włoski na rękach u kobiet

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 06 sie 2007, 22:43

Mia pisze:
Yasmine pisze:Moja koleżanka depilację nóg (depilatorem) na 2 dni rozkłada, tak boli .

Wlasnie <boje_sie>

Boli rożnie - w zależności od fazy cyklu. Przed okresem zwykle bardziej. I to wyraźnie.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 sie 2007, 22:51

Moja koleżanka depilację nóg (depilatorem) na 2 dni rozkłada, tak boli :) .

a mnie własnie najmniej nogi bola. ale sa miejsca w których nie moge, bo mam takie strasznie nieprzyjemne odczucia, sam ból nie jest wielki, ale te odczucia
tank girl pisze:Przed okresem zwykle bardziej. I to wyraźnie.

mnie w czasie okresu, ale w tym czasie ja jestem straasznie wrazliwa na ból
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 sie 2007, 22:56

Dzindzer pisze:ale sa miejsca w których nie moge, bo mam takie strasznie nieprzyjemne odczucia

podobno najbardziej boli koło kostek :>
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 06 sie 2007, 23:02

Yasmine pisze:podobno najbardziej boli koło kostek :>

Nie zauważyłam. Zapewne każda kobieta odczuwa to nieco inaczej.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 sie 2007, 23:10

podobno najbardziej boli koło kostek :>

mnie tam kłuje i ziebi i piecze
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 07 sie 2007, 19:02

Yasmine pisze:podobno najbardziej boli koło kostek

Tak, boli strasznie. Powyżej kolan jest jednak najgorzej. Sama łydka- a szczegolnie jest przód jest prawie bezbolesny.
Dzindzer pisze:a mnie własnie najmniej nogi bola.
Aż sie boję pytać co Ty tam jeszcze tym depilatorem katujesz... brrrr
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 sie 2007, 23:15

Aż sie boję pytać co Ty tam jeszcze tym depilatorem katujesz... brrrr

rece jeszcze na inne nie mam tyle odwagi.
Jawka pisze:Sama łydka- a szczegolnie jest przód jest prawie bezbolesny.

u mnie tak własnie jest. ale nad kolanem tez nie specjalnie.
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 08 sie 2007, 20:11

Jak tak to czytam, to się cieszę, że akurat problemu z goleniem nóg i rąk los mi oszczędził ... W przeciwnym wypadku musiałabym zacząć intentysywnie promować naturalne piękno owłosionej (w w/w miejscach) kobiety.... <diabel>

Swoją drogą.... to straszne, że w imię jakichś tam "kanonów" mody kobiety tak się dobrowolnie katują. :|
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 08 sie 2007, 20:34

nadia pisze:Swoją drogą.... to straszne, że w imię jakichś tam "kanonów" mody kobiety tak się dobrowolnie katują.

ja tak tego nie postrzegam, depiluje sie dla siebie, dla wygody, higieny i dobrego samopoczucia. Bynajmniej nie z powodu mody czy chwilowych trendow.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 08 sie 2007, 20:39

nadia pisze:Jak tak to czytam, to się cieszę, że akurat problemu z goleniem nóg i rąk los mi oszczędził ...
Czyżbyś nie posiadała włosków na owych częściach ciala?

nadia pisze:Swoją drogą.... to straszne, że w imię jakichś tam "kanonów" mody kobiety tak się dobrowolnie katują.
Nie możemy tu mówić o modzie, bo moda to krótkotrwała popularność czegoś nowego w jakiejś zdziedzinie. Gładkie nogi chyba nigdy się nie znudzą.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 08 sie 2007, 20:45

Moja kolezanka tez nie depiluje rak, czy nog. Po prostu nigdy nie golila i ma baaardzo delikatne wloski gdzieniegdzie, a na nogach w ogole nie ma :>
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 08 sie 2007, 20:53

Mia pisze:Moja kolezanka tez nie depiluje rak, czy nog. Po prostu nigdy nie golila i ma baaardzo delikatne wloski gdzieniegdzie, a na nogach w ogole nie ma

Ja mam włosy po ojcu, który tych włosów na nogach nie ma. I u mnie tak by było, gdybym w pewnym wieku nie chciala być trendy i nie zaczęła się golić.
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 08 sie 2007, 21:58

Jawka pisze:nadia napisał/a:
Jak tak to czytam, to się cieszę, że akurat problemu z goleniem nóg i rąk los mi oszczędził ...
Czyżbyś nie posiadała włosków na owych częściach ciala?

