Jakich facetów wolicie...?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 30 maja 2006, 16:24

TakiJeden pisze:ehhe za 2 lata ppowiedz jak Ci idzie


Przy moim lenistwie to za dwa lata ledwo się będe ruszał, bo będe gruby jak beczka i będe ważył ze 120 kg...
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2006, 17:21

Ja dalej nie łapie po co wy na ta silownie chodzicie?
Bo juz w tym topicu bylo ze stanowcza wiekszosc nie chce takiego nawet mniejszego Pudziana. <pijak>

[ Dodano: 2006-05-30, 17:22 ]
Na i poza tym to tak jak u dziewczyn. Rownie to sensowne jak 50 cud diet i wygladaniu jak wieszak. A dlaczego? "Bo tak powinna wygladac kobieta".
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 30 maja 2006, 17:23

Moon ja powiem Ci szczerze ze chodze dla siebie :) po prostu to moje hobby nie wygladam jak Pudzian bo nigdy nie chciałem tak wygladac. Jedni graja w piłke bo lubia drudzy graja w kosza bo lubia a ja lubie chodzic na siłownie :) a ze dzieki temu ma sie troche siły i widac miesnie a nie same zebra :)
Awatar użytkownika
Gwennie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 30 maja 2006, 17:00
Skąd: Utopia
Płeć:

Postautor: Gwennie » 30 maja 2006, 17:27

Szczerze mówiąc faceci pokroju Pudziana mnie odpychają... za dużo tego mają napakowane :))
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 30 maja 2006, 17:30

wiesz nei wiele facetow pokroju pudzuna chodzi po tym swiecie :)apropo Pudziana to taki filmik pogladowy od 18 lat (nic zwiazanego z sexem) :) http://video.google.com/videoplay?docid ... &q=systema
lidia
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 03 lip 2005, 10:57
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: lidia » 30 maja 2006, 17:32

wiesz z tego co zauważyłam u moich kolegów to jeszcze działa tak: "dziś podniosłem 60kg to następnym razem bedzie wiecej", albo "ten podnióśł 70 to ja muszę być lepszy"
faceci lubią się popisywać i rywalizować... pozatym niektórzy chodzą z nudów, inni muszą się wyładować a inni faktycznie tylko żeby przypakować
jak nie bierze przy tym żadnych odżywek a mięśnie naturalnie wyglądają to nie powiem, źle to nie wygląda. Ja nie lubie jak facet jest jak patyk. Facet to facet powinien dobrze wyglądać a takie lekko zarysowane mięśnie to mrrrr <aniolek>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2006, 17:33

TakiJeden pisze:edni graja w piłke
I maja monstrualne miesnie nog :/
TakiJeden pisze:graja w kosza
I maja za duze miesnie rak.
TakiJeden pisze:chodzic na siłownie
Maja za duze miesnie wszedzie :/
Awatar użytkownika
Gwennie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 30 maja 2006, 17:00
Skąd: Utopia
Płeć:

Postautor: Gwennie » 30 maja 2006, 17:34

lidia pisze:faceci lubią się popisywać i rywalizować...

Bo faceci z tego co wiem mają taką naturę... :)
TakiJeden pisze:wiesz nei wiele facetow pokroju pudzuna chodzi po tym swiecie :)

Wyobraź sobie że u mnie mieszkał na osiedlu taki jeden.... powiem tylko tyle... uwielbiał popisywać się swoimi 'mięchami' i jak było ciepło to oczywiście obcisła koszulka to rutyna :|
Ostatnio zmieniony 30 maja 2006, 17:35 przez Gwennie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2006, 17:34

lidia pisze:Ja nie lubie jak facet jest jak patyk.
Niektore lubia, ja tam nie. Wole grubego niż umiesnionego ;P
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 30 maja 2006, 17:39

wiecie ja mam wielu znajomych bo na silownie nie chodze tylko ja :) jeden wycinał sobie zyletka igły z klatki piersiowej bo mu sie złamała :) drugi po treningu wciaga cała garsc tabletek trezcie chudy podnieca sie i ciagle napina taki narcyz. Tyle najrozniejszych przypadkow po siłowniach chodzi :) ja tam nigdy nie chcialem byc wielki raczej proporcjonalny :) a popisywac sie nie mam potrzeby fakt miło jak ktos powie ze dobrze idzie bo wkoncu kazdy lubi jak ktos docenia jego wysiłek ale specjalnie nie szukam motywacji w takich rzeczach :) jak mowilem robie to dla siebie na czysto i najbardziej mnie interesuje co sam na ten temat mysle a nie co mysla inni :)
lidia
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 03 lip 2005, 10:57
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: lidia » 30 maja 2006, 17:42

moon pisze:Wole grubego niż umiesnionego

eee no co ty... ale jak widać każdy lubi co innego
ja raczej przywykłam do wysportowanych facetów (wysportowanych nie napakowanych) i tacy mi się właśnie podobają - kwestia gustu
dla mnie otyłość wygląda strasznie nieestetycznie i po prostu mnie od tego odzuca
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 30 maja 2006, 17:45

moon pisze:Niektore lubia, ja tam nie. Wole grubego niż umiesnionego


Tak?? Akurat tak się składa, że mi się na siłownie nie chce chodzić, a troche tłuszczyku się przez zime nazbierało... :D

Tak w ogóle to jak ktoś chodzi na siłownie to nie znaczy odrazu, że jakiś pudzian musi być, bo żeby nabrać takiej masy to trzeba by regularnie po pare razy w tygodniu odwiedzać siłownie, a jak ktoś robi to np. 2 razy tygodniowo na godzinke czy dwie to zazwyczaj żeby dbać o kondycje.
Same zresztą przyznajcie czy chciałybyście faceta który nawet 50 kilo nie podniesie. O ile mi wiadomo to większość dziewczyn, nawet takie które nie lubią pakerów wolą facetów którzy są choć troche męscy.
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.



The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.



If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2006, 17:48

lidia pisze:dla mnie otyłość
J anic o otyłości nie napisałam. Czytaj ze zrozumieniem.
Ja i umiesnonych a raczej zarysowanych mialam. Moj byly chocby na mozna bylo pasc jak chocby koszulke zdial. Cudo. Podobalo mi sie. Al emoze do momentu przytulenia bo ja kamieni nie lubie :/
Wole faceta z brzuszkiem wg mnie [wg was zakladam ze to grube by bylo].
A byly ani odzywek ani silowni nie potrzebowal zeby miec proporcjonalne i umiesnione cialo.
A kazdy co znalam i na silowni robil to albo "fan" Pudziana albo uwazal, ze zdaniem kobiet bedzie atrakcyjneijszy. Nic bardziej blednego...
TakiJeden
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2005, 16:36
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: TakiJeden » 30 maja 2006, 17:48

Frer jeszce raz powiem ze czy bedizesz wielki czy wyrzezbiony to 70 % dieta :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2006, 17:49

frer pisze:nawet takie które nie lubią pakerów wolą facetów którzy są choć troche męscy.
<hahaha> A sylwetka swiadczy o meskosci? <hahaha> <hahaha> <hahaha> Nie no nie moge <lol>

[ Dodano: 2006-05-30, 17:50 ]
frer pisze:Same zresztą przyznajcie czy chciałybyście faceta który nawet 50 kilo nie podniesie.
No znam takiego jednego "anorektyka" - żebra na wierzchu i niedowaga od kilku lat a mnie np spokkojnie podnosi jedna reka [ a waze wiecej niz 50] a i nigdy na silke nie chodzil.
lidia
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 03 lip 2005, 10:57
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: lidia » 30 maja 2006, 18:00

dla mnie jak ktoś jest gruby to mniej więcej znaczy otyły a tobie o takich dobrze zbudowanych chodziło więc sie nie zrozumiałyśmy... ;)
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 30 maja 2006, 19:10

Ja lubie przedewszytskim wyzszych ode mnie (mam 170 moj ma 177 ), ale nie za duzo wyzszych. Nie lubie za grubych ani koscistych , przedewszytskim to nie lubie lysych :P Lubie jak wloski troszke dluzsze i postawione na zel , chociacz ciagle slysze tekst " zostaw moje wlosy" <aniolek> w moim facecie wszystko mi sie podoba na szczescie <banan>
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 maja 2006, 19:15

Runeko a ja rozumiem tych cwiczacych facetow :).Oczywiscie mowie tutaj o miesniach w granicach umiaru a nie o przerosnietych pudzianach. Tak jak my kobiety farbujemy wlosy, malujemy sie itp, to robimy to dla siebie, zeby lepiej wygladac lepiej sie czuc, podniesc swoja atrakcyjnosc. A co moze facet procz stawiania wlosow na zelu <chory>. Cwiczy. Chce rozbudowac miesnie, atrakcyjnie wygladac dla siebie. Co w tym zlego ?
Ja sama sobie cwicze czesto, nie zeby wyrobic miesnie, ale zeby utrzymac figure :).
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 30 maja 2006, 19:26

lidia pisze:. Facet to facet powinien dobrze wyglądać


"mieć dres i być ze Szczecina"

taki rysunek satyryka mi się przypomniał :D <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2006, 21:54

Yasmine pisze:Chce rozbudowac miesnie, atrakcyjnie wygladac dla siebie. Co w tym zlego ?
Bo kobieta jak zrobi to wszystko co napisalas wyglada atrakcyjnie nie tylko dla siebie, a taki facet wyglada atrakcyjnie tylko dla siebie i dla swoich kumpli co jak on maniakalnie na silke laza :D
Grace

Postautor: Grace » 30 maja 2006, 21:57

Yasmine pisze:A co moze facet procz stawiania wlosow na zelu

ja tam nie wiem, czy to podnosi jego atrakcyjnosc :/ ;)
Awatar użytkownika
szachownica
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 maja 2006, 13:56
Skąd: Z Miasta
Płeć:

Postautor: szachownica » 30 maja 2006, 22:57

Ja osobiscie lubie facetów....nie z kaloryferem na brzuchu ...tylko takich misiowatych nie za grubych ale tez nie za chudych ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 maja 2006, 23:14

moon pisze: taki facet wyglada atrakcyjnie tylko dla siebie i dla swoich kumpli co jak on maniakalnie na silke laza

czemu miesnie wam sie z Pudzianem kojarza od razu :D ?
Ja mowie tutaj o np. Haro :>
Gosia... pisze:ja tam nie wiem, czy to podnosi jego atrakcyjnosc

to swoja droga :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2006, 23:15

Yasmine pisze:a mowie tutaj o np. Haro
Ja uwazam ze Haro mniejszy byc powinen co najmniej dwa razy. Ale to tylko po zdjeciach. Taki typ jest najlepszy. Mecet musi miec troche cialka co by sie przytulic mozna bylo ;P
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 30 maja 2006, 23:51

Ja strasznie lubię wyrobione mieśnie brzucha u faceta, szczególnie mojego. On dużo trenuje, chociaż nie na siłowni, ale nie po to, żeby się komuś podobać, tylko dla sportu (zawodowego niestety). Alkoholu też nie pije i żyje bez tegom całkiem nieźle sobie radzi.

Cóż, ile kobiet tylko opinii, ćwiczcie panowie jeśli Wam to odpowiada, tylko nie przesadzajcie w żadną stronę ;)
IcemaN
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 01 paź 2005, 11:13
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: IcemaN » 31 maja 2006, 00:02

moon pisze:
frer pisze:nawet takie które nie lubią pakerów wolą facetów którzy są choć troche męscy.
<hahaha> A sylwetka swiadczy o meskosci? <hahaha> <hahaha> <hahaha> Nie no nie moge <lol>

Droga Moon....odpowiedz sobie sama na to pytanie.... Jeśli znasz 2 facetów....podobni charakterem o ogólnie fajni....i jeden z nich jest chudziutki i delikatny, a drugi nie napakowany, ale solidnie zbudowany, proporcjonalny i mimo wszystko wyćwiczony....to który jest bardziej męski ???

I proszę bez głupiego gadania, że męskość jest w oczach, w głosie, w charakterze....ok ok zgadzam się....ale jest ona także np. w sposobie poruszania się.....na co niewątpliwie wpływ ma sylwetka (i nie mówię tutaj o tzw. bujaniu się na boki :D)

PS> Ogólnie faceci mówią, że ćwiczą dla siebie, bo lubią itp.... jest w tym bardzo dużo prawdy....ale większość z nich.... ćwiczy także po to, aby podobać się kobietom na plaży, imprezie, w łóżku itp. :)


taki test dla Pań...... stoi przed Wami 100 facetów....wybieracie sobie z nich tego z którym idziecie do łóżka :D ....hmmmm jestem przekonany, że większość Pań wybierze panów choćby trochę wyćwiczonych....np. Tom Cruise (tak tak jest niski :), Brad Pitt, Antonio Banderas, Maciej Zakościelny, Chuck Norris :D:D:D .....a nie np. Leonardo Di Caprio i tego typu ziomki :)

Wnioski...... lepiej być większym niż mniejszym :) Dziękuję


i tutaj zgodzę się jeszcze z Yasmine....
po prostu człowiek inaczej się czuje psychicznie gdy jest w ładnym opakowaniu (tzn. jest zadbany i wyćwiczony) i wówczas wpływa to na jego pewność siebie i opanowanie..... a to przekłada się na relacje damsko- męskie :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 maja 2006, 00:06

IcemaN pisze:to który jest bardziej męski ?? ?
Żaden. Meskosc i kobiecosc to cechy płci, cechy umyslu a nie figury. Meski moze byc model a moze i manel spod sklepu ;P
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 31 maja 2006, 00:36

Jaka ta moon mądra !!

Więcej by się takich przydało !
Zwłaszcza dla tych Barbie z tego forum :(
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Hela Bertz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 107
Rejestracja: 05 kwie 2006, 13:04
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Hela Bertz » 31 maja 2006, 00:52

IcemaN pisze:lepiej być większym niż mniejszym


ja tam wolę chudziutkich
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 31 maja 2006, 00:54

Hela Bertz pisze:IcemaN napisał/a:
lepiej być większym niż mniejszym


ja tam wolę chudziutkich

Ja to do tego niskich :D

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 211 gości