Marycha rzadzi......

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 14 wrz 2005, 20:35

Sam siebie przekonujesz że zioło nie jest takie złe..choć tak naprawde wiesz że to nierealne..i sam siebie pocieszasz.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 14 wrz 2005, 20:59

NIe ja znam skutki przepalenia. Zbyt częstego używania, i wiem co trzeba robić zeby tej granicy nie przekraczać.

Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem...
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 wrz 2005, 21:15

Krzych(TenTyp), ja jakbym nie wiedziala,ze palisz to i tak bym sie szybko kapla. Ty masz swoja faze i Twoje posty tez. Jestes najbardziej zakrecona osoba na forum. Czasem musze kilka razy przeczytac Twoj post i i tak nie mam pojecia o co Ci chodzi ;).
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 14 wrz 2005, 21:19

Jestes najbardziej zakrecona osoba na forum. Czasem musze kilka razy przeczytac Twoj post i i tak nie mam pojecia o co Ci chodzi Puscic oko.

<brawo1>
Bo jestem najdcześciej zblazowany jak tu wchodze. A ile ja sie tu nauczyłem ... ooooo jjjjjjaaaa. A nierozumiesz mnie zazwyczaj bo trzeba było by mnie usłyszeć. Nie lubie wsumie pisać. A pisze tak jak leca mi słowa z głowy. Czesto zastanawiam się tylko nad swoim punktem widzenia i staram się go przekazać.

po prostu za wielerazy włąkowałem niektóre tematy, zeby streścić w kilku słowach co mam na myśli. 2 za krótko sie znamy.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 wrz 2005, 21:22

Krzych(TenTyp) pisze:Bo jestem najdcześciej zblazowany jak tu wchodze.

No to wiele wyjasnia ;). Kazdy czesto jarajacy ma swoj swiat :).
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 14 wrz 2005, 21:33

Yasmine pisze:Kazdy czesto jarajacy ma swoj swiat usmiech.

Poco szufladkować ? Ten jara wiec musi bć zakrętem , wcale tak nie jest.
To tak jak byśpowiedziałaze każdy palący ma raka :D
Yasmine, Wiesz ze mam obsesje na tym punkcie. I lubie w tym temacie ludzi uświadamiać.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 wrz 2005, 21:40

Krzych(TenTyp) pisze:Ten jara wiec musi bć zakrętem , wcale tak nie jest.

Mowie o tych jarajacych dosc czesto(i o tych z mojego otoczenia). W klasie mam kilku, nie mowiac juz o szerszym towarzystwie. Maja swoja filozofie :).

Krzych(TenTyp) pisze:Yasmine, Wiesz ze mam obsesje na tym punkcie. I lubie w tym temacie ludzi uświadamiać.

Wiem, wiem :).
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 wrz 2005, 21:46

Przypomina mi się gadka alkoholika, który mówił: "napij się ze mną, to tylko jeden kieliszek". <aniolek2>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 14 wrz 2005, 21:47

Mysiorek pisze:Przypomina mi się gadka alkoholika, który mówił: "napij się ze mną, to tylko jeden kieliszek".

dokladnie, dokladnie!
i ta chec uswiadamiania innych...
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 14 wrz 2005, 22:03

Mysiorek pisze:Przypomina mi się gadka alkoholika, który mówił: "napij się ze mną, to tylko jeden kieliszek". Aniolek


No czyli pobudza do mysłenia. Tych któży nie chcą prubować utwierdza wym ze nigdy nie sprubują a tych któży chcą w tym jakie za tym idą konskwencje.
Wszystko zresztą jest napisane w poradniku.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
taki1
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 05 wrz 2005, 02:01
Skąd: Z internetu
Płeć:

Postautor: taki1 » 14 wrz 2005, 23:37

Krzych(TenTyp) pisze:rzeczy ... któży ... powtażam

wydaje mi sie ze pracujesz fizycznie bo popelniajac takie bledy (mimo ze mozesz byc dylsktykiem czy byle co tam miec) to tak kardynalnych bledow nie mozna popelniac w pacy gdzie cos sie pisze/przepisuje itd. itp. nie chce komentowac twoich wypowiedzi ja trzymam sie od tego z dala, wiem znam ludzi ktorzy sie stoczyli przez to, sa teraz marginesem albo nawet poza kartke wykraczaja ;-) nigdy mnie nie ciagnelo do tego nawet do papierosow wiec ciesze sie ze jestem jaki jestem, widzialem za duzo przypadkow gdzie ludzie marnowali przyszlosc a ze ty mozesz byc wyjatkiem co funkcjonuje normalnie to ciesz sie tym.
nie mam takich skarbów jak Liber...
Awatar użytkownika
yaho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 23 cze 2005, 20:18
Skąd: Yavin 4
Płeć:

Postautor: yaho » 15 wrz 2005, 00:09

Z trawka jest tak samo jak z homoseksualizmem - kiedys nie byla popularna a teraz zjawiska te sa czyms normalnym np. w Holandii :) Ja osobiscie sie nie nadaje do palenia trawy - zamiast napadow smiechu popadam w straszny stan lekowy. Ale naukowe badania dowiodly ze trawa jest "zdrowsza" niz tyton czy alkohol. W naszej kulturze z przyczyn geograficznych palenie trawy nie bylo mozliwe ale za to przyjal sie najpier alkohol (ludzie go wymyslili baaaardzo wczesie) pozniej tyton (trzeba bylo poczekac na Kolumba, trawy niestety nie przywiozl) a teraz czas na zielsko....

P.S. Wpiszcie w googlach najpierw alkohol a pozniej "alkochol" - wyniki porazaja...
P.S.2. "I don't like the drugs but the drugs like me..."
I know it´s the last day on earth we´ll be together while the planet dies...
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 15 wrz 2005, 09:13

Nie wytrzymam.

Ludzie, nie umiecie czytać ze zrozumieniem, on pali jednego jointa po pracy albo w klubie.
Nie wiecie jakie ilości dymu można pochłonąć, wtedy trochę można się skrzywdzić, ale tak?
On jest normalnym użytkownikiem marichuany, jest kims takim kto pije jedna kawe dziennie, nie 10.

Uwierzcie, ze jest różnica między paleniem a zapierdoleniem się....



taki1 pisze:Krzych(TenTyp) napisał/a:
rzeczy ... któży ... powtażam

wydaje mi sie ze pracujesz fizycznie bo popelniajac takie bledy (mimo ze mozesz byc dylsktykiem czy byle co tam miec)

Na kolana mnie teraz powalasz, ja myślę, że Ty jesteś zdesperowanym prawiczkiem, na którego żadna babka nie chce spojrzeć. Bawimy się dalej?
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Prologue
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2005, 19:55
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Prologue » 15 wrz 2005, 10:12

natasza <brawo1>
Try not.
Do or do not.
There's no try.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 15 wrz 2005, 16:20

natasza pisze:On jest normalnym użytkownikiem marichuany, jest kims takim kto pije jedna kawe dziennie, nie 10

ok niech nim bedzie, tylko dlaczego ciagle chce na uswiadamiac. pisze podobne posty. ile mozna ? Jest monotmeatyczny z tym zielskiem.
jak ktos bedzie chcial sie uswiadomosc, to wejdzie np na strone hyperreal.
:)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 15 wrz 2005, 16:37

foxy_lady pisze:ok niech nim bedzie, tylko dlaczego ciagle chce na uswiadamiac. pisze podobne posty. ile mozna ? Jest monotmeatyczny z tym zielskiem.

Co do tego nie mam pytań.<banan>
Odpisuje jedynie na głupoty dotyczące korzystania z zielska.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 15 wrz 2005, 16:47

Odpisuje jedynie na głupoty dotyczące korzystania z zielska.

to juz inna sprawa ;)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
taki1
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 05 wrz 2005, 02:01
Skąd: Z internetu
Płeć:

Postautor: taki1 » 16 wrz 2005, 01:56

natasza pisze:...

Na kolana mnie teraz powalasz, ja myślę, że Ty jesteś zdesperowanym prawiczkiem, na którego żadna babka nie chce spojrzeć. Bawimy się dalej?

nie bede komentowal i znizal sie do twojego poziomu, nie nie bawimy sie dalej jakbys widziala jak ktos z twoich znajomych zaczynajac od trawki laduje na odwyku to bys moze zrozumiala... widac zycie oszczedzilo ci takich widokow i chwala za to.
nie mam takich skarbów jak Liber...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 16 wrz 2005, 08:49

taki1 pisze:jakbys widziala jak ktos z twoich znajomych zaczynajac od trawki laduje na odwyku


A jakbys widzial, jak ktos z Twoich znajomych zaczynajac od malucha okreca sie Mercem wokol drzewa? Poza tym maluchem tez sie mozna zabic. Chodzilbys do konca zycia na piechote? :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 wrz 2005, 11:20

taki1 pisze:zaczynajac od trawki

Nie musiał zaczynać. Poza tym wkurza mnie stereotyp, ze zawsze się od trawki zaczyna.
Ja bardzo mało znam takich przypadków.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 16 wrz 2005, 11:36

foxy_lady pisze:Jest monotmeatyczny z tym zielskiem.

Brawo sierściuchu <browar>

Najpierw Mav nas gnębił Korwinem <aniolek2> , teraz Krzych zielskiem <aniolek2>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 16 wrz 2005, 12:16

taki1 pisze:
natasza pisze:...

Na kolana mnie teraz powalasz, ja myślę, że Ty jesteś zdesperowanym prawiczkiem, na którego żadna babka nie chce spojrzeć. Bawimy się dalej?

nie bede komentowal i znizal sie do twojego poziomu, nie nie bawimy sie dalej jakbys widziala jak ktos z twoich znajomych zaczynajac od trawki laduje na odwyku to bys moze zrozumiala... widac zycie oszczedzilo ci takich widokow i chwala za to.

Pierwsze primo - ja zniżyłam się pierwsza do Twojego poziomu.
Drugie primo - nie chciałbyś wiedzieć, czego mi właśnie zycie nie oszczędziło.
A mimo to potrafię spojrzec na to wszystko w miarę obiektywnie.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
kinek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 09 maja 2005, 16:07
Skąd: Południe :D
Płeć:

Postautor: kinek » 16 wrz 2005, 15:52

hm jest jeszcze jedna sprawa... marihuana nazywa sie po prostu zielsko. wiekszosc ludzi zpaomina ze jest marihuana naturalna, wyrastajaca z ziemi, bez 'wspomagaczy' i jest ta druga, wsbogacana (czasem mozna sie zdziwic czym) i po takiej faktycznie tzreba sie pilnowac nawzajem.
myslalem ostatnio o tym, kawe tez mozna by nazwac narkotykiem... uzaleznia, stymuluje ludzi do czegos (nie wszytskich, niektorzy po kawie zasypiaja, kazy reaguje inaczej, tak samo jak na trawe), jednak tak jak alko, tytoń, zostala przyjeta przez spoleczenstwo. gdyby ziele trafilo do Eurpy wczesniej to mysle ze byloby calkiem legalne i nikt nie mialby watpliwosci co do tego.
pozdro

<brawo1> Natasza

taki1 - jestes po prostu smieszny :D <banan>
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 16 wrz 2005, 16:32

taki1 pisze:wydaje mi sie ze pracujesz fizycznie bo popelniajac takie bledy (mimo ze mozesz byc dylsktykiem czy byle co tam miec) to tak kardynalnych bledow nie mozna popelniac w pacy gdzie cos sie pisze/przepisuje itd. itp


Wiesz jak ja pracuje? I niby ma od tego zależeć forma w jakiej pisze :| O ja!!!!!
Błędy mogą popełniać wszyscy, nie zależnie od rasy płci czy wieku. Wystarczy tylko chcieć. :D
Pewnie nawet niewiesz co się składa na dysleksje pacanie jesden. I na pewno niewiesz co powoduje.
A węc uzmysłowie tobie ze dyslektycy mają znakomite wyczucie rytmu i cechują się ponad przeciętną inteligencją. Taka anomalia w muzgu i tyle. Może się również stać tak ze w miejscu gdzie powstają słowa moze połączyć się z ośrodkiem poznawczym. I tacy ludzie np kojażą dźwięki z obrazem, lub smakiem. I na odwrut słowa ze smakami i obrazy również.
yaho pisze:Ja osobiscie sie nie nadaje do palenia trawy - zamiast napadow smiechu popadam w straszny stan lekowy

No włąnie o tym mówie, ze nie kazdy ma z tego satyswakcję.
natasza pisze:On jest normalnym użytkownikiem marichuany, jest kims takim kto pije jedna kawe dziennie, nie 10.

Nooo własnie. Bo to by odbiegało od normy. A zwłaszcza ze Marihuana wciąga tak samo jak np czekolada. :D
foxy_lady pisze:ak ktos bedzie chcial sie uswiadomosc, to wejdzie np na strone hyperreal.
usmiech

Wiesz dobze ze nikt nie kazał czytać tobie tego posu. Jest możliwośc ignowrowania Topica. No ale czytasz i wydaje się tobie ze jest to mono tematyczne. Nie tylko ja napisałem kilka topiców o jaranku. Jak ktoś bedzie chciał poszukać czegoś nawet na tym foroom to znajdzie.
Kazdy przeciez ma jakąś dziedzine życia która opanował do perfekcji lub stara się przekazać troszkę tego innym.
<browar>
taki1 pisze:widziala jak ktos z twoich znajomych zaczynajac od trawki laduje na odwyku to bys moze zrozumiala...

Widzisz jak by nie było nawet trawy na świecie to wszystko mozna by zwalić na pierwsze ogniwo. Cokolwiek to by niebyło. Jak ktos jest nieodpowiedzialny z natury to zawsze taki będzie. A ci z z granicami i zdrowym rozsądkiem nie pchają sie tam gdzie wiedzą ze niemają szans na wyjście.
moon pisze:Ja bardzo mało znam takich przypadków.

Ja również.
Mysiorek pisze:Najpierw Mav nas gnębił Korwinem Aniolek , teraz Krzych zielskiem Aniolek

Zielskiem i korwinem :D

No już rozmowa powoli zbacza na inny kurs...
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 16 wrz 2005, 16:37

Krzych(TenTyp) pisze:No już rozmowa powoli zbacza na inny kurs...

tylko nie to! :567: porozmawiajmy jeszcze o zielsku! <chory>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
taki1
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 05 wrz 2005, 02:01
Skąd: Z internetu
Płeć:

Postautor: taki1 » 16 wrz 2005, 17:10

Krzych(TenTyp) pisze:Wiesz jak ja pracuje? I niby ma od tego zależeć forma w jakiej pisze :| O ja!!!!!
Błędy mogą popełniać wszyscy, nie zależnie od rasy płci czy wieku. Wystarczy tylko chcieć. :D
Pewnie nawet niewiesz co się składa na dysleksje pacanie jesden. I na pewno niewiesz co powoduje.
A węc uzmysłowie tobie ze dyslektycy mają znakomite wyczucie rytmu i cechują się ponad przeciętną inteligencją. Taka anomalia w muzgu i tyle. Może się również stać tak ze w miejscu gdzie powstają słowa moze połączyć się z ośrodkiem poznawczym. I tacy ludzie np kojażą dźwięki z obrazem, lub smakiem. I na odwrut słowa ze smakami i obrazy również.

