Dziwny powód trądzika - czy to możliwe?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

niesmialek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2007, 21:19
Skąd: wroclaw
Płeć:

Dziwny powód trądzika - czy to możliwe?

Postautor: niesmialek » 28 cze 2007, 09:41

Witam,

Juz od pewnego czasu zwracam na to uwage i zauważyłem że po sexie, masturbacji wyskakuje mi trądzik czy jest to możliwe? jak tak to w jaki sposób zatrzymać ten proces?

Bardzo proszę o odpowiedz.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 28 cze 2007, 13:50

Tak, to na 100% powód wyskakiwania tradzika.
Jest na to rada.
Przestań się masturbować i spółkować z dziewczynami (bądź chłopcami).
A serio to ty chyba sobie żartujesz.
Idź do lekarza dermatologa i coś zaradzicie.
Pewnie kwestia diety i dbania i higiene (higiena to nie jest ten dziki afrykański pies. by bash).
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
niesmialek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2007, 21:19
Skąd: wroclaw
Płeć:

Postautor: niesmialek » 28 cze 2007, 17:11

własnie musze zwrócić uwage na swoją diete..bo u dermatologa byłem kilka razy ale to było rok temu.

Wtedy brałem antybiotyki i smarowałem sie maściami, i przeszło, ale teraz znowu mi to powraca:(

ale z tym powiązaniem trądzika z sexem to naprawde jakoś mi wystakuje po tym..;/ może to jakies moje urojenie;/

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 28 cze 2007, 18:16

Może przez pot, którego wtedy dużawo ;] Następnie nie idziesz umyć twarzy i innych członków, wszystko pozostaje i tak ci wyskakuje tradzik. Tyle. Idz do lekaaarza.
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
niesmialek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2007, 21:19
Skąd: wroclaw
Płeć:

Postautor: niesmialek » 28 cze 2007, 18:39

musze pójśc innego wyjścia nie widze..;/ ale z myciem nie mam problemu, nie rób ze mnie brudasa:P
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 28 cze 2007, 20:57

Jestes nastolatkiem, a wiadomo ze w takim wieku nie trudno o tradzik. Wyjdziesz z tego, niemniej korzystaj z clearesilu, z tonikow oczyszczajacych, a nie zwykle mydlo.
Idz do lekarza, pogadaj o badaniu na obecnosc wirusow - jak sie lekarze dowiedza jaki wirus na sobie nosisz to bedzie latwiej to zwalczyc.
I to na pewno nie od sexu :|
Kicia22
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 25 cze 2007, 13:08
Skąd: malopolska
Płeć:

Postautor: Kicia22 » 30 cze 2007, 23:17

zauważyłem że po sexie, masturbacji wyskakuje mi trądzik czy jest to możliwe?


Nie to niemożliwe. Z autopsji wiem, że bywa odwrotnie - mi na przykład od seksu cera się poprawiła :D

Polecam wybrać się do apteki - i kupić do miejscowego smarowania - Benzacne 10% (10zł) - zawierający nadtlenek benozilu. Tlen, uwalniany stopniowo z nadtlenku benzoilu,
hamuje rozwój niektórych bakterii beztlenowych. Złuszczenie powoduje zmniejszenie ilości zaskórników i stanu zapalnego.Gwarantuje że następnego dnia widać już znaczną różnice.

Kiedy byłam młoda i od czasu do czasu coś mi wyskakiwało używałam Crelasilu 10% taka maść czerwona, którą już wycofali - miala identyczny głowny działający skłądnik jak Benzacne z tą różnicą, że kosztowala 3 razy drożej.

Oczywiście benzacne na oczyszczoną osuszoną skóre stosować.
Jakiś źel oczyszczający w tym celu użyć.

A odnośnie TONIKU - to myślę, że na Twoje problemy w sam raz będzie płyn AFRODYTA - teraz zmienili na bardziej grecką nazwe Adonis - ale jak poprosisz Afrodyte w aptece to będą wiedzili o co chodzi.
Afordyta ma działanie antyseptyczne i ma w składziekompozycję składników antytrądzikowych. Otrzymywany z mięty pieprzowej mentol wywołuje uczucie zimna, lekko znieczula. Tymol (z tymianku) i rezorcyna odkażają i złuszczają. Kwas borny działa bakteriobójczo i odkażająco. Poza tym bardzo przyjemnie pachnie (kosztuje 3 zł tylko - zawsze mam w pogotowiu jakby jakiś mały pryszczek zechciał mi wyskoczyć od razu zostaje znokautowany przez Afrodyte :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 02 lip 2007, 20:26

Kicia22 pisze:Z autopsji wiem, że bywa odwrotnie - mi na przykład od seksu cera się poprawiła

A nie od tabletek przypadkiem? ;)
soul of a woman was created below

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 222 gości