homosexulaizm a dziecko

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

homosexulaizm a dziecko

Postautor: radomir » 10 paź 2005, 10:00

słyszymy ze pary homosexualne staraja sie o potomka...niektóre juz maja z tzw "adopcji" podziemnej ,robia sobie dzieci poprzez zaprzyjaznione pary mieszane...itp.

moje pytanie nie dotyczy problemu j/w ale...:

Czy dziecko wychowywane w zwązku homosexulanym też będzie przejawiac tendencje homosexualne?
...
Awatar użytkownika
Someone
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 lip 2005, 11:16
Skąd: rzeczywistość
Płeć:

Postautor: Someone » 10 paź 2005, 10:13

Naturalnie że dziecko wychowywane przez 2 homoseksualistów będzie miało tendencje homoseksualne. Ale popatrz na ten problem inaczej, czy dziecko wychowywane prze homoseksualistów będzie potrafiło normalnie funkcjonować w świecie, czy rówieśnicy takiego dziecka będą z nim utrzymywać kontakt i wytrzyma psychicznie w takiej rodzinie.
"No matter what you think about me, I'm still your child you can't just turn me off " - Tupac Amaru Shakur
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 10 paź 2005, 10:21

dla mnie nie było by to takie naturalne jak piszesz, orientacja nie zalezy od rodziców.ale od innych czynników. ichcialbym glownie tutaj skupic uwage a nie na problemie spolecznycm jakie sa pozniejsze więzi z rowiesnikami na podworku czy w szkole...
...
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 10 paź 2005, 10:24

Someone pisze:Naturalnie że dziecko wychowywane przez 2 homoseksualistów będzie miało tendencje homoseksualne.

A z jakiej to niby racji?

Dyskoutowaliśmy szeroko na ten temat na zajęciaciach.
Dziecko nie ma skłonności homoseksualnych, człowiek rodzi się ze skłonnością, nie ja nabywa.
czy rówieśnicy takiego dziecka będą z nim utrzymywać kontakt i wytrzyma psychicznie w takiej rodzinie.

Dziecko z domu dziecka bądź z rodziny patologicznej również jest napietnowane przez rówieśników.

Mamy do wyboru 2 opcje.
Dziecko wychowywane w domu dziecka albo dziecko wychowywane przez parę homoseksulną, które dazy dziecko ogromnym uczuciem.
Dziecko nr 2 wychodzi na tym lepiej, bo ma rodzinę....!

Ja sama mam watpliwości co do tego, czy powinni czy nie powinni.
Z pewnością takie pare powinny być poddawane szeregom badaniam psychologicznym, testom etc.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 10 paź 2005, 10:32

Jezeli dziecko bedzie wychowywane przez homoseksualistów to moze przejawiac zainteresowanie ta sama plcia....duzo rzeczy wynosi sie z domu, a jezeli takie dziecko bedzie wychowywane przez 2 facetow lub dwie babki bedzie to dla nigo naturalna rzecz, wyniesie to z domu i kto wie czy nie bedzie tego powtarzac po "rodzicach". Alkoholik moze wychowac dziecko na alkoholika a homoseksualista na homoseksualiste!! Tak moze byc, ale nie musi....przecierz w najmlodzsych latach zycia tego dziecka, wtedy kiedy uczy sie co to rodzina itp bedzie przy nim dwoch facetow/kobiety i jak takiemudziecku wytlumaczyc ze ma dwie mamusie lub dwoch tatusiow??!! hmmmmmmmmmmm trudny temat
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 10 paź 2005, 10:58

podpowiem ze do tej pory nie było badan dlugofalowych...a potrzba by bylo kilkudziesieciu lat by spostrzec skad sklonnosci sie wzieły...homoseksulaizm nie bierze sie w 100 % z genów...przypadki marynarzy czy wojskowych -hetero uwiklanych w zwiazki homoseksualne( mieli kontakt tylko i wylacznie ze swoja placia przez spory czas)...
...
Awatar użytkownika
Someone
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 lip 2005, 11:16
Skąd: rzeczywistość
Płeć:

Postautor: Someone » 10 paź 2005, 11:09

natasza pisze:A z jakiej to niby racji?

