klotnia

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 22 lis 2005, 12:59

pytam sie jakim prawem usunoles moj post ?
Ostatnio zmieniony 22 lis 2005, 13:01 przez saint, łącznie zmieniany 1 raz.
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2005, 13:00

Napisalem Ci to na PW zeby ponownie nie tworzyc off topiku
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 22 lis 2005, 13:56

Chyba nie musze ci mowic ze zamiaru juz tu z toba dyskutowac nie mam nie widze sesu prowadzenia dlaszej dyskusji w momecie kiedy mnie obrazasz ja ci na to odpowiadam a ty to usuwasz Pokazales swoje cale oblicze i moim sromnym zdaniem ktos taki jak ty nie powinien pod zadnym pozorem byc modertrem na tej stronie
i nie mow mi ze byl to tworzenie noweg of topiku byla to twoja odpowiedz na to co pisalem a ze emocje w twoim wypadku wziely gore i nie potrafiles ich powstrzymac swadczy to o twojej slabosci to raz a dwa o strachu poniesieia konsekwencji i pokazania wszystkim swojego prawdzwego oblicza usowajac te posty
na zakonczenie powiem tylko tyle trzymaj sie cieplo nadchodzacej zimy :D <browar>
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2005, 14:38

To nie dyskutuj ze mna. Mi naprawde nie zalezy by cie do czegokolwiek przekonywac, zwlaszcza ze nie potrafisz trzymac sie tematu i na dodatek dyskusje sprowadzasz w swiat fantastyki.

A emocje, to owszem, lecz w moich postach ich nie widac. Predzej w twoich, wiec moze to przemyslisz.

Ps: I prosze Cie, bys laskawie przestal mnie obrazac w swoich postach i podpisach
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 22 lis 2005, 14:55

Maverick pisze:To nie dyskutuj ze mna. Mi naprawde nie zalezy by cie do czegokolwiek przekonywac, zwlaszcza ze nie potrafisz trzymac sie tematu i na dodatek dyskusje sprowadzasz w swiat fantastyki.

A emocje, to owszem, lecz w moich postach ich nie widac. Predzej w twoich, wiec moze to przemyslisz.

Ps: I prosze Cie, bys laskawie przestal mnie obrazac w swoich postach i podpisach


<hahaha> Oczywiscie ze nie widac te w ktorym bylo widac szybko usunoles co do podpisu taki juz zostanie i to nie jest obrazanie ciebie tylko szczera prawda Zrobile dokladnie tak jak jet w nim napisaeobrazilesmnie nazywajac bez powodu glupcem a potem jak ci odpowiedzialem posty usunoles wiem jedno jesli w swojej odpowiedzi na twoje obrazanie znizyl bym sie do twojego poziomu zapewne by zostaly Ale nie zrobiem tego i taki tego final Malo tego jesli ktos bedzie tym zainteresowany to po prostu mu to udostepnie chyba ze wejdziesz na moja poczte i usunies to Bo prawde mowiac wiem teraz ze i do takiego kroku jestes zdolny Ot cala prawda o tobie
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2005, 15:02

To moze mi udostepnij te posty w ktorych Cie - jak piszesz - obrazilem. Moze mam rozdwojenie jazni i dlatego nie pamietam :D
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 22 lis 2005, 15:07

Noi z czego sie cieszysz ze wlazles na moja poczte i wywaliles to mysliszze w ten sposob mnie sprowokujesz rozczaruje cie teraz musiszwejsc na mojego kompa zeby to usunac przwidzialem co mozesz zrobic i mam skriny tego co napisales :D

czy masz rozdwojenie jazni moze i nie ale cierpisz na cos bardzej powaznego Terazwidac jakim jeste czlowiekiem skoro potrafisz sie posunac nawet do takiego krogu zeby weszyc po obcej poczcie obnazyles calego siebie i jestes juz zupelnie nagi :D
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2005, 15:08

A w Klewkach byli talibowie...

Jako admin tego forum nie mam dostepu do poczty! Musialbym sie zalogowac na Twoje konto (a nie znam hasla)!
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 22 lis 2005, 15:40

jako upadly admin :D widocznie wyparowalo samo nie osmieszaj sie zrobiles cyrk i to z jednego powodu jestes po prostu tchorzem bo tylko tak mozna wytlumaczyc to co zrobiles i z tego mam wlasnie satysfakcje w ewidentny sposob pokazales jak malo jestes wrtosciowym czlowiekiem :) Wiec wiedza to nie wszystko tzreba miec jeszcze honor i stwiac czola lub nawet ponosci konsewencje czynow jakie sie popelnilo o ile bylem w stanie zrozumiec twoj strach po tym co napisales a potem usunoles Nie potrafie pojac ze byles gotowy wpieprzyc sie w czyjas poczte tylko po to zeby zatrzec slady :D ktrych i tak ci sie nie udalo bopoprostu nie zdazyles :D
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 22 lis 2005, 15:44

