Wasze małe zboczenia

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Alucard

Wasze małe zboczenia

Postautor: Alucard » 11 lip 2005, 00:55

Chodzi mi o to czy podczas stosunku robicie jakieś dziwne rzeczy które sprawiają wam przyjemność.Np moja dziewczyna czasem lubi mnie ugryźć w jajko a ja za to lubię wulgaryzmy przy ostrej jeździe.A jak z wami??
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 11 lip 2005, 08:39

moja pani przy orgazmie nie kontroluje swojego ciała i okłada mnie pięściami (oczywiście nie zawsze :-) ) po plecach (jak bawimy sie w pozycji klasycznej). Mi to sie bardzo podoba!
Awatar użytkownika
Baranek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 11 lip 2005, 08:15
Skąd: Z południa...
Płeć:

Postautor: Baranek » 11 lip 2005, 09:36

Moja dziewczyna lubi kiedy nad nią dominuję. Kiedy najpierw jestem delikatny i romantyczny, a potem zdecydowany, wręcz brutalny. Zaskakuje mnie to w kobietach. Moja poprzednia dziewczyna pragnęła dokładnie tego samego. Kiedyś w żartach z uśmiechem na twarzy powiedziałem jej, żeby tak na mnie nie patrzyła, bo chyba ją zgwałcę ... od tamtej pory słyszałem ciągle .... "zgwałć mnie...."
Obie lubią pikantne słówka. Bardzo je to podnieca. Trzeba być bardzo delikatnym w rozeznawaniu granic, są bardzo subtelne nawet jeśli kobieta krzyczy, że czegoś chce, trzeba stale pamiętać, że to ktoś delikatny i bardzo wrażliwy. Raz zdarzyło mi się przekląć w czasie kiedy mężczyźni zaczynają widzieć gwiazdy ...powiedziała, że strasznie ją to podnieca kiedy słyszy jak mężczyzna przeklina kiedy dochodzi i do tego patrzy jej w oczy ...
Zadziwiająca jest dla mnie jedna rzecz. Obie te kobiety mają zupełnie odmienne charaktery. Jedna - łagodna i uległa a zarazem bardzo czuła i wrażliwa, czego nigdy nie ukrywała. Druga - silna, inteligentna, samodzielna, potrafiąca kokietować, prowokować i wykorzystywać mężczyzn. To co je łączy to uległość w seksie.

Moja dziewczyna czasami lubi kiedy do niej mówię, kiedy indziej, każe mi się zamknąć :) Z tym mówieniem mam problem. Choć na codzień potrafię być poetą .... w chwili kiedy jestem w niej ... .trudno mówić wierszem ... baaa ... trudno mówić cokolwiek ....
A jednak ciekawy jestem co kochankowie mówią swoim ukochanym kiedy są tak blisko? :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 11 lip 2005, 13:20

Baranek pisze:Kiedyś w żartach z uśmiechem na twarzy powiedziałem jej, żeby tak na mnie nie patrzyła, bo chyba ją zgwałcę ... od tamtej pory słyszałem ciągle .... "zgwałć mnie...."

Miały być małe zboczenia.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 lip 2005, 15:07

No przeciez kazda by chciała byc zgwałcona !! problem tylko polega na tym by ten ktos to był książę z bajki , albo taki men na widok którego sie mdleje ...wtedy gwałc mnie !! ale bron Boze ..jak ktos inny ! <aniolek2> <aniolek2> <aniolek2> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
DRUID
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:30
Skąd: Szuflandia
Płeć:

Postautor: DRUID » 11 lip 2005, 15:14

Andrew pisze:No przeciez kazda by chciała byc zgwałcona !!


nie tylko kazda :) ja tez bym chcial (oczywiscie przez kobiete :D )
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 11 lip 2005, 15:19

DRUID pisze:
Andrew pisze:No przeciez kazda by chciała byc zgwałcona !!


nie tylko kazda :) ja tez bym chcial (oczywiscie przez kobiete :D )


zapomnieliście o jednym drobnym szczególe o gwałcie mówi się kiedy jedna ze stron nie chce kiedy obydwie strony czegoś chca nie można mówić o gwałcie.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
DRUID
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:30
Skąd: Szuflandia
Płeć:

Postautor: DRUID » 11 lip 2005, 15:33

Pegaz pisze:zapomnieliście o jednym drobnym szczególe o gwałcie mówi się kiedy jedna ze stron nie chce kiedy obydwie strony czegoś chca nie można mówić o gwałcie.


no wiec ja NIE CHCE sie za wiele wysilac :P i moge sie oddac w rece jakiejs dziewczyny i niech ona robi ze mna co jej sie tylko podoba. na wszystko sie zgadzam ale nie mam na to wplywu. cos jak gwalt ale nie do konca. w kazdej chwili mozna to przerwac i dlatego wlasnie sie na to zgadzamy :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 lip 2005, 15:38

Pegaz pisze:
zapomnieliście o jednym drobnym szczególe o gwałcie mówi się kiedy jedna ze stron nie chce kiedy obydwie strony czegoś chca nie można mówić o gwałcie.


One zawsze mówią jak są w zwiazkach iż zostały zgwałcone i ze nie chciały ! tak w przypadku tego ksiecia z bajki , ale rzecz ma sie inaczej oczywiscie , gdy to robi ktoś kogo nie chciały One widzieć a co dopiero by je dotykał
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 11 lip 2005, 16:49

Andrew pisze:
Pegaz pisze:
zapomnieliście o jednym drobnym szczególe o gwałcie mówi się kiedy jedna ze stron nie chce kiedy obydwie strony czegoś chca nie można mówić o gwałcie.


One zawsze mówią jak są w zwiazkach iż zostały zgwałcone i ze nie chciały ! tak w przypadku tego ksiecia z bajki , ale rzecz ma sie inaczej oczywiscie , gdy to robi ktoś kogo nie chciały One widzieć a co dopiero by je dotykał

Jakbym jakiegoś księdza slyszal bez obrazy Andrew.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 lip 2005, 16:52

Ja sie nie gniewam !! <browar> a co księza to racji nie maja ?? pamietajmy ze wysłuchją przy spowiedziach tyle rzeczy ....iż o zyciu naprawde mają pojecie ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 11 lip 2005, 16:53

Czasem wręcz uważają że wiedzą więcej niz ich szef a nasłuchają sie oj nasłuchają..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Głęboka Purpura
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 86
Rejestracja: 10 lip 2005, 11:50
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Głęboka Purpura » 11 lip 2005, 17:25

a najwięcej to wiedzą oni o sexie oczywiście
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore..."
Alucard

Postautor: Alucard » 11 lip 2005, 22:27

No cóż... Według mnie trochę "zboczyliście" z tematu...na "Gwałty i gwałciki oraz przyjemnosci czerpane z gwałtu" <bicz1>
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 11 lip 2005, 22:40

Czytałem ost w pewnym czasopismie ze popularny bo w 25% u facetów jest sex ze swoja kobietą ubrana w kozaki,buty na obcasie albo cos takiego ;]]
Mnie to jakos specialnie nie podnieca a was ? Nie powiem ze nie byloby fajnie :P ale znam lepsze rzeczy ^^
Ja bym chciał zostac zdominowany przed kobiete :P zeby mi rozkazywała,jakies kajdanki, opaska ^_^ No i wulgaryzmy podczas sexu ... "kochaj" mnie ;] itd :DD
Evestrum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 25 sty 2005, 09:27
Płeć:

Postautor: Evestrum » 11 lip 2005, 22:50

taaa, wsadz mi w tylek kij bejsolowy bejbe! :P
Nikt mnie nie zachęca, gadać jednak będę, bo mi się tak chce, że wytrzymać nie zdolen jezdem.
Awatar użytkownika
DRUID
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:30
Skąd: Szuflandia
Płeć:

Postautor: DRUID » 12 lip 2005, 00:12

John Rico pisze:Czytałem ost w pewnym czasopismie ze popularny bo w 25% u facetów jest seks ze swoja kobietą ubrana w kozaki,buty na obcasie albo cos takiego ;]]
Mnie to jakos specialnie nie podnieca a was ? Nie powiem ze nie byloby fajnie :P ale znam lepsze rzeczy ^^
Ja bym chciał zostac zdominowany przed kobiete :P zeby mi rozkazywała,jakies kajdanki, opaska ^_^ No i wulgaryzmy podczas sexu ... "kochaj" mnie ;] itd :DD



ja to bym osobiscie wolal takiego delikatnego aniolka <aniolek2> w bialej zmyslowej bieliznie ;) jakos czarna skora i pejcz mnie nie kreca <bicz1>
Awatar użytkownika
Baranek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 11 lip 2005, 08:15
Skąd: Z południa...
Płeć:

Postautor: Baranek » 12 lip 2005, 08:30

John Rico ... otóż to ;)
Ja mam cholerną słabość do zgrabnych kobiecych nóg ... zwłaszcza w butach na obcasach, a kozaki .... odlot .... :>
Moja była dziewczyna była sporo niższa ode mnie więc kiedy chcieliśmy się kochać na stojąco ... obcasy były jak znalazł ;)
http://efemerydy.com/28.jpg
http://efemerydy.com/08.jpg
http://efemerydy.com/12.jpg
Kurde strasznie mnie kręciła w tych kozakach :P
Awatar użytkownika
kinomaniak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 175
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:51
Skąd: Raj.
Płeć:

Postautor: kinomaniak » 12 lip 2005, 10:24

czy ja wiem czy gwałt to jest dobre okreslenie na tą fantazje ,, nie wydaje mi sie"
W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 12 lip 2005, 11:22

oj i mnie tez takie buciki kreca ale takie troche dluzsze jeszcze nie do lydki ale tak przed kolano to naparwde - dla mnie bomba
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 12 lip 2005, 11:31

Głęboka Purpura pisze:a najwięcej to wiedzą oni o sexie oczywiście

a jak hehe.. <browar>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Baranek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 11 lip 2005, 08:15
Skąd: Z południa...
Płeć:

Postautor: Baranek » 12 lip 2005, 12:44

Specjaliści od watykańskiej ruletki .... :>
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 12 lip 2005, 13:41

Baranek pisze:Ja mam cholerną słabość do zgrabnych kobiecych nóg ... zwłaszcza w butach na obcasach, a kozaki .... odlot


nie powiem, na samą myśl, że moja pani miałaby na sobie takie buciki, robi mi sie gorąco.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 12 lip 2005, 23:41

A mnie np. kręci jak partnerka jest w pończochach i bez żadnych butów (ale nie wiem czy to jest zboczenie).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 14 lip 2005, 06:15

ja tez lubie ,ale z butami fajniej
aguśka

Postautor: aguśka » 13 wrz 2005, 20:03

a ja chciałabym się o coś spytać
temat odpowiedni bo o zoboczeniach

mój chłopak opowiadał mi o jego koledze którego podnieca jak dziewczyna "pryka"(mam nadzieje że wiadomo o co chodzi, pryka to taki cytat z filmu brzmi lepiej niż pruka:) ),na pocztku wydało mi się to dziwne i obleśne( to było zanim zaczeliśmy współżycie)

ale jak się kochamy zwłaszcza kiedy na nim siedze to też mi się chce,strasznie mnie to rozprasza,bo mysle tylko o tym jak to powstrzymać.

niedawno w żartach poruszyliśmy ten temat i chołpak stwierdził że by mu to nie przeszkadzało,ja jednak czuła bym się strasznie głupio jak by mi się "wymskneło"

a jak to jest u was chłopaki,zdarza się waszym dziewczyną???
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 13 wrz 2005, 20:41

Wiesz co aguśka, przejrzyj ten topic na gazeta.pl. Wniosek jest jeden: chcesz "pryknąć" to zrób to, ale nie w obecnosci faceta. Serio, niezłe komentarze Obrazek
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... 80&v=2&s=0
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
aguśka

Postautor: aguśka » 13 wrz 2005, 22:55

hehehe, wiem już to kiedyś czytałam

ale to był raczej hardcore tak w twarz;)
a zresztą to była prowokacja, tak sądze
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 13 wrz 2005, 23:01

Hehe z drugiej strony problem dosc powazny - widzieliscie moze film "Nic smiesznego" z C. Pazura? Tam to bylo dokladnie zobrazowane... :)
I know it´s the last day on earth we´ll be together while the planet dies...
aguśka

Postautor: aguśka » 13 wrz 2005, 23:48

no właśnie tam pojawiło się słowo "prykanie":)

ale film rewelacyjny,

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 199 gości