Dyskoutowaliśmy szeroko na ten temat na zajęciaciach.
Dziecko nie ma skłonności homoseksualnych, człowiek rodzi się ze skłonnością, nie ja nabywa.


No więc twierdzisz że dziecko które np od 2 - 10 roku zycia "obserwuje" 2 kochających się panów na codzień będzie w stanie zakochać się w dziewczynie? To jest raczej mało prawdopodobne, a raczej na pewno. Pozatym dzieci ok 5 roku zycia zaczynają sobie ustalać harmonię wartości, czyli co dobre, a co złe, co jest normalne, a co nie. Jeżeli takie dziecko będzie wychowywane przez 2 tatusiów to przyjmie to raczej jako normę i coś pozytywnego. Weź pod uwagę również rodziców homoseksualistów, którzy będą to dziecko nastawiać na związki mężczyzny z mężczyzną (bo to jest dla nich czymś normalnym). Pozdrawiam
"No matter what you think about me, I'm still your child you can't just turn me off " - Tupac Amaru Shakur
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 10 paź 2005, 11:21

Someone pisze:
natasza pisze:A z jakiej to niby racji?

Dyskoutowaliśmy szeroko na ten temat na zajęciaciach.
Dziecko nie ma skłonności homoseksualnych, człowiek rodzi się ze skłonnością, nie ja nabywa.


No więc twierdzisz że dziecko które np od 2 - 10 roku zycia "obserwuje" 2 kochających się panów na codzień będzie w stanie zakochać się w dziewczynie? To jest raczej mało prawdopodobne, a raczej na pewno. Pozatym dzieci ok 5 roku zycia zaczynają sobie ustalać harmonię wartości, czyli co dobre, a co złe, co jest normalne, a co nie. Jeżeli takie dziecko będzie wychowywane przez 2 tatusiów to przyjmie to raczej jako normę i coś pozytywnego. Weź pod uwagę również rodziców homoseksualistów, którzy będą to dziecko nastawiać na związki mężczyzny z mężczyzną (bo to jest dla nich czymś normalnym). Pozdrawiam


musiałoby być hermetycznie odizolowane od spoleczeństwa...rówieśnicy,media itp.
...
Awatar użytkownika
Someone
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 lip 2005, 11:16
Skąd: rzeczywistość
Płeć:

Postautor: Someone » 10 paź 2005, 11:27

Możesz się ze mną zgodzić możesz nie ;) Ale w młodości rodzice chyba mają znacznie większy wpływ niż media, czy rówieśnicy. Są dla Ciebie pewnego rodzaju ideałem i wzorem do naśladowania. No jak masz już załóżmy te 14 lat to wyszstko się zmienia, bo zaczynasz używać swojej własnej główki :P <browar>
"No matter what you think about me, I'm still your child you can't just turn me off " - Tupac Amaru Shakur
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 10 paź 2005, 11:34

rownie dobrze rodzice hetero beda ci wmawiac zwiazki hetero...ale jednak zostajesz gejem lub less..
...
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 10 paź 2005, 11:40

kina pisze:Alkoholik moze wychowac dziecko na alkoholika a homoseksualista na homoseksualiste!!

Alkoholizm jest chorobą!!! Homoseksualizm orientacja sexualną. Przecież prawie wszyscy homoseksualiści w domu obserwowali związki heteroseksualne a nie miało to wpływu na ich wybór. Faktycznie jedynym problemem może być integracja dziecka wychowywanego w takiej rodzinie z rówieśnikami ale to już kwestia tolerancji naszego chorego społeczeństwa i sposobu w jaki ludzie wychowują dzieci :(
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Aguś

Postautor: Aguś » 10 paź 2005, 11:49

kina pisze:duzo rzeczy wynosi sie z domu, a jezeli takie dziecko bedzie wychowywane przez 2 facetow lub dwie babki bedzie to dla nigo naturalna rzecz, wyniesie to z domu i kto wie czy nie bedzie tego powtarzac po "rodzicach".

