Jak przybrać na wadze?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

T 90
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 04 wrz 2009, 12:35
Skąd: wroc
Płeć:

Postautor: T 90 » 10 mar 2010, 18:13

Zapodaj maila na priva to Ci wyśle.
Awatar użytkownika
Campari
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2010, 22:13
Skąd: z nienacka...
Płeć:

Postautor: Campari » 12 kwie 2010, 21:44

Ogólnie powiem Ci tak. Trening jest najważniejszy jednak odpowiedni... Ćwiczenia domowe potrafią zdziałać cuda (wiem na swoim przykładzie) jednak do nich trzeba dużo samozaparcia bo "wyłamać się" jest łatwo. Najprościej mówiąc zasada jest taka: duże obciążenie, niewielka ilość powtórzeń ćwiczenia = masa. Niewielkie obciążenie, duża ilość powtórzeń = rzeźba i wytrzymałość. To tak w skrócie. A poza tym dieta wysokobiałkowa bo mięśnie z cukru nie powstają. Koktajle proteinowe z surowych jajek potrafią nieźle zbudować (w połączeniu z ćwiczeniami) ale to dla tych którzy nie mają odruchu wymiotnego czując w ustach "zimnego gluta". [:D] Osobiście jajka łykałem raz na jakiś czas ale to wystarczyło bo poza tym jadłem dużo białka. <banan>
"Zaliczam glebe, wstaje, ide przed siebie, tej szansy nie pogrzebie bo ktoś daje znaki mi na niebie. I mina zrzednie tym co nie wierzyli, powiedzą kiedyś: Campari tu byli, prawdę mówili..."

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 248 gości