Czego pragną kobiety?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 28 lip 2005, 20:34

Tak, Panowie... macie rację.

Ja najbardziej pragnę wreszcie się dowiedzieć, czego ja właściwie chcę :D
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 28 lip 2005, 20:42

A ja chcę się dowiedzieć, czego tak naprawdę on chce... :>
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 28 lip 2005, 21:07

sophie pisze:A ja chcę się dowiedzieć, czego tak naprawdę on chce...

O jaka miła odmiana :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 28 lip 2005, 21:43

Jakbym się dowiedziała, to rzeczywiście by była odmiana :] Przede wszystkim w naszym związku...
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 29 lip 2005, 13:28

Krzych(TenTyp) pisze:
unlucky_sink pisze:aktualnie mam wielką chcicę i pragnę...bliskości

Ja mam tak samo :D Już od 2 tygodni :/
No cóż ale trzeba sobie radzić samemu.


chcica została zaspokojona, teraz pragnę już tylko bliskości...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 15 sie 2005, 11:37

http://www.kafeteria.pl/przykawie/obiekt.php?id_t=332
tu jest 7 pragnien kobiet(zostala przeprowadzona sonda i wybrano najczesciej powtarzajace sie) :).
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 15 sie 2005, 11:44

Kolejny dowod na to ze jak macie co chcialyscie to chcecie coraz wiecej wiecej albo cos(kogos) innego :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 sie 2005, 23:02

Materialistki..Żeby wiecej zarabiał żeby więcej zarabial...wrrrr...A kto kobietom broni zarabiać :)
Ciekawe czy dziewczyny w równym stopniu spełniają te życzenia dla facetow jak same chcą ich spelnienia dla siebie.. <aniolek2>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Cherry
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 07 sie 2005, 16:24
Skąd: z krainy marzeń
Płeć:

Postautor: Cherry » 15 sie 2005, 23:16

Ciekawe czy dziewczyny w równym stopniu spełniają te życzenia dla facetow jak same chcą ich spelnienia dla siebie

TAK !! choć pewnie to druga strona powinna się wypowiedzieć o efektach tych moich starań. Jeśli tylko wiem, czego on by chciał, o czym marzy, pragnie itd. to oczywiście, że staram się mu to dać. Wszystko w granicach rozsądku, gwiazdki z nieba nie zdobęde ani nie zapracuje mu na jego wymarzony samochód ale jesli tylko jestem w stanie to daje. A co do pieniędzy to też nie uważam, że mi się coś należy. Jeśli czegoś chce to sobie mam na to zapracować, po to Bozia dała rączki. Nie rozumiem postawy kobiet : Ty zarabiaj bo jesteś facetem i masz spełniać moje zachcianki. Myśle, żę gdy zaczniemy się traktować na r.owni i po partnersku to zniknie wiele problemów.
Sytuacja inaczej wygląda kiedy jest dziecko, wtedy zrozumiałe ojciec jest zobowiązany na nie zarobić i je utrzymać ale też bez przesady w końcu to dziecko jest wspólne.
** Kocham życie**
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 15 sie 2005, 23:51

Jestem dokładnie tego samego zdania co Cherry!
Ja też staram się dawać więcej od siebie nawet niż oczekuję od niego. Lubię mu robić jakieś drobne niespodzianki. Ostatnio kupiłam mu karte do tel. za 10 zł żeby mógł puszczać smsy i sygnały. Związek traktuję jako dwie osoby RAZEM, dzielimy sie wszystkim, czym mozemy, także pieniedzmi.
Awatar użytkownika
Someone
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 lip 2005, 11:16
Skąd: rzeczywistość
Płeć:

Postautor: Someone » 16 sie 2005, 07:28

Jak to czego pragną kobiety? Prosta odpowiedz: wejśc facetowi na głowę <aniolek2>
"No matter what you think about me, I'm still your child you can't just turn me off " - Tupac Amaru Shakur
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 16 sie 2005, 07:31

Someone pisze:Jak to czego pragną kobiety? Prosta odpowiedz: wejśc facetowi na głowę <aniolek2>


eeee taaam...przesadzasz :] My tylko chcemy, żeby nas dostrzegał, ale to on powinien być górą.
Awatar użytkownika
Cherry
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 07 sie 2005, 16:24
Skąd: z krainy marzeń
Płeć:

Postautor: Cherry » 16 sie 2005, 09:51

Właśnie wcale takie złe nie jesteśmy :( . Pragną żeby ich mężczyzna co jakiś czas dał dowód tego żę nadal kocha, żę dba, żę nadal mu zależy i jesteśmy dla niego atrakcyjne :]
** Kocham życie**
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sie 2005, 10:26

my , my , my , my i ciągle my chcemy , a gdzie co chce facet ,acha zapomniałem, on nie ma prawa nic chciec , a jak juz to bardzo mało , a bron Boze jak wymaga za wiele , zas My ....nasze pojecie " chcemy" .... zawsze sie miesci w granicach minimum ! - dziekuję za uwage i takie kobiety <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 16 sie 2005, 11:01

Andrew pisze: my , my , my , my i ciągle my chcemy , a gdzie co chce facet ,acha zapomniałem, on nie ma prawa nic chciec , a jak juz to bardzo mało , a bron Boze jak wymaga za wiele , zas My ....nasze pojecie " chcemy" .... zawsze sie miesci w granicach minimum ! - dziekuję za uwage i takie kobiety <aniolek2>

hehe..a jak!! Albo udają że nas wysłuchują a za chwile znowu z tym czego one by chciały wyjeżdzają :D całkiem o nas zapominając.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sie 2005, 11:11

no tak , najlepiej to widac w łózku po ilus tam latach a i nie tylko w łózku , w zyciu codziennym tez !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 16 sie 2005, 11:14

Jeszcze nie sprawdziłem ale zczynam się bac :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 16 sie 2005, 11:19

nie: "my, my, my" tylko dziewczęta piszą na temat, który brzmi: "Czego pragną kobiety?".
Awatar użytkownika
Cherry
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 07 sie 2005, 16:24
Skąd: z krainy marzeń
Płeć:

Postautor: Cherry » 16 sie 2005, 11:26

Andrew pisze: my , my , my , my i ciągle my chcemy , a gdzie co chce facet ,acha zapomniałem, on nie ma prawa nic chciec , a jak juz to bardzo mało , a bron Boze jak wymaga za wiele , zas My ....nasze pojecie " chcemy" .... zawsze sie miesci w granicach minimum ! - dziekuję za uwage i takie kobiety <aniolek2>

No to załóż topik o tym " Czego pragną mężczyźni ?" :) , naprawdę z chęcią poczytam i dogłębnie przemyśle:). Tu chyba problem leży w tym, że my mówimy czego chcemy a Wy nie. To do kogo pretensje?
Jeszcze nie sprawdziłem ale zczynam się bac
oj, jacy Wy biedni jesteście <przytul1> jak to dobrze, że ja mężczyzną nie jestem :D
** Kocham życie**
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sie 2005, 11:31

cóz z tego ze przeczytasz i przemyslisz , jak wasza natura jest jaka jest , i nie wiele to zmieni , jestescie w wiekszosci nastawione na branie , ale oki to my faceci z poprzedniej epoki was tak nauczylismy , zakładać topic ?? po co dla pustego beblania w nim sobie ??? kzdy pragnie czegoś innego co w sumie sprowadza sie do tego samego , ciezko zrozumiec ?? no własnie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 16 sie 2005, 13:26

Andrew pisze:jak wasza natura jest jaka jest , i nie wiele to zmieni , jestescie w wiekszosci nastawione na branie


Nie zgadzam się z Tobą. Jak mówisz takimi uogólnieniami <stereotypami jak dla mnie> to mój argument bedzie podobny w stylu ;)

---> Kobieta z natury jest nastawiona na dawanie. Popatrz na matki - wszystko by dziecku oddały nawet swoim kosztem. Ojciec? Jedynie z dzieckiem może się podzielić.

Podobny jest stosunek kobiet do swoich ukochanych - starają sie im dać wszystko co tylko mogą. Ale mało który facet to dostrzega, bo może nie są to rzeczy materialne. Czyżbyś był jednym z tych, którzy nie widzą? :>

Oczywiście mowimy o miłości bo inne przypadki też bywają... różne... w obie strony ;P
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 16 sie 2005, 14:09

Niby tak, ale bywają kobiety, które dają tylko jednej osobie, ew. jednemu "gatunkowi" osób. Czyli np. jak ma faceta, to daje wszystko jemu, a jak się pojawi dziecko, to już tylko dziecku, a facetowi nic. I ona faktycznie może powiedzieć: "Przecież ja nic nie chcę, tylko daję", ale pytanie, komu daje i dlaczego tylko dzieciom? Jak daje swoim rodzicom, to poza nimi wszystkich olewa, jak facetowi, to resztę ma w nosie, a jak dzieciom, to już cały świat może nie istnieć.
Awatar użytkownika
ANIOŁ_30
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 07 sie 2005, 17:07
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: ANIOŁ_30 » 16 sie 2005, 18:10

Andrew pisze:co chwila czegos innego ...i co z tego ! mają do tego prawo , kobieta wszak kaprysną jest , nudna by takowa była jak by sie nie zmieniała !


Ale to jest czasem u was straszne bo my biedni faceci nie wiemy dlaczego płaczecie dlaczego jesteście nieszczęśliwe a wy po prostu tak macie , że czasem .... heh same nie wiecie czego chcecie:)

no mają tak prawda??????? <aniolek2>
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 16 sie 2005, 19:16

ANIOŁ_30 pisze:no mają tak prawda??????? Aniolek

Mają mają...Taka ich skomplikowana natura..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 16 sie 2005, 20:56

I znowu wszystko na nas :(
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 sie 2005, 08:22

mrt pisze:Niby tak, ale bywają kobiety, które dają tylko jednej osobie, ew. jednemu "gatunkowi" osób. Czyli np. jak ma faceta, to daje wszystko jemu, a jak się pojawi dziecko, to już tylko dziecku, a facetowi nic. I ona faktycznie może powiedzieć: "Przecież ja nic nie chcę, tylko daję", ale pytanie, komu daje i dlaczego tylko dzieciom? Jak daje swoim rodzicom, to poza nimi wszystkich olewa, jak facetowi, to resztę ma w nosie, a jak dzieciom, to już cały świat może nie istnieć.


Starszy ! co juz troche pozył na tym swiecie , jednak wiecej rozumie niz Ci młodzi <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Cherry
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 07 sie 2005, 16:24
Skąd: z krainy marzeń
Płeć:

Postautor: Cherry » 17 sie 2005, 19:30

cóz z tego ze przeczytasz i przemyslisz , jak wasza natura jest jaka jest , i nie wiele to zmieni

Mówisz do mnie w liczbie mnogiej z szacunku czy dlatego, że dużo łatwiej generalizować i wypowiadać stereotypowe sądy? Zapytałam jako indywidualna jednostka, miałam nadzieje, że sie doczekam poważnej odpowiedzi. I skąd wiesz jaka jest moja natura.
jestescie w wiekszosci nastawione na branie

Nie mam 15 lat i znam się na tyle, żeby z całą pewnością stwierdzić, że nie jestem nastawiona na branie, dlatego też spytalam czego takiego pragniecie(sz)? a nuż czegoś jeszcze się dowiem. Bo jeśli chodzi o moją sytuacje to daje drugiej połowie to czego pragnie a Tobie współczuje kobiet, które spotykałeś.

Niby tak, ale bywają kobiety, które dają tylko jednej osobie, ew. jednemu "gatunkowi" osób. Czyli np. jak ma faceta, to daje wszystko jemu, a jak się pojawi dziecko, to już tylko dziecku, a facetowi nic. I ona faktycznie może powiedzieć: "Przecież ja nic nie chcę, tylko daję", ale pytanie, komu daje i dlaczego tylko dzieciom? Jak daje swoim rodzicom, to poza nimi wszystkich olewa, jak facetowi, to resztę ma w nosie, a jak dzieciom, to już cały świat może nie istnieć.


Bardzo mądra moim zdaniem , wypowiedz i zgadzam się z tym że często tak właśnie się dzieje. Kobiety nie maja świadomosći, że tak robią , poświecając calą siebie jednemu zaniedbują reszte i dobrze jest mieć tego świadomość aby nie popełniać takich błedów. Tylko najlepiej jak się o tym mówi a nie załatwia sprawe , " Wy wszystkie takie jesteście, że tylko byście brały a dla nas nic".
** Kocham życie**
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 sie 2005, 21:27

Odpowiedz dała Ci MRT , a ze wszystko sie zmienia , to jestem ciekaw jak to bedzie z Tobą za lat powiedzmy 15 , mam nadzieje ze sie nic nie zmieni , bo w wieku lat 24 to sie fajnie tylko gada , choć ma sie i racje , tyle ze czas pokaze <browar>
Pisze w liczbie mnogiej , bo pisze o znacznej wiekszosci , co nie oznacza , ze wszystkie do jednego wora . <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Cherry
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 07 sie 2005, 16:24
Skąd: z krainy marzeń
Płeć:

Postautor: Cherry » 17 sie 2005, 21:47

to jestem ciekaw jak to bedzie z Tobą za lat powiedzmy 15 , mam nadzieje ze sie nic nie zmieni

Wierz mi Andrew też mam taką nadzieję :) <browar>
** Kocham życie**
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 sie 2005, 22:03

Zycze tego twemu parterowi
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 349 gości