Urozmaicenie peetingu?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Urozmaicenie peetingu?

Postautor: Sylwia » 28 gru 2003, 23:51

Jak było o urozmaiceniu seksu to ja zapytam o cos innego...
Jak mozna urozmaicic peeting? Czy w ogóle mozna w jakis sposob? Tak, zeby zaspokoic siebie i chlopaka, a przy tym nie miec juz ochoty na seks?.. Dlaczego o to pytam? Bo nie chce jeszcze wspolzyc ze swoim partnerem- boje sie.. , a czasami peeting mi nie wystarcza i mam ochote na cos wiecej..

SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 29 gru 2003, 11:49

A próbowaliście zabaw z prysznicem? :oops:
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 29 gru 2003, 13:19

Niee :oops: :P ... co jeszcze proponujesz?:)
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Sweety
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2003, 17:59
Płeć:

...

Postautor: Sweety » 29 gru 2003, 14:50

heh zanim kcesz odpowiedziec napisz na czym polega Twoj peeting co robicie to ewentualnie mozna powiedziec co JESZCZE.. papa i powodzenia:)
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 11 sty 2004, 12:14

hmm nie wiem jak to okreslic...
calujemy sie, rozbieramy, on piesci moje piersi, moje posladki i inne miejsca;) Poznajemy swoje ciala..
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 11 sty 2004, 12:25

Polecam wykorzystanie elementów dodatkowych np. piórka, kostki lodu, owoców. To daje naprawdę fajne efekty i jest niezłą odmianą. :)
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 11 sty 2004, 13:51

probowalismy jogurt :D :D :D
... i cały Wszechswiat jest za tym, by Ci się to udało...
Smoke

Postautor: Smoke » 12 sty 2004, 23:23

hyh.......roznie to bywa czasem w barze mozna sie zabawic z dziewczyna znaczy popiescic troszke oczywiscie bez przesady no i jest problem ktory ogranicza a konkretnie jest to biustonosz.........wsumie w miejscu publicznym glupio sciagac kobiecie stanik wiedz........pozostaje wsuniecie lapek pod stanik albo jakis inny sposob ale to niejest takei latwe jak sie do tego zabrac bo ciasno jest :(
joni8

Postautor: joni8 » 19 sty 2004, 01:24

:) Sylwio :) niech kupi takie małe złote "jajeczko" wibrujące poczujesz jego przyjemne drgania nie tylko między nóżkami :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 sty 2004, 03:10

Smoke pisze:hyh.......roznie to bywa czasem w barze mozna sie zabawic z dziewczyna znaczy popiescic troszke oczywiscie bez przesady no i jest problem ktory ogranicza a konkretnie jest to biustonosz.........wsumie w miejscu publicznym glupio sciagac kobiecie stanik wiedz........pozostaje wsuniecie lapek pod stanik albo jakis inny sposob ale to niejest takei latwe jak sie do tego zabrac bo ciasno jest :(


No to niech go nie zaklada. Zaden problem :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 87 gości