tez tak mysle. dzieci patrza i obserwuja. a potem bardzo czesto nasladuja to co wiedzialy u "rodzicow". normalne u dzieci. a to ze rodzicami dziecka sa 2 facetow lub 2 kobiety to juz nie wina dzieci.
i taki maly dzieciaczek zostje wypaczony juz w dziecinstwie.
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 10 paź 2005, 11:57

"wypaczenie " to cięzkie slowko ;)

podam moze przyklad taki z naszych domów:

oglada dziecko np chłopiec -TV -Jak reguja rodzice kiedy nagle ktos pokazany jest nago,ktora nagośc ukazywaną w TV beda ukrywac wzbudzajac w dziecku ciekawosc podgladniecia?
...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 10 paź 2005, 12:35

guli pisze:Alkoholizm jest chorobą!!! Homoseksualizm orientacja sexualną.

Nekrofilia i zoofilia też jest orientacją sexualną? Czy chorobą?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 10 paź 2005, 12:36

Aguś pisze: taki maly dzieciaczek zostje wypaczony juz w dziecinstwie.

Odpowiem przykładem, który wprawdzie z wypaczeniami nie ma nic wspólnego ale daje pewien pogląd na temat wychowania i przejmowania zwyczajów. Mam wielu znajomych naturystów. Dzieci wychowane w poczuciu noralnego i zdrowego podejścia do nagości w pewnym wieku (ok 6lat, może trochę później) nagle zaczynają się krępować, wstydzą się wyjść na plażę, na której są setki golasów bez stroju. To chyba obala teorię Agysi.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 10 paź 2005, 12:42

Mysiorek pisze:
guli pisze:Alkoholizm jest chorobą!!! Homoseksualizm orientacja sexualną.

Nekrofilia i zoofilia też jest orientacją sexualną? Czy chorobą?


homo zyje i jest tego samego gatunku ;) ale wiem ze zaraz podasz pedofilię
...
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 10 paź 2005, 15:05

homoseksualizm tez podobno jest choroba.....lecza go i ludzie z tego wychodza!! Jest ksaiazka na ten temat, napisal ja "byly" gej....nie pamietam tytułu!!
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 10 paź 2005, 15:30

radomir pisze:rownie dobrze rodzice hetero beda ci wmawiac zwiazki hetero...ale jednak zostajesz gejem lub less..


I wszystko jasne.
Też tak uważam Someone.

kina pisze:homoseksualizm tez podobno jest choroba.....lecza go i ludzie z tego wychodza!! Jest ksaiazka na ten temat, napisal ja "byly" gej....nie pamietam tytułu!!

To tak jakby homoseksualiści uznali heteroseksualizm za chorobę i napisali o tym książkę, jak się wyleczyć.

Cholera wie jak to naprawdę jest.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 10 paź 2005, 15:42

natasza pisze:Cholera wie jak to naprawdę jest.

No mamy tu, wśród nas lesbijkę.
Może Ona coś nam wytłumaczy?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 10 paź 2005, 15:45

Mysiorek pisze:
natasza pisze:Cholera wie jak to naprawdę jest.

No mamy tu, wśród nas lesbijkę.
Może Ona coś nam wytłumaczy?

Miałam pisać, że przydałaby nam się opinia osoby homoseksualnej, ale zrezygnowałam, nie zdawając sobie sprawy, że taka do nas zaglada.

Popieram pomysł.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 10 paź 2005, 16:12

Alkoholizm to choroba, pedalstwo również. Chłopak+dziewczyna=normalna rodzina! I tego się trzymajmy....a jeśli pedryle będą dzieci adpotować, to świat się kończy i dąży do samozagłady...
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 10 paź 2005, 16:56

"Widziałem Twoich rodziców - fajne chłopaki" <pijak>
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 10 paź 2005, 18:02

TedBundy pisze:Alkoholizm to choroba, pedalstwo również. Chłopak+dziewczyna=normalna rodzina! I tego się trzymajmy....

ja rowniez tak uwazam,ale musze powiedziec,ze mi osobiscie geje czy lesbijki nie przeszkadzaja, jezeli ich zachowanie nie dotyczy mnie to niech sobie gdzies tam zyja w swiecie....tylko na litosc boska niech dzi9eciakow nie adoptuja!!!!!!!!
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 paź 2005, 20:37

Czy dziecko wychowywane w zwązku homosexulanym też będzie przejawiac tendencje homosexualne?

Nie.

[ Dodano: 2005-10-10, 20:37 ]
Tzn moze, ale nie musi. 50:50 bym rzekła.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 10 paź 2005, 23:02

mi osobiscie geje czy lesbijki nie przeszkadzaja, jezeli ich zachowanie nie dotyczy mnie to niech sobie gdzies tam zyja w swiecie..


Gdyby wszyscy tak mysleli, to nie byloby zadnych Szymonow Niemcow i innych pajacow...
soul of a woman was created below
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 10 paź 2005, 23:11

moon pisze:Tzn moze, ale nie musi. 50:50 bym rzekła.

Wiecej. Ja daje 80:20 ze bedzie homo.
natasza pisze:Dziecko nie ma skłonności homoseksualnych, człowiek rodzi się ze skłonnością, nie ja nabywa.

Niemniej na rozwój człowieka ma DECYDUJĄCY wpływ środowisko w jakim się wychowuje. Dziecko wychowywana przez szympansy, nabedzie cechy im wlasciwe Faktycznie mialo miesjce takie zdarzenie (nie mowie o Mowglim :P )
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 11 paź 2005, 08:43

cubasa pisze:
moon pisze:Tzn moze, ale nie musi. 50:50 bym rzekła.

Wiecej. Ja daje 80:20 ze bedzie homo.
natasza pisze:Dziecko nie ma skłonności homoseksualnych, człowiek rodzi się ze skłonnością, nie ja nabywa.

Niemniej na rozwój człowieka ma DECYDUJĄCY wpływ środowisko w jakim się wychowuje. Dziecko wychowywana przez szympansy, nabedzie cechy im wlasciwe Faktycznie mialo miesjce takie zdarzenie (nie mowie o Mowglim :P )


przez wilki także..przypadek w indiach.

jednak temat jest powazny nastepuje bowiem ogolna globalizacja nie tylko ekonomiczna ale i płciowa...
...
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 11 paź 2005, 09:45

Nie wiem jak Wy, ale ja bym swojej Mamy za nic świecie na drugiego Tatę nie zamienił <pijak>
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 11 paź 2005, 09:53

Tak naprawde, to nikt jeszcze nie udowodnil, od czego zalezy homoseksualizm. Jest oczywiscie teoria o genie itd, ale nie jest potwierdzona. Dazy sie do jej potwierdzenia, zeby nie traktowac homoseksualizmu, jako czegos zlego, ot taka tendencja swiata zachodniego do bycia tolerancyjnym na pokaz. Wieksze jednak szanse, ze orientacja ta rodzi sie w toku wychowania.
Co do adopcji dzieci, to nie jest to takie proste, ze para homoseksualna wychowa homoseksualiste. Ale nalezy tu zwrocic uwage na inne sporawy. Czy dziecko tak wychowane otrzyma wlasciwe wzorce, pozwalajace mu na optymalny rozwoj itd. Tylko, tak naprawde, ilu z nas, ma zapewniony ten optymalny rozwoj? Mysle, ze niewielki procent.
Nie mozna tez stawiac sprawy tak, ze lepiej niech adoptuja homoseksualisci niz dziecko ma byc w domu dziecka. Takiemu dziecku nalezy zapewnic jak najlepsze warunki, a wiec dazyc do adopcji go przez pare heteroseksualna, dobrze funkcjonujaca itp. Ale z drugiej strony, pary lesbijskie sa w stanie zapewnic sobie "swoje" dziecko. I co wtedy?
Nie ma tu dobrego rozwiazania. Ja jednak jestem za tym, zeby nie sankcjonowac prawnie stanu, ktory norma nie jest.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 11 paź 2005, 10:18

Nie chodzo o to, że dziecko na pewno lub prawdopodobnie będzie homo.
Chodzi o zaburzony tok rozwoju dziecka i skutki.
np. o zniewieścienie mężczyzn lub wychowanie babochłopa.
Przy parze hetero dziecko ma oba wzorce! Tak natura o wychowanie zadbała.

Konkubinat homo + dziecko powinien być karalny :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości