Lewatywa

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

yasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2004, 19:30
Płeć:

Lewatywa

Postautor: yasiu » 08 gru 2004, 19:40

ello all
naczytałem sie troche w necie o lewatywie. z początku potraktowałem to jako ciekawostke, jednak zdecydowałem sie ze względu na zdrowie. podobno bardzo pomaga.
ale o co mi chodzi.. wszędzie jest napisane, że niemal natychmiast odczuwasz poprawe, czujesz sie lepiej, weselej, lepsza koncentracja, człowiek sie czuje "lekko".
ja nic takiego nie odczułem. a sam zabieg wbrew opisom nie był nawet przyjemny (nieprzyjemny tez niebył :)
w związku z tym moje pytanie do osób które korzystały z lewatywy, o podzielenie sie opiniami, doświadczeniami. czy rzeczywiście następuje poprawa.. w samopoczuciu, wyglądzie cery, itp ?
pozdrawiam wszystkich ;)
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 09 gru 2004, 02:48

Co ma wyplukanie moej "dupy" do mojego samopoczycia ? raz taki zabieg mialem w szpitalu ... sam niewiem po co ^^ :P. dawno temu .... i jedyne co czulem to fakt iz ktos mnie zgwalcil ... jak bym mial ochote sie tma przeczyscic wzial bym jakies tabletki na "sranie" a nie kazal pigule przywalic mi rurka w odbyt :|. Nawet z biologicznego punkty widzenia na to patrzac niewidze jakis polaczen miedzy lewatywa a ladniejsza cera i lepszym samopoczuciem ... no chyba ze chodzi o fakt wtornego wchlaniania substancji z jelit ... i o fakt ze rowniez toksyny w jakims stopniu sa wchlanian ...
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
ThugLife
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 28 sie 2004, 11:46
Płeć:

Postautor: ThugLife » 09 gru 2004, 09:11

Czlowiek ma w sobie w censored syfu od wspolczesnego zarcia. Jakby se przeczyscil jelita, watrobe, limfe itd to by sie czul mlodziej o xx lat. Lewatywa nie da sie tak ladnie szczyscic... ile to starego syfu zalega w jelitach... :568:
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 09 gru 2004, 10:32

tr3sor pisze:Co ma wyplukanie moej "dupy" do mojego samopoczycia ? raz taki zabieg mialem w szpitalu ... sam niewiem po co ^^ :P. dawno temu .... i jedyne co czulem to fakt iz ktos mnie zgwalcil ... jak bym mial ochote sie tma przeczyscic wzial bym jakies tabletki na "sranie" a nie kazal pigule przywalic mi rurka w odbyt :|. Nawet z biologicznego punkty widzenia na to patrzac niewidze jakis polaczen miedzy lewatywa a ladniejsza cera i lepszym samopoczuciem

łomatko ales Ty wulgany.
Wyobraz sobie ze ma, bo powiedz jak sie czujesz jesli cos zalega Ci na zoladku, masz niestrawnosc ? ZLE
Co do cery, to nie mam pojecia jaki moze miec na nia lewatywa :) Ja nigdy nie miałam tej osobliwej przyjemnosci i nie zaluje, bo nie sadze aby mi sie spodobalo.

P.S. aktualnie panuje moda wsrod gwiazd hollywood na czyszczenie jelita grubego, ponoc to bardzo dobry sposob na oczyszczenie organizmu i tym samym lepsze samopoczucie ;)
Ale te gwiazdki, to maja nasrane :D <ups, sorry, nie moglam sie powstrzymac>
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 09 gru 2004, 11:21

Słyszałem o tym, sam nie stosowałem ani nie znam nikogo, ktoby profilaktycznie się "czyścił".
Narobiłem sie komuś lewatyw, ale z przyczyn zdrowotnych, a nie dla poprawienia samopoczucia.
Ale coś w tym podobno jest. Jeśli to nie szkodzi, to już nie jest złe.
Yasiu... do dzieła!! i opisz wrażenia :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Milusińska
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2004, 10:51
Płeć:

hi

Postautor: Milusińska » 09 gru 2004, 11:30

Przez lewatywe mozesz stracić do 5- 8 kilogramów to dlatych które czują sie grubo - zróbcie sobie lewatywe bedziecie o 8 klo lżejsze - czujesz sie lepiej - tak --zgwałcony-- widać miałeś złe nastawienie psychiczne kochaniutkii tyle jak byś myślał inaczej to by też i tak było
Redd's
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 13 lis 2004, 11:24
Płeć:

Postautor: Redd's » 09 gru 2004, 12:22

no coz!!! JA mialam robiona przed porodem....wrazenie! nijakie!
yasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2004, 19:30
Płeć:

Postautor: yasiu » 09 gru 2004, 16:33

nie chodzi o robiebnie lewatywy z nudów, profilaktyki, czy dla poprawy samopoczucia. to ostatnie może po części tak. toksyny wchłaniające sie z jelita mogą powodowac stany depresyjne, nadmierne wachania nastroju, itp. na skóre podobno wpływa to bardzo znacząco - trądzik, łupież. nie moge powiedzieć tego na podstawie doświadczeń, tylko tego co czytałem, i to w wielu źródłach.
poza tym europejska dieta jest taka, że niemożliwe żeby ktoś nie miał zalegającego syfu w jelitach. zamiast poprawnie sie to strawić i wydalić - fermentuje. jeśli fermentuje to rozwijają sie nadmiernie grzyby.
jak poczytałem o candida albicans, to stwierdziłem że coś z tym trzeba zrobić. a sprzątanie należy zacząć od jelita :/
powiem, że wczoraj sobie zrobiłem raz lewatywe, i na więcej nie mam ochoty. ale spróbuje jeszcze. podobno oczyszczanie trwa miesiąc.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 09 gru 2004, 16:35

yasiu pisze:powiem, że wczoraj sobie zrobiłem raz lewatywe, i na więcej nie mam ochoty. ale spróbuje jeszcze. podobno oczyszczanie trwa miesiąc.

sam, tak po prostu postanowiles sobie zrobic lewatywe ?
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
ThugLife
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 28 sie 2004, 11:46
Płeć:

Postautor: ThugLife » 09 gru 2004, 18:19

Jelita sie oczyszcza odpowiednim zarciem ;) Proponuje caly dzien na kefirkach. 3 litry chyba trzeba wciagnac, jak glodny to sucharki z czarnego pieczywa. Pozniej nastepny dzien tylko sok z jablek - 2,5l, ale wycisniety nie kupiony. I w trzeci dzien salatki. Codziennie mozesz se lewatywe fundowac, chociaz pewnie po takim zarciu nie bedzie potrzebna. Takie cos robic raz na miecha. Po 3-4 miechach mozna przerzucic sie na raz na rok. I jesc tylko zdrowe zarcie. A zdrowe zarcie to tez sporasny temat... Jest takie powiedzonko Bog stworzyl jedzenie, a szatan kucharza. ;) Nie zawsze smaczne znaczy zdrowe, ale to juz wiemy. A i nie zapomnij o zolci i kamieniach z watroby to dopiero daje energie :D
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 09 gru 2004, 18:43

Yasiu... to wytnij se jelitko grubiutkie i zrób sobie przetokę. ;)
Nie będziesz miał depresji i w ogóle będziesz zdrów jak ryba :D
No i złe wrażenia odpadną... że Ci się ktoś od tylca dobiera :P

Sorki, ale ja też nie mogłem się powstrzymać :564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
yasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2004, 19:30
Płeć:

Postautor: yasiu » 09 gru 2004, 22:54

hehehe, spoko
tak - sam postanowiłem sobie zrobić "zabieg".
za zdrowe żarcie sie wezme, ale nie teraz, za niedługo. musze sie wynieść z domu.
wiem że można sie oczyścić dietą i tak czy inaczej należy ją stosować, jednak zawsze lubiłem skrajne sposoby ;)
Awatar użytkownika
yogiber
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 29 lis 2004, 22:19
Skąd: warszafka
Płeć:

Postautor: yogiber » 10 gru 2004, 01:13

ThugLife pisze:Jelita sie Proponuje caly dzien na kefirkach. 3 litry chyba trzeba wciagnac, jak glodny to sucharki z czarnego pieczywa.

rozumiem ze kefirek tutaj ma robic za srodek przeczyszczajacy ;)
god hates us all
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 10 gru 2004, 12:51

Oczyszczanie jelita grubego za pomocą lewatywy ma na celu przede wszystkim usunięcie złogów,z których to powstają toksyny,a one zaś zatruwają organizm.Tak naprawdę,to lekarze juz doszli do tego,że większość chorób (tych powazniejszych)bierze się właśnie z powodu zanieczyszczenia jelita grubego.Toksyny powstajace tam mogą uaktywnić nawet nowotwór.Czyli wszystko kręci się wokół odżywiania.

Lżejsi po takim zabiegu jesteśmy dlatego,iż w jelicie potrafi zalegać od 5-ciu do 8-miu kg złogów.Takiego typu zabiegi,czyli oczyszczanie dokładne jelita grubego wykonuje się w prywatnych klinikach,ale wtedy leży sie tam klika godzin,a jelito płucze specjalne urzadzenie.

Nie radzę tego robić w domu codziennie po to,aby nie wyjałowić sobie jelita,bo wtedy mogą być problemy.Najlepsza mieszanką do tegto typu zabiegu jest woda z cytryną.Środowisko musi być kwaśne.


Poza tym polecam książki Michała Tombaka z dziedziny "zdrowe życie".

Pozdrowionka :564:
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
yasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2004, 19:30
Płeć:

Postautor: yasiu » 10 gru 2004, 14:50

no tak. o hydrokolonoterapii słyszałem i rzeczywiście jest to lepsze wyjście, tym bardziej jeśli woda jest ozonowana. ale nie stać mnie na to. używam wody z cytryną. poza tym zakupiłem niedrogie kapsułki z bakteriami - lactobacillus cośtam. także taki jałowy to nie będe. życie wewnętrzne musi być ;)
Awatar użytkownika
ThugLife
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 28 sie 2004, 11:46
Płeć:

Postautor: ThugLife » 10 gru 2004, 15:58

Tez sie opieralem o ksiazke Michała Tombaka. Sprawdzone przez moja dziewczyne i faktycznie stracila troszke kg i byla pelna energi... tylko ile wytrzyma sie na zdrowym zarciu. Ja wytrzymalem 3 dni ;) Ale jeszcze sie pobawie w next wakacje...

Jak jesz normalne zarcie i walisz lewatywe to se odpusc, bo nie ma sensu :P
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 10 gru 2004, 16:01

lewarywa to jest coś obrzydliwego :587:
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 10 gru 2004, 19:47

Ale jakie wrażenia?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 gru 2004, 19:53

Wypij litr oleju roslinnego to dopiero bedziesz miał lewatywe ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Gość

Postautor: Gość » 10 gru 2004, 20:04

Ja mialam lewatywe raz w zyciu, przed porodem. I jakos tak wrazenia mam nijakie. Nie powiem zeby bylo to cos przyjemnego i z cala pewnoscia w przyszlosci wole tego uniknac.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 296 gości