Szaleństwa!!!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Szaleństwa!!!

Postautor: Brateczek » 06 lip 2005, 11:14

Ostatnio się pokłóciłem z dziewczyną ale teraz póki co jest wszystko oki ale chciałbym jej to jakoś wynagrodzić i wpadłem na pomysł, tzn kolega mi podżucił :P abym zrobił jakieś szaleństwo jak się zobaczymy... może moglibyśmcie mi coś poradzić co takiego mógłbym zrobić?
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lip 2005, 11:41

Ja Ci raczej nie doradzę.
Trza mieć nutke szaleństwa i skłonności takie we krwi po prostu.
Szaleństwem przestaje być coś nad czym się duma. To musi być spontan po prostu ;)
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 07 lip 2005, 00:11

moon pisze:To musi być spontan po prostu Puscic oko


dokładnie:D <aniolek2>
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 07 lip 2005, 16:44

e tm niekoniecznie, mozna cos wymyslic specjalnei zjakiejs okazji a nie niechacy wrzucic panne pod tramwaj :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
fifi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:24
Skąd: trojmiasto
Płeć:

Postautor: fifi » 07 lip 2005, 20:11

biżuteria dobra na wszystko..... diamenty..... <prezent1> :DDD
Obrazek
Awatar użytkownika
gloria
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2005, 19:42
Skąd: lubelszczyzna
Płeć:

Postautor: gloria » 07 lip 2005, 20:14

dla mnie niespodzianka jak bukiet kwiatow zupelnie bez okazji, butelka dobrego wina, kolacja przy swiecach... takie niespodzianki to jest dopiero cos, zwlaszcza ostatnia opcja, prawda, drogie panie? [:
Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 lip 2005, 22:11

gloria pisze:takie niespodzianki to jest dopiero cos

Coś tak, ale do szaleństwa to temu daleko.
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 08 lip 2005, 07:02

no niestety bardzo daleko :(
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 08 lip 2005, 11:34

A ja osobiście nie lubie niespodzianek kwestia charakteru...:)
Może kilkudniowy wypad?Są wakacje jest czas..:)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 08 lip 2005, 14:14

kilku dniowy wypad odpada z racji tego że nie mieszkamy w tej samej miejscowości i dopiero jesteśmy ze sobą od miesiąca więc jej rodzice mogli by to nie najciekawiej odebrać...
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 08 lip 2005, 14:17

pisząc 'szalenstwo', masz na mysli niespodzianke ?
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 08 lip 2005, 15:38

tak ale aby to nie była taka zwykłą niespodzianka ale z odrobiną właśnie szaleństwa, czegoś na co by inna osoba nie wpadła :)
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
orenz
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 02 maja 2005, 20:10
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: orenz » 08 lip 2005, 21:15

Brateczek pisze:kilku dniowy wypad odpada z racji tego że nie mieszkamy w tej samej miejscowości i dopiero jesteśmy ze sobą od miesiąca więc jej rodzice mogli by to nie najciekawiej odebrać...

Starry! chcesz zaszalec.? zabierz ja na caly dzien , tak zeby nie miala kontaktu z domem, w miedzyczasie zadzwon do jej starszych i powiedz ze porwales jej corke i oddasz ja tylko za kase bo jak nie to jej zaraz dziecko machniesz. to jest szalenstwo.
no i jej starsi cie polubia... <aniolek2>
Miej zatem glowe jak glowe na glowie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 lip 2005, 21:48

Brateczek pisze:więc jej rodzice mogli by to nie najciekawiej odebrać...

To już pokazuje, zę bark szaleństwa w Twojej głowie.
Brateczek pisze:czegoś na co by inna osoba nie wpadła

To po co pytasz?Ty to masz wymyślić i bez gdybania co na to inni zrobić!I będziesz miał szaleństwo!
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 08 lip 2005, 22:43

moon pisze:
Brateczek pisze:więc jej rodzice mogli by to nie najciekawiej odebrać...

To już pokazuje, zę bark szaleństwa w Twojej głowie.

My tu mowimy o pozytywnym szalenstwie, a nie zidiocialym szalenstwie. Narazic sie rodzicom dziewczyny na poczatku spotykania - to praktycznie eutanazja zwiazku, a w najlepszym wypadku eutanazja jedynie dobrych stosunkow z rodzicami dziewczyny.
Chcesz szalenstwo - masz szalenstwo. Mowisz, masz - tak jest w mojej firmie :)
Kup Jej roze za kazdy dzien spotykania sie z Nia, a na dodatek jedna dodatkowa, ktora bedziesz trzymal w ustach za jutrzejszy dzien, w ktorym masz nadzieje bedziecie dalej razem - wg mnie to jest szalenstwo, na dodatek romantyczne, a do tego przez ta dodatkowa roze pokazesz Jej, ze Ci na Niej zalezy. Tylko czy masz tyle $ i czy Ci na Niej zalezy.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 lip 2005, 22:48

fireman pisze:My tu mowimy o pozytywnym szalenstwie, a nie zidiocialym szalenstwie.

No ja też!
Dla mnie szaleństwo to wariactwo, jedna chwila na tysiąc w której jestem tylko ja i ktoś kto je ze mną dzieli. Cały świat znika i jest tylko chwila emocjonalnego szlaeństwa.
Ale konsekwencje no cóż...różne bywają.
Awatar użytkownika
Głęboka Purpura
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 86
Rejestracja: 10 lip 2005, 11:50
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Głęboka Purpura » 10 lip 2005, 12:18

hmm popieram - spontan, jak np. idziecie parkiem, a tu fontanna...no to hop i masz coś szalonego, wystarczy trochę "oderwać" się od rzeczywistości, od ziemi...
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore..."
prien

Postautor: prien » 10 lip 2005, 13:30

Jak będziecie szli razem na miście to jak zobaczysz patol pieszy policji (zawyczaj jest ich dwóch) to podejdź do nich z dziewczyną do nich i powiedz że ta pani Cie porwała ale tobie już z tym dobrze i żeby Cie więcej nie szukali ;) Albo bedzie kupa śmiechu albo będziecie sie namiętnie kochać w areszcie tymczasowym <aniolek2>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 lip 2005, 11:46

fifi pisze:biżuteria dobra na wszystko..... diamenty

Nie widzialem jeszcze bizuterii z diamentami :) (sorki ze sie czepiam)
gargul pisze:Jak będziecie szli razem na miście to jak zobaczysz patol pieszy policji (zawyczaj jest ich dwóch) to podejdź do nich z dziewczyną do nich i powiedz że ta pani Cie porwała ale tobie już z tym dobrze i żeby Cie więcej nie szukali Albo bedzie kupa śmiechu albo będziecie sie namiętnie kochać w areszcie tymczasowym

To jest niezle :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 13 lip 2005, 12:29

gargul pisze:Jak będziecie szli razem na miście to jak zobaczysz patol pieszy policji (zawyczaj jest ich dwóch) to podejdź do nich z dziewczyną do nich i powiedz że ta pani Cie porwała ale tobie już z tym dobrze i żeby Cie więcej nie szukali Albo bedzie kupa śmiechu albo będziecie sie namiętnie kochać w areszcie tymczasowym

Policjanci nie mają poczucia humoru :P :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Someone
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 lip 2005, 11:16
Skąd: rzeczywistość
Płeć:

Postautor: Someone » 13 lip 2005, 12:48

Pójdz z nią wieczorem na spacer nad jakieś bajorko w parku, fontannę w mieście lub coś podobnego. Wskocz do wody w ubraniu czy bez - bez różnicy i zaproponuj jej to samo. Jak nie będzie chciała wejść to wnieś ją na rękach. Wiesz za takie coś mozna zarobić od patrolu nawet 200zł. Ale to własnie jest szaleństwo <aniolek2>
"No matter what you think about me, I'm still your child you can't just turn me off " - Tupac Amaru Shakur
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 lip 2005, 13:29

No a jak to bedize bajorko to mozna zarobic ze 120zl od dermatooga i za 100 od aptekarki za lekarstwa :)
Awatar użytkownika
Someone
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 lip 2005, 11:16
Skąd: rzeczywistość
Płeć:

Postautor: Someone » 13 lip 2005, 13:31

Maverick pisze:No a jak to bedize bajorko to mozna zarobic ze 120zl od dermatooga i za 100 od aptekarki za lekarstwa :)


Hehehe w takiej sytuacji nie będzie to nic innego jak szczyt szaleństwa, a o tym przecież mowa <browar> <aniolek2>
"No matter what you think about me, I'm still your child you can't just turn me off " - Tupac Amaru Shakur
prien

Postautor: prien » 13 lip 2005, 13:55

Maverick pisze:No a jak to bedize bajorko to mozna zarobic ze 120zl od dermatooga i za 100 od aptekarki za lekarstwa usmiech



Someone pisze:Hehehe w takiej sytuacji nie będzie to nic innego jak szczyt szaleństwa, a o tym przecież mowa browar!! Aniolek

Załapanie grzyba na własne życzenie nazwałbym raczej szczytem głupoty. To szaleństwo ma siękojarzyc tej dziewczynie z czymś miłym a nie z ciągłym swędzeniem i wypryskami.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 401 gości