Szóstka Weidera

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

lidia
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 03 lip 2005, 10:57
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: lidia » 29 maja 2006, 21:43

widocznie jestem bardziej przekonywująca ;)
makrox pisze:a np jak ktoś jest szczupły ( mam na mysli siebie) ale ma taką wkurzającą niewielką warstwe tłuszczyku to 6 i bieganie wystarczy? przemienae materi mam w porzadku

spróbuj powinno pomóc do tego minimalnie skontroluj to co jesz tylko oczywiście na efekty trzeba poczekać. cierpliwości :)
Awatar użytkownika
makrox
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 08 kwie 2006, 00:31
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: makrox » 29 maja 2006, 22:55

spróbuj powinno pomóc do tego minimalnie skontroluj to co jesz tylko oczywiście na efekty trzeba poczekać. cierpliwości

ile tak mniej wiecej ? <boje_sie> miesiac? dwa?
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 30 maja 2006, 13:04

hehehe lekki tłuszczyk na brzuchy jesli nie masz problemu z tyciem to same cwiczenia plus bieganie to nawet mozesz jesc normalnei i zobaczysz efekty. Z tym ze jak np zamiesznich zwykły chleb na razowy ziemniaki na ryz brązowy (to taka lekka zmiana w diecie ) to zobaczysz jeszce lepsze efekty. A ile to potrwa zalezy od tego jak bardzo sie przyłozysz :)
Awatar użytkownika
makrox
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 08 kwie 2006, 00:31
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: makrox » 30 maja 2006, 14:19

hehe dzieki <browar> moze az tak znowu strasznych diet nie bede robil ale na pewno bede uwazal na to co jem...zreszta teraz tez uważam :) TakiJeden, a ty w ogole tolerujesz cos takiego jak np Chipsy od czasu do czasu czy zupełnie odpada ? :) pytam z ciekawosci
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 30 maja 2006, 15:59

hehehe wiesz co jesli o mnie chodzi to jestem swirem :) z chipsami i innymi tego typu rzeczami to jesli jestem na redukcji to nie dotkne nawet jednego chipsy natomiast jesli robie mase to czasem zdarza mi sie zjesc odrobinke takich rzeczy zeby sobie przypomniec ich smak:)Alko nie pije, papierosow nie pale :) do tego pije oliwe z oliwek i olej lniany z kieliszka heheh tak wiec dosyc dziwny ze mnei człowiek
lidia
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 03 lip 2005, 10:57
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: lidia » 30 maja 2006, 17:24

TakiJeden pisze:pije oliwe z oliwek i olej lniany z kieliszka

<boje_sie> a można wiedziec po kiego ??
hmm a myślałam że to ja jestem dziwna ;)
chipsów nie tkne, papierosy fuuuj ale alkohol hmm wszystko jest dla ludzi z umiarem oczywiście.
mimo wszystko podziwiam <browar>
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 30 maja 2006, 17:26

Lidia oliwa z oliwek i olej lniany to bardz zdrowy tluszcz nei bede sie tutaj rozpisywał na ten temat :) niektorzy leja oliwe do sałatek ja neistety nei znosze zapachu i smaku oliwy a wypicie jednego paru kieliszkow idzie mi szybciej niz meczenie sałatki :) Olej lniany natomiast jest zastepstwem za rybki ktorych tez niestety nie znosze jedyne co wymecze to tunczyk w sosie własnym :) i tutaj tak samo łatwiej mi łyknac olej lniany niz meczyc cała makrele :)
lidia
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 03 lip 2005, 10:57
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: lidia » 30 maja 2006, 17:37

ja naszczęście rybki lubie bo wątpię żeby się odważyła wypić kieliszek oleju lnianego bleee na samą myśl mnie wzdryga
ale przywykłam sportowcy mają różne dziwne nawyki szczególnie jeśli o jedzenie chodzi
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 30 maja 2006, 17:41

a pilas kiedys olej lniany nie jest najgorszy :) oliva z oliwek to tez nie tragedia ludzi odzuca bo jak wiadomo to tłuszcz 99 % tluszczu w tłuszczu :) naszczescie nie pije kujawskiego wtedy mozna by sie dziwic :) chodz uwielbiam (to taka ironia) jak cała sala na wykładzie sie odwraca i patrzy jak ja nalewam sobie oliwe do kieliszka :) hehe naszczescie nigdy sie nie przejmowałem co mowia inni a jak trzeba to trzeba i juz :)
lidia
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 03 lip 2005, 10:57
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: lidia » 30 maja 2006, 17:47

TakiJeden pisze:jak cała sala na wykładzie

hehehe to ty olej na wykłady nosisz
mnie ogólnie od tłustych rzeczy odrzuca. jednak wolę tą rybkę ;)
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 30 maja 2006, 18:49

wiesz wykłady mam cały dzien a głodowac nie bede :)
wyciagam co mam zjesc lub wypic i daje czym mam sie przejmowac
bakunin
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:20
Skąd: /dev/null
Płeć:

Postautor: bakunin » 30 maja 2006, 19:18

thermo speed extreme (ok.45zł na 20-30dni), wyeliminować zwykły cukier z diety (np. ten w herbacie) do tego dużo treningów areobowych... -> niska intensywność ale długi czas...
do tego mżna zastosować trening "TABATA" przyspieszający przemianę materii:
Wybieram ćwiczenie wielo stawowe z obciązeniem... np. przysiady ze sztangą trzymaną z przodu... (w ćwiczeniu szybkość nie może nam przeszkodzic w utrzymywaniu dobrej techniki.)
seria wygląda tak:
przez 20 sek. wykonujemy to ćwiczenie, maksymalną liczbę powtórzeń następnie odpoczywamy przez 10sek. i całość należy powtórzyć 7 razy. ćwiczymy mniej więcej raz na dwa tygodnie.

A jeśli chodzi o kaloryfer, to polecam jednak ABS II, dlaczego?
mniej monotonny, trwa dłużej, a przede wszystkim pomaga rosnąć mięśnią brzucha...

Tym wszystkim nikt sobie krzywdy nie powinien zrobić, a efekty są na pewno... Po jednym opakowaniu TSE zrzuciłem 6cm w pasie, bez stosowania żadnej nadzwyczajnej diety... ^_-

pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 02 cze 2006, 12:43

ostatnio na dietetyce na uczelni rozmawialismy o tych wszystkich super srodkach na odchudzanie..i profesorek powiedzial ze...one nie dzialaja..w sensie pozbycia sie tluszczu...fakt przy cwiczeniach przyspieszaja spalanie..ale bez cwiczen nic nie daja..jedynie moga pomoc w usuwaniu plynow z organizmu a przezto tez stracimy centymetry....tluszczu tabletkami nie zwalczymy bo musialby sie dostac do ukladu krwionosnego a to by bylo niebezpieczne..dobrze ze to niemozliwe:) takze jak ktosby chcial brac same tabletki bez cwiczen to od razu odradzam:)
a co do cwiczen..to ja uwazam ze wieksze efekty przynosza dluzej wykonywane cwiczenia niz intensywne i krotkotrwale:)..chociazby spojrzmnmy na maratonczykow jacy oni chudzi sa a ile biegaja..a sprinter...-same miesnie:) i tu schodzimy do tematu komu na czym zalezy:) jesli na miesniach moze bys krotkotrwale..jesli chcemy schhudnac trza sie dluuugo meczyc...i chyba tyle w temacie:)
6 weidera jest tu jakims dziwnym wyjatkiem :)
bakunin
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:20
Skąd: /dev/null
Płeć:

Postautor: bakunin » 04 cze 2006, 14:41

Sprinterzy mają budowę aletycznę tylko dlatego że spędzają na siłowni bardzo dużo czasu, ponieważ sprint jest typowo siłowym biegiem. Tutaj liczy się szybkość... A w dużej części pracuję włókna szybkokurczliwe, maratończycy za to, stawiają na wytrzymałość... nie mają treningów siłowych, a w ich mieśniach lepiej rozwinęły się włókna wolnokurczliwe, które zajmują znacznie mniej miejsca... są słabsze (jesli chodzi o siłę fizyczną), za to potrafią wykonać większą pracę.

Aeroby, czyli długie męczenie się o średniej intensywności, spalają tłuszcz tylko wtedy kiedy się męczysz...
Za to ćwiczenia interwałowe, czy tabata, przyspieszają metabolizm, co sprawia że tluszcz salany jest jeszcze długo po treningu. Co do tabletek, Twój profesor ma pewnie wiele racji, tylko w jaki sposób jest on w stanie stwierdzić, czy dany produkt jest skuteczny czy nie... skoro nie zna jego składu? To nie jest tak jak z prostymi lekami na przeziębienie :P (polopiryna C, S, czy aspirin... tutaj takży zawiera aspirynę, więc można by uogólnić :-P)
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 05 cze 2006, 13:28

no tak tak dokladnie tak jak napisales z tymi aerobami to jaaa sie w 100 % zgadzam:)
a co do tabletek to nawet ostatnio byl program o tych wszystkich cud "odchudzaczach" ze nie dzialaja bez cwiczen no bo jak?jakby tluszcz sie rozpadal to by musial wejsc w uklad krwionosny..a ja juz widze ile bysmy pozyli z zatluszczonymi tetnicami:) fizjologia na to nie pozwala..dlatego chudniemy wtedy kiedy sie pocimy i cwiczymy..tableki moga nam pomoc w przyspiecszeniu przemiany i spalaniu ale bez cwiczen to hcyba nie tedy droga..:)..chociaz np l-karnityna nawet przy minimalnym cwiczeniu dziala bo karnityna produkowana jest w naszym organizmie..fakt ze mamy jej malo zeby spalac tluszcz dlatego jak dostajemy jej wiecej to jakos to dziala:) ale tak patrzac na to obiektywnie..widziales kogos kto bral tabletki i nic ze soba nie zrobil i schudl w widocznym stopniu? bo ja nie widzialam...chyba kwestia odzywiania cwiczen no i jak ktos chce to tabletek..
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 07 cze 2006, 23:27

"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 20 sie 2006, 17:13

hmm... ja dzisiaj zaczynam... troszkę by się przydało umięśnić brzuszek... ale czy po 6w nie będzie on brzydko wygladał???
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 20 sie 2006, 17:25

Nie, nie pojawi Ci się nagle kaloryfer, będziesz za to miała elegancko umięśniony brzuszek.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 20 sie 2006, 17:49

spoko... qrcze jak się ćwiczy to czuć, że się napinają mięśnie...
mam nadzieje, że wytrzymam chociaż tydzień... to później będzie już z górki:)
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 20 sie 2006, 23:33

no ja robie wlasnie 6 weidera i..boli boli brzucho:) ale nie mam zamiaru przestawac..trzeba cos wkoncu zrobic z brzuchem co by ladniej wygladal:] <banan>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 sie 2006, 23:40

A mi macius rosnie, jeszcze jak rzucilem palenie to juz w ogóle, trza sie wziac chyba za to <pijak>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 20 sie 2006, 23:42

heh no moja kuzynka po rzuceniu fajek to przytyla chyba z 15 kilo:P
bierz sie bierz bo to nie ma na co czekac..chyba ze maciusia lubisz bardzo:)
a szosteczka W. dobra jest..tylko dosc ciezka i czesto ludzie przerywaja
Awatar użytkownika
Raskus
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 04 lip 2006, 08:57
Skąd: Kielce
Płeć:

Postautor: Raskus » 20 sie 2006, 23:42

Siemka, nei widzialem tego tematu, widac ze stary. Jak by byly jakeis pytania co do 6tki Weidera cyz cos to pytajcie, robilem ja dwa razy i jestem autorem tematu tego cwiczenia i udzielaqm odpowiedzi na roznego typu pytania zwiazane z tym cwiczeniem zrobionego przez wielkiego mistrze Joe Weidera bądź Bena Weidera.
Pozdrawiam Wszystkich Ambitnych.
Co Ci nie zabije czyni Cie mocniejszym.
Krytyka także motywuje.
Przestrzegaj regulaminu tak, aby być wśród nas!
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 20 sie 2006, 23:45

hehe oczywiste pytanie..
widoczne efekty po jakim czasie cwiczen?:D
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 sie 2006, 23:54

Raskus pisze:i jestem autorem tematu tego cwiczenia


ze niby co ? :D jakiego tematu ?
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 21 sie 2006, 11:41

Candy Killer pisze:hehe oczywiste pytanie..
widoczne efekty po jakim czasie cwiczen?:D

no właśnie... po jakim czasie będzie cokolwiek widać??? bo jak ma mi to iśc na marne to po co mam się męczyć?? ?
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 21 sie 2006, 11:52

Po 42 dniach bedzie widac.
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 21 sie 2006, 15:01

łehehehehehe... toż mnie nie pocieszył...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 21 sie 2006, 16:51

Juz wczesniej widac efekty. Tylko trzeba sie zmobilizowac... :]
A mi ta mobilizacja cos marnie idzie :]
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 21 sie 2006, 17:29

emmiii pisze:łehehehehehe... toż mnie nie pocieszył...


To dlugo wg. ciebie ? a co bys chciala z dnia na dzien ? bez bolu nie ma efektow.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 219 gości