Legalizacja związków homoseksualnych

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 06 wrz 2005, 22:57

Cytat z wp:

Pan prezydent mówi o równych prawach wszystkich obywateli, a jak to się ma do praw osób homoseksulanych? Dlaczego nie zgodził się pan na Paradę Równości?

Lech Kaczyński: Czy ja kiedykolwiek byłem zwolennikiem ograniczania praw homoseksualistów?! Czy ja twierdzę, że osoby o homoseksualnych skłonnościach nie mogą być lekarzami, pracownikami naukowymi, inżynierami, posłami, ministrami itd.?

A czy mogą mieć swoją Paradę Równości?

Lech Kaczyński: To jest zupełnie inna sprawa. To jest sprawa promocji pewnych postaw w istocie kulturowych, które z punktu widzenia cywilizacji, w której żyjemy, są bardzo głęboko szkodliwe. Powtarzam to po raz setny – homoseksualiści byli, są i będą. Nie ma żadnego powodu, w przypadku, gdy człowiek urodził się z tą tendencją, by nie miał możliwości zrealizowania się w życiu lub w związku z inną osobą tej samej płci na podobnych zasadach, jak mężczyzna i kobieta. Natomiast są tu pewne różnice i nie można stawiać tych dwóch skłonności na równi, bo jeżeli ta druga zaczęłaby być skłonnością równą pierwszej, to genus humanus musiałby wyginąć, cytując tu pierwszą część „Ogniem i mieczem”. Chodzi tu więc o ochronę rodziny i jej wartości oraz praw.

Tylko, że oni nazwali tę paradę, Paradą Równości...

Lech Kaczyński: Jeszcze raz powtarzam, nie mam nic przeciwko temu, by osoby o skłonnościach homoseksualnych miały równe prawa polityczne i prawa obywatelskie. Jeżeli mam jakieś wątpliwości co do parady, to właśnie o to chodzi, żeby kwestie bardzo osobiste, intymne nie stawały się przedmiotem demonstracji. Seks, nie twierdzę, że jest nieistotny, natomiast nie jest esencją życia.

Osoby homoseksualne często są społecznie dyskryminowane, może więc Parada Równości miała na celu pokazanie: „jesteśmy tacy, jak wy”?

Lech Kaczyński: Doświadczenie wielu innych parad w innych krajach pokazuje, że raczej parady mają na celu eksponowanie pewnego rodzaju seksualizmu, pewnej obsceniczności. Gdyby mi zaproponowano, by szli ludzie o heteroseksualnych skłonnościach, ale swoje skłonności demonstrowali zbyt jawnie i z brakiem poszanowania dla przyjętych norm kulturowych, zareagowałbym podobnie. Nie chcę tego porównywać z Paradą Równości, bo to było dużo gorsze, jeśli chodzi o sprawę tego nieszczęsnego rekordu, nawet nie chcę mówić jakiego (rekord w licznie stosunków seksualnych – red.). Też się temu bardzo ostro przeciwstawiałem. Oczywiście nie porównuję nawet tego, bo sądzę, że są ludzie o skłonnościach homoseksualnych, którzy prowadzą pod tym względem życie w miarę ustabilizowane, nawet jak im się zdarzają odstępstwa, to mają one charakter incydentu.

Ja tylko cytuje...
I know it´s the last day on earth we´ll be together while the planet dies...
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 07 wrz 2005, 09:12

dzieki. wiem juz na kogo nie głosować.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 wrz 2005, 10:05

Zgadza sie, stosunek do zwiazkow i par homoseksualnych to faktycznie najwazniejsze kryterium przy wyborze nowego parlamentu/prezydenta.

Tak samo wazne jak uroda przyszlego posla/prezydenta
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 07 wrz 2005, 11:27

Boże na świecie szerzy się pedalstwo, a Ty nie grzmisz !

Widziałem na programie XXL jak się załączali geje i było to <belt1>

Nie jestem tolerancyjny i mówie Gejom, Pedałom, Homoseksualistom i wszyskim innym tego typu zwyrodnialcom NIE !
Żadnych legalizacji związków, nie mówiąc już o dzieciach !

