Jak przekonać dziewczyne że ma piękny biust?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
amelka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 12 kwie 2006, 17:13
Skąd: nvm
Płeć:

Postautor: amelka » 05 maja 2006, 09:04

jeżeli jest uparta i nie chce zrozumieć tego to jej nie przekonasz, nie ma szans
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 23 maja 2006, 18:42

Ty jej zarzuć: dlaczego nie przyjmuje Twoich komplementów kiedy jej mówisz, ze Tobie się coś w niej podoba, powiedz, ze czujesz się "pokrzywdzony" tym, ze nie przyjmuje tego co TY mówisz i co TOBIE się w NIEJ podoba. Ja odkąd przeczytałam ten artykuł http://www.durex.pl/maly_problem.html , zawsze już staram się przyjmować komplementy od mojego chłopaka (mimo, ze zawsze je i tak przyjmowałam), nawet jesli mam swoje zdanie, to dziękuję mu za nie :) Warto przeczytać "Według pana" <regulamin> ;)
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 23 maja 2006, 18:53

Martyna pisze:http://www.durex.pl/maly_problem.html

Wspaniały sposób. Zaczne stosować jak moja ukochana będzie mi truć że ma małe piersi.
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 23 maja 2006, 19:00

Mimo, ze mój chłopak lubi moje maleństwa to ja staram się z całych sił zaakceptować je, chociaż czasem jest ciężko, a zaprzeczanie samej sobie nie ma sensu, więc im częściej przyjmuje się do siebie komplementy nie zaprzeczajac im, tym lepiej wychodzi samoakceptacja :]
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 23 maja 2006, 19:14

Martyna pisze:z całych sił zaakceptować je

skąd ja to znam :/ ten sam problem
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem
ze nie mam prawa byc jaka chce'
Awatar użytkownika
makrox
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 08 kwie 2006, 00:31
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: makrox » 23 maja 2006, 19:23

hahaha no nie powiem mocny artykuł :D hmmm czyli mówisz że czym wiecej komplementw tym wieksza akceptacja ? czy może mam jej dać do przeczytania ten art najpierw ?:D
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 23 maja 2006, 19:32

a ja mam b. duze piersi i szczerze mowiac od kiedy jestem z moim obecnym chlopakiem moja górna czesc garderoby sukcesywnie sie zmieniala.. przekonal mnie poprzez komplementy, ze moje piersi są piekne i, ze warto je troszke (tylko troszke, nie cale na wierzchu) pokazywac... chociaz na poczatku nie chcialam wierzyc;)
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 23 maja 2006, 19:35

makrox pisze:hahaha no nie powiem mocny artykuł :D hmmm czyli mówisz że czym wiecej komplementw tym wieksza akceptacja ? czy może mam jej dać do przeczytania ten art najpierw ?:D

taktaktaktak <diabel> Czemu nie, mozesz dać jej do przeczytania, może da jej to troche do myślenia :>:]
Awatar użytkownika
makrox
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 08 kwie 2006, 00:31
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: makrox » 23 maja 2006, 21:42

Czemu nie, mozesz dać jej do przeczytania, może da jej to troche do myślenia

ale ja nie chce żeby ona to jakos źle zrozumiała :(jak by ci to twoj facet dał to jak byś to odebrała ?
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 23 maja 2006, 23:41

Że chyba ma dosyć mojego zrzędzenia, zresztą ja to czytałam z nim, przypadkowo znaleźlismy, przeczytaliśmy w milczeniu na koniec mu powiedziałam, ze od tej pory nie będę nic komentować :) Oczywiscie wszystko w miłej atmosferze. Co że mam małe cycki, im więcej będę gadać o tym i się nad sobą uzalać, tym więcej bardziej będę w to wierzyć, ja będę swoje, ze są małe, że inne są ładniejsze ...ale to mi rozmiaru nie doda, niestety. A chłopak będzie mnie miał dosyć. Potrafię postawić sie w jego sytuacji. Powodzenia z Twoją kobietą ;)
Awatar użytkownika
makrox
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 08 kwie 2006, 00:31
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: makrox » 24 maja 2006, 21:04

hehe no nie wiem troche sie obawiam jej reakcji... no ale może spróbuje :D zreszta ostatnio żadko o nich wspomina wiec...jak coś to poczekam na lepszy moment :) dzieki za rade :*
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 25 maja 2006, 23:07

Albo właśnie wtedy, gdy nie wspomina powiedz jej że są ładne, tak po prostu, bez okazji, bedzie bardziej wiarygodne, niż gdyby pytała Ciebie.
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 26 maja 2006, 08:15

A ona w odpowiedzi powie że są za małe, i zaczyna się od początku... Nie ryzykuj ;)
Awatar użytkownika
makrox
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 08 kwie 2006, 00:31
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: makrox » 26 maja 2006, 17:41

Martyna, i ja dokładnie wiem co usłysze w odpowiedzi " Taa jaaasne " :P to na pewno dobry pomysł ? :P
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 26 maja 2006, 18:25

makrox pisze:Martyna, i ja dokładnie wiem co usłysze w odpowiedzi " Taa jaaasne " :P to na pewno dobry pomysł ? :P

Ona to mówi, żebyś ponowił swoje zapewnienia :) Kobiety takie już są :) Możesz odpowiedzieć, że nie ważne że jej się nie podobają, ważne że Ci się podobają. I jak najczęściej powtarzać, że ładne - po pewnym czasie to skutkuje. Wiem, bo sama tak mam :) A artykuł jest świetny i bardzo prawdziwy - podsunięcie do przeczytania to też dobry pomysł.
Awatar użytkownika
makrox
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 08 kwie 2006, 00:31
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: makrox » 26 maja 2006, 20:03

Ona to mówi, żebyś ponowił swoje zapewnienia Kobiety takie już są

Ja te zapewninia casem powtarzam po 10 razy a ona dalej swoje <pijak> narazie jest cisza ale mysle ze to dlatego ze dawno nic z nia nie robiłem w swerze intymnej i nie bylo okazji zeby ponarzekac na te 2 cuda :D Czyli że jeżeli bez przerwy bede chwalil jej biust to wkoncu sama w to uwierzy ? taki zmasowany atak troche :D
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 26 maja 2006, 20:24

makrox pisze: Czyli że jeżeli bez przerwy bede chwalil jej biust to wkoncu sama w to uwierzy ? taki zmasowany atak troche :D

Zależy czy to z jej strony rzeczywiście kokieteria - tak jak ktos przypuszcza. Wtedy cokolwiek być jej nie powiedział - "masz ładne włosy, masz ładny uśmiech, ślicznie dziś wyglądasz" - ona zawsze odpowie Ci "jassneee".
A jeżeli to po prostu kompleks, to myślę, że jej to pomoże. I niekoniecznie uwierzyć, ale zaakceptować siebie. Ja też mam bardzo małe piersi i miałam z tego powodu spore kompleksy, ale po tym jak mi mój mężczyzna ciągle powtarzał, że są śliczne, że mu wspaniale pasują do dłoni (hyhy czy on czytał ten tekst dureksa? :D), że małe jest piękne itd., to w końcu się tego pozbyłam. Tzn. ciągle wiem, że są małe, ale nie cierpię jakoś z tego powodu, wiem, że mimo że małe to są ładne i coraz częściej chodzę bez stanika :) A wcześniej to bez push-upa to ani rusz ;)
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 26 maja 2006, 20:35

makrox pisze:Ja te zapewninia casem powtarzam po 10 razy a ona dalej swoje

A moze ma racje? Wiem po sobie, czasem bardzo trudno jest wyjsc z kompleksow. Nawet tych wyimaginowanych.
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem

ze nie mam prawa byc jaka chce'
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 26 maja 2006, 20:37

3 lata temu mialam idealny biust. 75b. ale chcialam miec wiekszy. no i bozia spelnial moje marzenie. teraz mam ogromny. i jestem zalana. mam 85d. wczoraj jak jechalam do pracy 2 pijakow slinilo sie na ich widok. generalnie facetom sie podobaja, ale mi nie. i wolalabym zeby moj facet przemilczal sprawe ich gabarytow niz wmawial mi ze sa piekne, bo zle sie z nimi czuje.
Awatar użytkownika
makrox
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 08 kwie 2006, 00:31
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: makrox » 26 maja 2006, 20:51

Zależy czy to z jej strony rzeczywiście kokieteria - tak jak ktos przypuszcza. Wtedy cokolwiek być jej nie powiedział - "masz ładne włosy, masz ładny uśmiech, ślicznie dziś wyglądasz" - ona zawsze odpowie Ci "jassneee".

nie nie na kazdy inny komplement odpowiada: "Dziekuje" i daje mi całusa :P

A jeżeli to po prostu kompleks, to myślę, że jej to pomoże.

dzieki spróbuje :*

Tzn. ciągle wiem, że są małe, ale nie cierpię jakoś z tego powodu, wiem, że mimo że małe to są ładne i coraz częściej chodzę bez stanika

i prawidłowo !! <brawo> <browar>

A moze ma racje? Wiem po sobie, czasem bardzo trudno jest wyjsc z kompleksow. Nawet tych wyimaginowanych

powiem ci tak...jej sie wydaje że sa za małe ale one są takie... idealnie pasują do jej figury...nie chcialbym nawet żeby były wieksze <aniolek> także jesli o to chodzi...nie ma racji

i wolalabym zeby moj facet przemilczal sprawe ich gabarytow niz wmawial mi ze sa piekne, bo zle sie z nimi czuje.

a skąd kurde wiesz że by wmawiał ? Może serio mu sie podobają <wazne> ech wy to tak zawsze :P Chcecie żebyśmy wam prawili komplementów co nie miara a same w nie uwierzyć nie chcecie :P
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 maja 2006, 09:14

makrox pisze:Martyna, i ja dokładnie wiem co usłysze w odpowiedzi " Taa jaaasne " to na pewno dobry pomysł ?

nawet jak powie, to w srodku sie jej fajnie zrobi :).
Bo tu chodzi o to,zby facet sam mowil, ze mu sie podoba, a nie jak go ewentualnie spyta...
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 27 maja 2006, 11:00

agna 24 pisze:3 lata temu mialam idealny biust. 75b. ale chcialam miec wiekszy. no i bozia spelnial moje marzenie. teraz mam ogromny. i jestem zalana. mam 85d. wczoraj jak jechalam do pracy 2 pijakow slinilo sie na ich widok. generalnie facetom sie podobaja, ale mi nie. i wolalabym zeby moj facet przemilczal sprawe ich gabarytow niz wmawial mi ze sa piekne, bo zle sie z nimi czuje.


Same Ci piersi urosły o 2 romziary? W jakim wieku? <hmm>
Piszesz, że Ci się nie podobają i mam wrażenie jakbyś chciała je ukryć. Ale skąd w takim razie 3 obrazki cycków w Twoim profilu? <zmieszany>
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
kknd
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 30 lis 2005, 22:40
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: kknd » 27 maja 2006, 11:34

Bo te z obrazkow moze maja mniejsze :D

Yasmine, fajnie jak Wam sie robi przyjemnie ale jak na wiekszosc komplementow slyszy sie odpowiedz taaa jasne
to co to wtedy znaczy
http://aneta.ulotka.biz/ Salon Fryzjerski Aneta W Olsztynie
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 27 maja 2006, 12:18

kknd pisze:Yasmine, fajnie jak Wam sie robi przyjemnie ale jak na wiekszosc komplementow slyszy sie odpowiedz taaa jasne
to co to wtedy znaczy

To znaczy, że nam się komplement podoba i macie go jeszcze raz powtórzyć :D I jeszcze raz... ;)
Awatar użytkownika
makrox
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 08 kwie 2006, 00:31
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: makrox » 27 maja 2006, 12:31

To znaczy, że nam się komplement podoba i macie go jeszcze raz powtórzyć I jeszcze raz...

...i jeszcze raz :D i przy odrobinie szczescia przy pierwszej 50-tce sie skończy nie ?:P
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 27 maja 2006, 15:25

natasza pisze:
agna 24 pisze:3 lata temu mialam idealny biust. 75b. ale chcialam miec wiekszy. no i bozia spelnial moje marzenie. teraz mam ogromny. i jestem zalana. mam 85d. wczoraj jak jechalam do pracy 2 pijakow slinilo sie na ich widok. generalnie facetom sie podobaja, ale mi nie. i wolalabym zeby moj facet przemilczal sprawe ich gabarytow niz wmawial mi ze sa piekne, bo zle sie z nimi czuje.


Same Ci piersi urosły o 2 romziary? W jakim wieku? <hmm>
w wieku 22 lat mialam b, w wieku 24,5 mam d. jak to mozliwe? po prostu - utylam.
a co do ukrywania duzych cyckow...... wolalabym miec mniejsze, ale nie ukrywam ich, bo sie nie da... po prostu nie lubie komentarzy na ich temat.
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 27 maja 2006, 21:45

agna 24 pisze: w wieku 22 lat mialam b, w wieku 24,5 mam d. jak to mozliwe? po prostu - utylam

O, to może i dla mnie jest nadzieja? Chociaż bardziej liczę na to, że urosną jak będę mieć kiedyś dzieciaczka. Podobno podczas ciąży piersi trochę się powiększają. Zawsze byłam chudzielcem... płaskim... A teraz jak mi przybywa jakiś kilogram to rośnie tyłek, a piersi jakie były takie są :(
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 27 maja 2006, 22:29

Anula pisze:Chociaż bardziej liczę na to, że urosną jak będę mieć kiedyś dzieciaczka. Podobno podczas ciąży piersi trochę się powiększają.

Tak. Na czas ciazy i karmienia. A potem znowu wraca do normalnych rozmiarow. Najczesciej. Czasem sie nawet zmniejsza, bo wlokna kolagenowe przez karmienie ulegaja oslabieniu. :/
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 27 maja 2006, 22:39

złotooka kotka pisze:Tak. Na czas ciazy i karmienia. A potem znowu wraca do normalnych rozmiarow. Najczesciej. Czasem sie nawet zmniejsza, bo wlokna kolagenowe przez karmienie ulegaja oslabieniu. :/

Hm, na włóknach to ja się nie znam ;) Ale mojej mamie urosły na stałe, więc liczę na to, że to jest dziedziczne :D
goleo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 25 gru 2005, 18:25
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: goleo » 03 cze 2006, 14:28

Wiem ze akurat moim przypadku kobieta lubi jak chwale jej piersi, ale niestety czasami mi braknie okreslen na piersi. Chlopaki jak wy mowicie kobieta ze maja fajne piersi jakich slow uzywacie aby poczula sie wyjatkowo ? bo wiadomo kazda kobieta tego potrzebuje nawet jesli mowi ,jasne... i to jest mile.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości