Dezynfekcja po depilacji??

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Zenon_Zmyłer
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 01 sie 2006, 15:16
Skąd: GOP
Płeć:

Dezynfekcja po depilacji??

Postautor: Zenon_Zmyłer » 24 paź 2006, 23:11

Czym zdezynfekowac depilowane miejsca intymne ?? Jest cos specjalnego, mam krem po goleniu bez alkoholu czy uzywac zwyczajnie perfumu?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 paź 2006, 23:23

Zenon_Zmyłer pisze:zywac zwyczajnie perfum
<boje_sie> Nie ma jak alkoholem delikatne miejsca walnac po depilacji. Sa kremy po depilacji rozniaste. Ale chyba najleopiej zwyklego balsamu jakiegos uzyc. Kremu Nivea. Czy po prostu czegos zeby nawilzyc ta partie skory. Nie potrzeba specjalnych dezynfekcji chyba. Mi nigdy to potrzebne nie bylo :)
Awatar użytkownika
katerina
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 10 kwie 2005, 17:35
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: katerina » 24 paź 2006, 23:28

Alokoholem to mozna sie ewentualnie znieczulic przed zabiegami :)
"Mój panie, na cóż tłumaczyć durniowi, że jest durniem. Przecież jego dureństwo na tym właśnie polega, że nie ma o nim pojęcia."
Awatar użytkownika
Jacek
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 17 kwie 2006, 15:14
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Jacek » 25 paź 2006, 02:08

Zenon_Zmyłer pisze:czy uzywac zwyczajnie perfumu?

Taaak.. najlepiej wody kolońskiej! ;d

p.s
Momentami mam wrażenie, że większość tego typu postów to zwyczajne jaja, bo nie wiem jak można być tak ograniczonym żeby zadawać tego typu pytania..

Stary!!! Zastanów się przez moment! Skoro golisz sobie jaja, to domyślam się że golisz się już także i na twarzy. Co czujesz kiedy zaraz po goleniu smarujesz twarz perfumem?? Dezynfekujesz w ten sposób a i owszem, ale przy okazji podrażniasz skórę, tak? Czujesz szczypanie, pieczenie, robi się czerwono, itd.? No to teraz pomyśl sobie, że skóra w miejscach intymnych, zwłaszcza kiedy wcześniej nie miała do czynienia z maszynką czy depilatorem, jest dużo bardziej wrażliwa. A teraz odpowiedz sobie sam.

Zwykłe mydło (np. protex, takie mydełko antybakteryjne) i letnia woda wystarczy, bo przy depilowaniu chyba się nie zacinasz? A jeśli golisz się maszynką i nie umiesz robić tego w taki sposób żeby nie zrobić sobie krzywdy, to po prostu daj sobie z tym spokój.
" Nie wystarczy dużo wiedzieć, żeby być mądrym. " - Heraklit
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 25 paź 2006, 09:10

Zenon_Zmyłer pisze:Czym zdezynfekowac depilowane miejsca intymne

To musisz się aż dezynfekować "po"? Używasz sprzętu po kimś :? Ale, jak już bardzo chcesz, to tak, jak napisała moon - są odpowiednie kremy po depilacji.
Jacek pisze:bo nie wiem jak można być tak ograniczonym żeby zadawać tego typu pytania..

Jeszcze nie raz dojdziesz na forum do takiego wniosku - hartuj się <diabel>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Zenon_Zmyłer
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 01 sie 2006, 15:16
Skąd: GOP
Płeć:

Postautor: Zenon_Zmyłer » 25 paź 2006, 22:14

moon pisze:Nie potrzeba specjalnych dezynfekcji chyba.
Jacek pisze:bo przy depilowaniu chyba się nie zacinasz? A jeśli golisz się maszynką i nie umiesz robić tego w taki sposób żeby nie zrobić sobie krzywdy, to po prostu daj sobie z tym spokój
Mona pisze:To musisz się aż dezynfekować "po"? Używasz sprzętu po kimś

No własnie trzeba: kiedys mialem powiekszone wezly chlonne w pachwinach i lekarz sie pytal czy sie depilowalem w miejscach inytmnych i czy dezynfekowalem bo brak dezynfekcji moze byc przyczyna,

Jacek pisze:p.s
Momentami mam wrażenie, że większość tego typu postów to zwyczajne jaja, bo nie wiem jak można być tak ograniczonym żeby zadawać tego typu pytania..


psss.... kiedy dochodzi do spalonego w hokeju ?? co zrobic zeby ominac podatki?? albo schudnac?? przecierz to dla nektorych codziennosc. Przecierz nie rodze sie i nie wiem tych rzeczy a experymentowac z moja fają w ten sposob nie mam zamiaru. Wiec chyba jestes ograniczony jak nie wiesz jak odpowiedziec na te pytania.... Wszystko wiesz?:?

Jacek pisze:to domyślam się że golisz się już także i na twarzy. Co czujesz kiedy zaraz po goleniu smarujesz twarz perfumem??

No wlasnie co czujesz gdy dezynfekujesz prefumem ogolona twarz(chyba ze uzywasz balsamu , ale kiedys nie bylo tego typu specyfikow)? pieczenie i bol a i tak to robisz choc to wbrew Tobie ... dlatego sie pytalem , wiedzialem ze to przyjemne nie bedzie , ale czasami mus to mus

Jacek pisze:Zwykłe mydło (np. protex, takie mydełko antybakteryjne) i letnia woda wystarczy


o i za tą konkretna odpowiedz dziekuje, o to mi chodzilo <browar>

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 253 gości