Facet + problem = jaki lekarz ??

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Byczek007
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 lut 2006, 10:36
Skąd: Gliwice
Płeć:

Facet + problem = jaki lekarz ??

Postautor: Byczek007 » 28 lut 2006, 12:00

Witam.
Jest to mój pierwszy post na tym forum.
Na początku chciałbym powiedzieć, że od dawna szukałem takiego forum, o życiu i życiowych sprawach, myślę, że to jest to, czego szukałem.
Ale koniec podlizywania sie, mam taki problem:

Tydzien temu kochaliśmy się z moją dziewczyną bez prezerwatywy i zauważyłem pianę na członku... i generalnie strasznie nas bolało. Znalazłem w sieci, co to może być itp. ale...

Problem polega na tym, że nie wiem, gdzie z tym iść.. tzn. dzisiaj byłem u internisty, a on posłał mnie do dermatologa, ten rzucil okiem i stwierdzil, ze to moze byc tylko infecka bakteryjna, przepisal mi masc i powiedzial, ze jak dziewczyna pojdzie do ginekologa, to mam przyjsc i powiedziec, co tamten powiedzial.....
Ale czuje niedosyt, nie wiem, czy nie powinienem zbadac sobie krwi, czy to nie jest np. jakis bakcyl, ktorego trzeba wyniszczyc penicylina, albo antybiotykiem...

Moze jakis facet z forum mial podobny problem/stycznosc z lekarzem w takim wypadku, prosze o pomoc, gdzy nie wiem, czy mam walic te masc i probowac dostac sie do urologa, czy czekac na wyniki badan mojej dziewczyny i wtedy demratolog mnie wysle do urologa, albo ginekolog jej cos powie, co ja mam z tym zorbic... czy cos... bo pierwszy raz mam cos takiego i troche panikuje :(

Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi.
kanapka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 28 maja 2005, 21:34
Skąd: stąd.
Płeć:

Postautor: kanapka » 28 lut 2006, 12:03

za pl.wikipedia.org:

"Urologia jest działem medycyny (i specjalnością medyczną) zajmującą się leczeniem chorób i wad układu moczowego-płciowego u mężczyzn i układu moczowego u kobiet."
Byczek007
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 lut 2006, 10:36
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Byczek007 » 28 lut 2006, 12:09

Dzieki za szybką odpowiedź, tylko, dalej nie wiem, czy iść do niego (jest płatny, a ja nie mam kasy - musiałbym porzyczyć od starych, ale nie moge, bo bedą pytali na co :( ), czy zaczekać na dziewczynę, co ginekolog powie... miał ktoś tak ??

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 28 lut 2006, 13:03

Jeśli urolog cię spławi wal do androloga
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Byczek007
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 lut 2006, 10:36
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Byczek007 » 28 lut 2006, 13:16

Dodzwoniłem się w końcu do jakiegoś urologa, na szczęście nie odebrała sekretarka, tylko lekarz i wciągnąłem go w krótką rozmowę z której wynikło, że to dobrze, że dermatolog się tym zajmuje... troche się uspokoiłem, bo zaczynałem popadać w panikę....
BabaJaga
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 18 lut 2006, 23:50
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: BabaJaga » 28 lut 2006, 13:23

Byczek007 pisze:Dzieki za szybką odpowiedź, tylko, dalej nie wiem, czy iść do niego (jest płatny, a ja nie mam kasy - musiałbym porzyczyć od starych, ale nie moge, bo bedą pytali na co :( ), czy zaczekać na dziewczynę, co ginekolog powie... miał ktoś tak ??

Pozdrawiam.


Masz lekarza rodzinnego. On Cie skieruje do urologa i po klopocie. Wydaje mi sie, ze za to sie placic nie powinno...
Przyczyn takiej sytuacji moze byc wiele i nie bede tutaj ich opisywac. Spokojnie idzcie oboje do lekarza.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 28 lut 2006, 16:04

Byczek007 pisze:jest płatny, a ja nie mam kasy - musiałbym porzyczyć od starych


Prywatnie jest płatny, państwowy za darmo, ale się czeka pewnie po dwa miesiące, a w tym czasie to albo ci samo przejdzie, albo ci będą musieli amputować przyrodzenie. Pozatym nie rozumiem jak 22 letni facet może być bez kasy, wiem, że wódka drożeje ciągle, ale i tak się powinno trzymać jakąś kase na czarną godzine. :)
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
BabaJaga
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 18 lut 2006, 23:50
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: BabaJaga » 28 lut 2006, 16:45

frer pisze:[Pozatym nie rozumiem jak 22 letni facet może być bez kasy, wiem, że wódka drożeje ciągle, ale i tak się powinno trzymać jakąś kase na czarną godzine. :)


........... no wlasnie. jeszcze bardziej ciekawi mnie to, ze majac 22 lata masz problem zeby spokojnie powiedziec rodzicom, ze chcesz na urologa :| jesli wlasne zasoby sie Ci wyczerpaly.
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 28 lut 2006, 23:32

Ja dodam tylko, ze nie radze isc do urologow panstwowych a na pewno nie w malych miastach. Mam w tym zakresie naprawde duuuuze doswiadczenie. Odczuwam do teraz moim prawiczenstwem <wsciekly>

ps. Naprawde jak ci na nim zalezy wykosztuj sie albo poszukaj dobrego doktora. consored

ps2. Nie wstydz sie problemu a tym bardziej powiedziec o nim starym.
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Byczek007
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 lut 2006, 10:36
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Byczek007 » 01 mar 2006, 12:44

Witam.
Chciałbym napisać tylko, że jestem bezrobotnym studentem, więc wydanie 80zl na wizyte jest dla mnie trochę większą "inwestycją". Rzodziców mam dośc konserwatywnych - zresztą chyba, gdybym mógł porozmawiać o tym z rodzicami, to nie pisałbym na tym forum nie ??

A teraz mam takie pyatnie:
Dzwoniłem do urologów różnych i z jednym zagadałem dłużej, okazało się, że z takim czymś to do dermatologa się idzie, oki byłem w przychodni, babka rzuciła okiem na mój "sprzęt", przepisała maść (bo to wygląda dla niej, jak infekcja bakteryjna) i powiedziała, że jak moja dziewczyna zrobi sobie badania u ginekologa, to mam przyjść i powiedzieć, co tamten powiedział mojej dziewczynie - moje pytanie jest takie, czy zostałem olany, czy taka jest zwykła procedura??

Jeśli ktoś wie, a nie chce mówić na forum, to prosiłbym o prywatną msg przynajmniej... bo trochę się denerwuje, czy nie powinienem naciskać na tę lekarke o jakieś badania...

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 01 mar 2006, 17:30

Moim zdaniem na początek powinieneś jej posłuchać. W końcu po to do niej poszedłeś, żeby postawiła Ci diagnozę, a ona to zrobiła. Więc stosuj się do zaleceń, infekcja bakteryjna jest jak najbardziej prawdopodobna. Stosuj tą maść, a jeśli nie pomoże wybierz się do niej znów, przepisze Ci coś nowego albo skieruje gdzie indziej.
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Byczek007
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 lut 2006, 10:36
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Byczek007 » 02 mar 2006, 16:25

Dzięki za konkretną opdowiedź :)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 160 gości