Owszem. Gładzizna totalna. No może jakieś pojedyńcze na łydkach. Ale dosłownie kilka sztuk, których nie widać zupełnie. Ale mam za to kilka ciemnych włosków wokół sutków. Czasem je wyrywam pęsetą, a czasem nie.
Jawka pisze:nadia napisał/a:
Swoją drogą.... to straszne, że w imię jakichś tam "kanonów" mody kobiety tak się dobrowolnie katują.
Nie możemy tu mówić o modzie, bo moda to krótkotrwała popularność czegoś nowego w jakiejś zdziedzinie. Gładkie nogi chyba nigdy się nie znudzą.


PRzecież nogi goli się zaledwie od 15 maksimum 20 lat w Polsce. Jeszcze pokolenie mojej mamy (57 lat aktualnie) nóg w ogóle nie goliło ...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 08 sie 2007, 22:04

nadia pisze:Ale mam za to kilka ciemnych włosków wokół sutków. Czasem je wyrywam pęsetą, a czasem nie.

podobno nie powinno sie wyrywac :>

nadia pisze:PRzecież nogi goli się zaledwie od 15 maksimum 20 lat w Polsce. Jeszcze pokolenie mojej mamy (57 lat aktualnie) nóg w ogóle nie goliło ...

Hmm, moja mama ma 49 lat i golila nogi juz ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 sie 2007, 22:05

Mia pisze:Hmm, moja mama ma 49 lat i golila nogi juz
Moja ma 54 i nie wyobrazla sobie tego za mlodu nawet. Wielu mezczyzn ponoc uwazalo te owlosione nozki sa bardziej sexy [ <belt> ].
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 08 sie 2007, 22:07

moon pisze:Wielu mezczyzn ponoc uwazalo te owlosione nozki sa bardziej sexy [ ].

Rany <belt> Owlosione nogi do spodnicy, sukienki, ponczoch? Fuj.
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 08 sie 2007, 22:08

Mia pisze:nadia napisał/a:
Ale mam za to kilka ciemnych włosków wokół sutków. Czasem je wyrywam pęsetą, a czasem nie.

podobno nie powinno sie wyrywac :>

Ale to taki fajny ból <aniolek> Stymulujący :D
Mia pisze:nadia napisał/a:
PRzecież nogi goli się zaledwie od 15 maksimum 20 lat w Polsce. Jeszcze pokolenie mojej mamy (57 lat aktualnie) nóg w ogóle nie goliło ...

Hmm, moja mama ma 49 lat i golila nogi juz ;)


No moze mi się pomyliła rachuba lat. Ale na pewno pomysł golenia nóg jest bardzo młody w porównaniu do wielu epok mody kobiecej. Właściwie kiedyś nie było tego problemu bo kobiety nie pokazywały nóg, chodząc w długich spódnicach. A jak już doszło co do czego, to było ciemno, nogi szły na bok, i takie tam <banan>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 08 sie 2007, 22:10

nadia pisze:Ale to taki fajny ból Stymulujący

Ale nie chodzi o bol nawet :> Tak gdzies mi sie o uszy obilo, ze sie nie powinno.
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 08 sie 2007, 22:11

nadia napisał/a:
Ale to taki fajny ból Stymulujący

Ale nie chodzi o bol nawet :> Tak gdzies mi sie o uszy obilo, ze sie nie powinno.

Dlaczego ?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 08 sie 2007, 22:29

Dlaczego ?