to musisz poznac kolesia z mojej bylej klasy z LO dyslekcje ma i jakos przez to nie jest inteligentniejszy ale ciesze sie ze znajdujesz pozytywy w chorobach


a jak juz pisalem ciesz sie ze na ciebie tak to dziala a nie inaczej, i ze jestes jaki jestes po wiecej nie siegasz i nie palisz zeby sie upalic

kinek pisze:hm jest jeszcze jedna sprawa... marihuana nazywa sie po prostu zielsko. wiekszosc ludzi zpaomina ze jest marihuana naturalna, wyrastajaca z ziemi, bez 'wspomagaczy' i jest ta druga, wsbogacana (czasem mozna sie zdziwic czym) i po takiej faktycznie tzreba sie pilnowac nawzajem.
myslalem ostatnio o tym, kawe tez mozna by nazwac narkotykiem... uzaleznia, stymuluje ludzi do czegos (nie wszytskich, niektorzy po kawie zasypiaja, kazy reaguje inaczej, tak samo jak na trawe), jednak tak jak alko, tytoń, zostala przyjeta przez spoleczenstwo. gdyby ziele trafilo do Eurpy wczesniej to mysle ze byloby calkiem legalne i nikt nie mialby watpliwosci co do tego.
pozdro

<brawo1> Natasza

taki1 - jestes po prostu smieszny :D <banan>

swietnie gratuluje ci twojej wiedzy rodzice z ciebie zapewne sa bardzo dumni
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2005, 17:14 przez taki1, łącznie zmieniany 1 raz.
nie mam takich skarbów jak Liber...
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 16 wrz 2005, 17:11

Imperator pisze:Proszę:

Kiedy wyjechali na wyniosłość drogi, oczom ich ukazał się las... Puscic oko


las krzyży ;)
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 16 wrz 2005, 19:10

taki1 pisze:to musisz poznac kolesia z mojej bylej klasy z LO dyslekcje ma i jakos przez to nie jest inteligentniejszy


PO pierwsze nic nie musze a po drugie, nie widzisz bo tego się nieda zobaczyć.
taki1 pisze:ale ciesze sie ze znajdujesz pozytywy w chorobach

Hmmm niewiem jak ty ale ja przyjanmniej stawiam kropki i przecinki. Mr.Inteligent to nie choroba, bo nie utrudnia ani zycia mi ani otoczeniu. Nawet zastanawiając się głębiej uwazam ze ortografia jest bez użyteczna. Niby w czym ma pomagać. I tak w mowie niema fonetycznych odpowiedników we frazach no chyba ze Trzan .... :D

taki1 pisze:swietnie gratuluje ci twojej wiedzy rodzice z ciebie zapewne sa bardzo dumni

Rodziców w to nie mieszaj.
taki1 pisze:nie chce komentowac twoich wypowiedzi ja trzymam sie od tego z dala,

w ogóle przychodzisz tu, robisz szum z mojej dysleksji jak bys chciał mnie w jakiś sposób zdyskredytować. Skoro moich wypowiedzi niechce ci się czytać kontemplować. To po co ty robisz? Przyczep sie przynajmniej do tematu w którym jesteś obeznany lub masz jakieś tam pojęcie. <YhY>
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Natalia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 24 sie 2005, 12:57
Skąd: Polska :]
Płeć:

Postautor: Natalia » 16 wrz 2005, 19:39

Krzych(TenTyp) pisze:Widzisz bo niekazdy moze palić, nie kazdy ma dość duzo samozaparcia zeby funkcjonować. I niebyć uzależnionym. Bo uzależnienie a przywyknięcie do penej rzeczy to coś innego.


Taki Krzychu jesteś obeznany w sprawach bakania ,a nie wiesz,że się nie może uzależnić fizycznie od zielska ???....


pis&lof <jol> ;)
Czasem miłość bywa milczącym wyrzeczeniem[...] lecz bez miłości nie można żyć .
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 16 wrz 2005, 20:11

To się grubo myslisz....
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 163 gości