co cenią faceci

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Someone
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 lip 2005, 11:16
Skąd: rzeczywistość
Płeć:

Postautor: Someone » 06 sty 2006, 17:41

No własnie o to chodzi, że nie powinnaś być nachalna... to znaczy szukaj kontaktu ale zbliżaj się do niego powoli i stopniowo. Nie próbuj go zdobyć na siłę bo takim zachowaniem albo go odstraszysz, albo zniechęcisz. Najważniejsze to ciągle być sobą <browar>
"No matter what you think about me, I'm still your child you can't just turn me off " - Tupac Amaru Shakur
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 06 sty 2006, 17:47

Shac pisze:A ileż to facetowi sprawia przyjemności, jak dziewczyna zabiega o jego uczucia...

to równie dobrze mogłoby brzmieć: A ileż to dziewczynie sprawia przyjemności, jak facet zabiega o jego uczucia... :) W kazdym razie na pewno by sie nie pogniewała ;)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 06 sty 2006, 21:34

W odpowiedzi na pytanie: nie ma jednolitej, uniwersalnej teorii. Każdy mężczyzna jest inny. Niektórych kręci intelekt, innych poczucie humoru, innych opiekuńczość, ciepło, wrażliwość... To tak naprawdę trzeba wybadać. Ostrożnie, bez przesady, ale da się zrobić. Druga strona też będzie robić coś bardzo podobnego w Twoim kierunku... gdzieś więc się pewnie spotkacie.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 06 sty 2006, 22:24

Po pierwsze wiernośc.Po drugie musi się szanować.Po trzecie kobieta..musi być 100% kobietą..a nie prefabrykantem.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
FlyingDuck
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 160
Rejestracja: 11 gru 2005, 14:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: FlyingDuck » 06 sty 2006, 22:50

Nie odpowiem na pytanie w temacie, jako że chyba nie o to Ci chodzi ;)

jopek pisze:po jakimś czasie może się zakocha, bo mozna się znać przez długi czas, a dopiero potem to docenić


racja, tak było w moim przypadku... Ładnych parę lat przyjaźni, później nagle związek :-) Szansę więc masz :)
ObrazekJedyna stała w życiu to zmiana
Deck-Ster
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 06 sty 2006, 20:05
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: Deck-Ster » 07 sty 2006, 00:23

Każdy ceni co innego. Co dla jednego jest sprawą najważniejszą dla drugiego może być drugorzędną, ale moim zdaniem ważna jest szczerość no i to co powyżej już było wymienione, ale tak jak powiedziałem zależy to zapewne od indywidualnych upodoban faceta.
Lenistwo jest łagodną formą samobójstwa...
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 07 sty 2006, 00:43

Moze np. popros go kiedys, zeby rozmasowal Ci obolale plecy? ;) Czasem trzeba jakiejs "sytuacji", zeby przekroczyc granice miedzy kolezenstwem a "nie-kolezenstwem" i dostrzec w kims cos wiecej-wtedy juz idzie jak z platka ;)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Shac
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 135
Rejestracja: 05 sty 2006, 10:36
Skąd: Mazovia
Płeć:

Postautor: Shac » 07 sty 2006, 13:35

FlyingDuck pisze:racja, tak było w moim przypadku... Ładnych parę lat przyjaźni, później nagle związek


To więcej jest takich przypadków... Ja, ze swoją obecną dziewczyną znałem się od 12 lat, dosłownie od czasów szkolnych (a jej przedszkolnych), tyle lat niejednokrotnie mijaliśmy się na ulicy, mieszkaliśmy blisko siebie, potem zobaczyłem ją jak przyszła z mamą do salonu, w którym pracowałem i coś drgnęło... Zupełnie przypadkiem znalazłem się na imprezie Sylwestrowej u niej w domu, a wtedy to już poszło jak lawina!

A wracając do tematu, zrób tak jak moje Słoneczko - zbajeruj kolesia! Mówię Ci, zalotne spojrzenia, puszczanie oczka... to wszystko działa, tylko musisz to robić rozważnie, ale i tak, żeby zrozumiał o co Ci chodzi! Masz pole do popisu, i na pewno nie wszystko jeszcze stracone!
(-(-_(-_-(-_-)-_-)_-)-)
Jest nas wielu...
Awatar użytkownika
wawa007
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:21
Skąd: Gniezno
Płeć:

Postautor: wawa007 » 08 sty 2006, 21:25

1.Własne zdanie
2.Kreatywnosc
3.Zdolnosc Improwizacji nie tylko w rozmowie ale tez w 'działaniu' <aniolek2>
4.Religijność (nie dewocja!)
5.Uśmiech i poczucie humoru
6.Umiejetnosc pocieszenia
7.Inteligencja
...? jeszcze troche ale nie chce mi sie pisac to chyba te wg mnie najwazniejsze:>
Awatar użytkownika
Shac
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 135
Rejestracja: 05 sty 2006, 10:36
Skąd: Mazovia
Płeć:

Postautor: Shac » 08 sty 2006, 21:46

wawa007 pisze:4.Religijność (nie dewocja!)


Hej, no dobra... wszystko poza tym! Sądząc po obrazku pod Twoim postem, sądzę że jakiś rycerz od krucjat z Ciebie jest?! Dla kogo tak naprawdę u dziewczyny liczy się religijność?! Ja np. tego bardzo nie lubię, bo sam jestem... raczej deistą. Nie przeszkadza mi, jeżeli ktoś wierzy w boga, ale w obrazie idealnej dziewczyny nie ma dla mnie miejsca na religijność!!!
(-(-_(-_-(-_-)-_-)_-)-)

Jest nas wielu...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 08 sty 2006, 22:09

Paddy a ja widze to tak :
masz robic z siebie bostwo - sexownie sie ubierac, poruszac , pachniec, mowic i... niczym sie nie przejmowac 8) traktowac go troche z gory, troche ozieble by pozniej zaskoczyc milym slowkiem, najlepiej wyszeptanym na uszko , niech zadrzy od Twojego rozgrzanego oddechu 8) masz z nim flirtowac i roztaczac aure pozadania, bo BYCIE SOBA jak na razie Ci nie pomoglo <aniolek2> jak opadna emocje pokazesz mu najprawdziwsza siebie , ale poki co przede wszystkim wiecej wiary i wez sprawe w swoje rece 8)
powodzenia
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Shac
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 135
Rejestracja: 05 sty 2006, 10:36
Skąd: Mazovia
Płeć:

Postautor: Shac » 08 sty 2006, 22:16

<LoL> No widać, że koleżanka wstręciucha zna niezłe sztuczki... I like it, I like it!!! :D

[ Dodano: 2006-01-09, 09:34 ]
Fajnie paddy, że wczoraj do mnie zagadałaś. Teraz znam już dokładniej Twój problem, i dzięki temu mogę dokładniej coś odpowiedzieć. I tak jak rozmawialiśmy, temu panu należy powiedzieć stanowczo NIE! Nie będzie się bawił Twoim kosztem! Niech sobie szuka innej naiwnej, którą będzie mógł owinąć sobie wokół palca i odstawić za chwilę na bok! Uszy do góry, nie ten to następny... :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 369 gości