problemy z seksem;////

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

sandruska
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2006, 23:07
Skąd: białystok
Płeć:

problemy z seksem;////

Postautor: sandruska » 22 sty 2006, 23:19

Niedawno rozpoczełam współżycie seksualne z moim chłopakiem. Mam prawie 19
lat. Podczas gry wstępnej moja pochwa staje sie wilgotna i wszystko jest ok.
Może nie ma aż tak dużo tej wydzieliny ale jest chyba wystarczajaco wilgotno. Problem jest w tym gdy że chłopak ma juz wprowadzac członka do mojej pochwy
następuje tak jakby blokada i nie damy rady juz nic zrobic;// nawet ciezko jest juz włożyć palec, a podczas pieszczot nie stanowi to problemu. czasami
wszystko jest w porządku, ale takie cos sie dosyć często zdarza:( Jak sie uda, to jest bardzo przyjemnie, nie dostaje jeszcze orgazmu ale naprawde jest cudownie. I jeszcze jest jeszcze dziwna rzecz, otóż pieszczoty łechtaczki nie spawiaja mi zbyt duzej przyjemnosci, nie to ze to nie jest przyjemne, ale nie podnieca mnie to mocno. Dopiero podczas pełnego stosunku jest fajnie.
co to może być? ostatnio czytałam o pochwicy czy to może być to?? z góry dzieki za
odpowiedzi

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 312 gości