Odzywki

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Odzywki

Postautor: Misiek69 » 01 paź 2007, 22:14

Witam!

Mam pewne pytanko glownie do Panow ale pomoc zorientowanych Pan rowniez mile widziana.

Mianowicie czy znacie jakies odzywki, białka, węglowodany ktore mozna kupic w powiedzmy sklepie Fitness, ktore pomagają skutecznie i w miare szybko zmienic tkanke tluszczowa na miesniowa, przy stosowaniu cwiczen oczywiscie. Cwiczen ale takich domowych ( brzuszki, pompki, sztanga, hantle) a nie codziennego chodzenia na silownie (czas na to nie pozwala)
Slyszalem ze sa takie odzywki ktore jak sie stosuje razem z regularnymi cwiczeniami DOMOWYMI daja fajne rezultaty...
Chce zakupic cos takiego i potrzebna mi opinia, pomoc kogos kto slyszal badz mial z tym stycznosc...

dzieki z gory
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 01 paź 2007, 22:16

Misiek69 pisze:w miare szybko zmienic tkanke tluszczowa na miesniowa

żaden produkt tego nie zrobi. To dwie różne tkanki. Nie zamienisz jednej w drugą.
Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Postautor: Misiek69 » 01 paź 2007, 22:22

ale przy cwiczeniach oczywiscie... przeciez na tym to polega.
Fajna sylwetke szybciej sie osiagnie bedac grubasem i cwiczac, niz chudzina i cwiczac...
Tkanka tluszczowa sie spala, uzupelniona bialkiem i weglowodanami zmienia sie w miesnie...
i chodzi mi o odzywke ktore ten proces przyspiesza...
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 01 paź 2007, 22:28

Misiek69 pisze:Tkanka tluszczowa sie spala, uzupelniona bialkiem i weglowodanami zmienia sie w miesnie...
i chodzi mi o odzywke ktore ten proces przyspiesza...

:| skoro tkanka tłuszczowa się spala to znaczy, że się spala i niczym jej nie uzupełniamy.
Uzupełnienia w postaci białka i węglowodanów zachodzą w zmęczonych (uszkodzonych po ćwiczeniach) mięśniach, które regenerując się rosną.
Spalanie tłuszczu a wzrost mięśni to dwie różne rzeczy. Bardzo trudno jest spalić tłuszcz i jednocześnie rozbudować mięśnie. Jeśli tak by było, mielibyśmy na ulicach samych pudzianów. Nie zauważyłeś, że ludziom na redukcji właśnie praktycznie zawsze spada biceps, ponieważ prócz tłuszczu często palą się trochę mięśnie. Trzeba się zdecydować czy chcesz budować czystą masę czy spalać tłuszcz. Nie porywaj się z motyką na słońce.
A odżywki to tylko kilka procent sukcesu. 90 % to dieta i ćwiczenia.

[ Dodano: 2007-10-01, 22:29 ]
Misiek69 pisze:Fajna sylwetke szybciej sie osiagnie bedac grubasem i cwiczac, niz chudzina i cwiczac...

Grubas ma mięśnie przykryte tłuszczem i dlatego jak chudnie wygląda automatycznie lepiej niż chudzina z małymi mięśniami.
Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Postautor: Misiek69 » 01 paź 2007, 22:32

Yasmine pisze:Grubas ma mięśnie przykryte tłuszczem i dlatego jak chudnie wygląda automatycznie lepiej niż chudzina z małymi mięśniami.


cos w tym jest, ale nadal nie dostalem odp na moje pytanie <pejcz>
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D

Obrazek
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 01 paź 2007, 23:18

Oczywiśie że są srodki pomagające spalać tłuszcz, ale nie jest to żadna odżywka
tu masz link do niektórych produktów

http://trec.com.pl/pt/produkty/clenburexin.html

http://trec.com.pl/pt/produkty/fatkiller.html

http://trec.com.pl/pt/produkty/thermofatburner.html

Grubas ma mięśnie przykryte tłuszczem i dlatego jak chudnie wygląda automatycznie lepiej niż chudzina z małymi mięśniami.


prawde mówiąc to wolę budować masę niż spalać tłuszcz i zmieniać w mięśnie, trenuję regularnie od ponad pół roku i przybyło mi ok 10 kg masy mięśniowej, jestem ciekaw czy spalając tłuszcz uzyskał byś takie efekty
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"
_Marcin_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 27 mar 2007, 15:51
Skąd: mam wiedzieć ?
Płeć:

Postautor: _Marcin_ » 10 paź 2007, 20:05

Misiek69 pisze:zmienic tkanke tluszczowa na miesniowa


arginina , l-karnityna , hmb (takie sobie ) , odżywki białkowe, dobra dieta <regulamin> !!

najpierw sugeruje nabrać masy , a potem zacząć się rzeźbić i spalać tłuszcz .
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 10 paź 2007, 22:01

kiedy on już posiada mase i chce zredukować tkanke tłuszczową
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"
Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Postautor: Misiek69 » 11 paź 2007, 09:03

najpeirw chce wyćwiczyc i wyrzezbic to co mam... mam okolo 184 cm wzrostu i waze pllus minus 85kg. Chce to przerobic na zgrabne cialko :) jak juz to zrobie to znowu wiecej masy i rzezbienie...
Podkreslam ze nie chce byc kulturysta ani mega przypakowanym kongkongiem tylko fajnie ukształtowanym...

wiec co polecacie?
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D

Obrazek
Washburn
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 03 cze 2007, 00:13
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Washburn » 11 paź 2007, 15:48

Ludzie, ludze. Dlaczego wy tacy jestescie. Wiesz co Ci poradze? NIC. Chcesz brac suplementy podczas "Cwiczen ale takich domowych ( brzuszki, pompki, sztanga, hantle) a nie codziennego chodzenia na silownie"? Przytyjesz jeszcze bardziej. NAJPIERW trening ( okolo 6 mies) potem suple. Ulóż sobie diete wysokobialkową oraz wysokowęglowodanową. Mozez po treningu zrobic sobie carbo wlasnie jedynie. Wszystko to, co napisal _Marcin_ się tu nie nadaje. Z wyjątkiem diety. btw. HMB jest bardzo dobre, gdyz dziala na przysadki mozgowe. Dalej. Bialko tez jest bardzo dobre i jest jednym z wazniejszych czynnikow, ale. . . nie tutaj. Nie w domu. Nie teraz. Naprawde. Zacznij poporostu cwiczyc. Miesnie nigdy nie cwiczone szybko lapią efekty. Sam zobaczysz. Dlatego po okolo 6 miesiacach ciaglego treningu, kiedy zaczyna sie tzw. zastuj mozna cos sobie brac. GL
Weź idź stąd!
_Marcin_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 27 mar 2007, 15:51
Skąd: mam wiedzieć ?
Płeć:

Postautor: _Marcin_ » 11 paź 2007, 21:12

kml pisze:kiedy on już posiada mase


chodzi o masę mięśniową ... a takiej zapewne nie posiada za wiele skoro zaczyna ćwiczyć
REM
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2007, 11:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: REM » 12 paź 2007, 10:19

Ja odradzam faszerowania się wszelakimi odżywkami. Ćwiczy się dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Sam spędzam trochę czasu na drążku, i nie jem żadnych kreatyn bo mam gdzieś czy będę miał w łapie kilka cm więcej czy mniej, ważne że ta łapa jest silna.
"generalnie chłop jest sfrustrowany, bo chciałby, żeby mu ktoś obciągnął, a nie chce mu się chodzić na randki"
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 12 paź 2007, 10:45

Sam spędzam trochę czasu na drążku, i nie jem żadnych kreatyn bo mam gdzieś czy będę miał w łapie kilka cm więcej czy mniej, ważne że ta łapa jest silna.


a co z innymi partiami ???, wiesz jak bym nawet trzy razy w tygodniu wisiał an drążku to odrzywki też mi nie były by potrzebne,natomiast ja robie bardzo intensywne treningi 4 razy w tyg. i bez jakiegoś koap czasem trudno jest, nie mówie że wsówam to kilogramami, dawkuję tak jak trzeba.

kiedy zaczyna sie tzw. zastuj mozna cos sobie brac.

fakt dobre stwierdzenia :), sam zauważyłęm że w czasie cyklu kreatynowego wydolność organizmu się zwiększyła i moge wyciskać cięzary nawet do 10 kg więcej swojego max rekordu.
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"
_Marcin_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 27 mar 2007, 15:51
Skąd: mam wiedzieć ?
Płeć:

Postautor: _Marcin_ » 12 paź 2007, 14:24

ja jak zaczynałem przygodę z siłownią , to po 5 miesiącach zrobiłem sobie 2 cykle kreatynowe . Teraz od półtora roku odżywek nie biorę . Dobra dieta + intensywny trening + porady kolegów 2x2 <pijak>
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 16 paź 2007, 15:18

Mój chłopak brał kreatynę, można ją kupić w aptece, tylko oczywiście 0 alkoholu, ale mi się wydaje że po tym zrobił się bardziej nerwowy itp, więc zabroniłam brać mu to świństwo. A wy chłopcy jakie macie odczucia pod tym względem? czy to porostu tylko moje odczucia? Co prawda szybciej rosły mu mięśnie niż jak ćwiczył bez kreatyny, ale myślę że ona źle wpływa na organizm i psychikę. Piszcie o waszych spostrzeżeniach.
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
_Marcin_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 27 mar 2007, 15:51
Skąd: mam wiedzieć ?
Płeć:

Postautor: _Marcin_ » 16 paź 2007, 15:51

Był nerwowy dzięki temu , że jego organizm produkował więcej testosteronu . Nie było to przez kreatynę, tylko przez zwykłe regularne ćwiczenie .
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 16 paź 2007, 16:11

nie wiem ja jakoś nie zauważyłem żebym był bardziej nerwowy po krecie, a co do tego czy nerwowość rośnie od ćwiczeń, mi to rośnie nerw jak nie pojde na trening, wtedy mnie nosi
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"
_Marcin_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 27 mar 2007, 15:51
Skąd: mam wiedzieć ?
Płeć:

Postautor: _Marcin_ » 16 paź 2007, 19:32

oo właśnie , bo nie masz jak rozładować nadmiaru energii <diabel>
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 16 paź 2007, 23:44

_Marcin_ pisze:oo właśnie , bo nie masz jak rozładować nadmiaru energii <diabel>


tyle że krety nie biore juz 2 tydz bo mam przerwe w cyklu, a dalej jak czasem musze przeniesc trening z jednego dnia na drugi bo akurat coś mi wypadło, to mnie nosi i wtedy chodze i szukam dymu <walka>
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 17 paź 2007, 12:19

kml pisze:tyle że krety nie biore juz 2 tydz bo mam przerwe w cyklu, a dalej jak czasem musze przeniesc trening z jednego dnia na drugi bo akurat coś mi wypadło, to mnie nosi i wtedy chodze i szukam dymu


On ćwiczył wcześniej chyba z 1,5 roku i nigdy taki nie był nerwowy, dopiero po kreatynie, nie wiem od czego to zależy. Może więcej pewności siebie nabrał i myśli że wszystko mu wolno :)
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
_Marcin_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 27 mar 2007, 15:51
Skąd: mam wiedzieć ?
Płeć:

Postautor: _Marcin_ » 17 paź 2007, 14:02

Ona_Mika pisze:Może więcej pewności siebie nabrał i myśli że wszystko mu wolno :)


Coś w tym jest ... jak człowiek trochę poćwiczy i widzi jakieś rezultaty , to myśli , że już każdemu da rade <pijak>
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 17 paź 2007, 15:24

A tam :) Pewności to się nabiera jak się jakieś sztuki walki ćwiczy.

Jak to mówi mój znajomy sensej "Ty rusz dupsko na karate na nie szmelem po siłowniach rzucasz, wtedy nikt Ci nie wyskoczy" <aniolek>
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 18 paź 2007, 14:27

_Marcin_ pisze:Coś w tym jest ... jak człowiek trochę poćwiczy i widzi jakieś rezultaty , to myśli , że już każdemu da rade


No dokładnie coś w tym jest :P
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
_Marcin_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 27 mar 2007, 15:51
Skąd: mam wiedzieć ?
Płeć:

Postautor: _Marcin_ » 18 paź 2007, 15:10

kml pisze:"Ty rusz dupsko na karate na nie szmelem po siłowniach rzucasz, wtedy nikt Ci nie wyskoczy"


Czasem widywałem cwaniaczków z karate i innych wschodnich sztuk walki jak dostawali po dupie w "ulicznej" walce :D ... no cóż ... może nie trenowali zbyt długo , a tylko się chwalili ile to lat ćwiczą <pijak>
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 18 paź 2007, 22:49

_Marcin_ pisze:
kml pisze:"Ty rusz dupsko na karate na nie szmelem po siłowniach rzucasz, wtedy nikt Ci nie wyskoczy"


Czasem widywałem cwaniaczków z karate i innych wschodnich sztuk walki jak dostawali po dupie w "ulicznej" walce :D ... no cóż ... może nie trenowali zbyt długo , a tylko się chwalili ile to lat ćwiczą <pijak>


uwierz mi po 6 miesięcznym treningu można już wymiatac nieziemsko ;)
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"
_Marcin_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 27 mar 2007, 15:51
Skąd: mam wiedzieć ?
Płeć:

Postautor: _Marcin_ » 19 paź 2007, 15:46

nie sądzę , żeby ktoś wymiatał po 6 miesiącach ... może będzie bardziej rozciągnięty i zadawać mocniejsze uderzenia <walka> , ale to nie znaczy , że ktoś jest dobry .
Jak w każdym sporcie , na sukcesy trzeba czekać , chyba , że ktoś jest MEGA zdolny <browar>
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 20 paź 2007, 00:45

_Marcin_ pisze:nie sądzę , żeby ktoś wymiatał po 6 miesiącach ... może będzie bardziej rozciągnięty i zadawać mocniejsze uderzenia <walka> , ale to nie znaczy , że ktoś jest dobry .
Jak w każdym sporcie , na sukcesy trzeba czekać , chyba , że ktoś jest MEGA zdolny <browar>


oj chłopie zdziwiłbyś się, ja się zdziwilem <walka>
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"
Awatar użytkownika
FANTOMAS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 15 maja 2007, 17:04
Skąd: Z zaświatów
Płeć:

Postautor: FANTOMAS » 14 lis 2007, 20:48

Na masę najlepsza jest odżywka MEGA MASS 4000 Joe Weider'a. Kupić możesz np. tu:
http://www.allegro.pl/item267114879_wei ... 7000g.html
Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć.
_Marcin_
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 27 mar 2007, 15:51
Skąd: mam wiedzieć ?
Płeć:

Postautor: _Marcin_ » 15 lis 2007, 17:20

FANTOMAS pisze:Na masę najlepsza jest odżywka MEGA MASS 4000 Joe Weider'a


hmmm ... ja sądzę , że MASS XXL , jest lepsza i tańsza . Ale ogólnie to wszystkie odżywki węglowodanowo-białkowe są podobne do siebie .
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 16 lis 2007, 17:44

za 200 zł masz 7 kg Mega massa, Mass XXL kosztuje ok 150 zł za 4 kg. Co do tych odżywek to brałem Mega Massa, poźniej Magnum 8000, a teraz znowu biore Mega Massa i stwierdzam że jest bardzo dobry.
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości