Legalizacja związków homoseksualnych

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 15 sie 2005, 00:15

Niech będzie szkodzenie. Nie masz zamiaru szkodzić pedofilom?
Ja mam i to wielki !
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
xiu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2005, 10:31
Skąd: bydgoszcz
Płeć:

Postautor: xiu » 15 sie 2005, 08:21

a wy wciaz pedofilie przywlujecie do tematu homoseksualizmu..
Red wine and sleeping pills
Help me get back to your arms
Cheap sex and sad films
Help me get back where I belong


Obrazek
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 sie 2005, 10:43

fish pisze:Niech będzie szkodzenie. Nie masz zamiaru szkodzić pedofilom?
Ja mam i to wielki !

Fishu nie wydurniaj sie :)

Pedofil szkodzi innym, gej nie, chyba ze kogos zgwalci - chyba logiczne :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 16 sie 2005, 23:51

niestety nie mam czasu czytac poprzednich wypowiedzi :(
przeczytam jej jak wroce :)
a poki co to wypowiem swoje zdanie
tak wiec geje to tacy sami ludzie jak my
placa podatki i maja takie same prawa jak kazdy inny
jak kca zyc razem to niech zyja
i panstwo powinno im to umozliwic...
kosciol to inna sprawa i inny temat
co do adopcji w polsce to na dzien dzisiejszy jestem w 100% przeciwny
dlaczego?
nie dlatego ze geje sa nieodpowiedzialni albo zlymi rodzicami
to tacy sami ludzie jak my i tak samo sa wsrod nich "ludzie i taborety"
problem lezy w naszym spoleczenstwie
dziecko adpotowane przezgejow bedzie mialo krotko mowiac przejeba**
na podworku, w przedszkolu czy w szkole inne dzieci beda je wytykacpalcami, rodzice beda izolowac swoje "swiete" pociechy zeby czasami sie nie zarazily...
niestety prosze panstwa w brew powszechnej opini jestesmy spoleczenstwem nietolerancyjnym a ostatnie incydenty zwiazane z parada rownsci to udowodnily...

ps prosze o zrobienie ankiety z nastepujacymi punktami
Jestem:
-za legalizacja zwiazkow homoseksualnych i za adopcja
-za legalizacja zwiazkowhomoseksualnych i przeciw adopcji
-przeciw legalizacji zwiazkow homoseksualnych
-przeciw zwiazkom homoseksualnym
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 sie 2005, 08:39

daqjmy juz spokój temu tematowi , to bedzie najlepsze rozwiazanie , bo ciagle zapominacie o najwazniejszym ,,,,wytykajac pierdoły <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 sie 2005, 23:28

kurek pisze:niestety nie mam czasu czytac poprzednich wypowiedzi :(
przeczytam jej jak wroce :)
a poki co to wypowiem swoje zdanie
tak wiec geje to tacy sami ludzie jak my
placa podatki i maja takie same prawa jak kazdy inny
jak kca zyc razem to niech zyja
i panstwo powinno im to umozliwic...
kosciol to inna sprawa i inny temat
co do adopcji w polsce to na dzien dzisiejszy jestem w 100% przeciwny
dlaczego?
nie dlatego ze geje sa nieodpowiedzialni albo zlymi rodzicami
to tacy sami ludzie jak my i tak samo sa wsrod nich "ludzie i taborety"
problem lezy w naszym spoleczenstwie
dziecko adpotowane przezgejow bedzie mialo krotko mowiac przejeba**
na podworku, w przedszkolu czy w szkole inne dzieci beda je wytykacpalcami, rodzice beda izolowac swoje "swiete" pociechy zeby czasami sie nie zarazily...
niestety prosze panstwa w brew powszechnej opini jestesmy spoleczenstwem nietolerancyjnym a ostatnie incydenty zwiazane z parada rownsci to udowodnily...

ps prosze o zrobienie ankiety z nastepujacymi punktami
Jestem:
-za legalizacja zwiazkow homoseksualnych i za adopcja
-za legalizacja zwiazkowhomoseksualnych i przeciw adopcji
-przeciw legalizacji zwiazkow homoseksualnych
-przeciw zwiazkom homoseksualnym

Popieram Cie jak nigdy wcześniej chyba. :*
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 sie 2005, 23:56

A ja sie nie zgadzam. Moge traktowac homoseksualiste jak kazdego czlowieka, to czy taki jest pozostawiam poza dyskusja, jednak nie mozna pozwolic by dziecko bylo przez homosiow adoptowane! Jak chca zwierzaczka to neich se pieska kupia albo swinke morska. Dziecko jest takim samym czlowiekiem jak my i zasluguje - nalezy mu sie normalny dom. Dom z tatusiem i mamusia, a nie z kominiarzami jakimis.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sie 2005, 00:04

Maverick pisze:Jak chca zwierzaczka to neich se pieska kupia albo swinke morska.

