kobieta a okres

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

ssol
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2006, 11:23
Skąd: polska
Płeć:

kobieta a okres

Postautor: ssol » 21 lip 2006, 11:25

Jestem ciekaw co sądzicie na temat okresu u kobiet i tego jak powinna się kobieta zachowywać w te dni. Nie chodzi mi o sex bo wiadomo z w drugiej fazie cyklu sex nie jest zabroniony, można go uprawiać zabezpieczając oczywiście łóżkoJ i tak naprawdę tez zależy to od 2-ch stron ale o sytuacje – ubiór ...jak myślicie czy w czasie okresu kobieta może sobie paradować w tamponie (bo o podpasce nie wspomnę) czy raczej powinna chodzić w majteczkach. Wiem ze pewnych sytuacji nie da się wykluczyć (np. raptowne wejście do łazienki lub po prostu przejście z łazienki do pokoju celem ubrania się) ale o chodzenie po mieszkaniu nago w te dni........
Jeśli się z kimś żyje to lubi się czy kocha całą osobę z wszystkimi wadami i rzeczami jakie ją dotyczą – to jasne jak słońce ale czy czy kobieta powinna się obnosić okresem?
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 21 lip 2006, 11:33

ssol pisze:Jestem ciekaw co sądzicie na temat okresu u kobiet

Jest, był i będzie. :>
ssol pisze:Nie chodzi mi o sex bo wiadomo z w drugiej fazie cyklu sex nie jest zabroniony

A w której facie cyklu jest zabroniony? :?
ssol pisze:jak myślicie czy w czasie okresu kobieta może sobie paradować w tamponie (bo o podpasce nie wspomnę) czy raczej powinna chodzić w majteczkach.

Niech se chodzi jak jej wygodnie. Podobne pytanie można zadać "czy kobieta w czasie okresu może jeść masło i banany?" :|
ssol pisze:Wiem ze pewnych sytuacji nie da się wykluczyć (np. raptowne wejście do łazienki lub po prostu przejście z łazienki do pokoju celem ubrania się) ale o chodzenie po mieszkaniu nago w te dni........

Jak wyżej - JAK JEST WYGODNIE. Kurna, jak ja czytam o różnych takich dylematach, to mnie w lewej nerce coś ściska.
ssol pisze:Jeśli się z kimś żyje to lubi się czy kocha całą osobę z wszystkimi wadami i rzeczami jakie ją dotyczą – to jasne jak słońce ale czy czy kobieta powinna się obnosić okresem?

Jak to obnosić? Ma se przykleić tabliczkę na czoło "UWAGA, mam okres!" czy inne ke? :? :?
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
ssol
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2006, 11:23
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: ssol » 21 lip 2006, 11:35

jesli kobieta lubi chodzic nago po domu to ma chodzic w tamponie lub podpasce nago po domu , kawe pic czy obiad zjesc???:)
Awatar użytkownika
YuMe
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2006, 14:51
Skąd: z fantazji
Płeć:

Postautor: YuMe » 21 lip 2006, 11:41

ten temat jest bez sensu.
przeszłości nie zmarzesz, przyszłości nigdy nie poznasz.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 21 lip 2006, 11:57

Jak wygląda "chodzenie w podpasce" :?
mathilda
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 cze 2006, 20:47
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: mathilda » 21 lip 2006, 12:07

nie rzucajcie kamieniami w założyciela kontrowersyjnego tematu...chyba wiem o co ci chodzi.
o estetykę tak?czy innych facetów obrzydza pardowanie ich kobiet pomieszkaniu bez bielizny za to wystajacym małym sznureczkiem wiadomo skąd...ja przy moim "pieknym"nie paraduje wtedy zupełnie nago,zawsze jakos staram sie mieć majtki na tylku w te dni,co nie znaczy,ze traktuje mnie wtedy jak trędowata czy cos..wie że źle się czuję,dzielnie znosi moje marudzenie wiec poco dostarczać mu jeszcze specjalnych widków :? oczywiście zdarza nam sie raz na jakis czas bzyknięcie w czasie kiedy mam okres no i wtedy nie ma bata,no widzi ten okres i już.Ale nie zmieniam tamponów przy nim bo to już jest dla mnie jak za przeproszeniem podcieranie sobie tyłka-zabieg higieniczny .
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 21 lip 2006, 12:49

pani_minister pisze:Jak wygląda "chodzenie w podpasce" :?
Albo w tamponie... :?
ssol a ten wystający sznureczek tak Cię gorszy?
Obrazek
Awatar użytkownika
Hung
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 15 lip 2006, 11:42
Skąd: z nienacka
Płeć:

Postautor: Hung » 22 lip 2006, 15:56

Czy chodzenie w podpasce czy tamponie jest zabronione, denerwujące itd? Jak będziesz miał katar i wyciągniesz chusteczkę, to czy paradowanie z nią na ulicy gdy przykładasz sobie ją do nosa jest złe? A może lepiej w te dni ubieraćmaskę gazową? :D

Nie wiem co wielkiego jest w tym okresie? Może jakbym miał kobietę, to bym do tego inaczej podchodził. :P W sumie to tutaj nawet jestem w dobrej sytuacji, bo ponoć podczas okresu kobiety biją swoich mężczyzn. :P
Awatar użytkownika
Bartek22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 18 paź 2004, 10:01
Skąd: Poznan :)
Płeć:

Postautor: Bartek22 » 22 lip 2006, 16:44

Mam małe pytanko jeśli juz jest temat o okresie... :)

Podczas okresu są dni płodne czy niepłodne ? Ja juz sie w tym wszystki gubię... ;)

Pytam się bo kochałem się z moją dziewczyną w drugi dzien miesiączki bez zabezpieczenia ...i do końca...
"Każda sekunda to szansa na to by zmienić coś w swoim życiu" - Vanilla Sky
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 25 lip 2006, 17:01

dla mnie okres nie jest niczym nadzwyczajnym, nie przeszkadza mi w zwykłym funkcjonowaniu itd itp... używam tamponów i dla mnie rzecza całkim naturalna jest chodzenie nago po mieszkanie z sznureczkim między nogami, oczywście nie bezcelowo, tak jak napisałeś w celu przebrania się itd itp... jeśli higiena jest zachowana to wszytko ok... a w przypadku tamponów tak włąśnie jest...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 lip 2006, 17:07

zadurzona pisze:dla mnie okres nie jest niczym nadzwyczajnym

nie? a ja wtedy zawsze rytualne tańce wytuptuję.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 25 lip 2006, 17:09

zadurzona pisze:dla mnie rzecza całkim naturalna jest chodzenie nago po mieszkanie z sznureczkim między nogami

W stringach chodzisz bardzo cienkich? ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 25 lip 2006, 17:56

ssol pisze:jesli kobieta lubi chodzic nago po domu to ma chodzic w tamponie lub podpasce nago po domu , kawe pic czy obiad zjesc???:)

Zastanawia mnie tylko jak do nagiej, bezmjatkowej kobiety przyczepic podpaske? Przylepic do piz** strona, ktora zawsze przylepia sie do majtek? <hahaha>
Swietne pytanie <rotfl2>
mathilda pisze:nie rzucajcie kamieniami w założyciela kontrowersyjnego tematu..

Kontrowersje to moze budzic obecna sytuacja w Izraelu. Ale nie okres na litos Boska :/
mathilda pisze:i wtedy nie ma bata,no widzi ten okres i już

No nie wiem, moj jakos na przyklad nie "studiuje" tych miejsc wzrokiem, nawet i bez okresu. Czego on tam ma szukac (oczami mam na mysli)? Jak on ma widziec ten okres? Twoj najpierw zaglada i patrzy jak ci leci? Chyba, ze sie na kims rozsmarowuje, to inna sprawa. Bogu dzieki, ja takich sytuacji nie mialam...
Bartek22 pisze:Podczas okresu są dni płodne czy niepłodne ? Ja juz sie w tym wszystki gubię...

Nie ten temat. A w tym wieku to juz nie takie rzeczy powinienes wiedziec....
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 222 gości