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu, poszło na noże!
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 22 lis 2005, 16:14

na noze hmmm lekka przesada :D a gosc rozczarowal i tyle bo sa pewne granice

[ Dodano: 2005-11-22, 18:30 ]
Mav myslalem ze wszytskie tu przeniesiesz ale ten twoj naistotniejszy od ktorego tak wlasnie temat zboczyl z trow nie jestes w stanie tu zamiescic a szkoda bo wiele by wyjasnil
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2005, 18:47

Trudno bym przenosil post ktory nigdy nie istnial.
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 22 lis 2005, 18:56

he nie istnial :D istnial i to nawet na mojej poczcie z ktorej go usunoles wam nadziej ze w ten sposb poprawles swoje ego dowartosciowales sie a dla mnie ktos kto potrafi posowac sie do takich czynow nie jest nic wart ingerowales w moja pywatnosc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2005, 19:11

Dobra, skoro tak bardzo ci zalezy i to jedyny sposob bys w koncu dowartosciowany mogl spokojnie isc spac to niech bedzie ze kasowalem co tylko chcesz i gdzie chcesz. Tylko uspokoj sie :)
Mysle ze na tym mozna zakonczyc temat bo <belt1>
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 22 lis 2005, 19:35

Mav tu jyz nie chodzi tylko o to c kasowales PRZESADZILES KASUJAC TO CO DOSTALEM NA SWOJA POCZTE A PRZESADZILES TYM ZE WLAZLES NA COS CO JEST MOJA PRYWATNOSCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I NIE STARAJ SIE ZE MNIE ZROBIC IDIOTE ZE MOWIE COS CO NIE MIALO MIEJSCA OBRAZASZ MNIE TRUDNO TAKA MIALES OCHOTE JA MOGE ZROBIC Z TOBA TO SAMO ALE WEJSCIE NA MOJA POCZTE TO JEST KROK STANOWCZO ZA DALEKO
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2005, 20:10

Uwazaj, bo wejde jeszcze w Twoje mysli <hahaha>
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 22 lis 2005, 20:26

Dobrze ze cie to bawi :D a to co zrobiles swiadczy o twojej niedojrzalosci braku honoru i tchurzostwie i dla mnie to jest zabwane :D
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2005, 21:31

saint pisze:a to co zrobiles swiadczy o twojej niedojrzalosci braku honoru i tchurzostwie i dla mnie to jest zabwane

To ze wszedlem w Twoje mysli??

Wybacz Saint te ironie, ale ja naprawde nie wiem skad Tobie sie te oskarzenia wziely...
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 22 lis 2005, 21:47

saint pisze:pytam sie jakim prawem usunoles moj post ?



Maverick pisze:Napisalem Ci to na PW zeby ponownie nie tworzyc off topiku



a tu masz t o czym mowa

saint pisze:Maverick napisał/a:
To nie dyskutuj ze mna. Mi naprawde nie zalezy by cie do czegokolwiek przekonywac, zwlaszcza ze nie potrafisz trzymac sie tematu i na dodatek dyskusje sprowadzasz w swiat fantastyki.

A emocje, to owszem, lecz w moich postach ich nie widac. Predzej w twoich, wiec moze to przemyslisz.

Ps: I prosze Cie, bys laskawie przestal mnie obrazac w swoich postach i podpisach


Oczywiscie ze nie widac te w ktorym bylo widac szybko usunoles co do podpisu taki juz zostanie i to nie jest obrazanie ciebie tylko szczera prawda Zrobile dokladnie tak jak jet w nim napisaeobrazilesmnie nazywajac bez powodu glupcem a potem jak ci odpowiedzialem posty usunoles wiem jedno jesli w swojej odpowiedzi na twoje obrazanie znizyl bym sie do twojego poziomu zapewne by zostaly Ale nie zrobiem tego i taki tego final Malo tego jesli ktos bedzie tym zainteresowany to po prostu mu to udostepnie chyba ze wejdziesz na moja poczte i usunies to Bo prawde mowiac wiem teraz ze i do takiego kroku jestes zdolny Ot cala prawda o tobie


a tu masz to co mi odpisales

To moze mi udostepnij te posty w ktorych Cie - jak piszesz - obrazilem. Moze mam rozdwojenie jazni i dlatego nie pamietam

[ Dodano: 2005-11-22, 21:51 ]
stad ze jestes nieodpowiedialna osoba na tym satnowisku i naduzywasz swojej wladzy pewnie z powodu dowartsciwania siebie

a z czyms gorszym sie nie spotkalem irnie jetem w stanie wyaczyc obrazanie mnie tez ale wejscia na moja pocztepo to zeby ratowac sie bie !!!!!!!! Bo to moja prywatna poczta a ty tam wchodzac lamiesz prawo
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lis 2005, 22:24

Lepszego se topicu nie mogliście wybrac na prywatne jazdy. <hahaha>
Saint>nie od dzis wiadomo,że Mav kasuje posty dla niego nie wygodne. Musisz sie z tym pogodzić jak my. <browar>

I moze któryś mod by tak wypieprzył te durna dysksuje?
Jak ja Mavowi pare szczerych słów powiedziałam to nie dośc,że pasek czerwony mi zrobił to wszystko poszło sie pitolić. Przynajmiej tutaj :D Bo kopie nadal ciesza oczy niektorych :D
Ale to inna kwestia.
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 22 lis 2005, 22:31

Mam gdzies te posty ale ten gosc wlazl mi na poczte ktora tu mam i wywalil ich kopie ktore tam mialem i tu jest problem bo naruszyl moja prywatosc tu jest problem i mysle ze nie maly bo to juz jest o krok za daleko
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lis 2005, 22:32

Rozumiem. Ale tak logicznie - co mozesz na to poradzić ?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2005, 22:41

moon pisze:I moze któryś mod by tak wypieprzył te durna dysksuje?

Alez nie, bo Saint zaraz zacznie znow wrzeszczec ze mu sie posty kasuje i jeszcze wymysli cos co w nich bylo. Lepiej ze sa, to przynajmniej nic wymyslac nie moze :)

Reszty nie skomentuje, bo szkoda czasu. Swoje powiedzialem.
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 22 lis 2005, 22:45

<hahaha> wymyslac gosciu prawda jest taa za to co zrobiles pwinenes pzestac pelnic tu ta funkcje z prostej przyczyny wielu ludzi wymienia sie tu zdnaiem lub kontaktem poprzez poczte a ty skoro wlazles w moja to i zapewe wchodzisz w innych i tu jest problem
A nie skomentujesz z prostej przyczyny sam przed soba wiesz ze postapiles podle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 22 lis 2005, 22:47 przez saint, łącznie zmieniany 1 raz.
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 22 lis 2005, 22:45

Szybciej podejrzewałabym Sainta o schizofrenię niż Mava, jeśli chodzi o post, który istniał, a go nie ma. I na co komu dowody, skoro ich też nikt nie widział?

Jak dla mnie gadanie o niczym. Nie wierzę, że Mav wykasował post z prywatnej poczty. Bo Mav jest jaki jest, ale idiotą nie jest. I świnią też nie.

Ja też mogę napisać, że mi Mav nawrzucał w privie, a potem wykasował. Ktoś mi uwierzy? Nie, bo to chore.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2005, 22:49

Szkoda ze kurka nie ma, moglby przynajmniej potwierdzic to, ze admin w phpBB by przemo nie ma wejscia na poczte uzytkownikow.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 22 lis 2005, 22:52

Jeśli się orientuję Admin nie może zajrzeć do cudzej skrzynki.
Moon powinna o tym wiedzieć za sprawą Kurka. Sam z Kurkiem rozmawiałem na ten temat i mówił, żę ewentualnie można cos wygrzebać tylko ze zrobionej kopii bazy danych i to w formacie tekstowym.
Tyle co chciałem powiedzieć.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lis 2005, 22:55

Maverick pisze:Szkoda ze kurka nie ma, moglby przynajmniej potwierdzic to, ze admin w phpBB by przemo nie ma wejscia na poczte uzytkownikow.

Własnie mi powiedział, iż jest to teoretycznie możliwe. ;P
Ale cośtam costam i wyszło,że dla Ciebie Mav byłoby to za trudne. [bez urazy ;) ]

Poza tym o czym my mówimy?Bo ja sie gubie. O PW czy emailu?Bo rozmiem,że o tym drugim.
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 22 lis 2005, 22:56

mrt nie zalezy mi na tym w co wierzysz bo i rozmowa jest miedzy mna a mav co zrobil sam doskonale wie poza tym wie on ja i jedna osoba ktora przeczytac zdazyla
a Mav jest dla mnie w tym momecie bezczelnym gowniarzem i nikim wiecej na tym koncze ze swojej strony ta rozmowe bo gsc jest niepowarzny i tyle

fish wiem co pisze bo wiem co na poczcie mialem a czego nie mam to tyle z mojej strony

o skrzynce na jaka sie dostaje tutaj wiadoosci
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lis 2005, 23:01

Nie bedziesz Saint zywil urazy, jak - za rada Moon - wywale te posty? Pytam tak na wszelki wypadek, zeby potem nie bylo :)

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości