Dotyk.....

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 14 lip 2005, 19:04

Wszystkie piersi kobiece są świetne..i te mniejsze i te większe w każdych coś jest..
taa ten błysk w oku <browar>
fajną ma zabawę mój chłopiec jak jesteśmy nad H2O i twardnieją wtedy sutki, prosi ładnie, bym ściągnęła górną część stroju kąpielowego i miziała nimi jego klatę. Odwdzięcza się pieszczeniem u mnie punktu P nad moją PuPą <banan> Ale ogólnie pierwotne instynkty u mnie wzbudza widok opalonego męskiego karku. Nie wiem skąd ten magnetyzm szyi, może w tamtym wcieleniu byłam <diabel>
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 14 lip 2005, 19:06

jamaicanflower pisze:wzbudza widok opalonego męskiego karku. Nie wiem skąd ten magnetyzm szyi, może w tamtym wcieleniu byłam

Haha tego jeszcze nie słyszałem:)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 14 lip 2005, 19:22

ja uwielbiam jak dotyka mnie po brzuchu :P oraz bawi się moimi uszani... jak je całuje i pieści, wóczas odlot niesamowity mam :D
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 14 lip 2005, 19:33

U mojej Pani biust daje swietne rezultaty, acha, no i cala pupka wraz z punktem P <browar> Inne miejsca (szyja, uszy, kark) nie robia na niej wiekszego wrazenia i w sumie to glupio sie czuje pieszczac je i widzac, ze jest niewzruszona... Ogolnie mam ograniczone dosc mocno pole manewru, bo ona tez ma laskotki na dosyc sporych obszarach ciala, ale u niej to bynajmniej nie poteguje wrazen (a wrecz przeciwnie) :(
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 14 lip 2005, 20:50

GNRose pisze: ona tez ma laskotki na dosyc sporych obszarach ciala, ale u niej to bynajmniej nie poteguje wrazen (a wrecz przeciwnie) :(

ile ludzi, tyle reakcji ;PP
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
aniaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 05 cze 2005, 16:46
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: aniaa » 14 lip 2005, 21:00

Ja nie pogardziłabym, gdyby jakiś pan pieścił ustami moją szyję, uszy, ramiona :D przyjemnie by było także objąć w pół..i błądzić rękoma tu i tam hihi <aniolek2>
Kiedy Bóg stworzył mężczyznę spojrzał nań z niesmakiem i rzekł - "pierwsze koty za płoty" :D Gdy stworzył kobietę powiedział "Hm..praktyka czyni mistrza" ;)
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 14 lip 2005, 21:24

ja uwielbiam jak moje kochanie mnie całuje po szyji, piersiach, po nodze z dołu do góry jak jego dłonie krążą po całym moim ciele...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 404 gości