Legalizacja związków homoseksualnych

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 sie 2005, 01:33

Maverick pisze:A winni sa sobie sami, gdyz z poczatku - co dalo sie zauwazyc - bylem do nich nastawiony bardzo neutralnie.


A wcale nie ;P

Winny, to jest JKM :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 sie 2005, 02:14

Maverick pisze:homoseksualistom mowimy stanowczo i zdecydowanie NIE!

To już o sobiue w liczbie mnogiej mówisz? <rofl3>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 sie 2005, 04:09

moon pisze:
Maverick pisze:homoseksualistom mowimy stanowczo i zdecydowanie NIE!

To już o sobiue w liczbie mnogiej mówisz? <rofl3>

Nie... On sie po prostu identyfikuje z organizacja. Jest wiele czlonkow, ale tworza jedno cialo <hahaha>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 sie 2005, 10:36

Toscie Kingsajza nie ogladali? ehhh zenada.

A Ty Charlie skoncz z JKM bardzo Cie prosze, ok? Nie mam zamiary na kazdym kroku mowic - juz nie udowadniac - ze nie jestem wielbladem. Wiem ze fajnie jest sie tak przypiac do czegos ale to juz jest nudne. I zacznij prosze na serio traktowac moje teksty i nie pisz glupawych odpwowiedzi bo pomysle ze faktycznie tylko na tyle Cie stac.
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 22 sie 2005, 11:04

Misia, Mav, Misia :D
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Belzebub
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 sie 2005, 18:52
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: Belzebub » 22 sie 2005, 12:28

@Mysiorek

Z Twoich ostatnich postów wnioskuję, że w homoseksualistach najbardziej przeszkadza Ci to, że nie mogą mieć dzieci. Ale co chcesz w związku z tym zrobić. Oni istnieją i nie zmienią swoich preferencji seksualnych! Bo sami nie mogą nic na nie poradzić. Dlatego Twoje argumenty w ogóle nie odnoszą się do legalizacji związków seksualnych, chcesz raczej powiedzieć, dlaczego homoseksualizm powinien być tępiony.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 sie 2005, 13:09

Maverick pisze:Wiem ze fajnie jest sie tak przypiac do czegos ale to juz jest nudne.

O to to Mav. Trafiles w sedno sprawy. :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 22 sie 2005, 13:11

Belzebub pisze:Oni istnieją i nie zmienią swoich preferencji seksualnych! Bo sami nie mogą nic na nie poradzić.


Kurde ta dyskusja chyba nie ma sensu bo niektorzy nie czytaja poprzednich postow... Twoim zdaniem ktos sie rodzi gejem i po prostu nim jest. Podejrzewam ze tak mysla wszyscy za. A tym czasem prawda jest inna. Czlowiek moze byc mniej lub bardziej ulegly modzie czy tez innym osoba ale rodzi sie hetero... Mozna go z tego wyleczyc... Homo jest wbrew naturze i nikt mi nie wmowi ze jest inaczej. To ze teraz mamy mozliwosci adopcji, zaplodnien in vitro i wiele innych nie znaczy ze mozemy dzialac jej wbrew. Jak to ma w przyszlosci wygladac? 10% bedzie normalnych i bedzie reproduktorami a 90% bedzie w celu zaspokojenia wlasnych zadz pieprzyla sie po katach z osobnikami tej samej plci, zwierzetamii czymkolwiek innym? Jakim spoleczenstwem sie okazemy jezeli na to z zezwolimy? Jezeli ktos uwaza ze homo jest normalne to uwaga na trzy cztery wszyscy cofamy sie w czasie o 5000 lat stajemy sie homo i czekamy co sie stanie... Oj chyba nie byloby tego forum....
I know it´s the last day on earth we´ll be together while the planet dies...
Belzebub
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 sie 2005, 18:52
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: Belzebub » 22 sie 2005, 13:38

yaho pisze:Twoim zdaniem ktos sie rodzi gejem i po prostu nim jest. Podejrzewam ze tak mysla wszyscy za. A tym czasem prawda jest inna.


To ty nie czytasz innych postów. Nie ma żadnych dowodów potwierdzających Twoje słowa, wręcz przeciwnie. Ale nawet jeśli jest tak, jak mowisz, to ludzi ci i tak nie mają zbyt dużego wpływu na swoje preferencje seksualne. Uważasz, że zostali homoseksualistami pod wpływem mody? Że po prostu któregoś dnia usiedli i zadali sobie pytanie - zostać homo czy hetero? - po czym uznali, że fajniej będzie zostać homo, bo to teraz modne? Nie rozśmieszaj mnie, nawet jeśli się z tym nie urodzili, to nie mieli zbyt wielkiego wpływu na swoje preferencje, był to wybór nieświadomy.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 sie 2005, 14:07

Obojetnie w jaki sposob tymi homo zostali, to nie ma to dla tej dyskusji zadnego znaczenia.

Pozwole sobie przypomniec ze temat i tytul topiku dotyczy "legalizacji zwiazkow homoseksualnych". Otoz jest to do rozwiazania. Juz dzis geje czy lesbijki moga pojsc do notariusza, spisac umowe i beda sobie zyc i ciupciac dlugo i szczesliwie. Tak wiec nie rozumiem dlaczego geje wciaz walcza o cos co maja juz zapewnione!?
Moze chodzi im o cos wiecej, nie wiem i nei chce spekulowac bo zwyklem opierac sie na faktach.

Dlaczego zaden z goracych obroncow "praw" homoseksualistow sie do tego argumentu nie ustosunkuje i nie ustosunkowal? Niewygodny = przemilczec? Ani geje ani wy - obroncy - nie wiecie o co chodzi.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 22 sie 2005, 14:11

Myśle, że mają wpływ na swoje preferencje. Gdzieś już tu na forum pisałem - mam koleżankę co jej znajomej mąż, na eksponowanym stanowisku jako prezes jednego z banków, po 20-tu latach małżeństwa, zostawił ją i dwójkę dzieci dla faceta. Szok był dla niej straszny. I co? Wcześniej jak się żenił i robił dzieci nie wiedział, że jest gejem? Nie odczuwał popędu do tej samej płci?
Widocznie taki był jego wybór.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 sie 2005, 14:23

Moze chcial sprobowac zyc normalnie i mu nie wyszlo. Tudziez chcial dzieci wychowac az dorosna i potem zostawic
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 22 sie 2005, 14:26

a moze jest bi ?
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 sie 2005, 16:28

A mały pociąg ruszył ciuch ...ciuch ...ciuch <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 22 sie 2005, 16:57

fish pisze:Myśle, że mają wpływ na swoje preferencje. Gdzieś już tu na forum pisałem - mam koleżankę co jej znajomej mąż, na eksponowanym stanowisku jako prezes jednego z banków, po 20-tu latach małżeństwa, zostawił ją i dwójkę dzieci dla faceta. Szok był dla niej straszny. I co? Wcześniej jak się żenił i robił dzieci nie wiedział, że jest gejem? Nie odczuwał popędu do tej samej płci?
Widocznie taki był jego wybór.



To chyba normalne w Polsce że ludzie boją się przyznać do innych upodobań i strach jest przyczyną że robią jeszcze większe głupoty niż gdyby żyli w zgodzie z naturą.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 sie 2005, 16:59

A co niby jest głupotą ? ze spłodził dwoje dzieci
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 22 sie 2005, 17:38

Moniczka_21 pisze:To chyba normalne w Polsce że ludzie boją się przyznać do innych upodobań i strach jest przyczyną że robią jeszcze większe głupoty niż gdyby żyli w zgodzie z naturą.


<zly1> znowu ktos pisze ze homo jest zgodne z natura....

Belzebub - zobacz posta Cubasy z kawalkiem naukowego artukulu.

Na pewno jednak nie ma czegoś takiego jak "gen homoseksualizmu" - dodaje uczony. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że obok genów na orientację z całą pewnością ma także wpływ środowisko.


To raz. A dwa - tak jak pisalem wczesniej, osoby za wykazuja sie straszna krotkowrzocznoscia - piszesz ze:
Belzebub pisze:Ale nawet jeśli jest tak, jak mowisz, to ludzi ci i tak nie mają zbyt dużego wpływu na swoje preferencje seksualne.


I tu jest sedno calej sprawy - jezeli cos im sie tak poprzekrecalo ze sa homo to znaczy ze ktos jest za to winien np. rodzice(moze dwoch tatusiow), znajomi, inni homo itd. i faktycznie nie maja zbyt duzego wplywu na swoje preferencje... Teraz rozumiesz? Niechodzi o to zeby ich skrzywdzic - chodzi o to zeby oni nie skrzywdzili nas ani nie wypaczyli calego naszego spoleczenstwa teraz czy pozniej... Pozatym to ze wypisujesz tylko czesc z przyczyn zwiekszania sie liczby homo z moich poprzednich postow faktycznie znaczy ze ich nie przeczytales - bynajmniej nie ze zrozumieniem... Wyprowadz konkretny argument - Ja, Mav czy Mysior bez problemu go obalimy albo odeslemy Cie do wczesniejszych postow... W sumie teraz powtorzylem wszystko co pisalem wczesniej...
I know it´s the last day on earth we´ll be together while the planet dies...
Belzebub
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 sie 2005, 18:52
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: Belzebub » 22 sie 2005, 18:00

To ty przeczytaj całego posta Cubasy - nie musi to być jeden gen, może to być splot kilku genów. Na razie nie chce mi się pisać więcej, może kiedy indziej.
Awatar użytkownika
xiu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2005, 10:31
Skąd: bydgoszcz
Płeć:

Postautor: xiu » 22 sie 2005, 18:55

obiecalem sobie ze juz nie zajrze do tego tematu bo jak widze niektore posty to za bardzo sie denerwuje...

ale jedno mozna powiedziec stanowczo: yaho jestes kretynem <belt1>


Na tym forum nie obraża się innych inwektywami!
Red wine and sleeping pills
Help me get back to your arms
Cheap sex and sad films
Help me get back where I belong


Obrazek
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 sie 2005, 19:33

xiu pisze:
ale jedno mozna powiedziec stanowczo: yaho jestes kretynem <belt1>


wygłaszajacy takie sady , bez podania uzasadnienia , jednak dla mnie jest kretynem , choć nie wiem o co włsciwie chodzi , to nie ma w zasadzie znaczenia <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 22 sie 2005, 19:37

Andrew pisze:A co niby jest głupotą ? ze spłodził dwoje dzieci


największą głupotą jesteś Ty i przez takich właśnie ludzie rujnują swoje życie

Na tym forum nie obraża się innych inwektywami! <cisza>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 sie 2005, 19:39

największą głupotą jesteś Ty i przez takich właśnie ludzie rujnują swoje życie

uuuuuu :].
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 sie 2005, 19:40

HOOOOOO!! powiedziała co wiedziała ! nikt jeszcze przezemnie zycia sobie nie zrujnował
Ja też jestem ostrozny w wygłaszaniu jakichkolwiek sądów na czyjś temat , jak i nazywnictwem , zaś głupcy !! ci prawdziwi , własnie to czynią.... dla nich wszyscy są , albo co niekturzy głupcami , dlaczego ??? bo wydaje sie im , iz są mądrzejsi <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 sie 2005, 19:47

1) Homoseksualizm to jest choroba, zboczenie. Po to są dwie płci, żeby siebie nawzajem szukały.
2) Skoro jednak dwóch facetów (dwie kobiety) koniecznie chce być ze sobą, mieszkać (o to co w tym mieszkaniu będą wyprawiać nie obchodzi mnie) to niech im to będzie dane. Odpowiedni zapis prawny i tyle. I niech ich "związek" będzie zalegalizowany. Niech se żyją jak chcą, robią co chcą ale niech do cholery nie obnoszą się tak z tym! Niech nie krzyczą na wszystkie strony "jestem homo! jestem homo!"
- Gówno mnie obchodzi, że jesteś homo. Ja jestem hetero i w dupie mam to, że lubisz mieć ch**a w dupie!
3) Adoptowanie dzieci - jeszcze czego. Dziecko się rodzi z kobiety, zapłodnione nasieniem mężczyzny. Dziecko potrzebuje matki i ojca. A nie ojca i ojca, albo matki i matki. Potem może być: "Piotrek to niezły przypadek - ojciec Tadek, matka Tadek" :D
Chociaż nie - świat może być na tyle tolerancyjny, że ten niemowlak adoptowany przez dwóch pedałów nie będzie wiedział co to matka, albo nie będzie odczuwał jej braku. Tak jak mieszkanki z "Seksmisji" nie wiedziały dobrze co to chłop i z czym to się je. :)

Tak wiem, niektórzy mi powiedzą, że jestem nietolerancyjny. Ale ja nie zamierzam uznać, że gejostwo jest normalne. Jest nienormalne.
Gej niech se żyje z gejem - niech nawet chodzą ze sobą po ulicy trzymajac się za ręce. Byle mi nie ślinili się na widoku, bo to obrzydliwe dla mnie. Tak samo zresztą normalna parka jak uderza w ślinę - też nie jest to znów takie miłe. Chociaż normalniejsze niż tamto. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 22 sie 2005, 20:14

Imperator pisze:1) Homoseksualizm to jest choroba, zboczenie.
2) Skoro jednak dwóch facetów (dwie kobiety) koniecznie chce być ze sobą, mieszkać (o to co w tym mieszkaniu będą wyprawiać nie obchodzi mnie) to niech im to będzie dane. Odpowiedni zapis prawny i tyle. I niech ich "związek" będzie zalegalizowany.