No wlasnie nie chce czegos pomieszac, bo nie pamietam dokladnie. Haslowo mi sie tylko cos kojarzy. Nikt nie slyszal wiecej o czyms takim?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 sie 2007, 23:53

moon pisze:Wielu mezczyzn ponoc uwazalo te owlosione nozki sa bardziej sexy [ <belt> ].

ja kiedys znalazłam jakis poradnik w sprawach erotycznych, taki stary z lat chyba 70 tych. Tam podawano, że włosy pod pachami u kobiety to jak afrodyzjak na facetów działa <chory>

nadia pisze:Owszem. Gładzizna totalna. No może jakieś pojedyńcze na łydkach.

zazdroszcze
Frania

Postautor: Frania » 25 wrz 2014, 11:22

Najlepiej chyba pozbyć się problemu raz na zawsze i wykorzystać depilację laserową. Ja byłam i bardzo jestem zadowolona z efektu. wszytsko szybko i profesjonalnie się odbyło.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Frania, łącznie zmieniany 1 raz.
anastazja4390
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2014, 22:52
Skąd: sad
Płeć:

Postautor: anastazja4390 » 30 wrz 2014, 10:38

Faktycznie depilacja laserowa na owłosione ręce jest jedyną radą. Moja koleżanka miała taki problem, goliła maszynką, ale włoski odrastały i kłuły, do tego były czarne więc średnio to wyglądało. Była na depilacji laserowej i ma już spokój. Raz a porządnie. Jak się zdecydujecie warto zrobić to w profesjonalnym gabinecie, gdzie używają sprzętu najwyższej jakości.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez anastazja4390, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
noreen
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 05 wrz 2012, 12:45
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: noreen » 03 paź 2014, 09:34

Depilacja laserowa! Nic innego;P męczyłam się z włosami regularnie, ale i tak co rusz pojawiały się nowe. Zdecydowałam się jak kiedyś przypadkowo usłyszałam w pracy, że "włosy na rękach u kobiet są odrażające"
sunandflower
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2013, 19:21
Skąd: Dębica
Płeć:

Postautor: sunandflower » 08 lis 2014, 15:25

A ja też mam dosyć widoczne włosy na rękach, ale już się do nich przyzwyczaiłam. Możesz ewentualnie spróbować kremów do depilacji.
leon98
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2014, 19:08
Skąd: Gdynia
Płeć:

włosy

Postautor: leon98 » 25 lis 2014, 08:54

Pytanie co prawda do pań, ale myśle, że nikt sie nie obrazi jesli odpowie facet.
Nie mam dużego owłosienia na rękach, ale mam na klatce piersiowej i brzuchu. Nie wygląda to estetycznie. Golenie powoduje wystąpienie krostek, wosk i depilator wrastanie włosów i także duże podrażnienia. Laser jak wiadomo jest drogi. Niedawno spróbowałem wybielania włosów zwykłym fryzjerskim rozjaśniaczem. Efekty na moich grubych męskich włosach są bardzo dobre, na Waszych cienkich będą jeszcze lepsze. Jest kilka filmików na youtubie. Spróbujcie.
rastka
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2014, 19:41
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: rastka » 25 lis 2014, 21:49

Moje włoski na rękach jakoś mi nie przeszkadzają. Na całe szczęście nie rzucają się w oczy, ale gdybym miała jakoś dużo ich to z pewnością bym depilowała.
Awatar użytkownika
noreen
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 05 wrz 2012, 12:45
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: noreen » 08 sty 2015, 11:54

Ja usuwam od jakiś 8 lat, pod koniec gimnazjum. Taka moda u nas była, że jak dziewczyny wszystkie sobie goliły i ręce i nogi. Co prawda się bałam na początku, że może będą odrastać ciemniejsze albo grubsze (naturalnie miałam jasne), ale nic takiego się nigdy nie stało. Teraz usuwam maszynką już z przyzwyczajenia - średnio raz na 2 tygodnie i jest ok :)
mariola83
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2015, 09:58
Skąd: Reda
Płeć:
Kontaktowanie:

Postautor: mariola83 » 16 lut 2015, 10:55

ja kiedyś się nimi przejmowałam, depilację robiłam woskiem bo jest skuteczniejsza niż maszynka, poza tym bałam się że zatnę się na ręce i będzie to widoczne. Teraz już nie zwracam na nie uwagi, alehyba przez regularne woskowanie zrobiły się slabsze i mniej widoczne.
asap
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 29 lis 2012, 20:02
Skąd: wwa
Płeć:

Postautor: asap » 08 kwie 2015, 23:48

Ja golę trymerem a od czasu do czasu depilatorem

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości