ból jajników

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Pp0520
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2010, 20:56
Skąd: O;p
Płeć:

ból jajników

Postautor: Pp0520 » 15 paź 2010, 16:26

Czy może mi ktoś poradzic? Zdarzyło sie ostatnio, że bolały mnie jajniki, to było przez ok. 2 dni (oczywiscie nie caly czas). Raz to był lekki ból, a zdarzyło się, że bolało okropnie.. myślicie ze moze to byc powod do ciązy? Kochałam sie ze swoim chlopakiem, ale mielismy prezerwatywe a i nie skonczyl we mnie. Co więc moze byc powodem tego bólu??
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 paź 2010, 17:20

Jak będzie Cię dalej boleć idź zrób badania u ginekologa, a jak boli weź no-spę.
Tu nie ma lekarzy i nikt nie leczy przez net, a powodów może być mnóstwo od jakiejś głupotki po poważną chorobę.
Pp0520
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2010, 20:56
Skąd: O;p
Płeć:

Postautor: Pp0520 » 15 paź 2010, 17:30

No własnie wybieram sie do ginekologa w przyszlym tygodniu, chociaz troche sie tego boje bo nigdy nie byłam i to będzie pierwsza wizyta.
Kto pyta nie błądzi.

Love me tender, love me true.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 15 paź 2010, 20:27

Pp0520 pisze:Co więc moze byc powodem tego bólu??

Jeśli ból pojawił się w połowie cyklu, to na 100% był to ból owulacyjny :)
No własnie wybieram sie do ginekologa w przyszlym tygodniu, chociaz troche sie tego boje bo nigdy nie byłam i to będzie pierwsza wizyta.

To dość późno ten pierwszy raz i tym bardziej, że współżyjesz. Pamiętaj - przynajmniej raz w roku trzeba odwiedzić gienia, żeby później nie było zdziwnienia ;)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Pp0520
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2010, 20:56
Skąd: O;p
Płeć:

Postautor: Pp0520 » 18 paź 2010, 22:30

no i po wizycie;)
pani ginekolog mnie zbadala, ale nie powiedziała mi nic o wynikach badania, to chyba nic mi nie jest?
a i przepisala mi, ale zamiast tabletek - plasterki;) mam nadzieje, ze jest prawda to co mowila, ze sa skuteczniejsze od tabletek. No i nie niszcza watroby:)
Kto pyta nie błądzi.



Love me tender, love me true.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 paź 2010, 06:44

Pp0520 pisze:pani ginekolog mnie zbadala, ale nie powiedziała mi nic o wynikach badania, to chyba nic mi nie jest?
Chyba do złego lekarza trafiłaś. Nie wolno przepisywać hormonów bez badania poziomu hormonów, a przy takich bólach usg powinnaś mieć zrobione.
Pp0520 pisze:ze jest prawda to co mowila, ze sa skuteczniejsze od tabletek
Nie są. Ściemniała.
Pp0520
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2010, 20:56
Skąd: O;p
Płeć:

Postautor: Pp0520 » 19 paź 2010, 17:06

Wlasnie nie wiem, slyszalam, ze jest dobrym ginekologiem. Dala mi karteczke z wynikiem ale powiedziala ze kiedys przy okazji jak bede u lekarza to zebym mu dala. Wiec nie wiem co z tymi wynikami, skoro nie kazala mi isc specjalnie...
Czemu uwazasz ze nie sa skuteczniejsze? Uzywalas?
Kto pyta nie błądzi.



Love me tender, love me true.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 paź 2010, 17:25

Pp0520 pisze:nie powiedziała mi nic o wynikach
badania
Pp0520 pisze:Dala mi karteczke z wynikiem
To zrobiła Ci badania czy nie? <que>
Pp0520 pisze:slyszalam, ze jest dobrym ginekologiem

Ja oceniam po kwalifikacjach, miejscach i stażu pracy.
Pp0520 pisze:Czemu uwazasz ze nie sa skuteczniejsze? Uzywalas?
Jeszcze nie oszalałam żeby stosować plastry, które mają dużo większe i groźniejsze dawki hormonów niż tabletki. Gdyby były skuteczniejsze (wg jakiej skali?) byłyby też popularniejsze. A póki co taka Evra to syf jest straszny i nie zamierzam się przerzucać.
Pp0520
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2010, 20:56
Skąd: O;p
Płeć:

Postautor: Pp0520 » 29 paź 2010, 16:25

tak zrobila mi badania, zbadala rozwniez piersi i powiedziala ze jest ok, nastepnie dala mi kartke i powiedziala ze tu sa wyniki badania i kiedys przy okazji mam zaniesc do lekarza, ale nie ma potrzeby aby zaniesc to specjalnie.
A co do plastrow, czytalam na wielu forach o tych plastrach i powiem Ci ze wiecej widzialam pozytywnych opinii, a nie wiem jak bym przyjela tabletki, moj zoladek jest bardzo wrazliwy na wszystko wiec nie wiem jakby zareagowal na tabletki.
Kto pyta nie błądzi.



Love me tender, love me true.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 194 gości