To samo mogłabym powiedzieć Twoim czy kogoś innego rodzicom. To nie argument.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 sie 2005, 00:13

Wiem ze to nie argument. To zlosliwa docinka jest. W pelni swiadoma.

Argumentem jest to ze geje sa mniejszoscia i mam ich w dupie generalnie rzecz biorac. Nie dam im zadnych przywilejow - obowiazywac ich musza takie same prawa jak zwyczajnego czlowieka, bo przeciez sa zwyczajnymi ludzmi - jak kazdy prawda?

Wiec niech obowiazuja ich takie same zasady adopcji. niech spelnia te same kryteria co heteroseksualisci.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 18 sie 2005, 00:18

Maverick pisze:Wiec niech obowiazuja ich takie same zasady adopcji. niech spelnia te same kryteria co heteroseksualisci.


Najpierw przestanmy w nich rzucac kamieniami... Potem bedzie mozna rzeczowo uzasadnic, dlaczego nie moga adoptowac dzieci... wszystko w swoim czasie....
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
CichyPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 14 sie 2005, 17:44
Skąd: ŁDZ
Płeć:

Postautor: CichyPL » 18 sie 2005, 00:24

Zwiazki homoseksualne ok, ale adopcja? Ludzi, zastanowcie sie. Czy chcelibyscie byc dzieckiem homoseksualistow?!? Wychowanie takiej osoby juz samo w sobie sprowadza pewne patologie. Nie mowie juz o sytuacji, gdy np. pani w szkole prosi Jasia, by przyszedl z mama, a na to Jasio odpowiada, ze nie ma mamy, ma dwoch tatusiow....
She's my angel, she's my lover, she's my very best friend... KC
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sie 2005, 01:03

CichyPL pisze:Czy chcelibyscie byc dzieckiem homoseksualistow?!?

A czemu miałabym nie chcieć?

Mav kurna wiadmo, zę nie moze byc ot tak wlepianie dzieci homo na ładne oczka. Powinni przejśc tam jakieś odpowiednie procedury itd.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 sie 2005, 08:30

Nie no jakie procedury ?? pedofilowi też dasz dziecko na wychowanie ? pomyslcie zesz no !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sie 2005, 11:27

Nie mam pojęcia jak wyglądają procedury adopcyjne. Nikogo jeszcze nie adoptowałam w końcu :DDD Słyszałam jedynie, ze dosyć trudno jest i jeśli się zgodzić na adopcję przez geji i lesbijki to też na tych zasadach co hetero.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 18 sie 2005, 11:42

xiu pisze:a wy wciaz pedofilie przywlujecie do tematu homoseksualizmu..

A wy wciąż te tematy rozdzielacie.. Był swego czasu program o pedofili..chodziło o homoseksulistów głównie i prostytucje i nie w moskwie czy gdzies daleko tylko w warszawie..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Belzebub
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 sie 2005, 18:52
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: Belzebub » 20 sie 2005, 19:01

Nie chciało mi się czytać wszystkich wypowiedzi, przeczytałem tylko kilka pierwszych stron. Jestem za legalizacją związków homoseksualnych, a także za ich prawem do adopcji dzieci. A to dlatego, że choć para heteroseksualna byłaby lepsza od homoseksualnej, to jednak lepsza para homoseksualna niż dom dziecka! Chętnych do adopcji dzieci wcale nie ma zbyt wielu, większeść z nich zostaje w domach dziecka aż do uzyskania pełnoletności. Jeśli do wyboru jest pozostawienie ich w tym miejscu lub oddanie parze homoseksualnej, to drugie rozwiązanie jest zdecydowanie lepsze. I jak już ktoś wspomniał - to szykany ze strony społeczeństwa będą najgorsze dla rozwoju tego dziecka, a nie fakt, że jego rodzice są tej samej płci. I niech nikt nie mówi, że dziecko wychowywane w rodzinie homo również zostanie homoseksualistą. Bo przecież geje i lesbijki wychodzą z "normalnych" (heteroseksualnych) rodzin, więc wniosek jest prosty - z rodzin "nienormalnych" (homo) też będą wychodziły dzieci zarówno homo- jak i heteroseksualne.

I proszę, nie mieszajcie pedofilów z gejami...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 sie 2005, 11:09

charlie81 pisze:Najpierw przestanmy w nich rzucac kamieniami...

A w nich nie rzucam. Nie wiem jak Ty. A to co ludzie o nich mysla to ich sprawa (ludzi).
moon pisze:A czemu miałabym nie chcieć?

Ja bym nie chcial. Czulbym sie jak zwierze hodowlane. To nie rodzina.
moon pisze:Powinni przejśc tam jakieś odpowiednie procedury itd.

Jak to ladnie brzmi. Ale pewnie jedna z procedur jest zwiazek malzenski kobiety z mezczyzna, a tego nie przejda.
moon pisze:i jeśli się zgodzić na adopcję przez geji i lesbijki to też na tych zasadach co hetero.

Dokladnie! Czyli zwiazek malzenski kobieta + mezczyzna
Belzebub pisze:a także za ich prawem do adopcji dzieci. A to dlatego, że choć para heteroseksualna byłaby lepsza od homoseksualnej, to jednak lepsza para homoseksualna niż dom dziecka!

To moze tez pedofilom? Przeciez lepszy kochajacy dobry pedofil niz dom dziecka!? censored jest tyle chcetnych par hetero ze dzieci w domach dziecka nie starczy!
Belzebub pisze:Chętnych do adopcji dzieci wcale nie ma zbyt wielu, większeść z nich zostaje w domach dziecka aż do uzyskania pełnoletności.

Bo prawo jest do bani! Bardzo cieazko uzyskac zgode na adopcje! A poza tym domy dziecka powinno sie zlikwidowac bo to mi sie kojarzy ze schroniskami dla psow!
Belzebub pisze:Jeśli do wyboru jest pozostawienie ich w tym miejscu lub oddanie parze homoseksualnej, to drugie rozwiązanie jest zdecydowanie lepsze

Naszczescie nie ma takiego wyboru. Sa jeszcze 2 opcje: rodzina zastepcza, para hetero
Belzebub pisze:I jak już ktoś wspomniał - to szykany ze strony społeczeństwa będą najgorsze dla rozwoju tego dziecka, a nie fakt, że jego rodzice są tej samej płci

Tylko ze szykany sa rezultatem plci opiekunow (bo przeciez censored nie rodzicow!!!)
Belzebub pisze: I niech nikt nie mówi, że dziecko wychowywane w rodzinie homo również zostanie homoseksualistą. Bo przecież geje i lesbijki wychodzą z "normalnych" (heteroseksualnych) rodzin, więc wniosek jest prosty - z rodzin "nienormalnych" (homo) też będą wychodziły dzieci zarówno homo- jak i heteroseksualne.

Wszystko zalezy od skali! Jezeli z 1000 rodzin hetero wyjdzie 1 gej to z 1000 zwiazkow homo gejow moze byc np 50. Poza tym tu nie chodzi o to czy dziecko wyjdzie na homosia czy nie
Belzebub
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 sie 2005, 18:52
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: Belzebub » 21 sie 2005, 11:37

Maverick pisze:
moon pisze:Powinni przejśc tam jakieś odpowiednie procedury itd.

Jak to ladnie brzmi. Ale pewnie jedna z procedur jest zwiazek malzenski kobiety z mezczyzna, a tego nie przejda


To właśnie należy zmienić.

Maverick pisze:
Belzebub pisze:a także za ich prawem do adopcji dzieci. A to dlatego, że choć para heteroseksualna byłaby lepsza od homoseksualnej, to jednak lepsza para homoseksualna niż dom dziecka!

To moze tez pedofilom? Przeciez lepszy kochajacy dobry pedofil niz dom dziecka!? k*** jest tyle chcetnych par hetero ze dzieci w domach dziecka nie starczy!


Nie porównuj homoseksualistów do pedofilów, bo dobrze wiesz, że to zupełnie co innego. Homoseksualisci nie będą wykorzystywać seksualnie dziecka. Co do tych rzekomych chętnych do adopcji, to jakoś ich nie widać. Większość małżeństw chce mieć własne dzieci, a jeśli nie może, to zwykle decyduje się na zapłodnienie in vitro. Dopiero kiedy wszystko zawodzi, decydują się na małżeństwo.

Maverick pisze:
Belzebub pisze:Chętnych do adopcji dzieci wcale nie ma zbyt wielu, większeść z nich zostaje w domach dziecka aż do uzyskania pełnoletności.

Bo prawo jest do bani! Bardzo cieazko uzyskac zgode na adopcje! A poza tym domy dziecka powinno sie zlikwidowac bo to mi sie kojarzy ze schroniskami dla psow!


Bardzo ciekawa propozycja. A co zrobisz z tymi dziećmi? Wyrzucisz na ulicę?

Maverick pisze:
Belzebub pisze:Jeśli do wyboru jest pozostawienie ich w tym miejscu lub oddanie parze homoseksualnej, to drugie rozwiązanie jest zdecydowanie lepsze

Naszczescie nie ma takiego wyboru. Sa jeszcze 2 opcje: rodzina zastepcza, para hetero


O to właśnie chodzi, że nie zawsze są te dwie opcje. Jeżeli o jakieś dziecko stara się małżeństwo homo i hetero i oba spełniaja wszystkie wymagania (oprócz twojego ulubionego - że jest to mężczyzna i kobieta), to wtedy dziecko powinno pójść w ręce małżeństwa hetero. Ale jeśli chętnej rodziny hetero nie ma, to pozostaje małżeństwo homo.

Maverick pisze:
Belzebub pisze:I jak już ktoś wspomniał - to szykany ze strony społeczeństwa będą najgorsze dla rozwoju tego dziecka, a nie fakt, że jego rodzice są tej samej płci

Tylko ze szykany sa rezultatem plci opiekunow (bo przeciez k*** nie rodzicow!!!)


No właśnie. Z przyczyną szykan się zgadzamy. Ale czy uważasz, że są one słuszne? Trzeba je zwalczać. Wypleniać ze społeczeństwa.

Maverick pisze:
Belzebub pisze: I niech nikt nie mówi, że dziecko wychowywane w rodzinie homo również zostanie homoseksualistą. Bo przecież geje i lesbijki wychodzą z "normalnych" (heteroseksualnych) rodzin, więc wniosek jest prosty - z rodzin "nienormalnych" (homo) też będą wychodziły dzieci zarówno homo- jak i heteroseksualne.

Wszystko zalezy od skali! Jezeli z 1000 rodzin hetero wyjdzie 1 gej to z 1000 zwiazkow homo gejow moze byc np 50. Poza tym tu nie chodzi o to czy dziecko wyjdzie na homosia czy nie


Jeśli myślisz, że ilość homoseksualistów w społeczeństwie wynosi jeden promil, to się mylisz. Ich ilość to około 7%. Jest to mniejszość na tyle duża, że jej praw nie należy ignorować.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 sie 2005, 12:38

Maverick pisze:
charlie81 pisze:Najpierw przestanmy w nich rzucac kamieniami...

A w nich nie rzucam. Nie wiem jak Ty. A to co ludzie o nich mysla to ich sprawa (ludzi).

Ani ja, ani Ty tego nie robimy. Mowie "my" w sensie mentalnosci spolecznej.
Wszystko zalezy od skali! Jezeli z 1000 rodzin hetero wyjdzie 1 gej to z 1000 zwiazkow homo gejow moze byc np 50. Poza tym tu nie chodzi o to czy dziecko wyjdzie na homosia czy nie

Szkoda tylko, ze dane mowia o 3-7% ludzi :]

Belzebub pisze:Z przyczyną szykan się zgadzamy. Ale czy uważasz, że są one słuszne? Trzeba je zwalczać. Wypleniać ze społeczeństwa.

<browar>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 21 sie 2005, 15:27

A nie boicie sie ze jak pojdzie sie na reke homoseksualista to za pare lat o swoje prawa zaczna wolac inni zboczency? Swoje parady beda mieli np. zoofile ze swoimi zwierzatkami i bede tak samo jak homo tlumaczyc ze normalni i w ogóle... Poza tym podejrzewam ze np. po n latach po takiej legalizacji liczba tych i innych zboczen znacznie wzrosnie juz w zasadzie nie bedzie homo i hetero beda tylko bi... A co sie stanie z Kosciolem? Wiem wiem wielu jest tu przeciwko i w ogóle(ja tez) ale od wiekow jest elementem naszej kultury i chyba gdyby nie istnial byloby gorzej...(tak wiem ksiedzow zboczencow i zlodzieji nalezy kastrowac...). Jak by nie patrzec to uwazam ze czlowiek powinien miec jakas godnosc a pieprzenie sie z osobnikiem tej samej plci jest ponizej ludzkiej godnosci... Wsrod zwierzat stosunki homo wystepuja np. na wsi psy sie pieprza jak w poblizu nie ma chetnej suki ale chyba sie troche od nich roznimy nie? A poza tym twierdzenie ze jest sie homo jest zalosne - czlowiek jest homo jezeli sam swiadomie lub nie o tym zadecydowal - nie ma zadengo genu homoseksualizmu czy zmian w mozgu czy czegokolwiek innego... Te psy robia to chociaz z braku suki...
I know it´s the last day on earth we´ll be together while the planet dies...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 sie 2005, 16:12

Po pierwsze - przeczytales 10 stron tematu? Bo co rusz wpada jakis nowy zbulwersowany osobnik i zaczyna dyskutowac kwestie przedyskutowane...

yaho pisze:Jak by nie patrzec to uwazam ze czlowiek powinien miec jakas godnosc a pieprzenie sie z osobnikiem tej samej plci jest ponizej ludzkiej godnosci...

O :) Tego argumentu to jeszcze nie slyszalem :D Wiesz - dla ludzi nie odczuwajacych popedu seks sam w sobie jest smieszny i ponizej ludzkiej godnosci... Jestes caly w przeroznych wydzielinach i wykonujesz komiczne ruchy. Czy to godne?
yaho pisze:A poza tym twierdzenie ze jest sie homo jest zalosne - czlowiek jest homo jezeli sam swiadomie lub nie o tym zadecydowal - nie ma zadengo genu homoseksualizmu czy zmian w mozgu czy czegokolwiek innego...

I co - naprawde uwazasz, ze orientacja homoseksualna jest wyrazem buntu przeciwko heteroseksualnej wiekszosci? Ze tak jak punki z wyboru nosza irokeza i co drugi dzien dostaja lomot od skinow, tak samo oni ze wzgledu na... hmmm... przekonania(?) stwierdzili ze zostana homo i beda narazac sie na szykany, nietolerancje, wyrazy nienawisci itp? Faktycznie - żałosne...
soul of a woman was created below
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 21 sie 2005, 16:29

Yaho pisze:[...]nie ma zadengo genu homoseksualizmu czy zmian w mozgu czy czegokolwiek innego


Jak to nie ma? Nie czyasz "Nature"? Było o tym głośno całkiem niedawno. Zaraz poszukam i przytoczę fragment
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sie 2005, 16:33

Maverick pisze:Jak to ladnie brzmi. Ale pewnie jedna z procedur jest zwiazek malzenski kobiety z mezczyzna, a tego nie przejda.

To toż przecież należałoby jedynie zmienić. ;P
yaho pisze:Jak by nie patrzec to uwazam ze czlowiek powinien miec jakas godnosc a pieprzenie sie z osobnikiem tej samej plci jest ponizej ludzkiej godnosci...

Dla mne poniżej ludzkiej godności jest pieprzenie takich głupot.
yaho pisze:A nie boicie sie ze jak pojdzie sie na reke homoseksualista to za pare lat o swoje prawa zaczna wolac inni zboczency?

Nie uważam homo za zboczeńców. Nie rozpatruję ich na tej samej płaszczyźnie jak zoofilie. I parady zoofili nie będzie. Ani pedofilii. Bo niby jak?Pedofilia i zoofilia to zboczenia za które są kary jakies?Tymbardziej, ze mogliby sobie nawet wołac o swoje "prawa", ale ja bym im żadnych nie dać nie chciała. Bo oni robią innym krzywdę. Homo nie.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 21 sie 2005, 16:59

Znalazłem :) Tekst oryginalny http://www.cwfa.org/articledisplay.asp? ... d=cfreport
Tłumaczenie
Homoseksualizm to wynik nie jednego genu, lecz efekt współdziałania wielu czynników genetycznych naraz - twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Stanu Illinois (USA).
Od dawna spekuluje się na temat genetycznego podłoża homoseksualizmu.
Do tej pory podejrzewano, że geny związane z skłonnościami homoseksualnymi mieszczą się na chromosomie płciowym X, a zatem mężczyźni dziedziczą je po matce. Najnowsze dane wskazują jednak, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. Zdaniem naukowców z Uniwersytetu Stanu Illinois za orientację seksualną człowieka odpowiada co najmniej kilka niepowiązanych ze sobą genów rozrzuconych po różnych chromosomach. Badacze porównali chromosomy 456 osób z 146 rodzin, w których dwóch lub więcej braci było gejami. Odnaleziono kilka fragmentów DNA, które u części homoseksualnego rodzeństwa były identyczne. U ponad 60 proc. braci wykryto takie same obszary DNA na trzech chromosomach - 7., 8. i 10.
Dowiedliśmy, że geny odgrywają istotną rolę w określeniu, czy mężczyzna będzie hetero- czy homoseksualny - mówi prowadzący badania dr Brian Mustanski. - Na pewno jednak nie ma czegoś takiego jak "gen homoseksualizmu" - dodaje uczony. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że obok genów na orientację z całą pewnością ma także wpływ środowisko.

Pomyliłem sie to było w Human Genetics :)

Przy okazji znalazłem stronkę przeciw homo-.
Obala główne tezy Homo-
http://homoprawda.republika.pl/
niektóre argumenty są troche naciągane, ale z wieloma nie sposób się nie zgodzic
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 21 sie 2005, 17:16

charlie81 pisze:Najpierw przestanmy w nich rzucac kamieniami... Potem bedzie mozna rzeczowo uzasadnic, dlaczego nie moga adoptowac dzieci... wszystko w swoim czasie....

No taaaaa... i o to im chodzi.
Przestańmy też rzucać w pedofili ... a potem wszystko w swoim czasie <sex2>
I tym sposobem się udało homoseksualistom zdobyć juz gdzieś TAKIE prawa.
eng pisze:Daliście się nakręcić katolicko-prawicowym oszołomom

Wypraszam sobie!
Gdy mój pogląd na TE sprawy się wykrystalizował nie było takich... czyli czerwoni mnie nakręcili <hahaha>. Być może dlatego, że byli wśród nich geje to przeforsowali w mediach "jedynie słuszny pogląd o TOLERANCJI"... tylko czego? Mam tolerować to co nienormalne?!
eng pisze:Wszystko cacy do czasu jak wam się w najbliższej rodzinie nie trafi niespodzianka...

I co? Nie ma problemu?

Dowiedziono po tysiąckroć, że dziecko wychowywane bez jednej płci się zmienia, jest inne. Chłopcy niewieścieją! Dziewczynki są babochłopami!
Niech nikt nie skazuje dzieci na jednostronny wybór, a potem walkę o odnalezienie sie we własnej płci!

Ilu z Was wychowywało, bądź wychowuje dzieci?... mówię tu o takich od 0 do 5 latek?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 21 sie 2005, 17:20

moon pisze:Pedofilia i zoofilia to zboczenia za które są kary jakies?Tymbardziej, ze mogliby sobie nawet wołac o swoje "prawa", ale ja bym im żadnych nie dać nie chciała. Bo oni robią innym krzywdę. Homo nie.


Kiedys byly kary za odbywanie stosunkow homo. Dzisiaj juz nie ma, niedluga zalegalizujemy ich zwiazki a pozniej az strach pomyslec... Zobaczysz moon za 20 lat bedziesz miala takie samo zdanie o zalegalizowaniu zoofili jak ja o homo teraz...:)

Cytat z tej strony wyzej:
Teza homoskesualistów nr 2:

"Nie chodzi nam o adopcje dzieci lecz o sprawy majątkowe."

Prawda:

To jest taktyka małych kroczków. We wszystkich krajach gdzie homoseksualiści mogą brać dziś śluby też zaczynano od tego, by dziś walczyć o prawo do posiadania dzieci.

Naprawde nie obchodzi was jakie beda dalsze skutki legalizacji takich zwiazkow? Jakby wszystko byloby tak pieknie tzn. legalizacja, oni o nic wiecej nie wolaja, liczba homo sie nie powieksza to naprawde nie mialym nic przeciwko... W poscie wyzej napisalem czego naprawde sie boje ale niektorzy maja tendencje to wyszukiwania jednego zdania z calosci i dobierania odp. komentarza... Ja tez tak moge zaczac robic...

moon pisze:yaho napisał/a:
Jak by nie patrzec to uwazam ze czlowiek powinien miec jakas godnosc a pieprzenie sie z osobnikiem tej samej plci jest ponizej ludzkiej godnosci...

Dla mne poniżej ludzkiej godności jest pieprzenie takich głupot.


w takim razie nie rozumiesz co to jest godnosc...

moon pisze:Bo oni robią innym krzywdę. Homo nie.

Tak? Jaka jest roznica pomiedzy uwiedzeniem doroslego faceta przez geja a np. uwiedzeniem malego chlopca przez pedofila? W spoleczenstwu bez zadnych zahamowan seksualnych kto wie moze i nawet malym dzieciom zatrze sie granica tego co teraz jest normalne...

Mysiorek <browar> - wyglada na to ze znowu jestesmy po tej samej stronie barykady w tej samej dyskusji w innym topicu :)
cubasa pisze:Na pewno jednak nie ma czegoś takiego jak "gen homoseksualizmu" - dodaje uczony. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że obok genów na orientację z całą pewnością ma także wpływ środowisko.


Artykulu nie czytalem, umiem za to przeczytac Twojego posta w calosci ze zrozumieniem tresci... Poza tym skoro niektore genetycznie dziedziczone uszczerbki psychiczne sa uznawane za choroby to czemu i homoseksualimu nie uznac za chorobe?
Ostatnio zmieniony 21 sie 2005, 17:37 przez yaho, łącznie zmieniany 1 raz.
I know it´s the last day on earth we´ll be together while the planet dies...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 21 sie 2005, 17:34

Mysiorek - wyglada na to ze znowu jestesmy po tej samej stronie barykady w tej samej dyskusji w innym topicu

A bo mnie nie było przez parę dni, a tu znowu ktoś zaczął o zboczeniach :D
(nie przeczytałem 3 ostatnich stron stąd)

Do wszystkich ZA: nie dajcie sie ogłupiać MODZIE na homo!
A może jest tu ktoś, kto jest homoseksualistą?
(skoro aż taki odsetek ich się błąka, to z paru powinno się tu znaleźć - przeca tu są anonimowi)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Belzebub
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 sie 2005, 18:52
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: Belzebub » 21 sie 2005, 17:51

yaho pisze:
moon pisze:Bo oni robią innym krzywdę. Homo nie.

Tak? Jaka jest roznica pomiedzy uwiedzeniem doroslego faceta przez geja a np. uwiedzeniem malego chlopca przez pedofila?


A ty nie widzisz różnicy? Przemyśl lepiej jeszcze raz to, co napisałeś.

Mysiorek pisze:A może jest tu ktoś, kto jest homoseksualistą?


A co? Jeśli jest, to nie ma prawa się tu wypowiadać? Czy może znajdziesz go w RL-u i spuścisz wpier***?
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 sie 2005, 18:02

yaho pisze:Jaka jest roznica pomiedzy uwiedzeniem doroslego faceta przez geja a np. uwiedzeniem malego chlopca przez pedofila?


A miedzy uwiedzeniem doroslego faceta przez kobiete a malego chlopca przez kobiete? :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 21 sie 2005, 18:03

Belzebub pisze:yaho napisał/a:
moon napisał/a:
Bo oni robią innym krzywdę. Homo nie.

Tak? Jaka jest roznica pomiedzy uwiedzeniem doroslego faceta przez geja a np. uwiedzeniem malego chlopca przez pedofila?


A ty nie widzisz różnicy? Przemyśl lepiej jeszcze raz to, co napisałeś.


W obydwu przypadkach ta druga osoba bedzie zadowolona tylko ze ten drugi przypadek jeszcze (naszczescie) w naszych oczach jest czyms zlym... Pozatym jak slusznie zauwazyl autor stronki ktora przytoczyl Cubasa caly ten temat legalizacji zwiazkow homo jest bzdura bo przeciez zeby cos zalegalizowac musialoby to byc najpierw nielegalne... Przeczytajcie najpierw ta stronke tam sa zawarte wszystkie argumenty ktore wytoczylem wczesniej tylko w bardziej rozleglej formie i jeszcze pare innych na ktore jeszcze nie wpadlem. Normalnie we wszystkich postach chodzilo mi o to co zostalo juz tam zapisane :)
Ostatnio zmieniony 21 sie 2005, 18:06 przez yaho, łącznie zmieniany 1 raz.
I know it´s the last day on earth we´ll be together while the planet dies...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 354 gości