Sama nie wie czego chce!!!=(

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 31 paź 2005, 10:13

OMG!! Jak na mój gust to ta dziewczyna nie jest az taka głupia.,...
to ty masz w głowie bałagan...
najpierw ją obrazasz a potem piszesz:
,i jedyne co bym chcial to tylko i wyłacznie byc z nią i jak narazie tylko na tym mi zalezy na niczym innym!Ale wiem ze to jest niemożliwe,moge jedynie co to tylko o niej pomarzyc...powyobrazac sobie jakby to bylo gdybym z nia byl=(


szkoda słów....
dpoki nei przestaniesz dziewczyn traktowac jak przedmioty to sobie daj spokój...
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 paź 2005, 11:21

Taaa...bo dziewczyna to takie fajne i się przytulac można i każdy taką ma więc ja też chce! <rofl3>
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 31 paź 2005, 12:08

Tak. Najlepiej to podejdź i zapytaj: "Chcesz być moją dziewczyną?" Heh. Kobiety to nie przedmioty. Dziwnym typem jesteś. Choć może.... Ehh. Sam pewnie kiedyś taki byłem.
Jak dla mnie to po prostu nie dorosłeś do tego być z jakąkolwiek dziewczyną. No chyba,że w tych sprawach jest podobnie niedojrzała jak ty.
Dobra, kończe to gadanie, bo pisze jakbym sam miał 30 lat i przeżył więcej niż całą moja rodzina razem wzięta.
Staraj się o nią, ale nic na siłę. pozdrawiam.
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 31 paź 2005, 12:10

ojj zle mnie zrozumieliscie.....nie chodzi mi o to ze dziewczyna mi potrzebna jest tylko do przytluania....ale jak sie ma dziewczyna to jest tak fajniej i tyle ciezko to opisac!!!Ale dajcie spokoj jak ja zostaje z nia sam na sam i z nia normalnie gadam a ona wysyla smsy do kolezanek zeby przychodzily bo ona nie chce ze mna gadac itp! to troche chamskie nie....a poza tym daje sobie spokoj z dziewczynami.....moze kiedys trafie na jakas poządną!!Lies ja do dziewczyn nie podchodze i sie nie pytam czy chce byc moja dziewczyna:/ tylko to wychodzi samo z siebie!!a tej sie akurat zapytalem czy mam jakies szanse!!A tak waszym zdaniem co powinienm zrobic podrywac ja dalej ale delikatnie??CZy dac sobie z nia spokoj....

[ Dodano: 2005-10-31, 12:18 ]
Lies i jeszcze jedno ja nie doroslem do tego zeby miec dziewczyne???Ja nie szpanuje tak jak inni przy dziewczynach jacy oni sa czym jezdza...i w ogóle ze sa the besciaki....ja jestem naturalny do dziewczyn...nie szpanuje....nie chwale sie gdzie to ja nie bylem.:/ jestem smialy do dziewczyn ale wiecie oni lubia takkich pudzianow!!w glowie pusto ale musi byc PUDZIAN
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 31 paź 2005, 12:18

Klepass pisze:to troche chamskie nie....

chamskie, nie chamskie. po prostu nie potrzebuje Ciebie ani Twojej bliskosci, zrozum.

[ Dodano: 2005-10-31, 12:19 ]
Klepass pisze:jestem smialy do dziewczyn ale wiecie oni lubia takkich pudzianow!!w glowie pusto ale musi byc PUDZIAN

boziu, de ty żywesz?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 31 paź 2005, 14:00

widac odrazu że po prostu nie jet toba zaiteresowana , daje ci to wyraźnie do zrozumienia...
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 31 paź 2005, 19:44

Klepass pisze:hahahahaah nie tylko zawsze mi sie takie podobaja co ja im sie nie podobam....ale wiecie co!!Sram na te dziewczyny...jeszcze przyjda w łache!!!Po tym dzisiejszym odpuszczam sobie je wszystkie....bo one wszystkie sa takie same!!

[ Dodano: 2005-10-29, 23:06 ]
dodam jeszcze ze ona powiedziala ze woli starszych....dobra spoko to niech sobie znajdzie kogos starszego i jej zora kakao!! "Bo ja jak bym lubila tez swoich rowiesnikow to juz dawno bym miala chlopaka" hahahahahaha to niech k*** znajdzie sobie jakies a nie siedzi i p*** glupoty!!!

Naprawde "Wyjebkowo" :|

Klepass pisze:ona wysyla smsy do kolezanek zeby przychodzily bo ona nie chce ze mna gadac itp!

<chory>
Klepass pisze:ja jestem naturalny

Twoja natura Cie zgubi <chory>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 31 paź 2005, 21:07

Nie jest mna zainteresowana???to dlaczego mi nie powiedziala ze nie chce ze mna gadac czy to takie trudne........ach ciezko ja zrozumiec.....dzisiaj napisala ze mnie lubi i ze mozemy sie spotkac.....pfff glupota
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 paź 2005, 23:53

Klepass pisze:pfff glupota

Od początku do końca.
lollirot pisze:boziu, de ty żywesz?

Szpoko myślisz,że ja takich nie znam i nie znałam? :/
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 01 lis 2005, 08:51

Klepass pisze:Nie jest mna zainteresowana???to dlaczego mi nie powiedziala ze nie chce ze mna gadac czy to takie trudne........ach ciezko ja zrozumiec.....dzisiaj napisala ze mnie lubi i ze mozemy sie spotkac.....pfff glupota


to znaczy według ciebie ze jak ktoś nei jest kims zainteresowany to ma z nim nie gadac??
moze nie interesujesz jej jako swojego chłopaka , tylko kumpla i tyle...
you touch me

in special places...
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 01 lis 2005, 09:06

nie wiem sam....to wszystko jest tak zakrecone ze ja juz nie mam zielone pojecia co mam robic:/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 695 gości