Solarium

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 09 paź 2007, 21:44

slyszalam gdzies glupie stwierdzenie w kyore nie chce mi sie wierzyc <mlotek> dlatego zapytam TU: czy po opalaniu w solarium mozna dostac raka piersi?? <mlotek>
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 11 paź 2007, 23:17

slyszalam gdzies glupie stwierdzenie w kyore nie chce mi sie wierzyc <mlotek> dlatego zapytam TU: czy po opalaniu w solarium mozna dostac raka piersi??

nie nie mozna...za to raka skory jak najbardziej ale o tym chyba wszyscy wiedza
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 12 paź 2007, 00:29

Teraz jest wiele kremów z samoopalaczem które są zdrowsze od słońca i solarium i teraz używam sobie takiego jednego. Na solarium chodzę tylko przed ważniejszymi imprezami, bo bardzo lubię lekko opalone ciałko
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 paź 2007, 00:32

a ja raz na jakis czas po prostu mam ochote wpasc na tube na 5 min :)
przybrazawiam sie, cera nabiera rumiencow :) lubie.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 paź 2007, 00:35

Mi tez by sie przydalo. Jakby obok mnie zbudowali jakies sensowne to bym sie moze ruszyla. Obok mnie sa 2. Jedno stojace (bylam, nie wygodne to dla mnie) i drugie z kijowymi jakimis lampami ponoc. Czyli pewnie blada pozostane, bo guciow w stylu samooopalaczy nie tkne.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 paź 2007, 00:40

moon pisze: Jedno stojace (bylam, nie wygodne to dla mnie)

ja wlasnie na tube chodze, to jest stojace. 5 min mozna wytrzymac, ale wiecej tez bym nie dala rady. Ale wydaje mi sie ze rowniej opala niz zwykle.
Ale te w ksztalcie krzesel to mnie przerazaja <boje_sie>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
lamaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:14
Skąd: nvm
Płeć:

Postautor: lamaa » 12 paź 2007, 22:33

Mia pisze:Ale te w ksztalcie krzesel to mnie przerazaja <boje_sie>

omg <niepewny> to są takie? <boje_sie>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 paź 2007, 23:25

sa i wygladaja jak jakies narzedzie tortur <boje_sie>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 13 paź 2007, 10:30

mnie solarium relaksuje, po prawia humor. po za tym lubie byc delikatnie opalona nawet zimma. Oczyiwscie nie podoba mi sie totalnie opalanie na ciemny braz i sama nie chcialabym tak wygladac.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 14 paź 2007, 21:39

Ja mam pół karnetu niewykorzystanego. Lubie ciepełko, odpręża mnie, ale nie lubię jak się spalę.
SaliMali pisze:Oczyiwscie nie podoba mi sie totalnie opalanie na ciemny braz i sama nie chcialabym tak wygladac.

Mi też się nie podoba. źle mi się kojarzy taka dziewczyna opalona na murzynkę <belt>
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 15 paź 2007, 13:00

moon pisze:Czyli pewnie blada pozostane, bo guciow w stylu samooopalaczy nie tkne.


Moon też miałam wcześniej takie przekonanie do samoopalaczy, ale gdzieś w necie przeczytałam na forum że dziewczyny chwalą Johnson's Holiday Skin i że jak po dłuższym używaniu występują jakieś plamy to ściera się je np peelingiem, wtedy pomyślałam że go kupie i spróbuje i byłam naprawdę zadowolona, już jestem przy końcówce 2 opakowania. Naprawdę polecam, bo to nie jest zwykły samoopalacz tylko balsam z dodatkiem samoopalacza, świetnie nawilża i daje śliczny kolorek
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 paź 2007, 14:40

Ona_Mika pisze:Moon też miałam wcześniej takie przekonanie do samoopalaczy
ja tez, po tym jak ich pouzywalam. Nie lubie mazidla, ktore czesto sie zle rozsmaruje, ktore trzeba regularnie uzywac i wyglada fajnie tylko przez jakis czas, bo gdy chcesz przerwac stosowanie to konczysz z zolta skora. :/ Takie mam doswiadczenia i sadze ze juz milej sto razy isc pojsc na taka solarke niz z tym mazidlem sie meczyc iles tam razyw tygodniu.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 15 paź 2007, 16:43

Ona_Mika pisze:moon napisał/a:
Czyli pewnie blada pozostane, bo guciow w stylu samooopalaczy nie tkne.

Moon też miałam wcześniej takie przekonanie do samoopalaczy, ale gdzieś w necie przeczytałam na forum że dziewczyny chwalą Johnson's Holiday Skin i że jak po dłuższym używaniu występują jakieś plamy to ściera się je np peelingiem, wtedy pomyślałam że go kupie i spróbuje i byłam naprawdę zadowolona, już jestem przy końcówce 2 opakowania. Naprawdę polecam, bo to nie jest zwykły samoopalacz tylko balsam z dodatkiem samoopalacza, świetnie nawilża i daje śliczny kolorek

A co powiesz dziewczynom, które mają suchą skórę, skórę łuszczącą się, skórę chropowatą, której nie da się pozbyć? :>
Czy to cudo w postaci samoopalaczy również będzie takie zajebiste jak to opisujesz? <szczerbaty>
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 15 paź 2007, 22:54

ja tez, po tym jak ich pouzywalam. Nie lubie mazidla, ktore czesto sie zle rozsmaruje, ktore trzeba regularnie uzywac i wyglada fajnie tylko przez jakis czas, bo gdy chcesz przerwac stosowanie to konczysz z zolta skora.


Moon uwierz mi ale po tym balsamie tak niema, można go całkowicie usunąć ze skóry, np podczas kąpieli w wannie, szorując gąbką, albo peelingiem tak jak wcześniej napisałam. To nie jest samoopalacz tylko balsam z dodatkiem samoopalacza i to jest wielka różnica. Nie ganie solarki, czasami ja z niego korzystam, tylko ten balsam jeszcze bardziej podkreśla opaleniznę. Można pochodzić na solarkę żeby troszkę się opalić i można tym balsamem, to kwestia gustu, tylko ja po solarium mam strasznie suchą skórę aż mi się łuszczy po jakimś czasie a ten balsam doskonale nawilża. Ja tylko doradzam, warto samemu się przekonać, ja nie wierzyłam, ale postanowiłam spróbować i jestem zadowolona.

Marissa pisze:A co powiesz dziewczynom, które mają suchą skórę, skórę łuszczącą się, skórę chropowatą, której nie da się pozbyć? :>
Czy to cudo w postaci samoopalaczy również będzie takie zajebiste jak to opisujesz?


Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, bo takiej skóry nie mam, ale myślę że w takim wypadku lepszy będzie taki balsam niż solarium, bo ono strasznie wysusza skórę, bynajmniej u mnie. Jeszcze jeden wielki minus solarium - przyspiesza starzenie się skóry. Dziewczyny które biegają, jak uzależnione się smażyć po lampami w wieku 30 lat wyglądają koszmarnie, ich twarz wygląda na 40 lat, ale grunt że opalona :]
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 paź 2007, 23:55

Intensywny toto Holiday skin daje kolor? :/
Bo szit skonczyl mi sie balsam, nie mam kasy na nic to poszlam do maminej szafki i patrze - 2 balsamy. Jeden to Nivea byl [cholera jasna :/ ] i drugi toto tylko, ze do normalnej i ciemnej karnacji (ja ma raczej jasna) i wyboru nie mialam. Najchetniej to ja bym sie posmarowac tym chciala, ale zeby koloru zadnego nie bylo. Mocny odcien daje czy cos? :/
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 paź 2007, 00:00

moon, a nie uwazasz ze to smierdzi troche? :P
nie wiem, ja nie tykalam tego, bo zapach mi nie odpowiada. Wole Dove.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 paź 2007, 00:05

Mia pisze:moon, a nie uwazasz ze to smierdzi troche? :P
Tak jak powachalam z butelki (jeszcze nie uzylam) to mi budyniem zalatuje - nie jest zle. Zobaczymy na skorze jak bedzie.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 paź 2007, 00:08

Jak masz to uzyc raz to odcien nie powinien byc mocny, ale nie wiem, nie uzywalam tego. Z dove mam tez do ciemnej karnacji, ale ja glownie uzywam po solarium, kilka razy a pozniej przrzucam sie na zwykly balsam.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 paź 2007, 00:10

Mia pisze:Jak masz to uzyc raz to odcien nie powinien byc mocny
No wlasnie nie raz. No ale i nie codziennie. (nie mam potrzeby tak czesto uzywac balsamow). Sek w tym,z e oni pisza ze po 3-4 dniach codziennego uzytku juz jest efekt. I tego sie boje. :/
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 paź 2007, 00:13

księżycówka pisze:Sek w tym,z e oni pisza ze po 3-4 dniach codziennego uzytku juz jest efekt

to juz na pewno bedzie.
myslalam, ze to tak w ramach zastepstwa na dzis. tak juz sama musisz zadecydowac ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 paź 2007, 08:08

Ja uwielbiam chopdzic do solarium, sie połozyc i grzać. Raz że to ciepełko, dwa to humor mam lepszy a i opale sie do tego. Kurcze ale ja to sie boje chodzic, czytałam, ze przy cerze naczynkowej sie nie powinno. to chodze bardzo rzadko
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 paź 2007, 11:08

Dzindzer pisze:Ja uwielbiam chopdzic do solarium, sie połozyc i grzać. Raz że to ciepełko, dwa to humor mam lepszy

wszystko to fajne, ale ja sobie taką przyjemność funduję naprawdę od święta, bo dużo pieprzyków mam i nie powinnam dla bezpieczeństwa :(
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 24 paź 2007, 11:10

lollirot pisze:wszystko to fajne, ale ja sobie taką przyjemność funduję naprawdę od święta

to tak jak ja :( Może nie z powodu pieprzyków (chociaż jeden chyba lepiej żeby nie był "naświetlany"), ale przez branie tabsów mam lekkie uczulenie. I od prawdziwego słońsa mi wyskakują plamki i od takiego sztucznego. A tak się lubię wygrzać :(
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 paź 2007, 11:16

lollirot pisze:, bo dużo pieprzyków mam i nie powinnam dla bezpieczeństwa :(

tez jestem pajeczasta, moze nie mam jakos bardzo duzo, ale mam. I mama ma, wiec ja to po niej mam
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 paź 2007, 11:17

Dzindzer pisze:I mama ma, wiec ja to po niej mam

ja mam po tacie, a tata po dziadku, który zmarł na czerniaka <chory> więc moje obawy są chyba uzasadnione.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 24 paź 2007, 13:15

Dzindzer pisze:Kurcze ale ja to sie boje chodzic, czytałam, ze przy cerze naczynkowej sie nie powinno. to chodze bardzo rzadko


dlatego ja właśnie nie chodzę.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 24 paź 2007, 14:02

księżycówka pisze:do normalnej i ciemnej karnacji (ja ma raczej jasna)


Pierwszy mój zakup tego balsamu to był do cery jasnej, dawał efekt ale nie taki jak ten do ciemnej karnacji, a jeszcze zauważyłam coś jednego: ja i moja sąsiadka kupiłyśmy te Holiday Skin do cery ciemnej, ja smaruję się nim codziennie na twarz ona też, zawsze była ciemniejsza niż ja, myślałam może mam mniej barwnika w skórze czy coś podobnego, później patrze a u niej pisze, że to Nev Fomula i jak się jej balsamem posmarowałam to za parę minut byłam już ciemniejsza. Więc dziewczynki jak chcecie być ciemniejsze to szukajcie balsamów z takim napisem, jest na górze
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 paź 2007, 14:10

Ona_Mika pisze:Więc dziewczynki jak chcecie być ciemniejsze to szukajcie balsamów z takim napisem, jest na górze
U mnie jest "ulepszona formuła". Szit :/

Moja ocena tego: bardzo fajnie nawilża. Zapach ma zbyt intensywny, po kontakcie z skóra pachnie jak najzwyklejszy samoopalacz. Uzylam tylko raz jak na razie i nie wiem czy to tylko moje zwidy czy nie, ale czuje sie bardziej zolta :/
Ona_Mika pisze:codziennie na twarz
Balsamem do ciala na twarz? <boje_sie>
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 24 paź 2007, 14:18

księżycówka pisze:Uzylam tylko raz jak na razie i nie wiem czy to tylko moje zwidy czy nie, ale czuje sie bardziej zolta
To nie zwidy. Według instrukcji kolor powinnien ujawiniać się dopiero po 3-4 dniach regularnego stosowania. Praktycznie jest tak, że już od pierwszego dnia czlowiek zaczyna się robić żółty... z kazdym dniem coraz bardziej. Ja kupiłam latem, uzywałam trochę ale gdy zaczełam robic się jak cytryna to wyrzuciłam.
Stanowczo bardziej wolę solarium.... muzyczka, ciepełko :) mogłabym chodzić codziennie... ale z racji tego, iż to zbyt zdrowe nie jest staram sobie je dawkować. Ale tak lubię :(
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 paź 2007, 14:26

Jawka pisze:już od pierwszego dnia czlowiek zaczyna się robić żółty... z kazdym dniem coraz bardziej. Ja kupiłam latem, uzywałam trochę ale gdy zaczełam robic się jak cytryna to wyrzuciłam.
Cholera jasna :/ Opalenizna czy nawet jej lekki efekt to jedno. Bycie rudym zoltkiem to juz co innego :/ A tego efektu sie jednak boje wlasnie.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości