fryzurki (na głowie)

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Sawana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2005, 16:01
Skąd: z domciu
Płeć:

fryzurki (na głowie)

Postautor: Sawana » 19 gru 2005, 22:17

Cześć. Za dwa tygodnie Sylwester i pewnie większośc z was gdzies sie wybiera zabawić... wiec pytanko do dziewczyn macie pomysły na fryzure... ? Jeśli macie jakieś linki z fryzurkami to bardzo poprosze co prawda szukalam juz i nadal szukam ale moze macie coś fajnego... Ja mam włosy pół długie ale na kok nie mam ochoty. A wy jak drogie kobietki ?
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 19 gru 2005, 22:39

Ja bylam w weekend u fryzjera i mam bardzo fajna fryzure :) tyle ze ja akurat krotsza.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 gru 2005, 23:49

No ja se moze zwiąże...A moze po prstu umyje wysusze i tyle. Po kigo na jedna popijawe robic siebie nie wiadomo co? :| :?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 gru 2005, 07:47

wyprostuje jak zwykle, spryskam ladnie mieniacym sie lakierem i wsio :).
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 20 gru 2005, 09:11

mama kupiła jakiś lakier z brokatem za 3 zł, to może sobie psiknę :P
a tak w ogóle jeśli zrobimy imprezę o tematyce "starożytny Rzym", to może spróbuję sobie te włosięta jakoś upiąć... tak naprawdę to jeszcze o tym nie myślę :)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Sawana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2005, 16:01
Skąd: z domciu
Płeć:

Postautor: Sawana » 20 gru 2005, 10:08

moon pisze:Po kigo na jedna popijawe robic siebie nie wiadomo co? :| :?


wiesz, jesli bym szla gdzieś do znajomych na Sylwestra do domu to co innego ale ja ide w takie miejsce gdzie tez będą dorosli więc trzeba by jakoś choć troszke inaczej wyglądać a nie tak jak widza cie na codzień a z drugiej stony mam sukienke dość ładną taka wieczorową wiec jednak musze cos z tymi wlosami zdrobić
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 gru 2005, 10:54

Sawana pisze:wiesz, jesli bym szla gdzieś do znajomych na Sylwestra do domu to co innego ale ja ide w takie miejsce gdzie tez będą dorosli

Nie łapię.
Tzn rozumiem jakiś kurna bal czy coś. No wiadomowieczorowa sukni a to i włosy trza se zrobić.
Ale nie łapie tego z tymi dorosłymi. To Twoi znajomi co urządzają sylwka to dzieci? :|
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 20 gru 2005, 12:23

heh ja mam taki dylemat od ponad miesiąca.. bo mam sylwek + bal w podobnym czasie, wlosy obciełam dosc krotko (a zawsze miałam dłuuugie) i zupelnie nie moge sobie teraz z nimi proadzic :( . Pojscie do fryzjera odpada bo jade na 2 koniec polski na te imprezy :/

chyba odsune biorko od szafy i wyjme te wszystkie staaaaaaaareeee gazety z podstawowki (brawo gilsy, filipinki itp :P) wiem ze tam zawsze cos bylo, a nuz znajde cos fajnego :)
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 20 gru 2005, 14:53

miałem czerwone włosy (środek a po bokach czarne z niebieskim refleksem) i wszyscy patrzyli się na mnie jak na idiote :P
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 20 gru 2005, 14:57

Ja kiedys chodzilam do fryzjera, zeby mi zrobila dziewczyna fajna fryzure. I zawsze bylam bardzo zadowolona. Czase sama wiedzialam co chce, ale najczesciej fryzjerka sama wymyslala :D Ale teraz juz mi sie nie chce :] Poza tym, zmienilam miejsce zamieszkania i mi wybotnie nie po drodze jest :]
Sawana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2005, 16:01
Skąd: z domciu
Płeć:

Postautor: Sawana » 20 gru 2005, 14:58

moon pisze:
Sawana pisze:wiesz, jesli bym szla gdzieś do znajomych na Sylwestra do domu to co innego ale ja ide w takie miejsce gdzie tez będą dorosli

Nie łapię.
Tzn rozumiem jakiś kurna bal czy coś. No wiadomowieczorowa sukni a to i włosy trza se zrobić.
Ale nie łapie tego z tymi dorosłymi. To Twoi znajomi co urządzają sylwka to dzieci? :|


ehh moon po pierwsze moi znajomi nie urzadzają tego sylwka a po drugie nie mówie ze są dziecmi ale chyba jest wyraźna różnica między miedzy 20-25 lat a 40-50 lat... np. powiem ci ze ida tam rodzice tez mojego kumpla co ma 22 lata i on z laską tez idzie... po prostu idziemy na tzw. sale...
Nikola

Postautor: Nikola » 20 gru 2005, 15:13

ja tam tylko umyje i nałoze pianke na włosy :) wiecej mi nie trzeba :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 gru 2005, 00:38

Sawana, To teraz łąpię.

miałem czerwone włosy (środek a po bokach czarne z niebieskim refleksem) i wszyscy patrzyli się na mnie jak na idiote Jezor
I sie dziwisz?Toż włąśnie tak wyglądałeś :|
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 21 gru 2005, 00:44

ja nie ukladam zadnej fryzury :) bo spedzam sylwka z moim Skarbem i fryzura szybko by sie zepsula w ta burzliwa noc :> <banan> <banan> <banan>
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości