Dentysta we Wrocławiu

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

dent90
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2016, 11:24
Skąd: Śląsk

Dentysta we Wrocławiu

Postautor: dent90 » 09 lis 2016, 11:42

Cześć,

Wybieram się na święta do rodziny do Wrocławia, jednak aktualnie mam robioną kanałówkę w dolnej 5. Natomiast mam jeszcze do zrobienia implant zęba. Czy we Wrocławiu możecie polecić dobrego stomatologa?

Dzięki i pozdrawiam
angie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 15 mar 2021, 15:28
Skąd: ze świata
Płeć:

Re: Dentysta we Wrocławiu

Postautor: angie » 18 mar 2021, 23:25

podbijam temat bo też szukam dobrego dentysty z Wrocławia
Liska
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 lut 2021, 17:08
Skąd: Kudowa
Płeć:

Re: Dentysta we Wrocławiu

Postautor: Liska » 22 kwie 2021, 20:35

To ja mam dla Ciebie dobry namiar - gabinet stomatologiczny Maxdent na Hallera. Od dawna tam chodzę i jestem w pełni zadowoloną pacjentką, bo opieka dentystyczna jest tam na bardzo wysokim poziomie, ceny rozsądne i nie czekam nigdy długo na umówienie wizyty. Miałam tam różnego typu zabiegi dentystyczne i zawsze wszystko było wykonywane porządnie, z dobrym efektem, także dzięki nim mam zadbane i zdrowe zęby.
YennaS
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 17 cze 2021, 20:57
Skąd: z marsa
Płeć:

Re: Dentysta we Wrocławiu

Postautor: YennaS » 17 cze 2021, 20:59

Jeśli o mnie chodzi to we Wrocławiu super się sprawdza centrum stomatologiczne MARGO na Trawowej. Niedawno miałam tam dość poważny zabieg- dłutowanie zewnątrzzębodołowe i powiem wam, że wszystko poszło dobrze, bo doktor Kowalska, która przyjmuje w Margo to doskonała specjalistka a do tego ma fajne podejście do pacjenta, także nawet przy poważnym zabiegu nie ma specjalnego stresu.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości