Gra Bite Fight

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Gra Bite Fight

Postautor: Maverick » 04 mar 2006, 19:29

Gra ktos w to?

Ja dzisiaj zaczalem, oczywiscie po jedynej slusznej stronie -> wampirow <diabel> Zreszta zawsze zastanawialem sie jak to jest byc wampirem <evilbat>

Gram na serwerze 1

Jak by ktos w razie czego chcial sprobowac, to najlepiej kliknac na link:
http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=49088
Odessam troszke krwi (nie bedzie bolalo :D ) i pozniej z tej strony co sie otworzy bedziecie mogli sie zarejestrowac.

A przynajmniej ta gra nie zabiera tyle czasu co OGame :)
Ostatnio zmieniony 04 mar 2006, 20:02 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 04 mar 2006, 19:35

Spoko. Znam ta gre to ci kliknalem. Ogolem gra nudna, bugi sa w niej no ,ale to start. Dla mnie zbyt podobne do OG, ale kazdy ma inny gust, moze sam sie skusze
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Awatar użytkownika
kukial
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2005, 00:17
Skąd: zninacka
Płeć:

Postautor: kukial » 09 mar 2006, 23:07

http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=53203

ty mnie ugryzłes to dajsie tez ugryśc ;]
"This body holding me, reminding me that I am not alone in
This body makes me feel eternal. All this pain is an illusion."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 mar 2006, 23:41

Jezeli chodzi o mnie, to jako iz jestem zarejestrowany na Bite Fight to na mnie linki z tych samych serwerow nei dzialaja :)

Pisze ze jestem juz stworzeniem nocy i ze nie moge zostac ugryziony :)
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 09 mar 2006, 23:47

W co wy się bawicie :/
Na cywilizowanych forach/kanałach IRC za samo wrzucanie takich linków (szczególnie "przyczajonych") można złapać bana - no ale to na zachodzie. Oni już zrozumieli :P
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 mar 2006, 23:50

Ale oni to nie my. Tutaj dostaniesz bana (sam zreszta takiego dalem) jezeli piszesz posta nie na temat w celu wklejenia tego linka. Ale osobiscie nie mam nic przeciwko linkom w tym temacie, albo w sygnaturkach - podpisach. I nie dlatego ze sam mam, tylko ja w tym nie widze nic zlego. Krzywdy to nikomu nie czyni.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 09 mar 2006, 23:54

No fakt że tam to zjawisko po prostu stało się w pewnym maksymalnie upierdliwe. Każdy kto np. wchodząc na IRC podawał ten link był banowany automatem <diabel> Tutaj na szczęście jeszcze nie przybrało to takich rozmiarów, ale pare raportów z takimi pseudo-pomocnymi postami mającymi na celu tylko kogoś "dziabnąc" wysłałem, bo się zaczęły już pojawiać.
No ale takie gry właśnie promują takie zachowania poprzez samą ich konstrukcję :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 10 mar 2006, 22:38

Jak dla mnie gra jest bezsensowna. Coś w rodzaju linka który miała/ ma moon w swoim podpisie, tylko tam chodziło o zebranie jak największej ilości całusów w... pośladki.
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 11 mar 2006, 16:37

Tez postanowielm pograc. Ofc po stronie wilkolakow, s3.
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Awatar użytkownika
Labda
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 28 lut 2006, 15:50
Skąd: :dąkS
Płeć:

Postautor: Labda » 12 mar 2006, 00:49

Tak się zastanawiam... dlaczego w to gracie? Z ciekawości żeby zobaczyć co będzie dalej, żeby znaleźć się wyżej w statystykach, dla interakcji z innymi ludźmi, czy też z przyzwyczajenia? Może coś pominąłem ;)

Pytam z ciekawości :) Grę widziałem tylko przez chwilę... Robi się bardzo popularna, choć nie jest skomplikowana. Naprawdę mnie to zastanawia.
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 12 mar 2006, 01:15

Oczywiscie dla przyjemnosci jak czytam sobie ksiazke i skonczy mi sie rozdzial to sobie zagladam i cos tam robie. O statstyki mi nie codzi gdyz od tego mam codzienny trening w pewna gre gdzie sie sciga w statystykach.

Labda pisze:Pytam z ciekawości :) Grę widziałem tylko przez chwilę... Robi się bardzo popularna, choć nie jest skomplikowana. Naprawdę mnie to zastanawia.


Otóż to panie Labda. To ,że ta gra nie jest skomplikowana przyciaga graczy.
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 12 mar 2006, 10:45

Dla mnie ta gra jest nudna; zero akcji.
OGame - to jest dopiero gra :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 mar 2006, 15:11

Hehe, OGame za duzo wymaga.

Ja w to gram, bo moj dziadowski komputer nie pozwala mi na granie w prawdziwe gry. A marze zeby pograc sobie chocby w zwyklego Unreal Tournamenta, albo w Empire Earth tudziez Europe Universalis 2...

Niestety, mi nawet Tomb Raider 2 nie chodzi :( :( :( Jedyne w co moge grac to naprawde stare strategie, cos w stylu Settlers2 ktor3 mi sie juz znudzilo :(

Jak tylko bede mial kase to kupie takiego kompa ze #%$^&%$# nie ma bata, Doom3 minimum max detale w minimum 1024x768 a moze i 1280x1024 i jechano :) A do tego czasu trzeba sie posilkowac jakiemis dziadowskimi substytutami.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 mar 2006, 15:18

Kompa sie nie kupuje .....komp sie składa !! samemu !!
ZAPAMIETAJ TO ! wtedy wkałdasz wszystko co chcesz do srodka a nie to co ktos ci oferuje i wtedy masz komputer !
i wychodzi taniej ! robocizna za poskładanie kompa to około 200 zł tyle bynajmniej bierze mój brat <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 mar 2006, 15:25

Andrew ja to wiem, uzylem skrotu myslowego :) W zyciu bym nie kupil proponowanego zestawu przez sprzedawce. Juz jak mialem 16 lat to sam sobie wybieralem podzespoly do komputera :)

Od kilku miesiecy czytam o sprzecie i mam calkiem spora wiedze o czesciach jakie wybralem sobie :) Tak ze wybor jest swiadomy. A robocizny to nie bedzie, bo bede kupowal wszystko w jednej firmie, po znajomosci w cenie hurtowej. Ale wpierw trzeba miec te cholerna kase!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 mar 2006, 15:30

Maverick pisze:Andrew ja to wiem, uzylem skrotu myslowego :) W zyciu bym nie kupil proponowanego zestawu przez sprzedawce. Juz jak mialem 16 lat to sam sobie wybieralem podzespoly do komputera :)

Od kilku miesiecy czytam o sprzecie i mam calkiem spora wiedze o czesciach jakie wybralem sobie :) Tak ze wybor jest swiadomy. A robocizny to nie bedzie, bo bede kupowal wszystko w jednej firmie, po znajomosci w cenie hurtowej. Ale wpierw trzeba miec te cholerna kase!

ulzyło mi ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 12 mar 2006, 16:54

Polecam książkę z helion'u "ABC sam skladam komputer" wszystko jest opisane. Do tego 200zl wychodzi taniej fakt, ale jak pojedziesz do hurtowni i kupisz tam czesci to czasem nawet wiecej niz polowa.

Co do OG to ta gra jest tak nudna ,ze shock ;]
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Awatar użytkownika
Markam
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 09 gru 2005, 23:28
Skąd: Wojsławice
Płeć:

Postautor: Markam » 12 mar 2006, 18:48

miś pisze:Co do OG to ta gra jest tak nudna ,ze shock ;]


Zgadzam się. X-Wars jest dużo lepszy <browar>
Awatar użytkownika
Labda
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 28 lut 2006, 15:50
Skąd: :dąkS
Płeć:

Postautor: Labda » 12 mar 2006, 20:11

Jedyną gierką sieciową jaka kiedykolwiek mnie wciągneła był KOW. http://www.abandonedcastle.com ( Uwaga, uzależnia :) )

Da się tam sprawdzać różne teorie a'propos działania demokracji i zarządzania - gracze podzieleni są na królestwa po 20 osób, królestwa na realmy po 20 królestw. Każde królestwo ma 4 ministrów, każdy realm 2 zarządców. Mav, to coś dla sprawdzenia Twoich teorii o demokracji i władzy absolutnej. Ja już je sprawdziłem i mam swoje wnioski ;P

Gra mnie wciągnęła bo można tam na żywo pogadać z ludźmi z całego świata, z każdego zakresu wiekowego i z każdego środowiska, oraz cały czas trzeba z nimi współpracować. Polaków niemal tam nie ma.
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 14 mar 2006, 11:37

Markam pisze:
miś pisze:Co do OG to ta gra jest tak nudna ,ze shock ;]


Zgadzam się. X-Wars jest dużo lepszy <browar>


Taaa - w szczegolnosci, ze elektrownia na pierwszym poziomie buduje sie kilka ladnych godzin. Co mozna przyspieszyc - wysylajac SMSa <lol>

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 382 gości