Pożądanie w związku

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 17 wrz 2005, 16:50

<chory> tak chyba jest... <chory>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Cinnamon
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 14 wrz 2005, 19:09
Skąd: z kosmosu
Płeć:

Postautor: Cinnamon » 17 wrz 2005, 16:52

zla interpretacja ;P to nie chodzi o to zeby chciec na sile krytykowac... ale jak jest powod to facet musi potrafic, musi miec przyslowiowe jaja... a akceptacja jasne, to podstawa...

a kobiety to sie zmieniaja co minute, jeszcze nie zauwazyles? :>:>:> i nie chodzi tutaj o niedojrzalosc, czy panowanie nad hormonami... my tak mamy i juz!!! ale to wcale nie jest tak, ze jednego dnia kobieta jest slodka i czula, a nastepnego zmienia sie w wredna jedze ;P
w ujemnej czasoprzestrzeni i dodatnim duszoczasie...
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 17 wrz 2005, 16:59

Cinnamon pisze:my tak mamy i juz!!!


zadne usprawiedliwienie :P mozna nad tym panowac

Cinnamon pisze:ale jak jest powod to facet musi potrafic, musi miec przyslowiowe jaja...


swieta prawda, ale nieraz kobiety specjalnie daja takie powody, a to juz jest nie w porzadku. Przyklad: podjudzanie zazdrosci a potem pretensja ze nic nie zrobil.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 wrz 2005, 17:35

Runa pisze:
PS Co byście poradzili mojemu chłopakowi, gdyby to on się wypowiedział na tym forum?


Niiech oglada serial ..."wybrancy fortuny" , i uczy sie od głównej bohaterki tego serialu <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Cinnamon
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 14 wrz 2005, 19:09
Skąd: z kosmosu
Płeć:

Postautor: Cinnamon » 17 wrz 2005, 20:00

TFA pisze:Przyklad: podjudzanie zazdrosci a potem pretensja ze nic nie zrobil.



zachowania infantylnych nastolatek sa mi obce, wiec ciezko mi sie ustosunkowac ;P <aniolek2>
w ujemnej czasoprzestrzeni i dodatnim duszoczasie...
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 17 wrz 2005, 21:41

Andrew pisze:Niiech oglada serial ..."wybrancy fortuny" , i uczy sie od głównej bohaterki tego serialu


a cóż to za serial? W życiu o nim nie słyszałam. (Wolałabym sprawdzić co polecasz ;-) )


TFA pisze:jak dwoje ludzi sie rozumie to nie ma u nich takich problemow i glupot jak chec zapewniania o uczuciu, chec krytyki, walniecia rekla w stol, tylko ludzie sie akceptuja,


zgadzam się że się akceptują i nie wywołują konfliktów w ramach jakichś dziwnych testów ale nawet przy pełnym zrozumieniu potrzeba gestów świadczących o uczuciu - o wzajemne zainteresowanie trzeba dbać :-)


gargul pisze:Nie potrafię sobie przypomniec kiedy to ona "coś" zainicjowała

gargul pisze:Widzisz do pewnego czasu nie wiedziałem co sie dzieje ale ja jej chyba po prostu nie kręcę


Ja się przekonałam, że na mnie działa "post ścisły" ;) <byle nie za długo>
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
Tępoblady
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:41
Skąd: a bo ja wiem ??
Płeć:

Postautor: Tępoblady » 18 wrz 2005, 01:19

Kiedyś słyszałem ciekawą wypowiedź:
Z czasem skończą wam sie tematy do rozmowy i zostanie wam tylko seks ...
a Tobie Runa zdaje sie nic nie zostanie ...

Ale rzeczywiście ... miałem w życiu sytuacje że laska mi sie bardzo podobała ale bardzo mało myślałem o niej w kontekście seksualnym ... raczej to była taka chęc przebywania z tą osobą, przytulenia jej ... i Runa powiem ci że dla mnie taki związek bez pożądania nie miałby sensu ... a czy przyjdzie z wiekiem ?? ... hmmm wątpie ... z czasem seks z tą samą osobą sie nudzi i pożądanie zanika ... ja tu nie wróże nic dobrego z tego związku
Friendship, trust, honor
what else do we have
without this ...
we are no more than beasts :>
Awatar użytkownika
Cinnamon
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 14 wrz 2005, 19:09
Skąd: z kosmosu
Płeć:

Postautor: Cinnamon » 18 wrz 2005, 01:22

Tępoblady pisze:Z czasem skończą wam sie tematy do rozmowy i zostanie wam tylko seks ...


<chory>

z czasem to sie skonczy mozliwosc uprawiania seksu... i zostanie juz tylko rozmowa...
w ujemnej czasoprzestrzeni i dodatnim duszoczasie...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 18 wrz 2005, 11:59

Cinnamon pisze:taki co to jest na kazde skinienie kobiety, co minute zapewnia o swoim uczuciu, nigdy nie krzyknie, nie skrytykuje, po prostu taki, o ktorego i dla ktorego kobieta nie musi sie starac bo wie, ze i tak jest jej... to zabija namietnosc... ale ludzie sa rozni, wiec nie chce uogolniac... poza tym kobieta zmienna jest, raz chce brutala a innym razem jak facet chocby glos podniesie to jest wielki foch i w ogole jak on moze Puscic oko ciezko za nami trafic...


To da sie byc takim ? :D Fakt moze za duzo zapewniam o milosci tez, ale to wszystko :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 283 gości