stały aparat

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

rentdresxea
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 18 lis 2016, 15:22
Skąd: Senegal
Płeć:

staly aparat

Postautor: rentdresxea » 28 lis 2016, 21:43

Kolezanka kiedys miala swojego ortodonte,ktory zakladal jej aparat,naprzeciwko szpitala dzieciecego.Jest szyld.Byl dobry.
[url=http://3030.by/]трубы для глушителя[/url]
Awatar użytkownika
werka323
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2016, 15:29
Skąd: Grudziądz

Re: stały aparat

Postautor: werka323 » 30 lis 2016, 10:56

Niektórzy noszą aparaty bo to jest modne... Dla mnie jest to strasznie brzydkie i ten, kto nosi dla szpanu jest całkiem nienormalny... :P Jeśli naprawdę ktoś ma problem ze zgryzem to tak, ale nie MODA!
Awatar użytkownika
lesag
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:28
Skąd: Nowa Sól

Re: stały aparat

Postautor: lesag » 01 gru 2016, 12:52

Dla samego szpanu chyba nikt nie nosi :P Ale jeśli ma się problem ze zgryzem to można ten aparat fajnie wyeksponować i może sprawiać wrażenie tego szpanu :)
Georgefer
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 sty 2017, 14:44
Skąd: Poland
Płeć:

stały aparat

Postautor: Georgefer » 16 sty 2017, 10:11

Mój aparat jak kiedyś nosiłem co zabawne nie wytrzymał kilku 5 cukierków krówek takich ciągutek.
Zamki mi pospadały i musiałem bulić kase ze wizytę u stomatologa :/
[url=http://seofabryka.com/]pozycjonowanie[/url]
Liska
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 lut 2021, 17:08
Skąd: Kudowa
Płeć:

Re: stały aparat

Postautor: Liska » 14 mar 2021, 00:33

dobrze ze teraz coraz więcej ludzi nosi aparaty, to i wszyscy się już mniej wstydzą
angie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 15 mar 2021, 15:28
Skąd: ze świata
Płeć:

Re: stały aparat

Postautor: angie » 22 kwie 2021, 23:07

Dokładnie, co więcej ja zaczęłam nosić aparat w wieku 34 lat, kiedyś to nie do pomyślenia by było. To od siebie jeszcze wam powiem, że w Gliwicach na Zawiszy Czarnego przyjmuje doktor Anna Michalik, to super specjalistka ortodonta, ja dzięki niej mam teraz piękne, równe zęby i ciesze się szerokim uśmiechem :) Dodam, że to przemiła osoba a ceny ma nie wzięte z sufitu.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości