Krzywe nogi...

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Wildrose
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 06 lis 2006, 22:22
Skąd: spod miotełki
Płeć:

Krzywe nogi...

Postautor: Wildrose » 14 gru 2006, 17:30

Witam, jestem tu od niedawna.
Mam maly problem, ktorym sa krzywe nogi wlasnie. Niby mi to nie przeszkadza w dni powszednie, ale jak czesto mozna nosic wylacznie obszerne spodnie? No i po prostu to nieladny defekt jest. :|
Czy ktos zna sposob jak te nogi "wyprostowac"? Albo przynajmniej jakos zalagodzic ta niedoskonalosc. Jak na razie slysze tylko ze sie nie da...
Ludzie kochają hipokrytów - rozpoznają w nich samych siebie i zawsze robi im się ciepło na sercu, gdy złapie się kogoś innego ze spuszczonymi gatkami i kutasem na wierzchu.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 gru 2006, 17:44

Wildrose pisze:ak na razie slysze tylko ze sie nie da...
Bo sie nie da. Kosci sobie nie naprostujesz...
Po prostu chodz w spodniach i dluzszych spodniach.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 14 gru 2006, 18:12

nie musisz wcale miec wieeelkich, szerokich, czy jak Ty to nazwalas 'obszernych' spodni, idz do dobrego sklepu gdzie Ci dopasują do sylwetki. Nog sobie nie zmienisz ale w niektorych modelach spodni bedą wyglądaly korzystniej
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 14 gru 2006, 19:40

A znajac zycie to tylko twoje odczucia ze masz krzywe nogi, a reszta ci mowi "czys ty zglupiala jakie krzywe nogi"
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 14 gru 2006, 20:25

hmmm no mi się wydaję, że to nie taki problem

mi nie przeszkadzają "krzywe nogi", chyba że kolana ci się krzyżują :) , a pozatym mało jest kobiet z idealnie prostymi więc nie widzę problemu!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 gru 2006, 20:35

Teraz takie czasy, że nogi mogą być krzywe, byle by były chude - mini można nosić, więc to żaden problem :)

Moja mama ma dziwnie krzywe nogi - jakoś tak w kolanach. W krótkiej spódnicy nie widać, w spodniach nie, tylko w dżinsach albo spódnicy do kolan :? Tak samo ma krzywe Pamela Anderson <hahaha>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 gru 2006, 21:22

mrt pisze:Teraz takie czasy, że nogi mogą być krzywe, byle by były chude - mini można nosić, więc to żaden problem :)
NIe wiem mnie totalnie krzywe nogi odrzucaja jakos. Normalne jest to z ejesli ktos ma jakis tam defekt to go maskuje a nie pokazuje. To samo odczucie co tluszcz i bluzka tylko pod biust.

Z drugiej st rony troche krzywe to ja chyba tez mam :? Mi sie troche [kiedys nie az tak] taki X robi. Ale nigdy w zyciu nie uslyszlam ani nie odc zulam ze sa krzywe i raczej mi doradzano mini nosic bo fajne ze sa. Troche krzywe byc moga.
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 15 gru 2006, 13:00

Nie ma co w kompleksy z tego powodu popadać, tylko tej krzywizny nie eksponuj, nie podkreślaj.
Np. rozkloszowana spódnica, może być długość 3/4, a nie do kolan. Żadnych pionowych wzorów, pasków itp. Raczej szersze spódnice, niż przylegające, ewentualnie przylegające na biodrach i rozklosozwane poniżej.
Możez sobie sprawić kozaki z szerszą cholewką.
to takie przykłady tylko ;).
Awatar użytkownika
timon
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 14 gru 2006, 23:46
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: timon » 15 gru 2006, 18:00

Moze to truizm co tera zpowiem ale każdy ma jakies plusy i minusy npmoaj dziewczyna jesli chodzi juz o te nogi to ma grube ale mi to w niczym nie przeszkadza :D i tyleczek tez ma fajny i przynajmiej jest za co złąpac, kazdy ma jakies niedoskonałosci i owszem nie dziwie sie ze sie tym przejmujesz ale po prostu nie ma co z tego powodu sie zakompleksiac,

A przez to mozesz sprawdzic faceta czy mu na Tobie naprawde zalezy, jak sie zestarzejemy to juz nie bedziemy tacy ladni wiec jak teraz zaakceptuje to jaka jestes to bedziesz miala pewnosc a przynajmiej duze prawdopodobienstwo ze mu zalezy na Twoim wzetrzu :D
Moze troche to zamotane ale najlepiej faceta złąpac nie tylko na wyglad ale na to jaka sie jest;)
"Jeśli kobieta mówi o swej przeszłości - to jest spowiedź. Gdy mężczyzna - to są wspomnienia z wojska lub zwykła bujda. "
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 gru 2006, 23:01

Każdy defekt może stac się czymś co nas wyróżnia a fajnie się wyróżniać spośród tłumu nie ;) ?
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 15 gru 2006, 23:25

Wildrose pisze:Czy ktos zna sposob jak te nogi "wyprostowac"?

Tak. Ale tylko poprzez miłość :)
Wtedy wszystko będzie proste.

mrt pisze:Teraz takie czasy, że nogi mogą być krzywe, byle by były chude

Coś w tym jest <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Krzywe nogi...

Postautor: jaguar166 » 16 gru 2006, 11:31

Dziewczyno nie zwracaj uwagi na te nogi! To nie jest katastrofa. Bo kogoś lubi sie za charakter a nie za wygląd zewnętrzny! Niestety nie da sie wyprostowac nog, jednak tym w ogole nie zawracaj sobie głowy, jak masz ochote na spodniczke to załóz spodniczke. To Twoja sprawa!
Carpe Diem
Wildrose
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 06 lis 2006, 22:22
Skąd: spod miotełki
Płeć:

Postautor: Wildrose » 16 gru 2006, 13:13

Dzieki za podniesienie na duchu. <browar>
Macie racje, dobrze ze nie sa grube i krzywe wtedy mozna by mowic o jakichs kompleksach. Skoro nie ma sposobu na wyprostowanie to zostaje mi sie przyzwyczaic i pokochac moje nozki. Tylko to ponoc pilka nozna krzywi nogi, wystarczy spojrzec na nogi pilkarzy no i na moje. Ech... A jak tak lubie (lubilam) grac. :|
Milosc wszystko prostuje... A wiec poszukam tej prawdziwej. :)
Ludzie kochają hipokrytów - rozpoznają w nich samych siebie i zawsze robi im się ciepło na sercu, gdy złapie się kogoś innego ze spuszczonymi gatkami i kutasem na wierzchu.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 16 gru 2006, 22:54

Wildrose, Pamiętaj tylko o tym, że od pełnej akceptacji do śmieszności droga krótka...
Oszem, nogami się nie przejmuj, bo na nogach człowiek się nie kończy...ale pamiętaj o tym, że zawsze lepiej będziesz wygladała w spodniach i szerszych spódniacach, a nie leginsach i miniówkach.
Moja koleżanka z roku, tak zaakceptowała swoją nadwagę, że raczy nas teraz na zajęciach swym brzuszkiem w obcisłych bluzkach. Zaiste, widok niemiły...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 17 gru 2006, 12:56

Mamy kult chudości, więc teraz krzywe nogi w mini nie rażą (popatrz na wybiegi). Spokojnie może chodzić, w czym chce!
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 17 gru 2006, 13:35

Nie mamy kultu chudości, tylko kult pięknego ciała.... a krzywe nogi niestety piękne nie są- nie jest to oczywiście powód aby załamywać się i zaszywać po ziemią, ale także to nie powód aby je podkreślać i specjalnie eksponować.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 18 gru 2006, 11:04

Jawka pisze:Nie mamy kultu chudości, tylko kult pięknego ciała....
Na forum czy w ogóle? <hahaha>
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 18 gru 2006, 13:40

Dobre dobre. Nie no mrt, na forum mamy, bo w rzeczywistosci jest gorzej <aniolek>

A krzywe nogi chyba daje sie jakos operacyjnie wyprostowac, bo teraz wszystko prawie sie da. Skoro przedluzaja, to moze i prostowac potrafia?

Krzywe nogi niestety nie daja sie latwo zamaskowac. No coz, trudno. Njalepiej wyprobowac rozne kroje i dlugosci spodnic i spodni i wybrac cos do tej konkretnej figury.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 gru 2006, 13:59

Miltonia pisze:Njalepiej wyprobowac rozne kroje i dlugosci spodnic i spodni i wybrac cos do tej konkretnej figury

i zrobic cos dal równowagi podkreslic to co ładne :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 19 gru 2006, 10:45

Miltonia pisze:A krzywe nogi chyba daje sie jakos operacyjnie wyprostowac, bo teraz wszystko prawie sie da. Skoro przedluzaja, to moze i prostowac potrafia?

Ale to raczej akt takiej już totalnej desperacji... Poza tym jak to by się miało odbyć? To znaczy w którym miejscu? Jak? :D

Nie wspominając o bliznach...
soul of a woman was created below
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 19 gru 2006, 12:23

Może na przykład wszczepienie implantów kości, ewentualnie tytanowe stawy jeśli to w nich jest problem :P. Prosta sprawa.

blizny? Co za problem, chirurgia plastyczna działa :].
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 gru 2006, 16:51

Tylko sa różne rodzaje krzywych nóg, niektóre skrzywienia ponoc powinno sie operowac, ale to chyba takie które wynikaja z jakiejśc wady bioder czy miednicy.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości