Tatuaż

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Tatuaż

Postautor: Zuber » 30 maja 2005, 21:08

Mam takie pytanie jak na zdrowie wplywa robienie trwalych tatuazy ??? i jeszcze jedno jezeli se zrobie tatuaz na ramieniu to nie bede mial jakis problemow z ruszniem reka powodu bolu cos tak slyszlem gdzies i jeszcze cos jak wytumaczyc starszym ze se chce zrobic tatuaz ???
"Such a lonely day
And it’s my
The most loneliest day of my life..."
SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2005, 22:45

Zuber pisze:jak wytumaczyc starszym ze se chce zrobic tatuaz ???

Tylko na to odpowiem bo się nie znam.

A) Po co tłumaczyć?
B) Swoje lata masz. Twoje ciało Twoja wola.
ola
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 08 maja 2005, 23:15
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: ola » 30 maja 2005, 22:57

witam :) na zdrowie nie wpływa w żaden sposób ( no chyba ze zarazisz sie czyms podczas robienia ) a też nie powinienes miec żadnych problemów z ruszaniem ręką :)
A co do rodziców to albo im ładnie wytłumacz co i jak albo postaw ich przed faktem dokonanym :) :) pOzDrO
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 30 maja 2005, 23:02

Ja już nie długo sprawiam sobie na pleckach.
Pujdzie na to jakiś tysiaczek bo chcę coś nie banalnego :D
Wyobraź sobie ze będziesz miałpoprzecinaną skurę na całej powieżchni tatuażu to jest raz.
Dwa nie będziesz mógł już tak dużo pić alkocholu bo zrobi sie zielony :D
Trzy nie będziesz mógł myś tego ramienia 2-3 tygodni !
Cztery i nie bedziesz mógł tego opalać przez jakieś 2 miechy :D
Całe szczęście ze dofinansowanie mam zagwarantowane... Tylko muszę konkretnie wycwiczyć mięsień "mama daj" lolololol
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 30 maja 2005, 23:11

No właśnie, tatuaży nie robi się o tej porze roku. Najlepiej jesienią albo zimą. Bo musi być na początku zakryty, a już przecież lato :) No ale w sumie na ramieniu jeszcze ujdzie (mozna nosić koszulki z krótkim rekawem). Ale na kostce już by nie przeszło :] Przynajmniej u mnie - za ciepło na długie spodnie :]
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 30 maja 2005, 23:18

Krzych(TenTyp) pisze:Ja już nie długo sprawiam sobie na pleckach.
Pujdzie na to jakiś tysiaczek bo chcę coś nie banalnego :D
Wyobraź sobie ze będziesz miałpoprzecinaną skurę na całej powieżchni tatuażu to jest raz.
Dwa nie będziesz mógł już tak dużo pić alkocholu bo zrobi sie zielony :D
Trzy nie będziesz mógł myś tego ramienia 2-3 tygodni !
Cztery i nie bedziesz mógł tego opalać przez jakieś 2 miechy :D
Całe szczęście ze dofinansowanie mam zagwarantowane... Tylko muszę konkretnie wycwiczyć mięsień "mama daj" lolololol


hehe to sie chyba pochwalisz ???? :P gadasz nie bede mogl se wypic 1-2 piwo co tydzien ???
o censored to jak ja sie mam kompac ?? nie no joke ale ramie mi bedzie smierdzialo :P jak mam przytulic jakas laske :P
i tak sie nigdy nie opalam zadko kiedy :D
Krzychu gdzie se robisz znasz kogos dobrego w bydzi kto robi ??? i ile mniejwiecej kosztuje na ramie ???
"Such a lonely day

And it’s my

The most loneliest day of my life..."

SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 30 maja 2005, 23:19

Plecy całe łopatki 1 kolor 500zł Więc ramie będzie tak z dwie stufy 8) ale ja w Bydzi nie robie bo w Gdańsku i poznaniu są leprze salony :D Mówie tobie Od czasu do czasu piwo tak ale nie wuda ani win z siarą ! Zresztą jak będziesz starszy to sobie zrobisz cower up czyli zmianę totalną tatuażu lub poleprzenie walorów aktualnego..
http://www.tattoo.fr.pl/nt1.htm
http://www.tattoo.home.pl/
http://www.ponczek.com/tattoo/
http://www.tatuaze.com.pl/
http://www.independent.pl/tatuaze/
http://www.tattoomax.pl/
http://www.miki.hg.pl/
http://www.tat2shop.waw.pl/
http://yakuza.pl/
Tam masz troche teori :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 30 maja 2005, 23:29

Krzychu thx ja mam zamiar zrobic jak pojdziemy z kumplami pod namiot nad morze a dzieki za te linki 200 stówy ?? o lol troche duzo ja slyszlem ze troche mniej kosztowalo no coz pozyjemy zobaczymy :D kumpel se brwi zgolil i zrobil tatuaze ten to dopiero jest jebn*** :DD:DD:DD
"Such a lonely day

And it’s my

The most loneliest day of my life..."

SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 30 maja 2005, 23:33

Jeżeli mniej niż 200 zł nie rób !!!!
Jo faktycznie cymbał jak ich mało... Ten z tymi brwiami :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 30 maja 2005, 23:43

dwa weze se zrobil :DD zwala z goscia byla rowna jak go zobaczylem :DD Krzychu na jakim osiedlu mieszkasz ? :?
"Such a lonely day

And it’s my

The most loneliest day of my life..."

SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 30 maja 2005, 23:50

A ja ciągle nie mogę się zdecydować, robić czy nie robić?

Najbardziej boję się tego, że jak mi się nie spodoba, albo znudzi to się z cholerstwem nie rozstanę :/
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 30 maja 2005, 23:59

dlatego dziewczyny czesto robia na dole plecow zeby zaczesto tego nie ogladac :D jak jak juz to bym se smoka na ramie walnal :D ale mowie nie wiem narazie jak tam fundusze na to raczej nie bedzie w tym roku :PFFF
"Such a lonely day

And it’s my

The most loneliest day of my life..."

SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 maja 2005, 00:02

Pogosia pisze:A ja ciągle nie mogę się zdecydować, robić czy nie robić?

Mam podobnie. Tyle, ze ja za skąpa jestem. Szkoda mi kasy, której zawsze jest za mało i zawsze na coś innego i wązniejszego iść musi...
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 31 maja 2005, 00:12

i bardzo dobrze moon :*
nie lubie tatuazy... :(

co do tematu dodam ze przez rok nie mozna krwi oddawac... :/
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 31 maja 2005, 00:19

Wyżyny. Wiesz lubie sie najebać znaleść sie na wyżynie :D:D
A ty z jakiego jesteś ?
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Leanan Sidhe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 127
Rejestracja: 09 sty 2004, 19:42
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Leanan Sidhe » 31 maja 2005, 09:04

Pogosia pisze:A ja ciągle nie mogę się zdecydować, robić czy nie robić?

Robić :)
Pogosia pisze:Najbardziej boję się tego, że jak mi się nie spodoba, albo znudzi to się z cholerstwem nie rozstanę :/

Hmm, moja Mama w trosce o mój tatuaż dowiedziała się ile kosztuje usunięcie :D
Więc Pogosiu, jeśli Ci się nie spodoba zawsze można usunąć (pomijam fakt pozostania blizny).
Usunięcie 1cm kwadratowego kosztuje 50 zł, więc chyba nie tak wiele...
Let me sleep all night in your soul kitchen
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 31 maja 2005, 10:21

Leanan Sidhe pisze:(pomijam fakt pozostania blizny).


No ale mi właśnie o tą bliznę chodzi :/
I tak już jestem cerowana tu i ówdzie, już chyba wolę znienawidzony tatuaż :]

No to w takim razie robie! ha!
ale ktoś tu coś pisał, że o tej porze nie można? :>
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 31 maja 2005, 10:23

Można, ale jest mniej komfortowo. Bo na początku nie możesz wystawiać tego na słońce - więc to zależy, gdzie go chcesz zrobić...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 31 maja 2005, 10:43

Phi - jak sie dowiedzialem, ze walic wódy nie można, to mi przeszla chetka na tatuaz :] <aniolek2>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Leanan Sidhe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 127
Rejestracja: 09 sty 2004, 19:42
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Leanan Sidhe » 31 maja 2005, 10:55

charlie81 pisze:Phi - jak sie dowiedzialem, ze walic wódy nie można, to mi przeszla chetka na tatuaz :] <aniolek2>

Można :)
Ja żyłam sobie normalnie i wcale mi się fioletowy nie zrobił.
Pogosia pisze:No to w takim razie robie! ha!
ale ktoś tu coś pisał, że o tej porze nie można?

No raczej można, bylebyś go na słońce nie wystawiała za bardzo.
A goi się bardzo szybko, tydzień i po bólu.
Let me sleep all night in your soul kitchen
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 31 maja 2005, 11:00

Krzychu ja z bartów :D siasadujemy sobie :P:P:P


ja se jednak zrobie na zime zreszta kasa bedzie to looz narazie musze miec na wyjazd z ziomami nad morze :DD
"Such a lonely day

And it’s my

The most loneliest day of my life..."

SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
DZIEWCZYNKA
Bywalec
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2005, 20:42
Skąd: San Diego
Płeć:

Postautor: DZIEWCZYNKA » 31 maja 2005, 11:21

Zuber pisze:Mam takie pytanie jak na zdrowie wplywa robienie trwalych tatuazy ??? i jeszcze jedno jezeli se zrobie tatuaz na ramieniu to nie bede mial jakis problemow z ruszniem reka powodu bolu cos tak slyszlem gdzies i jeszcze cos jak wytumaczyc starszym ze se chce zrobic tatuaz ???


hmm moja przyjaciółka sobie zrobiła jakoś rok temu tatuaż , miała 18 lat wtedy,ty widze masz już 19 ;] hmmm ona sie dogadała z mamą, tate ma niekumatego ;] i jemu wkreciła na początku ,że to taki na 3 miechy ;] pozniej jak sie zorientował to sie zdenerwował ;] pokrzyczał postrzelał fochy itp i mu przeszło, no bo co miał zrobić ? w sumie mógł dac jej kase na usuniecie ,no ale tego nie zrobił bo do tej pory go ma ;]
także wiesz.. w sumie nie wiem jak ty masz z rodzicami..moi by mnie zabila raczej ;] hyhy
ale mają to szczęście ,że ja nie mam ochoty na żaden tatuaż ;]

co dot ego czy boli itp.
z tego co widziałam i co mi mówiła kumpela boli troszke jak sie ruszasz czy coś LAE TO JAK JEST TATUAŻ JESZCZE ŚWIERZY W 1 TYGODNIU,pozniej jest spoko smarujesz taka maścią , nie mozesz myć tego miejsca itp.
pozniej jak sie zagoi to ofc nie boli ;>
a jakie zadowolenie pozniej hehe
tatuaże są wporzadku u meżczyzn byleby były jakieś oryginalne i nie 23870529875 na ciele tylko jakiś jeden fajowy ;] o!

pozdrawiam. <browar>

[ Dodano: 2005-05-31, 11:24 ]
Krzych(TenTyp) pisze:Dwa nie będziesz mógł już tak dużo pić alkocholu bo zrobi sie zielony

nieprawda ;] wyblaknie :]

[ Dodano: 2005-05-31, 11:30 ]
Zuber pisze:200 stówy ?? o lol troche duzo ja slyszlem ze troche mniej kosztowalo no coz pozyjemy zobaczymy


przyjaciółka zapłaciłam 300zł a ten jej tatuaż jest małych rozmiarów ;] ale wiesz..poniżej 200zł to ja nie wiem ;/ jakoś może niehigienicznie robione..albo u kogoś kto sie dopiero uczy sztuki tatuowania..ja bym nie ryzykowała, lepiej zapłacić troszkę wiecej i mieć zrobiony tatuaż u profesjonalisty higienicznie itp. :>
what makes you think that I needed you ...?!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 31 maja 2005, 12:13

Leanan Sidhe pisze:Ja żyłam sobie normalnie i wcale mi się fioletowy nie zrobił.

Ale tu nie chodzi o tak maly przedzial czasowy... Skad wiesz jak bedzie wygladac, za 5-10 lat...? A poza tym kobiety z reguly tak jakby troszke mniej pija :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Leanan Sidhe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 127
Rejestracja: 09 sty 2004, 19:42
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Leanan Sidhe » 31 maja 2005, 12:17

charlie81 pisze:Skad wiesz jak bedzie wygladac, za 5-10 lat...?

Nie wiem, mam tylko nadzieję, że będzie w porządku :]
charlie81 pisze:A poza tym kobiety z reguly tak jakby troszke mniej pija :]

No tak jakby, ale nie wszystkie :)
Let me sleep all night in your soul kitchen
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 31 maja 2005, 14:38

Zuber mowił ze chce smoka wiec nic złego jak sie zrobi zielony :D Swoją drogą pierwszy raz to słyszę i wydaje mi się że to mit:> Tatuaże są spoko, ale ne za duże, jak widzę że facet jest cały w dziarach to porażka...1 wystarczy^^ Najfajniej na ramieniu albo lepiej na łopatce, u dziewczyn mi się na lędźwiu podobają i na kostkach...

Zuber a ty przemyślałeś już tą decyzję? To jest dobry pomysł, ale co zrobisz jak Ci się znudzi? Albo koleś spaprze robotę??? [mi by się po tygodniu znudził:P]

Skoro już jesteśmy przy takich rzeczach, to co powiecie o kolczyku w pępku? Nigdzie indziej mnie nie interesuje tylko mi powiedzcie co sądzicie o tym. Gadałam z bardzo wieloma chłopakami i większość mówiła że im się to nie podoba:(

Zuber co to za koleś z tymi brwiami lol :DD
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 31 maja 2005, 14:52

Z tym wyblaknięciem zzielenieniem to nie mit bo mówią to tobie odrazu w salonie :]
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
DZIEWCZYNKA
Bywalec
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2005, 20:42
Skąd: San Diego
Płeć:

Postautor: DZIEWCZYNKA » 31 maja 2005, 15:04

Krzych(TenTyp) pisze:Z tym wyblaknięciem zzielenieniem to nie mit bo mówią to tobie odrazu w salonie


HMMMM O WYBLAKNIĘCIU SŁYSZAŁAM O ZZIELENIENIU NIE.. ;]
what makes you think that I needed you ...?!
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 31 maja 2005, 15:17

AlicE! pisze:Zuber co to za koleś z tymi brwiami lol


nie znasz kumpel z klasy z gim

AlicE! pisze:Zuber a ty przemyślałeś już tą decyzję? To jest dobry pomysł, ale co zrobisz jak Ci się znudzi? Albo koleś spaprze robotę??? [mi by się po tygodniu znudził]


jak sparze to go zabije a co mi tam a jak mi sie znudzi to nie bede na niego patrzec :DD
AlicE! pisze:Skoro już jesteśmy przy takich rzeczach, to co powiecie o kolczyku w pępku? Nigdzie indziej mnie nie interesuje tylko mi powiedzcie co sądzicie o tym. Gadałam z bardzo wieloma chłopakami i większość mówiła że im się to nie podoba:(


jakos nie slyszlem :P ostanio chyba modne moze ja se zrobie kolczyk w uhu :P o lol nie bede wygladac jak oznaczony zając :P:P:P:D:D:D:D:DD:DD:DD
"Such a lonely day

And it’s my

The most loneliest day of my life..."

SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 31 maja 2005, 18:50

AlicE! pisze:Skoro już jesteśmy przy takich rzeczach, to co powiecie o kolczyku w pępku? Nigdzie indziej mnie nie interesuje tylko mi powiedzcie co sądzicie o tym. Gadałam z bardzo wieloma chłopakami i większość mówiła że im się to nie podoba:(



No co ty?? <boje_sie>
Ja mam kolczyk, mój facet go uwielbia.
Zreszta, całkiem sporo moich koleżanek ma i zarówno one jak i ich mezczyzni są zadowoleni.
20lat

Postautor: 20lat » 31 maja 2005, 20:20

wkoncu jakis temat w ktorym jestem ekspertem,interesuje sie tatuazami od 6lat sam mam narazie 2dziarki,jesli chodzi o twoich starszych to po prostu im niemow ze sobie zrobiles zrob sobie dziare i postaw ich przed faktem dokonanym,rodzice nierozumieja ze ze teraz robienie tatuazy jest normalne oni mysla ze tatuaze to tylko w wiezieniu robia ze sa brzydko robione i ze sie czyms zarazisz,czisz??jak ja sobie zrobilem dziare to starszy do mnie "a moze pojdziesz z tym rzeby dermmatolog zobaczyl?",co do ceny:to nikt ci niepowie ile za tatuaz na ramie zalezy od wzoru czy czarnobialy czy kolorowy czy ze szczegolami czy bez no i jak duzy,no i wreszcie podstawowa sprawa KTO ROBI TATUAZ jeden koles zrobi ci dobrze dziare za np 300zl a drugi w studiu zrobi bardzo dobrze juz za 800 a koles najlepszy w polsce zrobi ci to wyjebi***e ale zaplacisz juz 2000zl,no i jeszcze jedna sprawa robisz tatuaz u znajomego w domu czy w studio bo roznica w cenie jest kolosalna.
Do tego jak bedzie tatuaz wygladal za 5-10lat to powiem tyle jak zrobisz sobie tuszem u jakiegos lebka to za 10lat bedzie wygladal gorzej i trzeba bedzie powtarzac a jak zrobisz sobie pigmentem to bedzie ci ponad 20lat trzymal.
najlepiej radze ci we wrzesniu zrobic tatuaz bo w lato to jest sporo wyrzeczen:niemozesz oplac na sloncu i na solarium,niemozesz moczyc dlugo tatuaz czyli np kompiele(ale prysznic spokojnie),przede wszystkim podczas robienie i do czasu gdy ci niezejda strupy NIEMOZESZ PIC BO CI SIE ZLE PRZYJMIE niemowiac juz o amfetaminie,ale jaraz szlugi i ziolo mozesz.
to tyle co ci z glowy moge napisac:),napisz mi z jakiego miasta jestes to moze kogos znam to ci powiem czy dobrze robi dziary czy nie a jak cos to pytaj,pozdro,a KRZYCH dal ci nawet niezle stronki z dziarkami przejrzyj je dobrze a i jeszcze jedno rob sobie dziarke jak bedziesz chcial sobie od dluzszego czasu ja zrobic mi np. 2lata podobaly sie tatuaze zanim zrobilem sobie pierwszy

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 246 gości