skoro to dla Ciebie choroba i zboczenie czemu sie chcesz godzić na legalizacje tego? Może jak jesteś taki tolerancyjny to zgodzisz się też na legalizację związków pedofilów z dziećmi albo umysłowo chorym dasz pozwolenie na broń? Przecież też nie będzie cię obchodzić co będą robić byle by się z tym nie "obnosili".
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 sie 2005, 20:19

Nie normalnosci nie mozna legalizowac w żadnym wypadku !! inaczej podniosa krzyk inne nacje ! kto im zabrania bycia , ze tak powiem na kocią łapę ?? i to im musi wystarczyć , inaczej .....? juz krótka droga do nienormalnosci .Poza tym po co im ta legalizacja ?? co chca tym osiągnąć / ktos mi wytłumaczy bo nie kumaty w temacie jestem <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 sie 2005, 20:29

Moniczka_21 pisze:skoro to dla Ciebie choroba i zboczenie czemu sie chcesz godzić na legalizacje tego? Może jak jesteś taki tolerancyjny to zgodzisz się też na legalizację związków pedofilów z dziećmi albo umysłowo chorym dasz pozwolenie na broń? Przecież też nie będzie cię obchodzić co będą robić byle by się z tym nie "obnosili".


Są różni ludzie chorzy. Jedni mają garba inni mają raka - tyle, że to nie ich wina (przynajmniej nie całkowita :) ). Żyją. Żyją wśród nas. Są z nami. Ale nie wrzeszczą naokoło, że są chorzy. I dlaczego nie mogą żyć "legalnie"? Tak samo geje i lesbijki. Naprawdę nie obchodzi mnie to, co wyprawiają w swoich domostwach. Wolnoć Tomku w swoim domku - jest takie przysłowie. Dać im papierek i już.

Pedifil, droga Moniczko, wyrządza wielką krzywdę dzieciom, które molestuje, często nieodwracalną, natomiast umyslowo chory nie powinien się obchodzić z niebezpiecznymi narzędziami, gdyż nie wiadomo co mu strzeli do łba i czy komuś krzywdy nie zrobi. Danie pozwolenia na broń jakiemuś wariatowi albo zezwolenie na byt pedofilowi to nie to samo co przyzwolenie do normalnego życia gejom i lesbijkom. Pod warunkiem, że ci ostatni będą se żyli spokojnie. Wtedy nikomu nie będą wadzić! Mogę nawet przyjaźnić się z gejem - byle mnie nie podrywał...

[ Dodano: 2005-08-22, 20:30 ]
Andrew pisze:Poza tym po co im ta legalizacja ?? co chca tym osiągnąć / ktos mi wytłumaczy bo nie kumaty w temacie jestem


Dla świętego spokoju. :) Niech mają. Ale powtarzam po raz kolejny - byle mi się nie lizać na widoku. :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Moniczka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:06
Skąd: z Kątowni
Płeć:

Postautor: Moniczka_21 » 22 sie 2005, 20:38

Andrew pisze:Poza tym po co im ta legalizacja ?? co chca tym osiągnąć / ktos mi wytłumaczy bo nie kumaty w temacie jestem <aniolek2>


a o co może chodzić w legalizacji jak nie o kasę? Podział majątku, ulgi podatkowe,
ułatwienia w wielu formalnościach czyli wszystko to co "normalni" ludzie mają
zagwarantowane jesli robią to "po bożemu" nawet ci chorzy z garbem albo rakiem
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 sie 2005, 20:39

No tak , ale pedofilia jest i wtedy gdy 13-14 latka /latek wyraza chec do zabaw sexualnych. On chce i koniec ! mimo to , to pedofilia ! wiec pedofil , widzacy legalizacje tegoz ( zboczenia ) bedzie krzyczał o swoje prawa . Rozumiem iz nie mozna dac podejmować decyzje samemu sobie osobą w wieku lat 13-14 tu One są nie pełnoletnie i pod ochrona panstwa , ale do czasu ...? jak popuscimy jednym , podniesie sie krzyk u drugich i bedzie galimatias
Powiedz 13 latce (a takie też przeciez sa ) ze nie wolno sie piepszyc ze starszymi Panami ?? podczas gdy Ona tego chce ! co by nie zrobic ...i tak to bedzie robic ! bo to lubi !
jakiego majatku? wszak jest cos takiego jak testament , lub zapis notarialny co to reguluje ! wiec ??
Ostatnio zmieniony 22 sie 2005, 20:40 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 sie 2005, 20:40

Moniczka_21 pisze:zagwarantowane jesli robią to "po bożemu"

"Po bozemu", to nigdy nie bedzie, zawsze od tylu...
Przepraszam,ale nie moglam sie powstrzymac <hahaha>.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości