Zazdrosc......dlaczego?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mj2_87
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 24 sie 2005, 12:28
Skąd: Jasło
Płeć:

Zazdrosc......dlaczego?

Postautor: mj2_87 » 24 wrz 2005, 13:42

Mam problemik.Razem z dziewczyna przezylismy juz troche i kochamy sie ale jest cos miedzy nami co mnie rani.Chodzi o to ze jest wielu gosci ktorym sie ona podoba i ona wie ze ja jestem zazdrosny tzn nie chodzi o tych gosci tylko ogolnie i kiedys powiedziala mi ze nie bedzie mie dawac powodow do zazdrosci.Ale np pisze mi ze jakis gosc sie w niej bujna i ze caly czas do niej pisze i dzwoni i gada na gg i pisze mi ze on dla niej jest kumplem.OK.wiec po co mi pisze takie rzeczy ze jacys goscie sie do niej dowalaja albo pisze ze poznala jakiegos goscia i pisze ze "jest zajebisty".Po co tak robi jesli wie ze to wzbudza we mnie zazdrosc i prosze o rade co mam zrobic.Z gory dzieki
Na miłość trzeba sobie zasłużyć całym życiem.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 wrz 2005, 13:48

Dwa problemy tu są.
1)Ona sie będzie podobac czy chcesz czy nie i te zazdrośc Ty musisz pochamować u siebie bo to idiotyzm.
2)Ona sie bawi wyjątkowo głupio. Co nalezy zrobić? Powioedzieć jej raz i to stanowczo,że ma CI o takich rzeczch nie mówić i że masz to w dupie. Jak nie podziała udawac totalną znieczulicę. Przejdzie jej jak nie będzie widzaiał Twojej zazdrosnej reakcji.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 24 wrz 2005, 13:54

U mnie teraz prowokowanie zazdrosci przez kobiete = koniec zwiazku, bo nie chce poraz kolejny tego przerabiac i przechodzic, ale czytajac to forum widze ze to powszechne zjawisko. A najgorsze jest to jak kobieta prowokuje zazdrosc, czeka na reakcje, a potem wypomina ze nic nie zrobiles.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
prien

Postautor: prien » 24 wrz 2005, 13:54

Odwdzięcz sie tym samym. Mów jej o tym że jakas fajna laseczka sie na Ciebie cały czas patrzy jak Cie widzi. No i nie omieszkaj powiedzieć że ta laska ma fenomenalna figurę i ogólnie tak fajna z niej koleżnaka, ale oczywiście tylko koleżanka :D
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 24 wrz 2005, 13:58

Ja tu widzę dwie opcje:
-albo ona tak cie kocha, ze uwaza ze powinienes o wszystkim wiedziec, a nie zastanawia sie jak Ty sie mozesz czuc po takim wyznaniu
-albo sie Tobą bawi, na zasadzie: "Zobacz, na Twoje miejsce jest już 10 chetnych, wiec bardziej sie staraj"
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 wrz 2005, 14:11

<hmm> poprzygladam sie, bardzo interesuje mnie ten temat
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 24 wrz 2005, 14:20

No jak pisze o nim ze jest zajebisty to bardzo nie dobrze.
Ja bym pozwolił potoczyc się sprawom, dalej.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
gloria
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2005, 19:42
Skąd: lubelszczyzna
Płeć:

Postautor: gloria » 24 wrz 2005, 19:10

jakas pusta ta Twoja laseczka. ile ja takich znam... (wspominana juz kiedys przeze mnie dziewczyna ktora byla jednoczesnie z dwoma, czy trzema (ktorzy oczywiscie sie miedzysoba o nia tlukli), bo twierdzila, ze kocha ich wszystkich rzadzi i wymiata <szczerbaty> )
co moge powiedziec? daj sobie spokoj.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 24 wrz 2005, 19:27

nie wiem ile setek razy na tym forum zostalo to napisane: SZCZERA ROZMOWA
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 24 wrz 2005, 20:14

Kermit pisze:SZCZERA ROZMOWA


Zgadzam się - porozmawiaj z nią o tym. Niekoniecznie musi być pusta - może po prostu kocha Cię bardzo i chce żebyś wiedział o wszystkim i wierzy, że to nic między wami nie zmieni bo jej ufasz.

Oczywiście mogę się mylić, ale ja sama podobnie robiłam dopóki nie zorientowałam się że to bardziej niszczy zaufanie niż buduje. Na szczęście zorientowałam się dość szybko.

:)
ciesz się sobą

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 229 gości