Ginekolog-mężczyzna czy kobieta?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 sie 2005, 15:40

To tez jest w duzej mierze kwestia na kogo sie trafi. Moja pierwsza wizyte u pani ginekolog wspominam koszmarnie, wszystko mnie bolalo i byla oschla i nie przyjemna. Kolejne wizyty u niej wygladaly tak samo, po badaniu zawsze z wyrzutem mowila i czemu mi znow Pani nie przypomniala ze mam wziasc ten mniejszy wziernik :/ wrr koszmar, pozniej przez ptzypadek tarfilam na faceta, byl delikatniejszy choc tez bolalo, w ogole kazal mi sie rozbierac przy niem a nie za parawanem!! podobno super specjalista i kobiety przyjezdzaly do niego az z czestochowy (do zabrza), ale ja kompletnie nie rozumialam po co mam chodzic do niego az 2 razy w tyg...pozniej mialam nieprzyjemna sytuacje i zmienilam znow ginekologa na kobiete - polecila mi ja siostra mojego faceta - chodze bezplatnie normalnie do przychodni! Babka jest super! Delikatna, przy badaniu nie czuje nic, mila i pelna zrozumienia. Ale znalezc dobrego ginekologa to naprawde czasem graniczy z cudem!
Awatar użytkownika
fifi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:24
Skąd: trojmiasto
Płeć:

Postautor: fifi » 24 sie 2005, 16:19

Nie wydaje mi się, żeby płeć tutaj miała jakieś znaczenie. Albo ktoś jest dobry w swoim fachu albo nie. Ja właśnie zmieniam ginka, bo za każdym razem jak jestem u niego na wizycie, to jest nieprzyjemnie. Słyszałam, że potrafi rozebrać pacjentkę pod pozorem badania piersi, żeby sobie popatrzec i podotykać <zly1> .
Tak naprawdę, to spotkałam tylko raz fajną panią ginekolog, reszta, niezależnie od płci była beznadziejna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 sie 2005, 16:21

Mia pisze:, w ogole kazal mi sie rozbierac przy niem

ekhmm <pijak>
Kobieta z Venus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 lip 2005, 14:07
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Kobieta z Venus » 24 sie 2005, 16:38

Ja chodzę do ginekoloda mężczyzny i jestem zadowolona..Przy badaniu nic nie poczułam :) był bardzo miły i w ogóle fajnie ze mną rozmawiał :) ale rzeczywiście znalezienie odpowiedniego ginekologa jest bardzo trudne... Tylko mojemu chłopakowi jakoś "nie pasuje", że chodzę do mężczyzny :P wasi faceci też coś mówią? ;P
....Kto zmienia kochanki jak rękawiczki, najczęściej chodzi w używanych....
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 24 sie 2005, 16:49

ja to bym nie chciala zeby mnie jakis obcy facet zmacal :P nawet jesli to tylko jego zawod, i sadze ze moj facet tez wolalby byc jedynym co mnie "tam" dotyka, zreszta jest wiecej facetow zboczencow niz kobiet :P tak wiec ja jednak preferuje panie ;P
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sie 2005, 17:05

Kobieta z Venus pisze:wasi faceci też coś mówią?

To, ze facet to przecież nic nie znaczy. Idę do lekarza na badanie, a nie do obcego faceta na macnako przecież. Moje Kochanie to rozumie.

Ja zmieniłam i mieliście rację. Facet jednak faktycznie lepszy. Nie dośc, ze delikatniejszy to konkretny. A ja lubię ludzi konkretnych.
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 24 sie 2005, 22:10

Ja też chodzę do faceta i jestem bardzo zadowolona. nakrzyczy kiedy trzeba :) czasem sie pośmieje z czegoś... raz przez przypadek trafiłam do babki i była po prostu okropna...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 sie 2005, 23:43

Dziewczyny! Przepraszam ze tak agituje bezczelnie ale inaczej nie umiem 8)
Po to zalozylem dzial o ginekologach by dac Wam mozliwosc pomocy. Jednak ja Wam jej nie udziele! Wy same musicie jej sobie udzielic wzajemnie polecajac lub odradzajac konkretnego ginekologa. I nie przerazajcie sie "instrukcjami" tamtego dzialu. potraktujcie je jako wytyczne do pisania posta - pomagaja.

Pozdrawiam <browar>
Awatar użytkownika
kattia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 117
Rejestracja: 15 sie 2005, 13:24
Skąd: ldz
Płeć:

Postautor: kattia » 25 sie 2005, 08:53

jak wiekszosc powyzej, tez jestem za facetem- gnekologiem. Wczesniej chodzilam do kobiety, bardzo przyjemna i sympatyczna, teraz w czasie wakacji bardziej z przymusu musialam pojsc do faceta. W dotyku zdecydowanie czuje sie roznice! Z kobieta z cala pewnoscia latwiej sie rozmawia, ale jezeli chodzi o samo badanie ginekologiczne, to facetom trzeba przynac, ze sa w tym lepsi ;)
KC Skarbie!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 sie 2005, 09:25

ten temat tu juzu był poruszany , połacie to Mody ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
milenka112
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2005, 10:15
Skąd: kosmos
Płeć:

Postautor: milenka112 » 31 sie 2005, 17:48

a ja lubię moją ginekolog.kiedy tylko widzi,że to co mi robi nie jest zbyt przyjemne zaraz przeprasza i przerywa;)szkoda tylko,że kasuje 50 zł za to ,żeby sobie pogrzebać :P
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 sie 2005, 17:49

Wszystkie do prywatnego chodzicie ?? <boje_sie>
Ja jeszcze nigdy nie placilam za wizyte.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 31 sie 2005, 17:52

A ja jeszcze nigdy nie nie placilam :]
Choc nie, za zastrzyki uodparniajace i jakiestam badania kiedys nie. A tak to chodze do jednej, prywatnej przychodni... Niezaleznie od tego, do jakiego lekarza musze.
A, czasem znajomi mamy mi wypisuja recepty :]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 sie 2005, 19:13

Nie ma sie co dziwic. Ludzie cha miec choc w czesci tak dobrze jak zwierzeta i chdoza do prywatnych gabinetow
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 sie 2005, 20:27

Ej ! dlaczego Ty mozesz miec taki długi opis a ja nie !?? :>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 sie 2005, 21:12

Moge miec tak samo dlugi podpis jak kazdy inny
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 sie 2005, 22:19

Wszystkie do prywatnego chodzicie ?? Boje sie
Ja jeszcze nigdy nie placilam za wizyte.

Nie wszystkie Yas ;) Ja nigdy nie byłam u prywatnego lekarza, bo choć mówi się powszechnie,że lepsi to już dużo razy słyszałam o co poniektórych partactwie.
Grunt żeby lekarz był dobry, a nie płatny.
Wiadomo,że trza zrobić niezłe sito i wyszukac porzadnego lekarza - ja na tkich trafiam nie tylko jesli chodzi o ginekologów.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 31 sie 2005, 22:23

rzadko kiedy chodze do przychodni do ginekologa, chyba ze po recepty. Jak cos sie dzieje to ide do sprawdzonego prywatnego lekarza. Wiem ze poswieci mi swoj czas i nie bedzie traktowal na "odczepnego".
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Madziunia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 05 sie 2005, 10:11
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Madziunia » 01 wrz 2005, 10:18

Ja tez chodze do przychodni i jestem bardzo zadowolona. Skoro jest możliwośc bezpłatnej opieki to z niej korzystam. A poza tym niektórzy lekarze z przychodni maja jeszcze prywatne gabinety np. moj :) Nie wierzę, ze traktuje mnie inaczej niz pacjentke z prywatnego gabinetu.
Awatar użytkownika
milenka112
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2005, 10:15
Skąd: kosmos
Płeć:

Postautor: milenka112 » 02 wrz 2005, 15:45

ja byłam pierwszy raz prywatnie w całkowitej desperacji ,bo do przychodni publiczne próbowałam od trzech miesiecy sie dostać i nic.a nie mam tez czasu,zeby codziennie stać w kolejce i usłyszeć to samo na koniec:"przykro mi.już za dużo osób.proszę przyjsc kiedy indziej".poza tym w prywatnym gabinecie jest możliwość wykonania badań nowoczesnym sprzętnem,którym niestety nie dysponują przychodnie publiczne (bynajmniej u mnie)
pozdro;)
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 02 wrz 2005, 15:49

ja nie chodze do prywatnego ,tylko do przychodni, wybierać w lekarzach nie mam co bo u mnie tylk ten jeden , ale wybieram sie nei długo do prywatnego , pobirea 50 złoty ale z wszystkimi badaniami na miejscu, a w przyhconi musialabym czekac....
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 wrz 2005, 16:03

Ja długo czekac nie musze, nie ma możliwości,że jest coś nagłego a oni mnie z kwitkiem odsyłają, wszelki sprzet mają, bo to poradnia ginekologiczna w szpitalu. I nic nie płacę ;P
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 02 wrz 2005, 16:05

u mnei nei ma typowej poradni ginekologicznej , jest przychodnia w której 3 razy w tygodnu przyjmuje ginekolog , ma podstawowe naredzia a jak ma jakies objekcje to dopiero wypisuje skierowania i tak jeździsz jak glupia, dlatego wybieram sie nie długo gdzi indziej...
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 wrz 2005, 16:21

JA tez poradnia ginekologiczna. Zapisuje sie i nigdy nie czekam dluzej niz tydzien na wizyte. Bywalo ze 2- 3 dni. I jak juz pisalam, nie place nic :).
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 wrz 2005, 16:33

Nie no ja bym takiego zwykłego ginekologa z przychodni się bała.
W mojej jest jeden taki rzeźnik co siosty kumpeli leczył na jakąs wodę w brzuchu i prawie jej dziecko zabił, bo się okazało ze w ciązy jest. Moja mama do niego przez pewnien czas chodziła jak mnie w brzuszku miała i sie prosić o badania musiala czy ze mną wszystko ok, bo on się tylko pytał "A po co robić?". I to obecny dyrektor przychodni jest, dziany facet, bo skrobanki ciągle robi i z tego ma nieżly zysk.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 03 wrz 2005, 11:15

no ja chodze tam do przyhcodni narazie na odczepnego , bo nie mam narazie z kim sie wybrac zeby gdzies pojechac...
Czekam az mama wroci z szpitala( no jeszcze nawet nie pojechala) to bedzie musiała na takie badania isc to sobie z nia pojade..
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 wrz 2005, 14:44

Yasmine pisze:Wszystkie do prywatnego chodzicie ?? <boje_sie>
Ja jeszcze nigdy nie placilam za wizyte.


ja tez nie chodze do prywatnego. Jedynym plusem jest to ze czasami nie trzeba czekac na wizyte, ale grunt wlasnie zeby znalezc dobrego ginekologa, a ze lepszy prywatny to juz jest w ogole bzdura ;)
Vicca
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 30 sie 2005, 11:39
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Vicca » 04 wrz 2005, 16:56

Dziewczyny a czy zdarzyło się wam, że mężczyzna ginekolog zanim przystapił do badania starał się "rozluźnic" pacjentkę???
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 wrz 2005, 16:59

Mogłabys konkretniej pisac a nie owijac w bawełnę?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 wrz 2005, 17:58

Wlasnie Vicca - pisz jasno :>

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 207 gości