Co mi może być..? niepokoje się...

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
MałaGwiazda
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 14 kwie 2007, 16:24
Skąd: katowice
Płeć:

Co mi może być..? niepokoje się...

Postautor: MałaGwiazda » 09 paź 2007, 23:08

Witam po raz kolejny. Ostatnio bardzo niepokoje się o swoje zdrowie..do rzeczy: okres skończył mi się dokładnie tydzień temu we wtorek. dwa czy trzy później zauważyłam, że w mojej wydzielinie znajduję się niteczka malutka krwi...nie przejęłam się myśląc , że to może jakieś "pozostałości" po okresie( mimo, że były to trzy/dwa dni po nim..) potem moja wydzielina była gęsta,lepka, jakaś dziwna..zaczęłam się niepokoić...dzisiaj przed wejściem pod prysznic zobaczyłam na majtkach krew..niewielką ilość, ale jednak. Co to może być? (w sobotę udaję sie do ginekologa, ale mimo wszystko wolałabym wiedzieć co mogę usłyszeć..). Dodam jeszcze, że ostatnio czasem pobolewa mnie podbrzusze z jednej lub z drugiej strony...jajniki może ..nie wiem(?) Tak wiec ..bardzo proszę o odpowiedź jeśli ktoś coś wie w tej sprawie. :( Martwię się..:( Z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam.
" GDYBYM MÓGŁ COFNĄĆ CZAS PEWNIE NIC BYM NIE ZMIENIŁ "
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 paź 2007, 23:14

MałaGwiazda pisze:Co to może być?
Zwykle plamienie jakich wiele? :?
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 10 paź 2007, 14:09

Trudno powiedzieć co to może być...lekarzem nie jestem
Skoro Cię bolš jajniki to może masz zapalenie...
A może po prostu pękło Ci jakieœ naczynko co się czasami zdarza i powoduje lekkie plamienie.
Idziesz do lekarza to się dowiesz :)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 10 paź 2007, 16:33

na 95% procent to nadzerka
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości