pod oczami

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 12 wrz 2006, 20:42

moon pisze:badziewiem.
Jak badziew kupiałaś....
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 wrz 2006, 21:52

Jawka pisze:Jak badziew kupiałaś....
Taaa... :] Niestety to cos to badziew w tym sensie ze cudow zadnych nie zrobi chyba ze ktos malutka opuchlizna dla innych nei widoczna sie martwi jak nie wiem. Ale wtedy to zwykla histeryczka/histeryk.

Jakos tam pomaga nei powiem. Ale za bardzo to nie. jednak duzo lepiej sprawdzaja sie zele pod oczy i krople.
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 21 wrz 2006, 18:47

Yasmine pisze:Tylko mi do tego dochodzi ogromny bol oczu i czerwone zylki od komputera.

Cienie mam prawie niewidoczne, za to ten bol, o ktorym pisze Yasmine jest uciazliwy. I co najdziwniejsze - znika, kiedy uzywam PCeta, a pojawia sie na zakupach ( <hahaha> ) lub gdy jestem w nowym miejscu i zmuszam oczy do wytezonej pracy. Dziwna ta moja krotkowzrocznosc... Pomaga uciskanie skrzydelek nosa, masowanie skroni i zamykanie oczu na 2 minuty kilka razy w ciagu dnia. Sugeruje tez krople Oftensin - zapobiegaja wysychaniu oczek.
Naprawde polecacie te krople Visine? Zmniejszaja bol czy tylko niweluja opuchlizne?
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 wrz 2006, 22:00

jamaicanflower pisze:Naprawde polecacie te krople Visine? Zmniejszaja bol czy tylko niweluja opuchlizne?
Pomaga oczom odpoczac. Sa mniej przekrwione mniej opuchniete. Ale rewelacja to jakas super hiper nie jest. Jednak oczy musza po prostu miec czas odpoczac. Tak przylaczylam sie do grona Visine nie wiedziac nawet ze o tym pisalyscie i polecalysmy mam te "zmęczone oczy" bo od kompa w pracy pobudek rano i w ogole mam napuchniete rpzekrwione i lekko piekace oczy. Ale w gruncie rzeczy nie az tak strasznie a mimo to wielkiej ulgi Visine mi nie daje.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 wrz 2006, 23:00

jamaicanflower pisze:Naprawde polecacie te krople Visine?

Ja mialam ten do oczu zmeczonych w zelu i w sumie pomagal, ale mnie oczy piekly po zastosowaniu.
Teraz kupilam Visine sterylne dla oczu wrazliwych . I on mi daje niesamowita ulge. Bialka jasnieja, oczy odpoczywaja.
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 24 wrz 2006, 19:30

Nie będe zakładał nowego tematu. Ja mam taki problem mam straszne wory pod oczami jak by podbite, mam tak od urodzenia nerki mam zdrowe jeszcze jestem biały jak ściana wygląda to czasem okropnie (chyba że mam żeczywiście podbite <aniolek> ).Moje pytanie czy można coś z tym zrobić nerki mam zdrowe oczy też, są jakieś maści itp czy już jestem przegrany z góry.
Dzięki

[ Dodano: 2006-10-15, 18:46 ]
Podbijam i czekam na odp <aniolek>
Co by się nie działo głowa do góry !

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 301 gości