Recenzje produktow :)

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 09 kwie 2008, 00:10

Ziaja, Sopot, Balsam brązujący relaksujący
polecam ,szybki efekt + niewygorowana cena,poza tym skora jest bardzo dobrze nawilzona i elastyczna po zastosowaniu.Konsystencja niezbyt lejaca wiec niesprzyja robieniu sie plam jak to bywa w przypadku tego typu balsamow (np.Garnier),no i w koncu znalazlam balsam ktory odpowiada mojej karnacji,mimo iz wczesniej stosowalam balsamy do ciemnej karnacji to czesto bylam hm"zolta",w przypadku "Sopotu" nie zauwazylam takiego "efektu"
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 09 kwie 2008, 09:07

Yasmine pisze:http://www.abc-uroda.com/...2447&pro=316776 odżywka mleczna kallos latte. Odkryłam ją przez przypadek u babci na półce, podobno fryzjerka, która robiła jej trwałą, ją jej sprzedała. Moja babcia nawet nie widziała co to. Ja użyłam, przelałam sobie pół i zakochałam się. Najlepsza odżywka pod słońcem jaką miałam. Pachnie takim słodkim budyniem, pięknie regeneruje włosy, są takie bardziej mięsiste, niesamowicie miękkie, nawilżone, bardziej się kręcą po jej użyciu. Jak mi się skończy to kupię na pewno duże opakowanie, bo wychodzi grosze. Litr odzywki na allegro kosztuje ok. 15 złotych :D .

również polecam Kallos latte. Jest to maska proteinowa a więc świetnie odżywia włosy, nie posiada silikonów które oblepiają i moga przesuszać. Ma niewiele składników a wiadomo że im mniej chemii tym lepiej. Do tego ma świetny słodziutki, mleczno waniliowy zapach. Jest tylko jeden minus, bardzo trudno ją dostać. Kupić ją można tylko w sklepach fryzjerskich i to też nie zawsze. Najlepiej szukać na necie.
W ogóle warto się zainteresowac maskami proteinowymi, nie są zbyt drogie a efekt świetny.
Ja powielu eksperymentach i mnóstwie różnego rodzaju masek, zostaję przy tych proteinowych. Teraz sama sobie takie maseczki komponuje a robie je na bazie protein i mleczka waniliowego. Nigdy już nie wróce do odżywek drogeryjnych.
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
motylek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 25 kwie 2006, 23:51
Skąd: w podróży
Płeć:

Postautor: motylek » 09 kwie 2008, 11:35

larena pisze:Teraz sama sobie takie maseczki komponuje a robie je na bazie protein i mleczka waniliowego. Nigdy już nie wróce do odżywek drogeryjnych.

zdradzisz jak samej zrobić taka maseczkę? :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 09 kwie 2008, 12:24

larena pisze:Jest tylko jeden minus, bardzo trudno ją dostać. Kupić ją można tylko w sklepach fryzjerskich i to też nie zawsze. Najlepiej szukać na necie.

Ja kupiłam we fryzjerkim sklepie taką. Pachnie identycznie jak Kallos, była droższa trochę, ale ma takąsamą konsystencję, włosy równie pięknie. A składników ma więcej. Te same co kallos plus jakieś dodatkowe i nie wiem czy to dobre czy nie ;DD
Byłam przekonana, że to kallos jak wąchałam. W ogóle sprzedawczyni powiedziała mi, że to kallos :|.
O to ta: http://allegro.pl/item337562488.html#photo
Znasz się na składnikach po łacinie :> ?
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 09 kwie 2008, 14:02

Yasmine pisze:Te same co kallos plus jakieś dodatkowe i nie wiem czy to dobre czy nie ;DD

ogólnie zasada jest taka że im mniej tego wszystkiego jest napchane tym lepiej. Najważniejsze żeby odżywka nie miała silikonów.
motylek pisze:zdradzisz jak samej zrobić taka maseczkę? :)

Składniki swoich maseczek stale zmieniam, najczęściej daję to co akurat mam pod ręką. A w ich skład wchodza najczęściej (mleko, żółtko, drożdżę,miód, wszelkie odżywki, oleki kokoswy, rycynowy i wszelkiego rodzaju ekstrakty z mazideł i thanatosa...)
Najczęściej do gotowej odżywki tu Kallosa który jest proteinowy dodaję mleczko waniliowe, keratyne i jakiś olejek eteryczny.
Gdy mam więcej czasu i chęci robie różne mieszanki. Np. wczoraj robiłam maseczkę na bazie oleju kokosowego:
- olej kokosowy
- proteiny
- wit. E
- mleczko waniliowe
- keratyna
- kilka kropel olejku eterycznego rozmarynowego
już sam olej kokosowy lub rycynowy nałożony na kilka godzin na włosy daje świetne efekty. Dobrze jest jeszcze dodać do tego żółtko jajka i sok z cytryny albo olejek lawendowy. ja osobiście wole kokosowy, bo drażni mnie zapach rycynowego

Yasmine pisze:Znasz się na składnikach po łacinie :> ?

Mam pewne rozeznanie jeśli o to chodzi, jednak moja wiedza nie jest jeszcze bardzo imponująca. Stale się ucze :)
Jeśli jednak macie jakieś pytania co do składu to w miarę możliwości chętnie pomogę
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2008, 14:08 przez larena, łącznie zmieniany 2 razy.
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,

Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.



http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 09 kwie 2008, 18:44

larena pisze:ogólnie zasada jest taka że im mniej tego wszystkiego jest napchane tym lepiej. Najważniejsze żeby odżywka nie miała silikonów.
larena pisze:Mam pewne rozeznanie jeśli o to chodzi, jednak moja wiedza nie jest jeszcze bardzo imponująca. Stale się ucze :)
Jeśli jednak macie jakieś pytania co do składu to w miarę możliwości chętnie pomogę

To ja Ci tutaj ładnie rozpisze co ta moja mleczna ma, bo ma tego w cholerę i boje się, że jest napakowana wszystkim <boje_sie>. Oszukali mniej w tej hurtowni ;(.
Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride,Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Peg-5 Cocomonium Methosulfate, Sodium Glutamate, Hydrolized Milk Protein, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Casein, Methylchloroisothiazolino ne, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropylitrimonium Chloride.
Kallos dla porównania :Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolino ne, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone

larena pisze:już sam olej kokosowy lub rycynowy nałożony na kilka godzin na włosy daje świetne efekty.

Ja rycynowy czasem na całą noc na ciepło nakładam :). Kokosowy już od dawna chce kupić, ale nie mam pojęcia gdzie.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2008, 18:45 przez Yasmine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 10 kwie 2008, 12:51

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride,Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Peg-5 Cocomonium Methosulfate, Sodium Glutamate, Hydrolized Milk Protein, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Casein, Methylchloroisothiazolino ne, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropylitrimonium Chloride.


Składem jest prawie identyczna jak Latte Kallosa :)
A co w niej siedzi?:
Cetearyl Alcohol- emolient- jego zadaniem jest nawilżać
Cetrimonium Chloride- substancja o działaniu konserwującym i lekko emulgującym, działa tez antystatycznie i przeciwdziała rozwojowi organizmów bakteryjnych.
benzyl alcohol- rozpuszczalnik, konserwant
substancje "czynne"- proteiny mleka i kazeina
Trochę konserwant, substncji anntybakt., regulator kwasowości, Ogólnie powinna fajnie nawilżać i wygładzać a także nabłyszczać włosy

Yasmine pisze:Kokosowy już od dawna chce kupić, ale nie mam pojęcia gdzie.

spróbuj w sklepie ze zdrową żywnością. Ja swój tam kupiłam, za słoik dałam 6 zł :)
ewentualnie możesz zamowić na mazidłach lub w thanatosie. Jak dla mnie jest o wiele lepszy niż rycynowy
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,

Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.



http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 10 kwie 2008, 18:39

larena pisze:Składem jest prawie identyczna jak Latte Kallosa :)
A co w niej siedzi?:
Cetearyl Alcohol- emolient- jego zadaniem jest nawilżać
Cetrimonium Chloride- substancja o działaniu konserwującym i lekko emulgującym, działa tez antystatycznie i przeciwdziała rozwojowi organizmów bakteryjnych.
benzyl alcohol- rozpuszczalnik, konserwant
substancje "czynne"- proteiny mleka i kazeina
Trochę konserwant, substncji anntybakt., regulator kwasowości, Ogólnie powinna fajnie nawilżać i wygładzać a także nabłyszczać włosy

uff :P. Kupiłam cały litr, się już wystraszyłam. Ale użyłam już dwa razy i włosy piękne są :).
Dzięki za rozszyfrowanie :)
larena pisze:spróbuj w sklepie ze zdrową żywnością. Ja swój tam kupiłam, za słoik dałam 6 zł :)

to taniutko. Myślałam, że to kosztuje z 20 złotych. Poszukam na pewno :).
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 10 kwie 2008, 22:59

Yasmine pisze:uff :P . Kupiłam cały litr, się już wystraszyłam. Ale użyłam już dwa razy i włosy piękne są :) .
Dzięki za rozszyfrowanie :)

polecam się na przyszłość :)
Jak stosujesz tą odżywkę? polecam ciepły okład zrobić, będzie jeszcze lepiej się wchłaniała. Po nałożeniu na włosy, owinąć głowę workiem foliowym ;) i podgrzać suszarką do włosów. Potem na to ręcznik i tak posiedzieć chwilę.
Co do olejku można go zawsze zamówić tu http://mazidla.com/
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,

Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.



http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 kwie 2008, 10:56

larena pisze:Jak stosujesz tą odżywkę? polecam ciepły okład zrobić, będzie jeszcze lepiej się wchłaniała. Po nałożeniu na włosy, owinąć głowę workiem foliowym ;) i podgrzać suszarką do włosów. Potem na to ręcznik i tak posiedzieć chwilę.

wiesz, w akademiku nie mam na to czasu, więc stosuje jak odżywkę zwykłą. Ale w domu traktuje jak maskę, mam nawilżacz powietrza, nakrywam włosy ręcznikiem i nad takim nawilżaczem z gorącą parą siedzę z 15 minut. I włosy później fajnie wyglądają, ale buzia też :).

[ Dodano: 2008-04-11, 10:57 ]
larena pisze:Co do olejku można go zawsze zamówić tu http://mazidla.com/

dzisiaj poszukam. Choćbym miała całe opole przetrzepać, to znajdę ! :)
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 11 kwie 2008, 12:45

http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/Lex ... 57:PL:HTML

prosze Yas, masz tu stronę gdzie owe łacińskie nazwy są rozszyfrowane, nawet wytłumaczone są ich właściwości.
Nie musisz dziękować ;-)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 kwie 2008, 16:37

Jawka pisze:Nie musisz dziękować ;-)

oj, muszę muszę. Dziekuje kochana <przytul>

Ja jednak nie znalazłam tego kokosowego olejku, az mnie nogi bolą od chodzenia. Poszukam u mnie w mieście jeszcze :).
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 13 kwie 2008, 18:32

do wybielania zębów polecam preparat BIAŁA PERŁA. Zapłaciłam 52 zł. Podobno do nabycia w każdej aptece. W zestawie 3 aplikatory, 2 tubki z żelem. Na opakowaniu jest napisane, że pierwsze efekty widać po 2 tygodniach - aplikuje się 2-3 razy dzienni po 20-30 minut. Ja używam 1 raz dzienni po 30 minut i już po 4 dniach widać efekty.
Polecam, Naprawdę działa.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 16 kwie 2008, 00:45

widzialam w hurtowni fryzjerskiej za 12 zł, jak polecasz to wypróbuje :)

Yasmine pisze:Może nie widać, nie wiem. Ja widzę i pamiętam jakie były.

bardzo widać. i myślę, że na żywo, jeszcze dokładniej.

tarantula pisze:prostownica babyliss

dobre wyłącznie te fryzjerskie, a nie te z allegro czy ze sklepów. Ale w sumie i tak szkoda by mi było 350zł na prostownicę.

Przetestowałam kolejne coś do kąpieli z Farmony, tym razem olejek do kąpieli figi&daktyle, ma przyjemny zapach, słodki, ale niezbyt mocny, ładnie się pieni, nie jest ani za lekki ani za tłusty. Przyjemna skóra po kąpieli.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 16 kwie 2008, 12:04

Mia pisze:widzialam w hurtowni fryzjerskiej za 12 zł, jak polecasz to wypróbuje :)

ooo, gdzie tak tanio ? Cały litr :>

Mia pisze:bardzo widać. i myślę, że na żywo, jeszcze dokładniej.

fajnie <aniolek>
znaczy się, mam nadzieję, że w lepszą stronę :P.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 kwie 2008, 00:14

Czy ktoś słyszał, czy ktoś wie żeby ta farba (tak, ten konkretny odcień):
http://www.kosmetykionline.pl/product-p ... losow.html
Została wycofana? Gdzie nawet nie widuję tej serii to tylko brązy i blondy są, a mi potrzeba tej konkretnie :/
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 kwie 2008, 12:41

Yasmine pisze:ooo, gdzie tak tanio ? Cały litr

litr :)

Yasmine pisze:fajnie
znaczy się, mam nadzieję, że w lepszą stronę .

w lepszą :)

księżycówka pisze:Czy ktoś słyszał, czy ktoś wie żeby ta farba (tak, ten konkretny odcień):
http://www.kosmetykionlin...-do-wlosow.html
Została wycofana? Gdzie nawet nie widuję tej serii to tylko brązy i blondy są, a mi potrzeba tej konkretnie

całkiem możliwe, bo loreal ma tak w zwyczaju i mnie też to wkurza.

Ja natomiast nigdzie nie mogę znaleźć serii Pantene do rudych/czerwonych włosów. DO blondów i brazów są wszędzie, grr.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 30 kwie 2008, 13:50

Czy któraś z was miała do czynienia z balsamem Schauma Oil Intense?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 kwie 2008, 13:52

moja zona i córka go miewają

a tak z innej beczki - to zona jest niesamowicie zadowolona z produktów firmy ATW
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2008, 13:54 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 30 kwie 2008, 13:53

To fajnie, ale chodzi mi o opinię, a nie o to, kto go ma na półce w łazience.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 kwie 2008, 13:55

lollirot pisze:To fajnie, ale chodzi mi o opinię, a nie o to, kto go ma na półce w łazience.

JA WIEM o co ci chodzi , swoista opinia zawarta jest w moim poscie , bo skoro pisze , ze uzywają , miewają to juz to coś mówi. W pzreciwnym razie by w domu nie bywał [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 kwie 2008, 18:29

lollirot pisze:Czy któraś z was miała do czynienia z balsamem Schauma Oil Intense?

szczerze, to nawet nie widziałam go jeszcze w sklepach :>.
Ale ogólnie nie jestem przekonana do Schaumy jakoś. W ogóle mam wrażenie, że wszystko Schwarzkopfa to jest nietrafione, a farby to już w ogóle :/.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 30 kwie 2008, 18:34

Yasmine pisze:że wszystko Schwarzkopfa to jest nietrafione, a farby to już w ogóle :/

Czemu nietrafione? :>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 kwie 2008, 18:38

Marissa pisze:Czemu nietrafione? :>

farby beznadziejne, najbardziej niszczące na rynku (te stare Palette to ich).
Miałam kilka produktów Schauma i żaden mi nie pasował. Tak samo z tymi produktami do stylizacji taft.
Ale za to ich Gliss Kurów nie próbowałam i mam ochotę spróbować :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 30 kwie 2008, 18:50

Jeśli chodzi o farby, to najzupełniej się zgadzam, po niczym nie ma takiego siana. Ale szampon Kiwi bardzo lubię.
Kupiłam ten balsam, więc napiszę potem, co z nim.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 kwie 2008, 19:11

lollirot pisze:Ale szampon Kiwi bardzo lubię.

o to jedyne co słyszałam, że dobre, ale muszę się przyznać, że nie używałam.
Jawka chwaliła tu balsam kiwi właśnie.

Niech tylko skończę moje 3 odżywki to będzie napad na sklep <diabel>
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 30 kwie 2008, 19:31

Odnośnie farb, znacie jakieś które jednoczesnie lekko rozjaśniają włoski i farbują? Chyba Palette miało taką coś mi sie obiło o uszy? A zestawy do pasemek gotowe ktos probował z was?
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 kwie 2008, 19:44

Yasmine pisze:farby beznadziejne, najbardziej niszczące na rynku (te stare Palette to ich).
Miałam kilka produktów Schauma i żaden mi nie pasował. Tak samo z tymi produktami do stylizacji taft.
Ale za to ich Gliss Kurów nie próbowałam i mam ochotę spróbować :)
Miałam farby, odżywki i szampony - zgadzam się, że chłam. Gloss Kury też. :/
Rebeca2006 pisze:Chyba Palette
Nigdy nie kupuj tego :/
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 30 kwie 2008, 19:48

Miałam z Schwarzkopf-a Natural&Easy, bardzo ładnie wychodziło, a to chyba ta sama firma co Palette robi?
Pytam jaka farba mogłaby trochę rozjaśnić bo na rozjaśniacz sama w domu się nie odważe ... ...
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 30 kwie 2008, 20:09

Pallette kiedyś farbowałam włosy.
Ale jakoś nie polubiłam tej marki.

A ja kupiłam sobie farbę i patrzę że ze Schwarzkopfa... Ale tak sobie myślę, że jednak się nie farbnę :|

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości