Badanie ginekologiczne

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 kwie 2004, 21:28

Mi chodzi o to, ze dla dziewczyny to troche cos nowego rozebrac sie przed facetem... moze byc jej latwiej jak bym tam byl. Jesli moj Aniolek bedize chcial to wejde :d
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 04 kwie 2004, 21:40

dla dziewczyny to troche cos nowego rozebrac sie przed facetem... moze byc jej latwiej jak bym tam byl.

mysle ze zdecydowanie nie. chyba lepiej sie rozebrac przed jednym facetem niz przed dowma? Dwóch to juz publika. ;)
Wole isc sama do ginekologa bo juz slysze te komentarze pozniej a co on ci tak dlugo rece trzymal w srodku? czemu tyle czasu ci masowal piersi? na pewno mu sie spodobalas!
mysle ze sam na sam z ginekologiem czulabym sie swobodniej bo wiedzialabym ze nikt mnie nie obserwuje i nie kontroluje jego podczas wykonywania pracy. Dla lekarza tez musi to byc strasznie. Ja np. nie lubie jak mi sie ktos patrzy na rece jak cos robie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 kwie 2004, 21:47

sarah moze Tobie by tak chlopak mowil, ja wiem ze bym tak dziewczynie nie powiedzial. A jesli bedzie wolec bym nie wchodzil to nie wejde, bede czekal z kalachem pod dzwiami :D :diabel2:
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 04 kwie 2004, 21:49

dokladnie. Ja tez nie chcialaby by moj facet byl ze mna w srodku.. to bezapelacyjnie publika.. a ja bylabym spieta i lekarz.. pewnie nie moglabym nawet spytac lekarza o wszystko o co bym chciala bo byloby mi niezrecznie..
podczas porodu moze byc przy mnie.. jak na razie chyba bym chciala.. ale podczas wizyty kontorlnej nie.. jesli chce byc ze mna to.. moze mnie odprowadzic, poczekac w poczekalni bo po to tam sa takie miejsca a potem przytulic i zabrac :-) no moze nie przytulac jak wszystko jest OK
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 kwie 2004, 21:50

A czemu Wy nie chcecie? Jaka publika do cholery? Przeciez to Wasza 2 polowa! To juz wolicie lekarza od niego??? Przeciez to chore!
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 04 kwie 2004, 22:01

Oj Maverick, bądź mężczyzną ;)
Sam sobie ją zbadasz kiedy indziej :D:D:D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 kwie 2004, 22:06

Moze zle mysle, ale razem z ukochana osoba powinno sie czuc bezpieczniej, razniej i lepiej a nie gorzej... Piszecie ze nie chcecie chlopaka u zagladacza jakbyscie niewiadomo co tma robily :> :diabel2:
HA! Wydalo sie!
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 04 kwie 2004, 22:32

Maverick ale to nie oto chodzi. Gdybyś powiedział ze chciałbyś wejść z nią i usiąś na krześle obok i porozmawiać z lekarzem wszyscy uznaliby to za normalne, ale kiedy Ty mówisz ze podczas badania chcesz ją za rączke trzymać to troszke przesada. Co bedziesz robił kiedy bedzie rodzić??
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 04 kwie 2004, 22:44

raz ze czulabym sie niezrecznie wobec lekarza. ze co kazalam przyjsc chlopakowi zeby mnie trzymal za raczke bo boje sie ze mnie zgwalci czy moze ze boli? jak to zwykle badanie jak zagladanie do gardła.
Wiem niby ze to moja druga polowa ale uwierz mi ze czulabym sie bardziej niezrecznie jakbym wyszla z przebieralni naga a na mnie czekloby dwoch facetow z czego jeden na ten widok sie podnieca.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 kwie 2004, 23:39

z czego jeden na ten widok sie podnieca.
Hahahaha :d
Chodzilo Ci ofkors o lekarza ;)
Gdybyś powiedział ze chciałbyś wejść z nią i usiąś na krześle obok i porozmawiać z lekarzem wszyscy uznaliby to za normalne
No z doktorkiem mozna podyskutowac :d
boje sie ze mnie zgwalci
A czemu nie?
jak to zwykle badanie jak zagladanie do gardła.
No nie wiem. Gardlo pokazesz na ulicy a cipki nie :d
sie bardziej niezrecznie jakbym wyszla z przebieralni naga a na mnie czekloby dwoch facetow z czego jeden
... z czego jeden jest Twoja druga polowka i mozesz na niego liczyc, zawsze pomoze i mu na Tobie zalezy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 kwie 2004, 09:29

Poza Tym !! Kazdy chce odrobine prywatnosci ! A i jest tak , ze o niektórych rzeczach lepiej nie chciec wiedziec !!i niektórych lepiej nie widzieć !! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 05 kwie 2004, 12:14

Zgadzam się z Krzysztofem. Wiele związków się rozpada przez zazdrość, przez brak prywatności, przez nachalność. Tak samo facet ma prawo iść z kumplami na piwo bez kobiety jak i kobieta z koleżankami na zakupy czy ... tutaj już sama do ginekologa.
Rafał "RafZielak" Z.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 05 kwie 2004, 12:19

Rozumiem facetów doskonale, że chcieli by pomóc swoim drugim połówkom w każdej sytuacji, ale jeśli chodzi o tę sytuację to nie wiele tu mogą pomóc, co najwyżej tylko bardziej skrępują.
Zdaję sobie sprawę, że dla każdej kobiety wizyta u ginekologa nie należy do przyjemności i jest krępująca.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 05 kwie 2004, 13:50

Drogi Panie Administratorze,
w tym temacie wszyscy polemizuja z Toba, moze warto troszke przemyslec Twoje odpowiedzi???? Chcesz chyba zeby Twoja kobietka czula sie szczesliwa i bylo jej jak najlepiej, prawda? Jesli ona poprosilaby Cie o to zebys poszedl z nia do ginekologa i wszedl do gabinetu to rozumiem, ze zrobilbys to .. ale jesli ty sam tak z wlasnej inicjatywy ... to troche dziwne!!
Ja jak bylam na wizycie to bylam sama, a w poczekalni czekala na mnie mama, nie chcialam w ogóle obecnosci chlopaka-bo po co?? Przeciez nie jestem w ciazy, nie jestem chora, a to tylko rutynowa kontrola!!! :D
Zreszta czulam sie lepiej bedac tam sam na sam z lekarzem ... -i prosze nie doszukiwac sie tu podtekstow, wiekszosc dziewczyn pewnie mnie zrozumie jesli byly juz na wizycie :)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 05 kwie 2004, 19:32

Zreszta czulam sie lepiej bedac tam sam na sam z lekarzem

Doskonale Cie rozumiem i uwazam tak samo!
Na mnie tez mama czekała na zewnatrz i nie chciałam zeby ze mna wchodzila do srodka tak samo bym nie chciala zeby moj chlopak wchodzi.
Co innego zeby przedsykutowac z lekarzem metode antykoncepcji albo badanie USG podczas ciazy to owszem jak najbardziej wskazane. Ale do pobrania wymazu z pochwy no sory...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 kwie 2004, 08:17

To wytlumaczcie mi co takiego zlego jest w tym zeby tam isc razem z chlopakiem? Bo narazie to uslyszalem ze wstydzicie sie w gabinecie chlopaka ale ginekologa to nie! Jakas paranoja!
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 06 kwie 2004, 08:40

A ja odwrócę pytanie: a czy chciałbyś iść do urologa z dziewczyną? I jeszcze jedno pytanie:jak widzisz swoją pomoc dziewczynie podczas badania? Czy dziewczynie nie należy się zachowanie intymności podczas badania? (bez żadnych podtekstów)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 kwie 2004, 09:08

A wiesz ze bym chcial isc razem z dziewczyna! Zgasilo?
I o jakiej intymnosci Ty mowisz skoro dziewczyna pokazuje cipke obcemu facetowi? To ja jej chyba nie zaburze jakos... A, i nie wiem jak Wy interpretujecie slowo "pomoc"... Chodzi o to bym tam po prostu byl :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 06 kwie 2004, 09:21

A wiesz ze bym chcial isc razem z dziewczyna! Zgasilo?

Nie, nie zgasiło. Ja potrafie odróżnić obcego faceta od lekarza. Uważam, że nie można robić ze swojej dziewczyny prywtnego przedmiotu.
Jarek pisze:...a po drugie, to odnoszę wrażenie, że po prostu jesteś ciekawy jakie takie badanie wyglada. Jeśli tak, to przy jej pomocy możesz się sam zabawić w ginekologa o ile ma ci to sprawić przyjemność, bo jej to na pewno nie.

Wrrr to juz 2 raz dzisiaj! EDYTUJ Twoim Bogiem!
Maverick
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 kwie 2004, 09:43

Jarek pisze:...a po drugie, to odnoszę wrażenie, że po prostu jesteś ciekawy jakie takie badanie wyglada. Jeśli tak, to przy jej pomocy możesz się sam zabawić w ginekologa o ile ma ci to sprawić przyjemność, bo jej to na pewno nie.

Nie, to nie o to chodzi :d
A poza tym ja nie robie z mojej dziewczyny przedmiotu. Jak nie bedzie mnie tam chciala to na sile nie wejde...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 kwie 2004, 09:49

Juz dawno MAVERIC wyjasnił o co mu chodzi , dajcie juz mu spokój ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 kwie 2004, 09:51

Juz dawno MAVERIC wyjasnił o co mu chodzi , dajcie juz mu spokój
Wlasnie :d I tak decyzja czy tam bede czy nie, nalezy do mojej dziewczyny kochanej :d
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 06 kwie 2004, 18:17

To moze niech lizaa tu sie wypowie czy chcialaby zebys wszedl z nia na badnie?
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 06 kwie 2004, 21:51

To moze niech lizaa tu sie wypowie czy chcialaby zebys wszedl z nia na badnie?


No w sumie to wyjaśniłoby wiele spraw, ale może to niech pozostanie miedzy nimi w końcu jakąś prywatnośc muszą mieć:)
Choć nie podzielam poglądów Mavericka to przestańmy na niego "biedaka" naskakiwać bo on swoich poglądów nie zmieni, nam sie wydaje że mówi tak z czystej, duuużej zazdrości i może pojmowaniu paru spraw jako typowy samiec(moje, nie ruszać!), dla niego natomiast jest to całkowicie normalne-- z miłości która bezpośrednio łączy sie z jakąś zazdrością, z troski.

A może jakoś podswiadomie boisz sie Maverick ze mogłaby zaraz po badaniu uciec z lekarzem na Karaiby??- zart oczywiście
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 kwie 2004, 12:56

Po prostu nie chce jej zostawiac na pastwe zagladacza :diabel2: A zazdrosc... chyba nie ma takowej, a jesli nawet to niewiele. Wiem przeciez, ze ona nie robi tego dla przyjemnosci, ze nic sie nie stanie, ze on to traktuje jako prace itd :d
Tylko chodzi wlasnie o to: jesli dziewczyna by chciala to czemu nie? Ilu Waszych chlopakow by sie odwazylo i by chcialo tam wejsc? Zobaczcie jak ja sie troszcze o moj Skarb :D
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 08 kwie 2004, 20:58

oj juz dluzej nie wytrzymam....musze skomentowac ta Wasza rzomowe z Maverickiem...

mi osobisice by nie przeszkadzala jego obecnosc i jego raczka przy mnie:) oczywisice badac mnie bedize kobieta wiec pilnowanie mnie nie bediz etakie potrzebne..ale skoro tak mojemu Misiowi zalezy na tym to dlaczego nie?
przeciez nie zdziwi go nic, nie przestraszy sie...(mam nadzieje).
nie jest to zwykla wizyta u lekarza rodzinnego... wiec dlaczego mial by nie byc ze mna tam??
jesli Pani doktor sie zgodzi i Maverick sie odwazy to nie widze problemu...

jestem jego...on jest moj

wszelka prywatnosc jest nie potrzebna:)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 kwie 2004, 00:43

HA! A Wy mnie wszyscy atakowaliscia, a ja sie nie dalem :514:
Dziekuje Kochanie :589:
Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 09 kwie 2004, 08:41

Jesteście dla siebie stworzeni. :) Obyście się nie rozstali bo obojgu będzie ciężko w innym ... świecie ... środowisku. :)
JA skończyłem ten temat. :)
Rafał "RafZielak" Z.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 kwie 2004, 09:57

Jesteście dla siebie stworzeni.
Dzieki :) A po czym to wnioskujesz?
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 09 kwie 2004, 19:52

jak tu sie milo od razu zrobilo:)

p.s. Maverick to kiedy idziemy?
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 218 gości