Libido, temperament, testosteron

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Parek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2005, 11:29
Płeć:

Libido, temperament, testosteron

Postautor: Parek » 04 sty 2005, 11:53

Hej!
Mam nadzieje ze pisze w dobrym dziale. Ale to moj 1 post i blad mozna chyba wybaczyc :D
Zwracam sie do was z malutka prosba, szczerze mowiac jestem juz dosyc zdesperowany. Szukalem w necie i nic nie znalazlem. Wiecie moze co zorbic, aby zmniejszyc libido u faceta? Tylko nie chodzi mi o rozladowanie poprzez onanizm, a o to ze nie bedzie czul potrzeby tego onanizmu, tak samo jak seksu.
Nie wiem, moze jakas dieta, styl zycia, leki?
Pozdr.



----------------------------------------------------------
Parek
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 04 sty 2005, 11:56

A mogę się spytać po co Ci to potrzebne?
Medycyna na pewno może coś zdziałać ale czy jest sens.
Kobiety lubią jak facet dużo może a z wiekiem i tak samodzielnie będzie się zmniejszało.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
karol

Postautor: karol » 04 sty 2005, 11:57

W tym wieku nie zrobisz nic co by ci nie zaszkodzilo na zdrowiu ! tak masz i koniec kropka ! po cholere ci zmniejszac temperament
:566:
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 04 sty 2005, 12:02

Ale może kształci się na księdza???
Ciekawe jak podziałałyby w tym przypadku tabletki antykoncepcyjne :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 04 sty 2005, 12:02

a moze lekarz ci pomoze????
;)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 04 sty 2005, 12:08

...chirurg??? ;)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
karol

Postautor: karol » 04 sty 2005, 12:12

NIe no Mysior !!! chcesz bym spadł z krzesła !! :564:
Parek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2005, 11:29
Płeć:

Postautor: Parek » 04 sty 2005, 12:27

Myslalem ze mi poradzicie cos konkretniejszego. w ogóle myslalem ze cos poradzicie a nie bedizecie sie smiali... Liczylem sie z tym :)
Ciekawe jak podziałałyby w tym przypadku tabletki antykoncepcyjne
Tak pzoa tematem to jestem ciekaw jak by na faceta podzialaly wlasnie zenskie tabletki anty :)

Ale wracajac do libido, to musialoby byc cos co zmniejsza produkcje testosteronu. Brom tak robi, ale w czym on jest naturlanie? Zlyszalem ze w soli. W czyms jeszcze? Bo ciezko zjesc duzo soli... Nerki by mi wysiadly.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 04 sty 2005, 12:30

Nie, no sorki. Każdy by się cieszył na Twoim miejscu a Ty chcesz to obniżać. Nie rozumiemy powodów :)
Nam nic nie brakuje ale jak masz za dużo to się podziel, będzie jeszcze lepiej :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 04 sty 2005, 12:34

dobra Parek ale przyznaj sie po co? bo umieramy z ciekawosci :)
soul of a woman was created below
karol

Postautor: karol » 04 sty 2005, 12:48

Zastanówmy sie tak troche nad tym młodym chłopakiem , co spowodowało ze chce obnizyc swe libido , bo cos tak ? kazdy by sie cieszył z takowego , nachodzi mnie mysl , bo mialem podobny problem z popedem gdy bylem młody a i teraz mi go nie brakuje choc przyznam ze to juz nie to !! :547: ale nie jest zle ! dziewczyna zazucała mi , ze jestem z nia tylko dla sexu , bo co ją widziałem to mialem na nia ochote i chcialo mi sie , jak sie to teraz mówi stukać , uwazała mnie za zboczenca itd. choc nie do konca tak myslała , no ale jak potrafiłem sie z nia kochać , gdy bylismy razem 5 razy i to w dzien w dzien ! no to trudno sie i jej dziwic , cóz takie miałem potrzeby , jej były inne , ale ja sie tym nie przejmowałem a jak nie chciala dac 6 ty raz , to robiłem to sam ze sobą :547: Widac chłopak sie jednak przejoł , byc moze u niego jest podobnie , i to za sprawa dziewczyny swej doszedł do takiego aktu desperacji , moze zamiast ja zmienic ,czego nie potrafi bo ja kocha , wybrał tą droge !! i tak to kobiety wpływaja na nas , czasem dobrze , czasem zle ! :564:
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 04 sty 2005, 13:08

Sądzę ze zmniejszanie libido w jaki kolwiek sposób i powodów nie jest zdrowym oróchem. Facet powinien sie cieszyć z tego co dała mu natura bo jak tak podhodzi do tego jak ten człowiek to raczej źle z nim.......

Ale sądzę ze najleprzym obniźeniem libido jest depresja..... A można ją wywołać na wiele sposobów.....
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
karol

Postautor: karol » 04 sty 2005, 13:11

Juz Ty lepiej takich rad nie dawaj !! i sam wiesz chyba dlaczego !
Parek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2005, 11:29
Płeć:

Postautor: Parek » 04 sty 2005, 13:11

Z checia bym sie podzielil. Nawet cale oddal.
A jaki moze byc powod? Znudzilo mi sie bycie niewolnikiem seksu. Nie chce po prostu odczowac tej potrzeby.
I zeby nie bylo watpliwosci - nie chce juz uprawiac wiecej seksu. Nie odczowam takiej potrzeby, i chce abym fizycznie tez takiej potrzeby nie odczowal.
karol

Postautor: karol » 04 sty 2005, 13:12

Zle z Tobą oj zle ! normalnie sie boję o Ciebie , kto Ci to zrobił !! :564:
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 04 sty 2005, 13:14

I Mysior na początku chyba trafił :(
Współczuję, szkoda Cię chłopie :(
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 sty 2005, 13:18

Ciezka sprawa :) W sumie juz chyba latwiej jest libido podniesc.
Jednak sadze ze nie wazne jest tu dlaczego a jak i na tym nalezaloby sie skoncentrowac - to taka mala uwaga by wrocic do sedna sprawy (tematu topiku).
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 04 sty 2005, 15:28

Sa leki zmniejszajace libido, zwykle jest to dzialanie uboczne, ale stosuje sie je rowniez w tym celu. Idz najpierw do seksuologa, a on pokieruje Twoim "leczeniem".
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
canon
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 15 lis 2004, 11:35
Płeć:

Postautor: canon » 04 sty 2005, 15:43

ciesz sie ze nie jestes impotentem bo za jakis czas jeszcze i tak sie stanie i twoj problem sie rozwiaze,czego nie zycze,bo problemu nie rozumiem
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 sty 2005, 17:10

Do sexuyologa idź najlepiej!
Słyszałam, że na obniżenie pomaga joga i medytacje, ale się nie znam więc nie wiem :/
karol

Postautor: karol » 04 sty 2005, 18:37

Na podniecenie też pomaga żądło osy ! tyle ze w zimie trudno dostepne !! :547: :547: :547: :547: :556:
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 04 sty 2005, 20:27

Słyszałem też o dwóch cegłówkach... ;)
Medytacje gwarantowane.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 04 sty 2005, 20:53

Mysiorek pisze:Słyszałem też o dwóch cegłówkach... ;)
Medytacje gwarantowane.


Ale jaja :P
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 04 sty 2005, 23:24

Chyba tylko lekarz moze Ci poradzic i przepisac jakies leki obnizajace libido u mezczyzn. Najlepiej zeby nie zmienily go na stale bo mozesz zmienic kiedys zdanie.

Jednak zanim zajmiesz sie leczeniem swojego podwyszonego libida moze sprobuj zasiegnac pomocy seksuologa. Mozliwe ze on pomze Ci i powie co masz zrobic aby jednak czerpac duzo przyjemnosci z seksu i jednak do tego wrocil. Moze wina tkwi w partnerkach? :566:
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 04 sty 2005, 23:49

A może trzeba, po prostu, mieć tą partnerkę.
Lub namówić ją do sexu.
Przecież nie każda chce przed ślubem?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 05 sty 2005, 00:55

Ja tez bym chcial troche obnizyc swoje libido w tygodniu jak nie widze sie z moja partnerka ,a na weekendy podwyzszac. Nie chce sie onanizowac , jakos chcialem z tym skonczyc ale niestety nie moge:) Jak sie nie onanizuje tak z 3 dni to ciagle ale to ciagle mysle o seksie. W szkole , w autobusie no normalnie wszedzie i nie moge sie na niczym skupic. Szczegolnie na nauce. Normalnie niby nie problem ale troche mi to przeszkadza. Tez jestem jak to powiedzial kolega "niewolnikiem seksu" Ale MI Z TYM DOBRZE :) :) :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 05 sty 2005, 17:20

czyli Student dal odpowiedz czemu koles chce to zrobic - po prostu chce sie w spokoju pouczyc :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 05 sty 2005, 20:42

Mnie nie tylko jest z tym dobrze. To mnie napędza :D

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 06 sty 2005, 11:45

Są tabletki które powodują zmniejszenie libido dla mężczyzn ale przepisywane są na racepte i zwykle przepisuje je seksuolog. Zdecydowanie powinieneś się do niego udać. Bo jakiś powód jest iż nie czerpiesz już takiej satysfakcji z seksu.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 16 sty 2005, 12:20

Zastanówmy sie tak troche nad tym młodym chłopakiem , co spowodowało ze chce obnizyc swe libido , bo cos tak ? kazdy by sie cieszył z takowego , nachodzi mnie mysl , bo mialem podobny problem z popedem gdy bylem młody a i teraz mi go nie brakuje choc przyznam ze to juz nie to !! ale nie jest zle ! dziewczyna zazucała mi , ze jestem z nia tylko dla sexu , bo co ją widziałem to mialem na nia ochote i chcialo mi sie , jak sie to teraz mówi stukać , uwazała mnie za zboczenca itd. choc nie do konca tak myslała , no ale jak potrafiłem sie z nia kochać , gdy bylismy razem 5 razy i to w dzien w dzien ! no to trudno sie i jej dziwic , cóz takie miałem potrzeby , jej były inne , ale ja sie tym nie przejmowałem a jak nie chciala dac 6 ty raz , to robiłem to sam ze sobą Widac chłopak sie jednak przejoł , byc moze u niego jest podobnie , i to za sprawa dziewczyny swej doszedł do takiego aktu desperacji , moze zamiast ja zmienic ,czego nie potrafi bo ja kocha , wybrał tą droge !!

mysle ze tutaj jest dokaldnie opisany powod tego aktu desperacji do jakiego chce sie posunac nasz Tworzysz Parek..
Jesli chodzi o mnie to uwazam ze powinnienes szczerze..poprozmawiac z partnerka i dowiedizec sie w jakich sytuacjach Twoje libodo jej przeszkadza. bo z pewnoscia nie zawsze tak jest.
a jelsi chodzi dokladnie o Ciebie Parku to sadze iz od samego poczatku , tzn od urodzenia masz duze libido i to sie az tak znaczaco nie zmieni.. a po co sie truc tabletkami , bromem czy tez innymi wynalazkami naszej medycyny czy tez medycyny naturalnej. czasem moze pomoze jakas dobra ksiazka by nie myslec tyle o tym..odwrocenie uwagi od tej sprawy..(gdy Jej pod raka nie ma)a gdy jest to uwaznie sluchac jej i obserowowac..:) widac ze Cie to meczy .. rozumiem choc nie mam tego problemu.byc moze jest to przejsciowe i za jakis czas ten problem przestanie byc wazny a tego Ci najbardziej zycze.
powodzenia i pozdrawiam:)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 177 gości