » 19 mar 2006, 01:53

MAM bana z argumentacja jaka znalazlem ktora jest klamliwa ze wrzucilem dwa razy ten sam temat w dzial z jakiego mi go usunieto przez fisha,nie dotknalem w tej sprawie nawet klawiatury,,to jest klamstwo,,znasz temat pewnie i wojenki moderatora fisha, nie wnikam w nie zwlaszcza jak widze teksty o odstrzeliwaniu baranow na hali jaka jest forum mam wymiotne odczucia co do strzelajacego tak latwo bez poznania jaka wartosc moga miec potencjalne barany piszacego takie rzeczy,, napisalem juz do Agnieszki,, i do ciebie na gg ale milczysz,,wiec pisze teraz tutaj masz tez info na priv...Mam bana na poziomie IP I MOGE WEJSC JAK TERAZ Z INNEGO KOMPA,, i widze ze mam ostrzezenia o wartosci 2 , ktore jak sadze nie maja sily sprawczej w postaci bana ,,pytam wiec co jest na rzeczy ze z mam zablokowany moj komp z informacja ze jestem wyrzucony z forum,,,mogac jednak wejsc z innego IP co teraz wlasnie robie,,,prosze o odpowiedz,, gdybym pisal do fisha napisalbym MAM PROBLEM POMOZCIE ... bo uswiadamia mi z kazdym privem ze tutaj nie mozna inaczej,,pozdrawiam i czekam na reakcje
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 mar 2006, 10:29

Od takich apelów jest pw. :]
Pozdrawiam
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 19 mar 2006, 10:37

Widocznie zasłużyłeś.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Grace

Postautor: Grace » 19 mar 2006, 10:37

Bardzo dobrze, ze temat napisal, bo i mnie censored zaczyna polityka "rzadzacych" na tym forum.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 19 mar 2006, 10:39

To jak Cię wkurza to znajdź se "sprawiedliwe" forum. Prosta piłka. :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 19 mar 2006, 11:43

Imperator pisze:To jak Cię wkurza to znajdź se "sprawiedliwe" forum. Prosta piłka. :>

np onanizm.pl - tam to dopiero jest cenzura
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 19 mar 2006, 12:01

Ludzie, przyjaźń przyjaźnią, znajomości znajomościami, ale odrobina obiektywizmu by się przydała...
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 mar 2006, 12:13

Fish zrobił dobrze moim zdaniem. Al eja jestem w ogóle zboczona na pounkcie ostrej moderacji :D

Unick miales wartosc ostżeżeń 4. Widac zdjęto Ci dwa, ale w zamian dostałes bana na IP.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 19 mar 2006, 12:22

Smyku jeszcze raz coś napiszesz na ogólnym jak to niby zostałeś niesłusznie potraktowany to nie wejdziesz już nigdy na to forum.
Załozyłeś dwa razy ten sam temat - zmieniłeś raptem tutuł tematu jak Ci go przesunąłem i pomimo tego, że znów go przeniosłem założyłeś trzeci raz.
Ja Ci bana na ip nie zkładałem, pogratuluj MAVowi, że i tak Ci zdjął dwa ostrzeżenia. Całe szczeście zrozumiał swój błąd.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Grace

Postautor: Grace » 19 mar 2006, 13:16

Imperator pisze:To jak Cię wkurza to znajdź se "sprawiedliwe" forum. Prosta piłka.

Twoje zdanie mnie w tej kwestii nie intewresuje, nie powiedziales mi nic nowego.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 mar 2006, 21:06

fish pisze: to nie wejdziesz już nigdy na to forum.

nistety jak bedzie chciał to wejdzie :]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 mar 2006, 00:47

Reklamacji nie uwzglednia sie.

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości