PARSZYWA ZDRADA

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 19 gru 2005, 12:58

~*~/LiBrA~*~ pisze:ehh ...skarbie

~*~/LiBrA~*~ pisze:Andrew chłopcze

Chyba lepiej żeby Andrew podał wiek pod avaterem <hahaha>

~*~/LiBrA~*~ pisze:co ja niby miałam mu mówić

moze zeby sie przyznał? :> Jesli nie to predzej czy pozniej Ty jej powiesz.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 gru 2005, 14:19

Niektórzy nie mają problemów z prawidłowym postepowaniem , tak jak Ty , i załapują o co chodzi !
Libra ....ale poleciec na skargę do swej psiapsiułki to mogłas , a co innego wyobrazic sobie nie umiesz ! mnie nie interesuje czy to jest prawda czy też nie , mam to nawet gdzies , zasugerowałem tylko jak sie nie podtepuje ! ale Ty widzisz to inaczej , ja zas takich ludzi unikam !
Problem przyjazni zreszta był poruszony (jak sie zachowuje taki , i czego sie od niego oczekuje) w doskonałym serialu , "gotowe na wszystko " proponuje go poogladać .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pituś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 lis 2005, 16:24
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Pituś » 19 gru 2005, 17:28

Andrew pisze:A co jak sie okaze , iz to były zwykłe pogłoski i pomówienia

ile razy ma jeszcze napisac ze to sie potwierdzilo ? z reszta nie pytala o to czy dobrze zrobila, ale o co chodzi temu typkowi ze nie zrywa, tylko chce czekac do 100'ki

Andrew pisze: mnie nie interesuje czy to jest prawda czy też nie , mam to nawet gdzies

z calym szacunkiem, jesli masz to gdzies to po co w ogole odpisujesz na tego posta?
.: "Kobieto, jesteś otchłanią, piekłem, tajemnicą,
i ten kto powiedział, że cię poznał, jest po trzykroć głupcem" :.
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 19 gru 2005, 19:45

"z calym szacunkiem, jesli masz to gdzies to po co w ogole odpisujesz na tego posta?"

nastepny niekumaty do kolekcji ;].
Awatar użytkownika
Pituś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 lis 2005, 16:24
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Pituś » 20 gru 2005, 07:40

krackowiaczek pisze:nastepny niekumaty do kolekcji ;].

nastepny lizus ;]
.: "Kobieto, jesteś otchłanią, piekłem, tajemnicą,

i ten kto powiedział, że cię poznał, jest po trzykroć głupcem" :.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 gru 2005, 08:07

Bo kolejnosc postepowania jest taka , w takich sprawach , najpierw sie idzie do tego chłopaka i sie na nim wymusza by pogadał z swoją dziewczyną , a jak to nie pomoze , a jest sie pewnym ze zdradza na 100% to sugeruje sie swemu przyjacielowi , by to On pogadał z drugą strona
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 20 gru 2005, 13:51

cubasa pisze:Libra zacytuję Ci pewną radę:

Podejdź do niego uśmiechnięta, wyraźnie pozytywnie nastawiona. Popatrz głęboko w jego oczy, które tak kochasz... Prawą ręką delikatnie i z czułością pogładź po jego lewym policzku. Natomiast lewą rozluźnij i przyp****ol mu z całej siły z otwartej w ten kure*ski łeb! Uwierz mi TO działa! A potem znajdź sobie porządnego faceta, a nie jakiegoś śmiecia. Powodzenia.


zajebista rada :D

Nie wiem czy zauważyliśie czy nie, ale ta dziewczyna ponoć wyłączyłą telefon od razu, ja gdybym zauważył, że moja dziewczyna ma wył telefon od razu bym dzwonił na domowy i po sąsiadach aby się dowiedzie o jest grana a nie ol;ewać to, jemu na niej już po prostu nie zależy. Swoim zachowaniem pokazuje że jest starsznie niedojrzały, po prostu może mieć 2 panienki i chce sobie poużywać, liczy się dla niego wyłącznie zabawa a nie uczucia tych dziewczyn...

Tak w ogóle to witam po dłuuuugej przerwie :)
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 gru 2005, 14:36

Po sasiadach ? nastepny nawiedzony , wyłaczyła telefon znaczy sie nie ma ochoty rozmawiać , jej wybór !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 20 gru 2005, 14:41

Andrew pisze:nastepny nawiedzony


nie nawiedzony, ale zainteresowany jej losem, ale jeśli Tobie jest obojętne czy Twojej ukocanej np nic się nei stało że się nei odzywa to już Twój problem
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 gru 2005, 14:58

Problem to masz Ty , jakies czarne scenariusze wymyslajac , skoro komurka wyłaczona ! to jest tel domowy , sasiadów pozostaw w spokoju , bo mozesz trafic np. na mnie i przerwac mi stosunek płciowy ! :>
Madrosc..... pomijajac juz to wszystko , mojej ukochanej sie rózni od gówniarskiego zachowania innych podobnych dziewczyn w ten sposób, iż nigdy by nie wyłaczyła swojej komurki , (A JAK JUZ TO WCZENIEJ MNIE O TYM INFORMUJE ) a gdyby jej ktos cos powiedział , sama by zadzwoniła celem wyjasnien , a nie wyłaczała telefon .
Ostatnio zmieniony 20 gru 2005, 15:03 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 20 gru 2005, 15:01

przecież napisałęm ,że bym dzwonił na domowy a sąsiedzi to opcja jak by nie miała telefonu domowego :P


Andrew pisze:asiadów pozostaw w spokoju , bo mozesz trafic np. na mnie i przerwac mi stosunek płciowy ! Ciekawy


to byś miał pecha :P
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 gru 2005, 15:09

Mysle ze chcesz byc bardziej papieski od samego Papieza <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
~*~/LiBrA\~*~
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2005, 21:15
Skąd: a ze Szczytna:P
Płeć:

Postautor: ~*~/LiBrA\~*~ » 21 gru 2005, 19:28

Andrew pisze:poleciec na skargę

jaką skargę :/ ! ehhh...

Andrew pisze:ja zas takich ludzi unikam !

to narazie :|


Pituś pisze:z reszta nie pytala o to czy dobrze zrobila, ale o co chodzi temu typkowi ze nie zrywa, tylko chce czekac do 100'ki

WŁAŚNIE!! <brawo1>


Andrew pisze:by to On pogadał z drugą strona

a co ja zrobiłam ;> ? chyba prędzej czy później i tak musieliby porozmawiać...do tego dążyłam...bo przecież trzeba by było tą sprawę omówić
Brateczek pisze:cubasa napisał/a:
Libra zacytuję Ci pewną radę:

Cytat:
Podejdź do niego uśmiechnięta, wyraźnie pozytywnie nastawiona. Popatrz głęboko w jego oczy, które tak kochasz... Prawą ręką delikatnie i z czułością pogładź po jego lewym policzku. Natomiast lewą rozluźnij i przyp****ol mu z całej siły z otwartej w ten kure*ski łeb! Uwierz mi TO działa! A potem znajdź sobie porządnego faceta, a nie jakiegoś śmiecia. Powodzenia.

taaak..tak..mówiłam jej o tym ;] ...powiedziała że to dobry pomysł...to dzisiaj właśnie ON ma do niej przyjechac i mają porozmawiać...spokojnie nie będzie...

Brateczek pisze:od razu bym dzwonił na domowy i po sąsiadach aby się dowiedzie o jest grana a nie ol;ewać to,

no i on dzwonił...ona miała wyłączony tel...(a domowego nie mają) więc zadzwonił do jej mamy na kom...no i pisałam juz wcześniej jak się umówili (chyba nie czytasz dokładnie moich postów :> )
"Love forever love is free
Let’s turn forever you and me
Windmill, windmill for the land
Is everybody in?" ^.^
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 gru 2005, 08:04

Ty dalej jestes w przekonaniu iż postapiłaś wrecz wysmienicie ? zal mi cie ! a postapiłś jak gówniara jakas ! i tyle , i bez obrazy , takie są fakty , i po co tu o tym dalej piszesz > kreci cie to ? zyjesz tą sytuacja ? ta twoja przyjaciułka wie ze to tu napisałaś ? :>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Someone
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 lip 2005, 11:16
Skąd: rzeczywistość
Płeć:

Postautor: Someone » 22 gru 2005, 10:18

fajna82 pisze:Dlatego nie wierzę w związki na odległość.


Hmmm a w związki nie na odległość wierzysz? Przecież to równie dobrze mogło się stać w tym samym mieście.

Co do tego chłopaka to najprawdopodobniej chce jeszcze poszaleć na studniówce swojej laski. Może jeszcze na tej imprezie wyhaczy jakąś naiwną dziewczynę. To jest taki typ człowieka i nic mu nie pomoże.
"No matter what you think about me, I'm still your child you can't just turn me off " - Tupac Amaru Shakur

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 275 gości