Pod spódniczką

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 sie 2005, 14:29

Runa pisze:Na razie szpilkom (i adidasom) mówimy - NIE!

Runa to w czym Ty chodzisz :?
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 25 sie 2005, 14:50

Yasmine pisze:Runa to w czym Ty chodzisz


Zgadnij ;) <aniolek2>

No przecież buty nie ograniczają się do glanów adidasów i szpilek <chociaż w niektórych sklepach chyba tak uważają ;) >
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 sie 2005, 14:56

Heh, ale nie mowie tutaj o klapkach czy japonkach. Tylko butach uniwersalnych na caly rok :). Glany, Szpilki nie, obcasy nie, adidasy(i weszlkie pochodne trampki) tez nie. To co ?
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 25 sie 2005, 15:01

Runa pisze:No przecież buty nie ograniczają się do glanów adidasów i szpilek <chociaż w niektórych sklepach chyba tak uważają

Są jeszcze japonki i Relaxy :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 25 sie 2005, 17:45

guli pisze:Relaxy


heh - Relaxy przeżyłam :DD dziękuję za więcej ;)


Yasmine pisze:To co ?


tzw. rzymianki na lato, półbuty na jesień a botki na zimę. Wszystkie te buciki sa lekkie, kobiece <moim zdaniem <aniolek2> >i ich obcas <jeśli jest> nie ma więcej niż 3-4 cm
<banan>
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2005, 18:58

Botki? Niee
Równiez sprawdziłam i dziękuję za więcej. ;)

Wolę moje czarne kozaki założyć, ładną spódniczkę i jakies fajne rajstopki np. O to jest sexowne. I też obcas ie wyższy niż 4 cm 8)
Awatar użytkownika
niewielka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 162
Rejestracja: 25 sie 2005, 18:23
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: niewielka » 25 sie 2005, 21:50

nie lubie kusić,lubie czuć sie na luzie a pod spódniczke to może mi tylko mój facet zaglądać a jeśli chodzi o dekolty to czując na moich piersiach wzrok facetów czuje się trochę skrępowana,niestety dekolty bardzo sie to przydają gdy trzeba coś załatwić ;PP

[ Dodano: 2005-08-25, 21:59 ]
Runa pisze:Ja najchętniej chodzilabym po ulicach boso

ja też...albo w sandałkach na grubej podeszwie...ach ta moda z przed kilku lat bo to co teraz jest w sklepach to zgoza,nikt mi nie na mówi na noszenie butów z czubkami czy nosami czy jak to sie tam zwie a tym bardziej na szpilce
jak zwykły żelek...taka pusta w środku...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 25 sie 2005, 23:39

co do butow jeszcze :) co sadzicie o balerinkach?? ktos lubi? nosi? :)
Awatar użytkownika
gloria
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2005, 19:42
Skąd: lubelszczyzna
Płeć:

Postautor: gloria » 26 sie 2005, 00:07

Mia pisze:co do butow jeszcze :) co sadzicie o balerinkach?? ktos lubi? nosi? :)


no u mnie wszyscy sie z balerinek smieja, na czele ze mna... zwlaszcza z takich obciachowych rozowych/fioletowych/blekitnych, albo z kwiatuszkami/kokardkami/obcasikami. jak dla mnie cholernie brzydkie buty, juz wolalabym zamienic moje trampki na szpilki (bede chodzic jak tylko sie naucze, bo to cholernie seksowne i kobiece <szczerbaty> ) niz na balerinki.
saks! <pijak>
Obrazek
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 05 kwie 2007, 21:54

Mia pisze:co sadzicie o balerinkach?? ktos lubi? nosi?

ja sobie osatatnio kupiłam takie śliczne balerinki na malutkim obacasiku.są czarne z malutkim czubem i kwiatkami z boku ;) i pasuja i do spodni i do spódnicy :)
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 09 kwie 2007, 15:38

kończąc ot...czy podglądam?? nie...nigdy tego nie robiłem bo uważam to za hmm...troszkę nie na miejscu...mam na tyle godności dla siebie i dla swojej dziewczyny, że nie będę jej podglądać...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
jbg
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 180
Rejestracja: 14 mar 2007, 11:48
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: jbg » 09 kwie 2007, 18:12

Mati_00 pisze:mam na tyle godności dla siebie i dla swojej dziewczyny, że nie będę jej podglądać...

A może ona chce, byś ją podglądał? Widok nagiej (bądź nie) dziewczyny jest dla Ciebie niegodny?
jak jedna osoba nie widzi sensu bycia razem, to związek nie ma podstaw do istnienia.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 09 kwie 2007, 21:18

nie nie chodzi o to jbg...lubię na Nią patrzeć, a Ona lubi jak ja na Nią patrzę i odwrotnie...ale jeśli chce mieć troszkę prywatności to ok luz... nie będę jej w sklepie w przebieralni podglądać, odsłaniać delikatnie zasłonki i patrzał na Jej ciało...często Ją widzę nago, w bieliźnie czy coś...lubię zobaczyć jaką ma bieliznę na sobie...ale nie będę Jej w tym celu podglądać...bo nie lubi tego
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
ja-czyli-ona-19
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 06 maja 2007, 16:23
Skąd: stąd :P
Płeć:

Postautor: ja-czyli-ona-19 » 08 maja 2007, 23:43

A ja wam powiem - apropo tematu- ze takze lubię ubrać się bardzo kobieco. W zależności od sytuacji, oczywiście, ale jeżeli wiem ze najbliższy czas spędzę wyłączne ze swoim Miśkiem to lubię założyć bluzkę z większym dekoltem czy mini z młodszej siostry ;) więdząc nawet ze gdzieś tam może zajrzeć, bo jakby nie patrzeć lubię zaczepiać i intrygować mojego chłopaka. <banan> <pejcz> Ale jeżeli wiem ze wychodzę gdzieś poza dom lub wiem ze ktoś -obcy- będzie mnie widział ubieram sie bardziej... ze tak powiem - normalnie. <fuckoff> Mój partner nigdy mi nic na ten temat nie wspominał- jak ja mam sie ubierać, ale to jest akurat taka moja mała zasada. <browar>
... :)
Bishop_
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2007, 01:09
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Bishop_ » 09 maja 2007, 21:36

a moja dziewczyna tak juz pare razy mi zrobila - nie zalozyla majtek pod spodniczke
powiedziala mi o tym dopiero na imprezie
i to byl taki nasz maly fajny se(x)krecik
kreci nas oboje

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 198 gości