nie uwierzycie-nie wiem co robić.

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

PRZYTULAK
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:02
Skąd: Skads
Płeć:

Postautor: PRZYTULAK » 07 lut 2006, 12:53

Znam takowa smieszne historyjke, nie wazne gdzie pracuje ale zgloszenie bylo po karetke "R" bo kobieta wziela czyjes leki, co sie okazalo ze omylkowo wziela leki swojego psa zamiast swoich <boje_sie> ubaw byl po pachy, bo lekarz nie wiedzial co zrobic ma, czy do szpitala czy po weterynarza, ale po dluzszych konsultacjach internistycznych sklad danych lekow nie zagrazal zyciu ani calej reszty kobiecie.
po prostu trzeba patrzec kiedy i co sie bierze do UST :P
Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

Postautor: Teardrop » 30 mar 2006, 14:25

ja ostatnio "posłodziłam" herbatę solą-3 pełne łyżeczki- bleeeeeeee <pijak> ,na szczescie zdązylam tylko oblizac łyzeczke,wystarczyło:D dobrze ze sobie nie łyknęłam bo by był pawik nie mały ;)
W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób
Awatar użytkownika
solar
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 07 gru 2005, 12:42
Skąd: : ]
Płeć:

Postautor: solar » 31 mar 2006, 21:45

Moj tata jak byl w warsztacie zamisat lyka piwa zrobil łyk ... uni gruntu do kamienia :|:|:|:| to i to bylo w takich samych naczyniach :P:P no ale nic sie zlego nie dzialo :P wiec z globulka tez nie powinno ; ]
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 01 kwie 2006, 20:12

Paula pisze:Połknełam przez przypadek globulkę dopochwową.

Jeeeezuuuuu....
Jesteś lepsza ode mnie, o mnie mówią że jestem gapa ale już nie przesadzajmy...
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem
ze nie mam prawa byc jaka chce'
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 01 kwie 2006, 20:18

TFA pisze:
jak to przeczytalem to przypomniala mi sie zaraz slynna kaszanka z bravo.pl nie boj nic, przezyjesz

Kaszanka mocna była:)
Ja czego nie rozumie, to tak sobie zwyczajnie ją połknęłaś?
No to ja sobie kiedyś zamiast do wanny wlac płynu do kąpieli to wlałem płyn to płukania tkanin (chyba silan to był) :P
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 02 kwie 2006, 09:43

no widzisz... ja zrobiłam to na takiej samej zasadzie- zamysliłam się.
Ale przezyłam i mozna powiedzieć że jest oki.
Sliwka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 15 mar 2006, 11:27
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Sliwka » 02 kwie 2006, 12:15

ja kiedyś połknołem końcówkę od długopisu, mój kolega połknoł pierścionek, drugi kolczyk z języka, a trzeci zjadł (sam widziałem) bobmkę choinkową na lekcji angielskiego <brawo>
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 02 kwie 2006, 13:04

Sliwka pisze:ja kiedyś połknołem końcówkę od długopisu, mój kolega połknoł pierścionek, drugi kolczyk z języka, a trzeci zjadł (sam widziałem) bobmkę choinkową na lekcji angielskiego

wam sie nudzi czy co? :|
kolega kiedys polknal tabletki anty swojej laski :P smiali sie, ze sie teraz zamieniaja i on je zacznie brac <aniolek>
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Sliwka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 15 mar 2006, 11:27
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Sliwka » 02 kwie 2006, 13:15

:-) :?
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 02 kwie 2006, 18:30

ja kiedyś połknołem końcówkę od długopisu, mój kolega połknoł pierścionek, drugi kolczyk z języka, a trzeci zjadł (sam widziałem) bobmkę choinkową na lekcji angielskiego

To nie miejsce na popis umiejętności siebie i swoich kolegów. Polecam "na każdy temat..." :)
Sliwka pisze::-)

Wylewność.
Asiula pisze:kolega kiedys polknal tabletki anty swojej laski smiali sie, ze sie teraz zamieniaja i on je zacznie brac

Podmobo myśla na tabletkami dla meżczyzn, ale do tego to chyba jeszcze daleko.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
moskirz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 02 kwie 2006, 18:08
Skąd: ..śtam
Płeć:

Postautor: moskirz » 02 kwie 2006, 20:16

buhahahahahahahahaha <pejcz> ty lepiej nic do buzi nie bierz...

macmiror ci nie zaszkodzi.. spox.. ale nie rób już tak "kosztownych" eksperymentów <diabel>

ja za dzieciaka myłam zeby kremem nivea.. tak się składało,ze pasta miała dokąłdnie taką samą tubkę :|

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 226 gości