Narcyzm

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
wawa007
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:21
Skąd: Gniezno
Płeć:

Narcyzm

Postautor: wawa007 » 22 lut 2006, 18:12

Czy przegladacie sie przed lustrem zawsze kiedy koło niego przechodzicie? czy kochacie napinac poszczegulne miesnie patrzac czy wam który urusł? tłumaczycie to sobie 'rutynowa kontrola'??

Czy jest to u mnie problem? jak z nim walczyc?

pozdr.
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 22 lut 2006, 18:26

Jeśli Ci z wiekiem nie przejdzie, to będzie ciężko ;) Gdybym byl dziewczyną to bym nie chciał mieć takiego faceta. No ale może niech się kobiety wypowiedzą :)
I'm used to eat naughty girls without any eye movement ;)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 22 lut 2006, 18:30

Mój eks 500 razy dziennie przeglądał się w lustrze i za każdym razem był bardzo zadowolony ze swojego wyglądu. Generalnie uważał się za dobrze wyglądającego. O ile pamiętam, wcale mi ani nikomu to nie przeszkadzało. Rzekłabym nawet, że urocze to było. Przynajmniej chłopak był szczery.

Szkoda, że menda... <wsciekly>
Awatar użytkownika
wawa007
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:21
Skąd: Gniezno
Płeć:

Postautor: wawa007 » 22 lut 2006, 18:30

nie robie tego nałogowo tylko problem tkwi w tym ze jak lustro widze to nie moge sie opanowac :)
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 22 lut 2006, 18:36

Ja mam duże lustro akurat po drodze do łazienki, więc idąc/wracając rano "za potrzebą" czasem sobie zerknę - zwykle patrzę czy 'oponka' mieści się w granicach tolerancji :/
W łazience znowóż kiedy biorę prysznic nie moge się nie widzieć w lustrze, chyba że celowo odwracałbym wzrok - wtedy zerkam czy ogólnie coś się nie spieprzyło :D
Ale żebym się sobą jakoś zachwycał? Niebardzo, szczególnie od kiedy przestałem odwiedzać siłownię. Wtedy oczywiście obserwowało się postępy :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
wawa007
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:21
Skąd: Gniezno
Płeć:

Postautor: wawa007 » 22 lut 2006, 18:46

, szczególnie od kiedy przestałem odwiedzać siłownię. Wtedy oczywiście obserwowało się postępy :]



czyli jak sie chodzi na siłke to raczej nic złego?? :) to tylko... obserwowanie postępów:) :)

zwykle patrzę czy 'oponka' mieści się w granicach tolerancji :/


jaka jest granica tolerancji? <diabel>

pozdr.
Noise

Postautor: Noise » 22 lut 2006, 18:57

Spoko stary, kiedyś CI pewnie przejdzie... chociaż może nie... Ja bym się tym aż tak strasznie nie przejmował. Też jak idę myć zęby to najpierw gapię się w lustro i oglądam ze wszystkich stron przez ponad 10-15 minut. Będzie dobzre :D cYa
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 22 lut 2006, 19:09

wawa007 pisze:czyli jak sie chodzi na siłke to raczej nic złego?? :) to tylko... obserwowanie postępów:) :)

Wiesz, możesz się ewentualnie obmacywać, ale chyba głupio byś się czuł, nie? :]

wawa007 pisze:jaka jest granica tolerancji? <diabel>

Niewielka i niebezpiecznie się do niej zbliżyłem przez zimę :P
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lut 2006, 19:35

wawa007 pisze:Czy przegladacie sie przed lustrem zawsze kiedy koło niego przechodzicie?

Zazwczaj siedzac przed kompem obok monitora stoi lusterko i sie gapię :D

wawa007 pisze:tłumaczycie to sobie 'rutynowa kontrola'??

"Jestem piiiiękna" i mi tam styka :D
<aniolek>
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 22 lut 2006, 20:15

hmmm... narcyzm jest teraz dośc popularny... ciekawe dlaczego mój chłopak wychodząć ode mnie musi przejrzeć się kilka razy w lusterku??? phiii... normalne to dla dziewczyny... dziwne u mężczyzn... takie dmuchane lale barbie...

sama wiele razy przegladam się w lustereczku... ale taki mój już zwyczaj...
Awatar użytkownika
ryba chyba
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 17 lut 2006, 22:13
Skąd: z potocka hej;)
Płeć:

Postautor: ryba chyba » 22 lut 2006, 20:27

moon pisze:Zazwczaj siedzac przed kompem obok monitora stoi lusterko i sie gapię :D

Ja mam dokładnie tak samo ;)
Ale to chyba jeszcze nie znaczy, że to narcyzm ;)
Ostatnio oglądałam jakiś program o zakonnicach hehehe...w klasztorze nie mają W OGÓLE luster!! Wow ;) a to po to, żeby właśnie nie skupiać się na sobie...czyli zakładają, że gdyby lustra były...to siostry mogłyby ulec pokusie...w końcu natura kobieca ;)
ćśśśśśśśśśś...;) ryby głosu nie mają;))
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 22 lut 2006, 21:50

wawa007 pisze:jak z nim walczyc?

Zbić lustro.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 22 lut 2006, 22:05

Mój chłopak też lubie patrzec czy dalej trzymają sie mięśnie, ja nie mam nic przeciwko, lubie nawet patrzec na niego, kiedy się tak przeglada :D Nie uważam, że to coś złego, że mężczyźni przeglądają się w lustrach, że to dobre dla kobiet. Teraz każdy chce być atrakcyjny, sprawdza czy musi cos poprawic, czy podoba się SOBIE (nam też przecież na tym zależy, jeśli podobamy się sobie, akceptujemy, to inni będą patrzec na nas naszymi oczami ).
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 22 lut 2006, 22:11

Skoro kobieta to płeć piękniejsza, dlaczego istanieją narcyzi a nie kobiety zakochane w swoim ciele? <walikupe>


Jeśli sam czujesz, że wymyka Ci się to spod kontroli, to coś w tym musi być.
Ogranicz zerkanie do lustra.

Mnie rozbraja mój facet jak ma nową rzecz i gdzieś w przypadkowym lusterku zerka na siebie tak dumnie. ;d
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 22 lut 2006, 22:24

natasza pisze:Mnie rozbraja mój facet jak ma nową rzecz i gdzieś w przypadkowym lusterku zerka na siebie tak dumnie.

Czyż to nie jest słodkie? :D Budzą się we mnie jakies macieżyńskie insktynty...albo oni wyglądają jak dzieci, troche przyduże :D:P
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 22 lut 2006, 23:32

Nie no, samo zerknięcie na siebie w lustrze przez przypadek, czy wtedy kiedy po prostu trzeba (np. ja myjąc zęby stoję przed lustrem, to samo jak się ubieram) to nic strasznego :) Gorzej jeśli jest to długie wpatrywanie się na siebie samego i podziwianie swojego ciała. Coś takiego mi się "nie widzi". Mam niechęć do takich facetów, bo były mojej siostry był narcyzem do potęgi i denerwowało mnie mocno, gdy czasami zostawał u nas na noc, to tyle czasu przesiadywał w łazience, że człowiek nie mógł sam wziąć prysznica. No ale ten to już przesadzał - a to kremy na ciało, a to jakieś maseczki, a to mycie zębów przez 20 minut. Dosłownie okupował łazienkę przez bitą godzinę. Oczywiście nie muszę wspominać, że jak tylko przechodził obok lustra to za każdym razem zatrzymywał się na chwilę i widać było jak jest z siebie dumny :D Nawet moją siostrę to czasem denerwowało, bo jej mniej czasu zajmowały wszystkie te "kosmetyczne" zabiegi niż jemu. Dla mnie coś takiego to już przesada.
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 22 lut 2006, 23:37

Nie no ja sama lubię popatrzec czy mi się brzuch nie powiększył, albo czy gdzies jakaś krostka nie wyskoczyła...to przecież normalne :]
Awatar użytkownika
Cranberry
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 sie 2005, 13:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Cranberry » 22 lut 2006, 23:51

narcyzm?... hmm..
myślę, że spoglądanie w lusterko jest czymś normalnym - sama często to robię. jednak siedzenie całymi godzinami przed lustrem (bynajmniej nie po to by ćwiczyć śmieszne minki..) to dla mnie lekka przesada..
mnie, na przykład, do szału doprowadzało, jak przychodziłam do swojego (-byłego już) chłopaka i siadaliśmy u niego w pokoju, żeby pogadać.. wszystko teoretycznie ok, tylko że on zawsze siadał na łóżku, naprzeciw którego (na szafie) miał ooogromne lustro..! wyobrażacie sobie jak bardzo mogłam się wściekać jak go co chwila przyłapywałam, że zamiast mówić do mnie... "rozmawiał" z lustrem?! <wsciekly>
mogłam sobie tylko pomyśleć: "facet! zajmij się mną, zamiast gapić sie w to lustro!..", bo mówienie mu tego zwykle nic nie dawało, dopóki siłą go od niego nie oderwałam..
ehh.. no cóż. niektórzy po prostu tak mają.. <pijak> <pijak>
"life is like a cranberry pie - you never know what you can find inside".. :]
Awatar użytkownika
wawa007
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:21
Skąd: Gniezno
Płeć:

Postautor: wawa007 » 23 lut 2006, 10:19

Skoro kobieta to płeć piękniejsza, dlaczego istanieją narcyzi a nie kobiety zakochane w swoim ciele?


chyba wszyscy wychodza z załozenia ze kobiety juz takie sa:]

! wyobrażacie sobie jak bardzo mogłam się wściekać jak go co chwila przyłapywałam, że zamiast mówić do mnie... "rozmawiał" z lustrem?! .wsciekly.


rozmawiac z lustrem... to juz chyba przesada :| chociaz sam kierowałem takie texty jak 'ty przystojniaku':D

Nie no ja sama lubię popatrzec czy mi się brzuch nie powiększył


faceci raczej tego problemu nie maja :)


Mnie rozbraja mój facet jak ma nową rzecz i gdzieś w przypadkowym lusterku zerka na siebie tak dumnie.

Czyż to nie jest słodkie? :D Budzą się we mnie jakies macieżyńskie insktynty...albo oni wyglądają jak dzieci, troche przyduże :Djezor


skad ja to znam? 8) te dzieciece kryształki mam za kazdym razem gdy biceps sie wydaje taki 'wiekszy':]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 lut 2006, 10:49

Cranberry pisze:przychodziłam do swojego (-byłego już)

To mnie zaskoczylas :)
Cranberry pisze:o chwila przyłapywałam, że zamiast mówić do mnie... "rozmawiał" z lustrem?!

A to mnie w sumie wcale nie zdziwilo :) Ciekawe dlaczego ;)

A ja sam co jakis czas sobie popatrze w lusterko jaki to sliczny jestem i jaki mam zajebisty profil :D Albo jaki paker jestem <banan>
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 23 lut 2006, 11:09

Ja tam sie nie przeglądam w lustrze zbyt czesto. Rano i przed snem, jakos mnie to nie interesuje. Lustro = moja siostra badz matka, tak mi to sie kojarzy i to juz mnie odstrasza .
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 23 lut 2006, 12:53

W swoim mieszkaniu mam dwa niewielkie lustra. Jedno w przedpokoju, drugie w łazience. Trudno się ogolić, uczesać czy poprawić marynarkę, nie używając lustra :D Ale bym miał ilekroć przechodzę koło lustra na siebie zerkać - nie upadłem jeszcze na głowę, słów po prostu brakuje na taki kretynizm..... <hahaha> Sakramentalne pytanie - PO CO????
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 23 lut 2006, 13:00

To,ze się przegladasz w lustrze jest naturalne,tym bardziej,ze cwiczysz na siłowni.Wiadomo wkłada sie w to duzo wysiłku to i sie nie chce zeby nasz rezultaty gdzies uciekły.I co chwila sie sprawdza czy biceps nie zmalał, czy na nasz kaloryfer przypadkim nie zmienia sie w opone.Przerabiałem to teraz to mi juz po czesci przeszło.Ale ciagle jest b wyczulony na mój brzuch i czesto łapie sie na tym ,ze sprawdzam czy kaloryfer przypadkiem nie zmienia sie w opone.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Cranberry
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 sie 2005, 13:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Cranberry » 23 lut 2006, 17:39

Maverick pisze:To mnie zaskoczylas :)


dlaczego..? :P

[ Dodano: 2006-02-23, 17:42 ]
Maverick pisze:Cranberry napisał/a:
o chwila przyłapywałam, że zamiast mówić do mnie... "rozmawiał" z lustrem?!

A to mnie w sumie wcale nie zdziwilo :) Ciekawe dlaczego ;)


hehe.. a tego to już w ogóle nie rozumiem.. :P
chociaż.. <aniolek>
"life is like a cranberry pie - you never know what you can find inside".. :]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 lut 2006, 19:01

akramentalne pytanie - PO CO????

Dla lepszego samopoczucia ;P
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 23 lut 2006, 21:16

wawa007 pisze:nie robie tego nałogowo tylko problem tkwi w tym ze jak lustro widze to nie moge sie opanowac

to musisz miec spory problem na pelnych parkingach :]

przegladam sie rzadko . przewaznie wtedy kiedy myje zeby , wiec rano i po kazdym posilku, bo nad zlewem mam lustro . Z reguly w ciagu dnia nie mam takiej potrzeby. Za to co innego kiedy gdzies sie szykuje, potrafie duzo czasu spedzic przed lustrem (ale to nie regula!! - juz z doswiadczenia wiem ze najlepiej wychodzi makijaz do ktorego sie nie przyloze jakos specjalnie i nie poswiece mu duzo czasu i uwagi). Za to maniakalnie przegladam sie wchodzac i wychodzac do toalety w pubach lub dyskotekach . Gdyby nie bylo tam lustra to wscieklabym sie :/
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
larsson
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 08 lut 2006, 12:14
Skąd: polish
Płeć:

Postautor: larsson » 23 lut 2006, 21:27

narcyzm jest mi obcy. jesli przygladam sie w lustrze to tylko po to aby doprowadzić swoją twarz do porządku :)
ale gdybym nagminnie slyszal pochwaly dla mojego wygladu, jaki to ja nie jstem piekny prawdopodobnie zamieniloby sie to w narcyzm :P
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 24 lut 2006, 20:47

ja lubie czasem grozne miny przed lustrem porobic, podziwiac swoje snieznobiale zeby, swoj aryjski nos, blekitne oczy oraz uwielbiam swoj profil.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 lut 2006, 21:02

jak bylam nastolatka to tanczylam godzinami przed lustrem <hahaha> trenowalam calymi dniami siatke a jak wracalam ze szkoly to i tak masa energii do wyruszania zostawala
ale nigdy mimo tego nie moglam zrozumiec panienek zabijajacych sie w dyskotekach o miejsce na parkiecie przed sciana z lustrami <pijaki>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 24 lut 2006, 21:06

Wstreciucha pisze:ale nigdy mimo tego nie moglam zrozumiec panienek zabijajacych sie w dyskotekach o miejsce na parkiecie przed sciana z lustrami


Ja kiedys to lustro na dyskotece pomylilem z drzwiami i chcialem ominac tego pana przedemna i ni cholery sie nie dalo <hahaha> to bylo w czarnym koniu we władku pamietam.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 305 gości