Mieć dwóch starych to chyba jakaś beka buahahaha MEGA LOL

Najlepiej byłoby powywozić to wynaturzone coś na jakieś bezludne wyspy i tam niech się rozmnażają (o ile im się to uda) :P

To są po prostu wybryki natury, odchyły od normy, nie wiem to trzeba leczyć, wywieść (tak jak kiedyś się trędowatych zamykało i w ten sposób trąd został wyniszczony), albo piece po żydach odpalić - cokolwiek. Wyjścia zawsze jakieś są.

Jedno jest pewne - żaden Bóg ich nie kocha.
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 07 wrz 2005, 11:39

Jedno jest pewne - żaden Bóg ich nie kocha.


Boga w to nie mieszaj :)
W końcu jakby chciał to nie byłoby tego :)
Jest podobno wszechmocny :)

To byla wersja dla "wierzących" :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 wrz 2005, 11:41

fish pisze:Jest podobno wszechmocny

Tak, ale dal nam wolna wolę, więc Jego rola generalnie skonczyła się na stworzeniu gatunku ludzkiego. Choć w przypadki też nie wierzę do końca ;)
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 07 wrz 2005, 12:00

Olivia pisze:Choć w przypadki też nie wierzę do końca

...pierwsze śliwki robaczywki ;)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 wrz 2005, 12:00

cubasa pisze:...pierwsze śliwki robaczywki

Do czego pijesz? :>
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 07 wrz 2005, 12:16

Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
ecco
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 85
Rejestracja: 08 wrz 2005, 15:38
Skąd: borehamwood
Płeć:

Postautor: ecco » 09 wrz 2005, 21:10

ja jak najbardziej jestem przeciw wiem tacy ludzie sie kochaja ale juz nie maja ze soba co robic tylko TO ! geji nienawidze do lezbijek nic nie mam ale nie chcial bym sie dowiedziec ze moja dziewczyna by byla lezbijka nawet jak bym sie mogl dolaczyc trojkatow tez nie popieram
"MOJE GETTO NIE TO ZALICZYSZ NIE TO POKONASZ"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 09 wrz 2005, 21:17

ecco pisze:trojkatow tez nie popieram

A co Ci winne trójkąty?
... wobec powyższego?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 10 wrz 2005, 21:23

oglądałam fajny program na planete o księżach gejach, wypowiadali się anonimowo (bo oczywiście jest to zabronione przez kościół) ale śmieszy mnie w tym momencie sytuacja ludzi którzy tak nieprzychylne rzeczy wypisują o gejach i lesbijkach a często są nieświadomi że mają kontakt z nimi - powiedzmy w kościele - spowiadają się im itd itp. Oczywiście - może takich jest niewielki procent w kościele ale kto może wiedzieć czy właśnie nie w jego parafii "pracuje" gej? lub pedofil? Wg tego co usłyszałam w tym dokumencie w tv to mało kto "normalny" może wytrzymać w zakonie lub jako ksiądz. Najczęsciej właśnie decydują się na to osoby które mają problemy natury seksualnej (inna orientacja, dewiacje które często pochodzą stąd że byli wykorzystywani w dzieciństwie) Reszta ma kucharki (czyt. kochanki) lub jedzie na ręcznym do końca życia. I jeszcze jedno
za co pewnie bedziecie chcieli mnie spalić na stosie -<uklony> dla mnie nowy testment to właśnie legendy o gejach. Jeśli Jezus - człowiek robił wszystko to co normalny człowiek to czemu nie dał przykładu żeniąc się tylko włóczył się z bandą facetów. Może to geje mają rację i to oni będą zbawieni? A może Jezus był antyfeministą? (oczywiście nie mieszajmy w to religii bo sex jest fe i to grzech mieszać go w sprawy święte <banan> )
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 wrz 2005, 21:34

fish pisze:Boga w to nie mieszaj

Ani Jezusa.

Moniczka_21 pisze:oczywiście nie mieszajmy w to religii bo seks jest fe i to grzech mieszać go w sprawy święte

Nie, ale conajmniej nietaktownie, niesmaczne, oburzające z mojego punktu widzenia.
Gdybyś mi to w twarz powiedziała już bys lezała dziecino. [I żeby nie było,że dlatego że jestes lesbą, bo do nich nic nie mam.]
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 10 wrz 2005, 21:41

dla mnie nowy testment to właśnie legendy o gejach. Jeśli Jezus - człowiek robił wszystko to co normalny człowiek to czemu nie dał przykładu żeniąc się tylko włóczył się z bandą facetów. Może to geje mają rację i to oni będą zbawieni? A może Jezus był antyfeministą?

Nie chce mi sie wierzyć, że masz 20 lat. Po prostu nie wierzę!!!
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 10 wrz 2005, 21:53

Moniczka_21 pisze: Najczęsciej właśnie decydują się na to osoby które mają problemy natury seksualnej (inna orientacja, dewiacje które często pochodzą stąd że byli wykorzystywani w dzieciństwie) Reszta ma kucharki (czyt. kochanki) lub jedzie na ręcznym do końca życia.

Strasznie generalizujesz i obrazasz w tym momencie tych ludzi. Moze po prostu czuja to powolanie. Moze dla Ciebie (jak i dla wielu) cos takiego jest nie do przyjecia. Mi takze ciezko jest sobie wyobrazic jak wielka musialaby byc sila by te wszystkie pokusy swiata codziennego zeszly na daleki plan, przestaly byc istotne. Mysle jednak, ze cos takiego jest mozliwe, chociaz ja siebie w tej roli absolutnie nie widze.
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 10 wrz 2005, 22:00

___ToMeK___ pisze: Strasznie generalizujesz i obrazasz w tym momencie tych ludzi. Moze po prostu czuja to powolanie. Moze dla Ciebie (jak i dla wielu) cos takiego jest nie do przyjecia. Mi takze ciezko jest sobie wyobrazic jak wielka musialaby byc sila by te wszystkie pokusy swiata codziennego zeszly na daleki plan, przestaly byc istotne. Mysle jednak, ze cos takiego jest mozliwe, chociaz ja siebie w tej roli absolutnie nie widze.


Walka człowieka z naturą nigdy nie prowadziła do niczego dobrego. A jeśli chodzi o powołanie to bardziej bym to nazwała "przetrwanie" a nie powołanie
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 10 wrz 2005, 22:06

Patrzysz na cala sprawe nie wykraczajac poza fizjologiczny aspekt egzystencji czlowieka. Moze zycie nie konczy sie na tym, moze nie tylko fizjologia determinuje zycie czlowieka i to jakie ono byc powinno?

Nie twierdze, ze nie jest prawda, ze wiele osob wstepuje do seminarium nie wiadomo po co, moze chca odszukac jakikolwiek sens zycia, moze maja problem sami ze soba, moze po prostu chca zeby ludzie ich sluchali (sporo ludzi ze wsi wstepuje do seminarium), moze jeszcze jakis inny, bardziej skomplikowany powod.
Tak samo spora grupa ludzi idacych na psychologie liczy na to, ze te studia pomoga rozwiazac ich osobiste problemy. Nawet nie przypuszczaja jak bardzo sie myla (czytalem na ten temat wypowiedz pewnego profesorka).
Ale nie mozna zakladac, ze WSZYSCY dlatego ida. Tak samo nie mozna zakladac, ze nie istnieje cos takiego jak powolanie.
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 10 wrz 2005, 22:18

___ToMeK___ pisze:Patrzysz na cala sprawe nie wykraczajac poza fizjologiczny aspekt egzystencji czlowieka. Moze zycie nie konczy sie na tym, moze nie tylko fizjologia determinuje zycie czlowieka i to jakie ono byc powinno?

Jasne że nie tylko fizjologia determinuje życie - ale spróbuj wytrzymać 10 minut bez powietrza, tydzień bez snu lub picia, dwa tygodnie bez jedzenia lub mycia się albo całe życie zadreczając się poczuciem winy że zgrzeszyłeś. Jeśli coś wykracza poza ludzkie możliwości - po co się do tego zmuszać? Jeśli nie ma równowagi w fizjologii to w umyśle też jej nie ma - wiem z autopsji.
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 10 wrz 2005, 22:26

Moniczka_21 pisze:Jeśli coś wykracza poza ludzkie możliwości - po co się do tego zmuszać?

Nie rozumiesz tego i przyznam sie, ze ja osobiscie takze tego nie rozumiem. Ale nalezy dopuscic mysl, ze moze ci ludzie nie musza sie zmuszac. To wykracza poza pewne granice ludzkiego pojmowania (tak samo jak np. wyobrazenie sobie, ze jest sie martwym).
Nie mozna wszystkich ksiezy/duchownych zaszufladkowac jako zboczencow lub ludzi z nie do konca zdrowa psychika.
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 10 wrz 2005, 22:35

___ToMeK___ pisze:
Moniczka_21 pisze:Jeśli coś wykracza poza ludzkie możliwości - po co się do tego zmuszać?

Nie rozumiesz tego i przyznam sie, ze ja osobiscie takze tego nie rozumiem. Ale nalezy dopuscic mysl, ze moze ci ludzie nie musza sie zmuszac. To wykracza poza pewne granice ludzkiego pojmowania (tak samo jak np. wyobrazenie sobie, ze jest sie martwym).
Nie mozna wszystkich ksiezy/duchownych zaszufladkowac jako zboczencow lub ludzi z nie do konca zdrowa psychika.

nie szufladkuje -czytaj uważnie moje posty- napisałam "nawet jeśli niewielki procent.." a jeśli czegoś nie rozumiesz to nie osądzaj innych że też nie mają racji. a jeśli jest jakaś rzecz która wykracza poza granice ludzkigo pojmowania - to na pewno to jest ludzka naiwność i głupota.
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 10 wrz 2005, 23:00

Moniczka_21 pisze: nie szufladkuje -czytaj uważnie moje posty- napisałam "nawet jeśli niewielki procent.."

czyzby?
Moniczka_21 pisze:Najczęsciej właśnie decydują się na to osoby które mają problemy natury seksualnej (inna orientacja, dewiacje które często pochodzą stąd że byli wykorzystywani w dzieciństwie) Reszta ma kucharki (czyt. kochanki) lub jedzie na ręcznym do końca życia.


Moniczka_21 pisze:a jeśli czegoś nie rozumiesz to nie osądzaj innych że też nie mają racji.

fakt, ze cos jest nie do pojecia nie przeszkadza >wyrazic swojej opinii<, wedle ktorej nie masz prawa uogolniac i obrazac w ten sposob wielu ludzi tylko dlatego, ze ich nie rozumiesz.

Moniczka_21 pisze:a jeśli jest jakaś rzecz która wykracza poza granice ludzkigo pojmowania - to na pewno to jest ludzka naiwność i głupota.

i w zwiazku z tym? :>
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 wrz 2005, 00:33

Moniczka_21, Jezus wzial podobno slub z MAria Magdalena wiec cala teoria upada.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 11 wrz 2005, 00:38

I miał dzieci :)
Ale to trzeba przeczytać więcej albo więcej zrozumieć z tego co napisali :)

Ale o gejach MOniczka ma trochę racji :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
taki1
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 05 wrz 2005, 02:01
Skąd: Z internetu
Płeć:

Postautor: taki1 » 11 wrz 2005, 01:06

i trawka leczyl :P dlatego wszyscy lepiej sie czuli ;-)
nie mam takich skarbów jak Liber...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 wrz 2005, 07:48

Moniczka_21 pisze:Walka człowieka z naturą nigdy nie prowadziła do niczego dobrego

np kiedy?
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 11 wrz 2005, 10:25

Maverick pisze:
Moniczka_21 pisze:Walka człowieka z naturą nigdy nie prowadziła do niczego dobrego

np kiedy?

zawsze
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 wrz 2005, 11:43

mylisz sie
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 15 wrz 2005, 18:08

W tej chwili na TVN w "Rozmowach w toku" leci program o wychodzeniu z homoseksualizmu i ludziach, którym się to udało.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 wrz 2005, 20:46

Mysiorek pisze:W tej chwili na TVN w "Rozmowach w toku" leci program o wychodzeniu z homoseksualizmu i ludziach, którym się to udało.

To powtórka. Ciągle to dają ok 2 w nocy. [tak, nie mam co oglądac przed CN]
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 15 wrz 2005, 21:04

Moniczka_21 pisze:asne że nie tylko fizjologia determinuje życie - ale spróbuj wytrzymać 10 minut bez powietrza


Dla odmiany sproboj przez 10 minut kochac sie z osobnikiem tej samej plci...
I know it´s the last day on earth we´ll be together while the planet dies...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 249 gości