Kosmetyki Khaki- czy warto kupić?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

jjusti18
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 mar 2017, 08:32
Skąd: Poznań
Płeć:

Kosmetyki Khaki- czy warto kupić?

Postautor: jjusti18 » 29 mar 2017, 18:51

Hej,
ostatnio odkryłam sklep indyjski Himalaya Herbs z kosmetykami Khaki i ziółkami ajurwedyjskimi. Bardzo zainteresowałam się krem BORO PLUS -FIRMY HIMANI do nawilżania i regeneracji skóry, jednak za nim dokonam zakupu proszę o Waszą opinię... Czy ktoś z Was stosował ich kosmetyki i jakie one są?
Awatar użytkownika
70hen
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2017, 20:15
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Re: Kosmetyki Khaki- czy warto kupić?

Postautor: 70hen » 04 kwie 2017, 19:46

Ja polecam - Różaną Maseczkę do Twarzy


Maseczka bardzo fajnie pobudza krążenie, wygładza skórę i odżywia ją. Mam bardzo sucha cerę, dlatego dodaję do maseczki kroplę oleju arganowego i po takim okładzie po prostu promienieję :-)
Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.
antoninasopel
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 paź 2017, 16:40
Skąd: Wrocław
Płeć:

Re: Kosmetyki Khaki- czy warto kupić?

Postautor: antoninasopel » 27 paź 2017, 15:46

Ja używałam tylko kosmetyków do włosów i cena idzie w parze z jakością, warto naprawdę
Buska199
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 05 kwie 2017, 19:09
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Kosmetyki Khaki- czy warto kupić?

Postautor: Buska199 » 04 lut 2019, 19:35

Tej marki kosmetyków akurat nie znam, ale zobacz sobie kosmetyki od Hildegard Braukmann. Stosuję je od jakiegoś czasu i naprawde mi służą. Szczególnie poleca ich żel do kąpieli 7 ziół. Fajny rześki kosmetyk :)
Christina
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2020, 14:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Kosmetyki Khaki- czy warto kupić?

Postautor: Christina » 15 maja 2020, 20:50

Nie znam, ja używam Christiana Laurenta: serum i kremu i są extra. Napinają i nawilżają skórę kompleksowo
RThycle
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 25 sie 2021, 05:47
Skąd: Slovenia
Płeć:

-

Postautor: RThycle » 13 wrz 2021, 10:59

Duuuużo :abashedgirl:

Najwięcej na kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i włosów, tu sobie nie żałuję. Lubię dobre kosmetyki apteczne i te renomowanych firm. Do włosów tez kosmetyki fryzjerskie.

I uwielbiam wszelkiego rodzaju maski, do twarzy, włosów, ciała... wszystkie I kosmetyki do kąpieli... I balsamy :smilegirl:

Kolorowe też kosztują sporo, ale kupuję je dużo rzadziej, bo nie używam na codzień.

Trudno mi powiedzieć, ile miesięcznie, ale pewnie ze 150 - 200 zł.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości